Článek

Zvol českou Glamour Girl: Veteránky

 
Když proti sobě postavíte Adinu Mandlovou a Zitu Kabátovou z dob jejich největší slávy... Která vyhraje a která uteče s brekem do šatny? Hlasujte od zítřka (úterý 28. 7.), kdy představíme soutěžní dvojce.
27.07.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Adina Mandlová (115 článků)
Podobné články

Rarity v American Idol 8? Bikini Girl a králík pro štěstí!

 
Po osmé by obdoba naší Superstar mohla být nuda, ovšem ne ve Spojených státech! Bikini Girl zamávala porotci. Jeden zpěvák si dokonce přivedl „králíčka pro štěstí“ v nadživotní velikosti. Jordin Sparks, Jennifer Hudson nebo Kely Clarkson. Ty všechny se staly hvězdami předchozích sérií American Idol. Kdo vzejde jako vítěz z té letošní? Vyřazovacím kolem prošla Katrina Darell, které se hned začalo přezdívat „Bikini Girl“. Porotkyně Kara DioGuardi se neudržela a v průběhu vystoupení se k ní přidala! I přes protesty Pauly Abdul si Bikini Girl porotce Simon Cowell prosadil do finále! Nejvíce si také lidé zapamatovali Chrise Kirkhama. Ten si na casting dovedl králíčka pro štěstí, kterým byl dospělý muž v růžovém kostýmu s králičími oušky. Video zde Bikini girl:
28.05.2009 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Paula Abdul (7 článků) , Simon Cowell (120 článků) , Jennifer Hudson (48 článků) , Jordin Sparks (10 článků)

Česká Glamour girl: Vyhlášení velkého turnaje Blesku pro muže

 
Blesk pro muže.cz vyhlašuje velký interaktivní turnaj o nejkrásnější českou Glamour Girl. Dívky se utkají stejně jako v tenise vyřazovacím způsobem tělo proti tělu. Úvod turnaje patří kvalifikantkám, které se utkají o postup mezi nejlepších 16. Paralelně probíhá i turnaj veteránek.
25.05.2009 12:00 |

podobné články

GLAMOUR GIRL (osmifinále): Adina Mandlová vs. Jiřina Steimarová

 
Dnes stanou proti sobě dvě velké herečky, dva různé osudy. Nespoutaná nymfomanka Adina Mandlová a osudem zmítaná Jiřina Steimarová. Čtěte jejich pohnuté a dramatické životní příběhy. Hlasujte, je jen na vás, která postoupí mezi poslední čtyři turnaje o Českou glamour girl veteránek.
10.08.2009 23:45 |

podobné články

Osobnosti: Adina Mandlová (115 článků) , Jiřina Steimarová (4 články)

Zvol si info. Studenti chtějí bránit šíření dezinformací a propagandy

 
Devět nadšených studentů Masarykovy univerzity se rozhodlo založit projekt, který pomocí jednoduchého návodu učí mladé lidi, jak rozeznávat dezinformační a pochybné články na internetu. Projekt Zvol si info se snaží zabránit šíření dezinformací a propagandy, neboť dle členů je alarmující.
23.12.2016 14:40 |

podobné články

Zvol si info. Studenti chtějí bránit šíření dezinformací a propagandy

 
Devět nadšených studentů Masarykovy univerzity se rozhodlo založit projekt, který pomocí jednoduchého návodu učí mladé lidi, jak rozeznávat dezinformační a pochybné články na internetu. Projekt Zvol si info se snaží zabránit šíření dezinformací a propagandy, neboť dle členů je alarmující.
23.12.2016 20:55 |

podobné články

GLAMOUR GIRL VETERÁNKY: Zita o prsa poráží Hanu

 
Velká bitva! Druhé semifinále mezi favoritkou Zitou Kabátovou a mnohými podceňovanou Hanou Vítovou bylo napínavé do posledního okamžiku, rozhodla zkušenost Zity, která je nejdéle žijíci českou herečkou. Výsledek 51,2:42,8 patří mezi nejtěsnější v soutěži.
05.09.2009 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Hana Vítová (29 článků) , Zita Kabátová (60 článků)

Zita Kabátová vítězí v turnaje Glamour girl veteránek Blesku pro muže

 
Zita Kabátová poráží Adinu Mandlovou 53:47 a stává se vítězkou turnaje veteránu Glamour Girl 2009 Blesku pro muže. Gratulujeme! Protože je současně jedinou žijící účastnicí, pohár jí předáme v nemocnici v Krči.
14.09.2009 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Adina Mandlová (115 článků) , Zita Kabátová (60 článků)

GLAMOUR VETERÁNKY: Janů po boji poráží Ondrákovou

 
Vnadná Anny Ondráková, která okouzlila i mistra hororu Alfréda Hitchcocka, nestačila na sestru Lídy Baarové Zorku Janů, která se tak stává černým koněm turnaje glamour veteránek Blesku pro muže.
06.08.2009 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Lída Baarová (443 článků) , Anny Ondráková (7 článků) , Zorka Janů (15 článků)

Česká Glamour Girl: Veteránky

 
Představuje turnajové dvojce veteránek, které se v příštích dnech utkají na těchto stránkách v lítém souboji. Hlasujte! Jen vaše hlasy rozhodnou, která zvítězí a která uteče s pláčem do šatny. První kolo již zítra (středa 29.7.09)!
28.07.2009 08:15 |

podobné články

Česká Glamour Girl: Veteránky - Baarová rozdrtila Sedláčkovou

 
Drsná Lída Baarová si v prvním kole turnaje veteránek snadno poradila s Andulou Sedláčkovou. Mrštná Anča  se vytasila  psychologickou  hrou s organizačními prvky, ale zkušená Lída snadno kontrovala parfektní znalostí němčiny a snadno postoupila mezi posledních osm.
31.07.2009 02:15 |

podobné články

Osobnosti: Lída Baarová (443 článků)

GLAMOUR GIRL VETERÁNKY: Představujeme osmifinálové dvojce

 
Prohlédněte si pozorně osm žen, které ve své době ztělesňovaly symbol krásy. Muži jim padali k nohám, měli slávu a peníze, ale jejich životní osudy byly často dojemné až k slzám. Podívejme se na čtyři osmifinálové dvojce podrobněji.
10.08.2009 06:05 |

podobné články

GLAMOUR GIRL VETERÁNKY: Mandlová přetlačila Gollovou

 
Tak to tu ještě nebylo! Po zcela vyrovnaném souboji, kdy se skóre přelévalo na tu a pak zas na onu stranu, získala na poslední chvíli Adina Mandlová rozhodující body a zvítězila nad Natašou Gollovou nejtěsnějším možným rozdílem: 50,1:49,9.
05.09.2009 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Nataša Gollová (29 článků) , Adina Mandlová (115 článků)

Rusové odvedli válečné veteránky k pohřebákovi

 
Ruské veteránky z druhé světové války se těšily na čaj a chlebíček. Padesátka jekatěrinburských hrdinek, které pomohly zvítězit proti Hitlerovi, ale místo oslavy byla odvedena do pohřebnictví. Tam jim vedení firmy předalo své navštívenky s adresou a telefonem. Zděšené Rusky si šly stěžovat přímo ruské státní televizi.
28.04.2015 20:05 |

podobné články

Prezident Zeman: Upřímnou soustrast k úmrtí válečné veteránky Anděly Haidy

 
Prezident republiky Miloš Zeman dopisem vyjádřil upřímnou soustrast nad úmrtím nejstarší české válečné veteránky Anděly Haidy, který zaslal její neteři Haně Raabové.
18.04.2018 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23615 článků)

OBRAZEM: Hvězdy upírské ságy se podle Glamour oblékají nejlépe

 
Nejlépe oblékanou ženou pro rok 2012 se stala dvaadvacetiletá herečka Kristen Stewartová. Podle magazínu Glamour její partner ze ságy Stmívání, pětadvacetiletý Robert Pattinson, je zase nejlépe oblékajícím se mužem roku. Další články k tématu: Vévodkyně Kate je nejlépe oblékanou ženou Británie OBRAZEM: Nejlépe oblékanou ženou je Bruniová, z mužů podnikatel D'Urso Emma Watsonová je podle Glamour nejlépe oblékanou ženou světa Nejlépe oblékanou celebritou roku je Zoe Saldana z Avataru Lady Gaga to má potvrzené: je nejlépe i nejhůře oblékanou osobností popu
30.04.2012 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Emma Watson (333 článků) , Robert Pattinson (392 článků) , Kristen Stewart (328 článků) , Zoe Saldana (52 článků) , Lady Gaga (1374 článků)

Tohle je čtyřnásobná matka? Victoria Beckham na dokonalých fotkách pro časopis Glamour

 
Victoria Beckham  (38) se kdysi nechvalně uvedla prohlášením, že nikdy v životě nepřečetla žádnou knihu do konce. Nyní však nadšeně tvrdí, že je jednoho knižního počinu fanouškem. Vyhrálo to u ní dílo britské autorky E. L. James nazvané 50 Shades of Grey (Padesát odstínů šedé). Beckham se nechala slyšet v interview časopisu Glamour, že jeden výtisk dokonce pořídila své matce. Pro Glamour při té příležitosti rovněž nafotila úžasný set snímků, na němž rozhodně nepřipomíná čtyřnásobnou matku.
02.08.2012 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (858 článků)

GLAMOUR VETERÁNKY: Po velkém dramatu vítězí Vítová nad Farbasovou

 
Tak to tu ještě nebylo! Do poslední chvíle zcela vyrovnaný duel mezi skotačivou Věrou Farbasovou a osudem zmítanou Hanou Vítovou. Komediální Věra byla dlouho ve vedení, ale napínavý tie-break rozhodl ve prospěch Mrštné Hany, kkerá přece jen on mnoho lépe zpívá.
08.08.2009 03:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Vítová (29 článků)

GLAMOUR VETERÁNKY: Steimarová rozdrtila Grosslichtovou

 
Záhadná Trudi dlouho odolávala tlaku houževnaté Jiřiny, ale nakonec se musela sklonit před jejím uměním. Jiřina Steimarová, matka herce Jiřího Kodeta, nakonec zůročila své životní zkušenosti, vítězství se nenechala ujít a hladce postoupila do osmifinále. Tam na ní ale čeká favoritka Adina Mandová.
09.08.2009 03:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kodet (61 článků) , Jiřina Steimarová (4 články)

GLAMOUR VETERÁNKY: Bitva o finále: Kabátová - Vítová

 
Velmi nečekané semifinále, ve kterém se střetne Zita Kabátová s přemožitelkou Lídy Baarové půvabnou Hanou Vítovou. Na hlavním dvorci se stále hraje první semifinále Mandlová-Gollová. Hlasujte, je jen na vás, která zvítězí a která uteče s pláčem do šatny.
01.09.2009 00:50 |

podobné články

Osobnosti: Lída Baarová (443 článků) , Hana Vítová (29 článků) , Zita Kabátová (60 článků)