Článek

Zvláštní výmluva Jana Bendiga po trapasu v AZ-kvízu. Přiznal strach z Mareše, hloupého prý jen hrál

 
Zatím vyhrává černej. Věta Aleše zbořila, která se během pár dní stala kontroverzní hláškou vědomostní soutěže AZ-kvíz. Tam proti sobě stanuli bratři Jan a Marsell Bendigovi, kteří svými vědomostmi zrovna neoslnili. Jejich výkon po celou dobu vtipně glosoval moderátor. Co na jeho výkon a kontroverzní hlášku řekl samotný Jan Bendig? To prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz, kde zároveň přiznal, že prý duel úmyslně vypustil!  
18.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků)
Podobné články

První vyjádření Jana Bendiga k trapasu v AZ-kvízu. Nejsem žádný atomový inženýr, brání se

 
Jan Bendig si v AZ-kvízu uřízl pořádnou ostudu. V oblíbené vědomostní soutěži stanul proti svému bratrovi Marsellovi a po jejich nepovedeném výkonu se oba stali terčem všelijakých vtípků, které baví internet. Zpěvák poskytl redakci eXtra.cz první vyjádření. "Nejsem žádný atomový inženýr," hájí se.
17.06.2024 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků)

Skandál Jana Bendiga: K takovému činu se uvolí pouze trosky nebo šílenci, míní Jaroš

 
Nekompromisní kritika na účet Jana Bendiga pokračuje. Incident na Českém slavíkovi, kdy byl zpěvák "neznámým" mužem posypán moukou, měl být podle policie předem domluvenou akcí. To vyvolalo pořádný rozruch u české veřejnosti a na Bendiga se valí hejty ze všech stran. V tom pokračuje na sociálních sítích i Martin Jaroš, přední český image maker, který tento krok označil za čirou zoufalost. 
25.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků)

Jan Bendig se v AZ-kvízu bál ještě větší potupy, kterou teď odnese Marsell. Leoš Mareš si ho namaže na chleba, přiznává

 
Výkon Jana Bendiga v AZ-kvízu baví internet. Zpěvák, jenž podal v oblíbené vědomostní soutěži žalostný výkon, si však z hejtů těžkou hlavu nedělá. V rozhovoru pro eXtra.cz tvrdil, že ho znervóznil Leoš Mareš, který byl celou dobu ve studiu. Aby proti němu nemusel stanout ve finále, raději prý naschvál prohrál. 
18.06.2024 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3490 článků) , Jan Bendig (425 článků)

Neskutečný trapas Marsella Bendiga v AZ-kvízu. Proti Marešovi neuhrál jediné políčko, Leoš jen stěží zadržoval smích

 
Velké finále AZ-kvízu nabídlo divákům opět pořádnou dávku zábavy. Tentokrát proti sobě stanuli Leoš Mareš a Marsell Bendig. Právě on si uřízl pořádnou ostudu a nebyl schopen získat jedno jediné políčko na herní pyramidě. Korunu tomu nasadil ve chvíli, kdy prohlásil, že Agatha Christie trpěla demencí. 
19.06.2024 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3490 článků) , Agatha Christie (64 článků)

5 největších vánočních sexuálních trapasů: S tímhle jste se po svátcích svěřili internetu!

 
Během svátků je všechno tak nějak mnohem intenzivnější. Čím více se snažíte, aby všechno probíhalo v pohodě, tím větší katastrofa z toho vznikne. Zvlášť kde se nacházíte několik dní v rodinném kruhu. Někdy je lepší se ze svých trapasů vypsat, jako to anonymně udělali uživatelé webu Fuck My Life. Tam přidávají příspěvky lidé z celého světa a je to studnice sexuálních i jiných trapasů. Tady jsou některé z nich.
04.01.2017 23:00 |

podobné články

Bratr Jana Bendiga skončil po autonehodě v nemocnici, mohl za ni manažer

 
Marsell Bendig (25) vystoupil v pátek večer spolu se zpěvačkou Lucií Bikárovou na koncertu svého bratra Jana Bendiga (30) ve Znojmě. Cestou domů ale jeho manažer nezvládl řízení a narazil do svodidel. Jan Bendig byl prý z bratrovy nehody zdrcen. Jeho partner upozornil na nenávistné komentáře, které po ní přišly.
24.02.2024 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků)

Nechutný útok na Bendiga má zvláštní dohru. Zpěvák si s mladíkem v létě připíjel v baru, ten ho pak posypal moukou a nešetřil rasismem

 
Nechutný útok na Honzu Bendiga, jehož na červeném koberci před Forem Karlín posypal neznámý muž moukou, má zajímavou dohru. Redakci eXtra.cz se totiž podařilo zjistit, že se zpěvák s útočníkem nepotkal poprvé. Dotyčný se totiž na sociálních sítích chlubí krátkým videem, na kterém si v jednom pražském baru s Bendigem ťuká na zdraví. Ačkoli se i kvůli tomu šíří spekulace, že měl být útok nahraný, Bendigův partner Lukaš Rejmon i sám zpěvák všechna tato nařčení odmítá.
26.11.2023 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků)

Pokračování úspěšného kvízu - Klasiky 80. let! Poznáte všechny filmy?

 
Po velice úspěšném kvízu zaměřeném na filmové klasiky 80. let je tu jeho pokračování. Dokážete poznat všech 20. úspěšných filmů z tohoto období podle fotek? Zkuste to v kvízu!
24.09.2016 14:00 |

podobné články

Jsou animované filmy a postavy vaše parketa? Otestujte své znalosti v novém kvízu!

 
Po úspěchu kvízu Animované postavy můžete otestovat své znalosti v jeho pokračování. Zjistěte jak dobře znáte animované postavy a filmy v novém kvízu Animované postavy 2, který je sice o poznání složitější než první díl, ale o to zajímavější! Kdo dá plný počet bodů?
03.12.2016 12:20 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – Pan Lišák je milovníkem deskových her a hospodských kvízů. Tyhle otázky ale nezvládl

 
Pan Lišák nejraději tráví čas nad deskovkami s partou přátel po boku nebo u hospodských kvízů. Jeho popularita strmě stoupá hlavně u něžné části publika, nijak ho ale nezměnila. Pořád je to sympaťák stojící nohama pevně na zemi. Zkuste ho porazit v našem kvízu.
25.11.2023 07:15 |

podobné články

Bydlení hvězdy SuperStar Jana Bendiga: Čtyři chlapi v bytě

 
Jana Bendiga (19) proslavila soutěž SuperStar a ta mu otevřela i dveře do vlastního bydlení.
22.06.2013 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků)

Přítel Jana Bendiga byl zproštěn obvinění z obchodování s bílým masem. Od soudu odešel s podmínkou

 
Partner zpěváka Jana Bendiga Lukáš Rejmon čelil spolu s dalšími pěti muži ve věku 27 až 54 let obvinění, že v Praze údajně zjednávali muže, a to i nezletilé, k poskytování homosexuální prostituce v gay klubu. Obvinění od začátku odmítal. Od soudu nakonec odešel s dvouletou podmínkou s odkladem na tři roky za kuplířství. Ani s tou nesouhlasí, odvolávat se ale nebude, řekl Super.cz.
08.12.2020 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků)

Kočka na rozpálené střeše: Hvězda Love Islandu a láska Jana Bendiga vystavila sexy tělo v Playboyi

 
Vícemiss soutěže krásy Miss Czech Republic z roku 2019, tanečnice a modelka Mirka Pikolová, ukázala své tělo při focení pro Playboy. Snímky krásné Mirky z reality show Love Island, které má redakce eXtra.cz k dispozici, nafotil textař a zpěvák ze SuperStar Miro Šmajda. Podívejte se, jak to expartnerce Jana Bendiga sluší!
21.07.2022 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků) , Miroslav Šmajda (36 článků)

Bratr Bendiga má Českého lva. Nejemotivnější děkovná řeč plná emocí mířila k Mišíkovi

 
K herectví i hudbě tíhl už od dětství a vystupovat bylo vždy jeho snem. Nyní Marsell Bendig, mladší bratr zpěváka Honzy Bendiga, za svůj herecký výkon ve filmu režiséra Adama Sedláka BANGER. získal Českého lva. Během předávání se rozbrečel a přiznal, že si to přál už od dětství. 
04.03.2023 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků) , Adam Sedlák (8 článků)

Anorektická matka provokuje ostatní ženy: Těhotenství je jen výmluva pro vaši tloušťku!

 
Tato žena jménem Sadie si pořádně zahrává. Na veřejnosti propaguje názor, že těhotenství je jen výmluva pro obezitu a není třeba jíst za dva. Sama byla v "pátém měsíci jako vyžle":http://www.extra.cz/ochotska-ma-konecne-poradne-bricho-porad-ale-nosi-obleceni-xs-takhle-vyzabla-snad-nebyla-ani-beckhamka.
02.10.2014 20:00 |

podobné články

Přítel Bendiga u soudu: Během závěrečné řeči se málem rozplakal. Mluvil o Věře Bílé a nezištné pomoci

 
Kauza týkající se údajného kuplířství v pražské gay clubu Escape měla ve středu u pražského soudu emotivní závěr. Lukáš R., obžalovaný přítel zpěváka Jana Bendiga přednesl závěrečnou řeč, během které se málem rozplakal. Hájil se, že se jen snažil dělat svou práci, co nejlépe to jde nebo o tom, že nezištně pomáhal například romskému boybandu z Chánova nebo již zemřelé zpěvačce Věře Bílé. Tvrdí také, že řada mladíků, co v klubu pracovali, se ho spíše snažila pomluvit.
26.11.2020 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Věra Bílá (163 článků) , Jan Bendig (425 článků)

Zásadní zvrat v kauze napadení Bendiga. Útočník se sám udal, spekulace o domluvené scénce rázně popřel

 
Útok na zpěváka Jana Bendiga má zajímavou dohru. Poté, co se dostala na povrch identita útočníka, se hojně začalo spekulovat o tom, že celý incident byl předem domluvený a pečlivě naplánovaný. Ukázalo se totiž, že jen před pár měsíci si Bendig a útočník společně připíjeli v baru. Domněnky o tom, že se jednalo o promyšlený tah, interpret i jeho partner zásadně odmítli. Samotný pachatel nyní na své sociální sítě zveřejnil zprávu o tom, že se sám šel udat na policii a poškozenému Bendigovi se veřejně omluvil. Vyvrátil zároveň, že by šlo o domluvenou scénku.
26.11.2023 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků)

Kolaps Honzy Bendiga. Neunesl tlak po moučné kauze, odkládá životní koncert

 
Kauza ohledně mouky na Českém slavíkovi, která se odehrála minulý rok, Jana Bendiga (30) zřejmě totálně poznamenala. Před pár týdny totiž policie uvedla, že se jednalo o předem domluvenou scénku. Na zpěváka při příchodu na červený koberec tehdy ‚neznámý muž‘ vysypal mouku a zprvu se to prezentovalo jako ,rasistický útok‘. Bendig teď sice vydal vyjádření, že se o žádnou domluvenou akci nejednalo a že nechápe tvrzení policie, ale kauza ho přece jen pořádně vzala. Na svém Instagramu nyní uvedl, že přesouvá koncert v O2 Universum, který se měl uskutečnit již 16. března.
29.02.2024 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků)

Táta Honzy Bendiga: Proč jel do Anglie

 
Věčně se směje, působí uvolněně a krásně zpívá. Finalista Česko Slovenské SuperStar Jan Bendig (15) si získal srdce i hlasy diváků bezprostředním projevem a milým vystupováním. Jaký je však tento talentovaný zpěvák ve skutečnosti? Jaký je doma, jaké holky se mu líbí a proč se popral v Anglii? Pro odpovědi na tyto a další otázky jsme si zajeli do Třebechovic pod Orebem, kde jsme vyzpovídali jeho otce Jana Bendiga (38)...
15.11.2009 02:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků)