Článek

Zvědavý kocour se vytrestal: Uvázl mezi stěnami, probourali se k němu hasiči

 
V pondělí ráno zachraňovali brněnští profesionální hasiči kočku zaklíněnou mezi skleníkem a sousední budovou v Moravanech na Brněnsku. Ke zvířeti se dostali až po probourání zdi skleníku. Za prvních pár dnů letošního roku jde už o osmý případ záchrany zvířat.
11.01.2022 15:50 |

podobné články

Podobné články

Hasiči zachraňovali dítě (3), probourali se k němu zdí!

 
Uvězněné v domě se zapnutým sporákem zůstalo dítě (3) na Opavsku. Vyděšená máma volala hasiče. Ti se přes speciální bezpečnostní dveře nedostali, tak probourali zeď!
03.01.2022 05:10 |

podobné články

To jsou koumáci! Zloději se do bankomatu PROBOURALI z rybářského obchodu

 
Škodu kolem milionu korun napáchali neznámí zloději, kteří se rozhodli vykrást v Uherském Ostrohu bankomat, cestu k němu si probourali přes sousedící zeď v rybářském obchodě. Agentuře Mediafax to v úterý sdělil policejní mluvčí Aleš Mergental.
04.10.2011 13:20 |

podobné články

Dalík uvázl v asfaltové louži. Hasiči mu včasným zásahem zachránili život!

 
Tahle záchrana byla za pět minut dvanáct. Hasiči vyjížděli na pomoc pejskovi Dalíkovi, který uvázl v asfaltové louži v areálu bývalé lepenkárny v Ostrově na Karlovarsku.
17.07.2018 19:30 |

podobné články

Muž se zasekl hlavou dolů mezi stěnami, kam zapadl mobil

 
Snaha vytáhnout mobilní telefon zapadlý do úzkého prostoru mezi stěnami se muži málem stala osudnou. Zůstal tam do půl těla uvězněn a navíc hlavou dolů.
05.08.2013 05:20 |

podobné články

Autobus plný lidí uvázl na přejezdu ve Smržovce: Pomoci museli hasiči

 
Na železničním přejezdu ve Smržovce na Liberecku uvázl autobus plný cestujících. Podle jednoho z pasažérů se nezvládl stočit do kopce. Provoz na trati byl kvůli tomu přibližně na hodinu zastaven.
09.09.2017 16:05 |

podobné články

Oficiální premiérův kocour na Downing Street konečně zabil myš

 
Kocour Larry, kterého úřad britského premiéra na Downing Street před více než rokem přivedl na chytání myší, se dnes konečně svým zaměstnavatelům odvděčil a připsal si na konto první úlovek. Oznámila to mluvčí Downing Street. "Mohu potvrdit, že kocour dnes ráno zabil myš," uvedla.
29.08.2012 10:45 |

podobné články

Kocour s ustaraným obočím rozesměje i zapšklé mrzouty

 
Kocour jménem Sam má možná devět životů, ale jen jeden výraz – ustaraný. Předurčují ho k tomu dvě černé skvrny na čele, které vypadají jako obočí. Bílý kocour se tak může snažit sebevíc, ale tvářit se jinak se mu podaří jen málokdy.
14.02.2013 04:45 |

podobné články

Kocour se zahrabal do vánočního balíku a putoval tisíc kilometrů daleko

 
Jacqueline Lake z Nového Skotska poslala rodině vzdálené tisíc kilometrů balík. Netušila, že před uzavřením a jeho zalepením se dovnitř zahrabal a usnul její kocour. Zvíře tak putovalo v papírové krabici sedm set mil. Řidič přepravní společnosti dost koukal, když na něj kocour z balíku vyskočil. Vánoční příběh má šťastný konec.
19.12.2018 10:35 |

podobné články

Šilhavý kocour vydělal už stovky tisíc

 
Na první pohled vypadá kocour jménem Belarus poněkud zmateně. Může za to jeho oční vada zvaná strabismus, tedy šilhání. Kocour však má širokou fanouškovskou základnu na Instagramu, kde jeho profil sleduje čtvrt milionu lidí. A díky tomu také dokáže vydělat peníze na charitu.
08.02.2020 05:31 |

podobné články

Zatoulaný kocour Forbes se shledal se svými majiteli: Domů se vrátil po 10 letech

 
Kocour Forbes se zatoulal v roce 2011. Majitelé Neil a Lucy Hendersonovi už nedoufali, že se se svým mazlíčkem ještě někdy uvidí. Deset let o zvířeti nebylo vidu ani slechu, dokud je nekontaktovala charita na záchranu zvířat s tím, že se jejich kocour našel živý a zdravý!
25.09.2021 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Lucy Forbes (1 článek)

Jako ve filmu Kalamita. Na Rychnovsku uvázl vlak ve sněhové závěji

 
Na železniční trati z Doudleb nad Orlicí do Rokytnice v Orlických horách na Rychnovsku dnes odpoledne uvázl vlak v závěji. České dráhy na trati nasadily náhradní autobusovou dopravu. Silničáři na Rychnovsku museli kvůli závějím uzavřít dvě silnice. Na sněhové jazyky a závěje si musejí dát pozor i řidiči na Náchodsku, zjistila u silničářů a Českých drah. 
22.02.2013 16:30 |

podobné články

Na přejezdu v Chocni uvázl kamion: Strojvedoucí zabránil strašlivé tragédii

 
Skutečně špatně mohla dopadnout cesta lidí jedoucích vlakem v úterý z Prahy na Uherskohradišťsko. Na jednom z přejezdů po cestě uvázl kamion. Jedině rychlým zásahem strojvedoucího nedošlo ke srážce.
26.10.2016 15:40 |

podobné články

Strážníci v roli andělů: V Bohumíně zachránili seniora, který uvázl ve vaně: Dva dny pil jen vodu!

 
Neskutečné peklo musel prožívat několik dní senior (65) z Bohumína ve svém bytě. Nahý uvázl ve vaně a nemohl z ní ven! V mokré pasti byl minimálně dva dny. Přežil jen díky vodě z vany, sociální pracovnici, která se o něj stará, a strážníkům.
17.04.2018 14:45 |

podobné články

Klukovi na stromě uvázl drak: Poslal pro něho brněnské strážníky

 
Zatímco pověst o Brněnském drakovi z přelomu 16. a 17. století není věrohodně doložená, víkendovou záchranu papírového draka z koruny vzrostlého stromu si strážníci natočili na video. Na pomoc si je sám zavolal chlapec (10), který jim řekl, že mu drak uvázl na Kraví Hoře a má ho velmi rád.
09.10.2018 13:25 |

podobné články

Model letadla mu uvázl na komíně. Vyzvedlo ho britské námořnictvo

 
Starý opuštěný komín nedaleko Nancegollanu v britském Cornwallu je jedinou vysokou budovou široko daleko. A jako na potvoru právě zde uvázl model letadla Rogeru Bathovi. Nemusel však smutnit dlouho, letadélko vyzvedla helikoptéra britského královského námořnictva.
25.10.2019 05:35 |

podobné články

Český cirkus kvůli koronaviru uvázl bez peněz v Lotyšsku: Místní se o zvířata i majitele postarali

 
Existenční potíže řeší český cirkus Alex, který kvůli koronavirové krizi uvázl v Lotyšsku. Soubor musel zrušit plánovaná představení a skončil bez peněz. O Čechy i jejich zvířata se ale naštěstí postarali místní, kteří jim dávají jídlo zdarma.
30.03.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (614 článků) , Alex Alex (168 článků) , Alex Alex (168 článků) , Alex Alex (185 článků)

Neskutečný risk: Cizinec vjel na přejezd v momentě, kdy padly závory! Uvázl tam

 
Blikající červená? Nezájem! Cizinec (66) za volantem bílé dodávky vjel na železniční přejezd v Třinci přesně v momentě, kdy šly dolů závory. Při svém zmatečném úprku pak uvázl v kolejišti!
07.04.2020 10:55 |

podobné články

Noc hrůzy! Dědeček uvázl v autě, zmateného ho ráno v lese našli strážníci

 
Noc hrůzy si prožil senior v Točné na okraji Prahy. Uvázl totiž s autem v ulici Ke Starému hřišti, kde strávil celou noc. Když na místo na oznámení dorazili v pátek ráno strážníci, našli ho, jak kolem auta zmateně pobíhá. Rodina ho postrádala od 17. hodiny předešlého dne! Jak se muž na místo dostal a co se stalo, si nedokázal vzpomenout.
16.11.2020 14:45 |

podobné články

Parašutista s padákem uvázl v elektrickém vedení: Hodinu visel devět metrů nad zemí

 
Nešťastně skončil seskok padákem. Parašutista při něm uvázl v drátech elektrického vedení! Téměř hodinu pak visel devět metrů nad zemí.
27.05.2021 21:55 |

podobné články