Článek

Zvrat v Pákistánu: Zhrzený právník Dogar hrozí Tereze H. žalobou!

 
Na svobodu z pákistánského vězení propuštěná Tereza H. se těší domů, během příprav na její návrat do Česka ale přišla nečekaná zpráva. Terezin bývalý obhájce, který se ji dlouho snažil dostat z vězení ven, přišel s tím, že mu za jeho služby dluží velké peníze!
23.11.2021 05:05 |

podobné články

Podobné články

Právník Češky vězněné v Pákistánu: Tereze (25) vězení pomohlo! Vidět se se mnou nechtěla, říká

 
Nečekaný zvrat nastal v případu Terezy H., která byla před necelými čtyřmi lety zadržena na pákistánském letišti s téměř devíti kilogramy heroinu. Od soudu pětadvacetiletá Češka odešla s trestem osm let a osm měsíců. Dlouhou dobu se Tereza snažila prokázat svou nevinu u odvolacího soudu, jenž jí nakonec dal za pravdu! Právník Asghar Dogar pro Blesk uvedl, že hořké zkušenosti Tereze pomohou v budoucnu lépe posoudit lidi. Po vynesení zdrcujícího rozsudku se s ním vidět vůbec nechtěla.
02.11.2021 05:10 |

podobné články

Psát si mohou z basy! Kvůli pašeračce Tereze vyhrožoval Pákistánu: Dostal tři roky!

 
Kvůli lásce k Tereze H. (22) půjde do vězení. Jestli nepustí pašeračku heroinu, hrozil Pákistánu terorismem. Soud neměl pro zamilovaného mladíka z Bulharska pochopení a potrestal ho třemi roky a čtyřmi měsíci vězení.
09.10.2018 11:40 |

podobné články

Kvůli pašeračce Tereze vyhrožoval bombou: »Teroristovi« z Plzně hrozí 12 let!

 
Pořádný problém má jedenadvacetiletý mladík, který údajně z lásky k pašeračce Tereze (22) vyhrožoval Pákistánu teroristickým činem. Policie ho chce obžalovat a hrozí mu, že stráví až 12 let ve vězení.
19.06.2018 11:20 |

podobné články

Za „pomoc“ pašeračce Tereze mu hrozí kriminál! Zamilovaného mladíka obžalovali z terorismu

 
Mladý Nikolaj (21), který chtěl „pomoci“ pašeračce Tereze (22) z vězení, si pořádně zavařil. Mladík prostřednictvím SMS zpráv vyhrožoval Pákistánu bombou a za to je teď obžalován z vyhrožování teroristickým útokem. V případě odsouzení mu hrozí až 12 let za mřížemi.
07.08.2018 11:45 |

podobné články

Nová naděje pro pašeračku Terezu (23): Do soudní bitvy rázně vstoupil její největší příznivec!

 
Už dva roky je zavřená v pákistánských věznicích česká občanka Tereza Hlůšková. Pákistánský soud ji nepravomocně odsoudil na bezmála 9 let, ovšem Tereza se s rozsudkem nehodlá smířit. A jak vyšlo najevo, do bitvy se spolu s ní chystá také její věrný spolubojovník, advokát Asghar Dogar. Ten se nenechal odradit neúspěchem při prvním přelíčení a chystá se ji podpořit také během odvolacího řízení! Tereze navíc svitla ještě jedna nová naděje! Konečně byl stanoven další termín jejího odvolacího stání.
23.02.2020 05:20 |

podobné články

Zeman žaloval „svini“ kvůli rakovině. Jeho právník s žalobou o pět milionů cukl

 
„Je svině, protože tohle se nedělá.“ Takto zostra počastoval prezident Miloš Zeman brněnského komunálního politika Svatopluka Bartíka, který na Facebooku rozšířil zprávu o prezidentově údajné rakovině. Bartíka začala prošetřovat policie, Zeman chtěl u civilního soudu omluvu a pět milionů jako bolestné. S žalobou však teď jeho právní couvá a jeho právník žádá její pozastavení, upozornil web Aktuálně.cz.
10.04.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26696 článků)

Další rána pro pašeračku Terezu: Navštívil ji velvyslanec, ale zklamal ji právník!

 
Češce Tereze Hlůškové (25) v Pákistánu opět posunuli datum odvolacího soudu. Tentokrát je důvodem fakt, že její nový hvězdný právník nemohl být přítomný na slyšení, protože měl jiný naléhavý případ.
30.06.2021 05:35 |

podobné články

Na pašeračku Terezu se usmálo štěstí: Od soudu dostala předčasný dárek k Vánocům

 
Pašeračka Tereza Hlůšková (23) nakonec nebude mít tak špatné Vánoce, jak předpokládala. Od soudu jí totiž přišel předčasný dárek v podobě schválení žádosti o urychlené jednání. O schválení se nejvíce zasloužil Terezy právník Asghar Dogar, kterého ke snaze pašeračka v minulosti motivovala vyhrožováním.
04.12.2019 11:35 |

podobné články

Konečně pokrok v případu pašeračky Terezy: Uvěří noví soudci v její nevinu?

 
Již ve čtvrtek by se mohlo rozhodnout o budoucnosti pohledné, ale nechvalně proslulé Češky. Čeká ji další slyšení, tentokrát i s novými soudci. Terezin právník Asghar Dogar uvedl, že je přesvědčen, že dívka bude 23. září zproštěna viny! Blýská se konečně blonďaté krásce na lepší časy?
21.09.2021 05:35 |

podobné články

Velký zvrat v případu Terezy H.: Celníci fatálně pochybili, pašeračka se může smát

 
V lednu minulého roku se na mezinárodním letišti v Láhauru Tereza H. (22) snažila propašovat devět kilo heroinu v kufru, který měl dvojité dno. Tereza byla ale chycena a z průměrné české občanky, která ničím příliš nevynikala, se rázem stala pákistánská celebrita. V současné době jsou soudní stání neustále odročována. Tereze ale svitla naděje. Celníci, kteří zadrželi pašeračku, udělali velkou chybu, která se blonďaté dívce může velmi hodit. Terezin obhájce je přesvědčen o tom, že takové pochybení můžete Tereze nahrát do karet. O co jde?
28.11.2018 08:25 |

podobné články

4 rozpory ve výpovědi proti Tereze! Chce ji Simona potopit?

 
Doplatila na naivitu, způsob života, nebo chtivost po penězích? Pašeračka Tereza H. (21), která byla na letišti v Pákistánu zadržena s devíti kily heroinu, čeká na soud v tamní vazbě. O případu i o Tereze mluví s médii jediný člověk – Simona H. (23). A její slova jsou plná nejasností a protimluvů!
24.01.2018 05:20 |

podobné články

Komplikace před vynesením rozsudku: Tereze v Pákistánu nepomohly ani diamanty

 
K soudu ve středu Tereza opět dorazila s úsměvem na rtech. Aby taky ne - soudce už minulý týden předjímal brzký konec jednání a rozsudek. Jenže... ani tentokrát se Tereza nedočkala posunu. Kvůli stávce advokátů líčení neproběhlo. A Tereze nepomohly ani fešácké náušnice.
25.10.2018 05:30 |

podobné články

Vzkaz heroinové Tereze do Pákistánu: Nová nejlepší kamarádka Simony promluvila

 
Heroinová Tereza si v pákistánském vězení odpykává dlouhý trest za pašování drog. Než se dostala za katr, byla její nejlepší kamarádkou Simona H. Ta se ovšem přátelství rychle zřekla a našla si novou náhradu. Simonina nová nejlepší kamarádka zanechala Tereze vzkaz.
13.05.2020 07:00 |

podobné články

Heroinové Tereze svitla naděje: Vytáhla z rukávu eso, které by ji mohlo dostat na svobodu

 
Pašeračce Tereze Hlůškové, která si odpykává v Pákistánu téměř devítiletý trest, svitla nová naděje na návrat domů. Našla si totiž nového advokáta, který by jí mohl výrazně pomoci při odvolacím soudu. Saif ul Malúk se celosvětově proslavil případem, kdy hájil pákistánskou křesťanku Asii Bibiovou, jež byla za rouhání odsouzena k trestu smrti.
23.06.2020 15:31 |

podobné články

Pákistán jde po Češkách, které jely do země za modelingem: Terezin právník prozradil, kolik lidí už zadrželi

 
Terezu H. (21) zadržely úřady v Pákistánu kvůli pašování drog už začátkem letošního ledna. Nyní se policie začala zajímat i o ostatní Češky, které cestovaly do Pákistánu za modelingem. Terezin právník prozradil, jak se k nim dostali a kolik lidí již bylo zadrženo.
19.03.2018 05:05 |

podobné články

Europoslanec Zdechovský o Tereze H. (25): Hrozí jí nebezpečí! Drogová mafie může chtít pomstu

 
Tereze H. (25) může po propuštění z pákistánského vězení hrozit nebezpečí. Alespoň to tvrdí europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL). Mladá Češka je podle něj po propuštění z věznice na tajném místě, protože jí hrozí pomsta místní drogové mafie!
20.11.2021 21:10 |

podobné články

Záplavy v Pákistánu už mají 270 obětí, mrtvé hlásí také Indie

 
Už 270 obětí mají záplavy v Pákistánu, které narušily život téměř pěti milionům lidí. Jak dnes napsal pákistánský list The National Post, pod vodou jsou bezmála dva miliony hektarů zemědělské půdy, což hrozí ochromením zemědělství v provincii Sindh, jež je považována za sýpku Pákistánu.
15.09.2011 21:20 |

podobné články

Babišův exnáměstek Závodský uspěl s žalobou. Napadl své odvolání z resortu financí

 
Právník a whistleblower Ondřej Závodský ve středu uspěl se správní žalobou, kterou napadl své odvolání z funkce náměstka ministerstva financí. Pražský městský soud konstatoval, že státní tajemník odvolal Závodského ze služebního místa o několik dní dříve, než nabyla účinnosti příslušná systemizace schválená tehdejší vládou Andreje Babiše (ANO). Proti verdiktu se lze bránit pouze kasační stížností u Nejvyššího správního soudu.
23.06.2021 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23835 článků)

Bývalý náměstek Závodský uspěl s žalobou ministerstva financí, jeho odvolání bylo nezákonné

 
Právník a whistleblower Ondřej Závodský dnes uspěl se správní žalobou, kterou napadl své odvolání z funkce náměstka ministerstva financí.
23.06.2021 15:45 |

podobné články