Článek

Zuzaně Hrubé se během let v Ulici změnil celý život

 
Zuzana Hrubá se stala nedílnou součástí seriálu Ulici, ačkoli to tak vůbec nemělo být. Nakonec se zdržela na dlouhé roky, během kterých si prošla obrovskou životní proměnou. Sama doufá, že se mohla stát zdrojem naděje pro lidi, kteří zrovna nemají na růžích ustláno.
22.11.2021 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Hrubá (8 článků) , Sam Sam (526 článků)
Podobné články

Vdovec po Zuzaně Dřízhalové (†36) z VKV: Už má novou manželku a očekává potomka!

 
Vdovec po Zuzaně Dřízhalové (†36) z VKV: Už má novou manželku a očekává potomka!
10.09.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Dřízhalová (86 článků)

Vsaďte si na Paroubka: Vrátí se k Zuzaně?

 
Vsadili byste na to, že se expremiér Jiří Paroubek (64), kterému utekla jeho Petra (43), vrátí k první manželce Zuzaně (59) a ještě letos se s ní ožení?
23.02.2017 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4208 článků)

Jiří Paroubek se vrátil k bývalé manželce Zuzaně, jsou si jisti známí po rozpadu manželství expremiéra

 
Jiří Paroubek (64) si v roce 2007 vzal za manželku tlumočnici Petru (43), ale ani jejich vztah nevydržel. Na stole už údajně leží i rozvodové papíry. Podle vyjádření lidí z okruhu rodiny se prý expremiér vrátil ke své bývalé ženě Zuzaně (59).
23.02.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4208 článků)

Vsaďte si na Paroubka: Vrátí se k Zuzaně?

 
Vsadili byste na to, že se expremiér Jiří Paroubek (64), kterému utekla jeho Petra (43), vrátí k první manželce Zuzaně (59) a ještě letos se s ní ožení?
27.02.2017 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4208 článků)

Tahle blonďatá Slovenka je novým objevem Filipa Renče! Co na ni říkáte?

 
Režisér Filip Renč  (53) má nový objev a zase je to Slovenka. Po Zuzaně Norisové (Rebelové), Zuzaně Kanócz (Román pro ženy) nebo Lucii Siposové (Na vlastní nebezpečí) obsadil do svého dalšího díla opět dívku ze sousední země. V rodinné muzikálové show Tři oříšky pro Popelku září Nikola Ďuricová.
17.10.2018 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Norisová (112 článků) , Zuzana Kanócz (42 článků) , Filip Renč (636 článků)

Bez brýlí už se neobejde: Zuzaně Stivínové naštěstí sluší, tak je bere i jako módní doplněk

 
Kolegy na place nebo na jevišti ještě pozná, ale na dálku je to horší. Herečce Zuzaně Stivínové  (45) se před pár lety zhoršil zrak a bez brýlí už se neobejde. Sice jí sluší, ale nenosí je jenom pro parádu. "Přiznám se, že úplně nerozumím tomu, když je někdo nosí s čirými skly jen jako módní doplněk," krčí rameny.
15.12.2018 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Stivínová (55 článků) , Zuzana Stivínová (55 článků)

K Zuzaně Plačkové je realita krutá: Konečně ve svojí show odhalila pravou tvář, smějí se lidé

 
Zuzana Plačková (27) je slovenská playmate, účastnice reality show a schopná podnikatelka. Na své tváři a jméně si vybudovala kariéru a sociální sítě jí velmi slušně vynáší. Nedávno se nechala dokonce slyšet, že vydělává víc než slovenský prezident. Zuzana Plačková je téměř vždy nějaké překvapení a už ve středu ji mohou lidé vidět na televizi Joj, kde se představí ve své zbrusu nové reality show InstaQueen. Fanoušci se nemohou dočkat, ale samozřejmě, že se objevily komentáře od lidí, kteří na Zuzaně nenechají nit suchou.
26.11.2019 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Plačková (138 článků)

Drsný konec pátrání po Zuzaně z Prachaticka: Policisté našli její tělo, nejspíš dopadli i vraha

 
Velkou tragédií skončilo pátrání po Zuzaně B. z Prachaticka. Ta beze stopy zmizela 12. dubna a od té doby byla vedená jako pohřešovaná. Po několika týdnech ale policisté našli její bezvládné tělo ukryté pod haldou suti, přičemž se potvrdilo, že jde o vraždu. 
03.05.2021 17:20 |

podobné články

Zůstala jsem v Řecku: Letní sex se změnil v lásku

 
Letní lásky jsou pomíjivé a  žádná z nás od nich nějaké trvání nečeká. Někde daleko za hranicemi nás okouzlí snědý mořským větrem ošlehaný chlapák, ale není to víc, než letní flirt – zpříjemnění naší dovolené. Ale, co když se zamilujete, jako se to stalo čtenářce Zuzaně. Její dočasný pobyt v Řecku se nakonec změnil na trvalý.
12.07.2011 16:00 |

podobné články

Smutný osud velké hvězdy: Ivánkovi z Mrazíka zničilo život vězení, zemřel v eldéence

 
Na ruské filmové pohádce Mrazík vyrostlo několik generací a urostlý chasník Ivánek dodnes o Vánocích udivuje svou silou. Pohádka, jak už to bývá, měla šťastný konec. Ivánek si vzal Nastěnku a jedli, pili, hodovali... Život herce Eduarda Izotova (†66), který narcistického blonďáka ztvárnil, bohužel pohádkový nebyl. „Neznám tragičtější příběh, než ten jeho,“ svěřila se kdysi jeho první žena Inga Budkevič deníku Moskovskij Komsomolec. I Eduardův příběh ale začal jako pohádka. Začínající dvacetiletý herec si Ingu vzal v roce 1956. Byl to krásný, urostlý, mladý muž, který navíc hezky zpíval, role se tedy jen hrnuly. Až Ivánek ale z Eduarda v roce 1964 udělal skutečnou hvězdu: lidé ho poznávali na ulici, psali o něm i v Americe. Manželství s Ingou se počátkem 80. let rozpadlo a každý si našel nového partnera. Jednoho dne Eduarda i s jeho novou družkou Irinou zatkli milicionáři. Ukázalo se, že se pár pokoušel načerno vyměnit valuty a zlato za rubly. Chtěli si totiž postavit chatu a chyběly jim peníze. Za kolegu se tehdy postavilo mnoho herců, podepisovali petice, někteří v jeho prospěch vypovídali u soudu. Ten se ale nenechal obměkčit a Izotovovi dal v roce 1983 tři roky vězení. Navíc mu konfiskoval skoro veškerý majetek, auto i peníze. Populární herec nesl rozsudek těžko. „Hrdý, statný a kultivovaný krasavec se z ničeho nic změnil. Kriminál ho zlomil,“ vypráví Inga. „Vzpomínám si, jak jsem za ním přišla na návštěvu. Byl bledý, zvadlý, měl oteklé oči a na nic nereagoval. Jen krátce poté, co opustil brány vězení, Eduarda postihla mozková příhoda. To mu bylo padesát. Po nějaké době sice sehnal práci, nedokázal si ale zapamatovat texty, zapomínal slova. Brzy jej opět ranila mrtvice, celkem jich přežil šest a bohužel nezůstaly bez následků: špatně ovládal ruku, měl problémy s rovnováhou. Jednoho dne upadl a zlomil si nohu a od té doby už nikdy normálně nechodil. Nejprve jen kulhal, pak ale skončil na vozíku a nakonec už nevstával vůbec. Léta ve vězení nenarušila herci jen fyzické zdraví, ale i psychiku. Byl jak uzlíček nervů, často vybuchoval, nakonec ztrácel paměť a nepoznával ani svou dceru Veroniku. Stále více času trávil v nemocnici, rodina už se o něj nedokázala starat, a tak Eduard Izotov zůstal v léčebně dlouhodobě nemocných, kam ho blízcí chodili navštěvovat. „Vzplanul a shořel jako svíčka. Vždyť po propuštění z vězení se jeho život změnil v pomalé a tíživé uhasínání. Život zakončil v hrůze a šílenství. Kvůli čemu? Při pohřbu jsem se na něj podívala a v rakvi ležel cizí člověk. Duše ho opustila ještě dávno před smrtí,“ říká bývalá žena. Eduard zemřel 8. března 2003.
03.12.2011 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Eduard Izotov (3 články)

Hledači kešek hrubě podcenili přípravu, říká zástupce asociace geocacherů. Pátrání po muži pokračuje

 
Přívalové deště, které se o víkendu prohnaly republikou, za sebou zanechaly pořádnou spoušť. O život kvůli prudkému lijáku přišla mladá dívka, která se s přítelem a dalšími dvěma kamarády vydala do podzemní části Motolského potoka hledat tzv. kešku. Podle zástupce České asociace geocachingu (ČAGeo) Slávka Hoblíka parta hrubě podcenila přípravu, když se do tunelu vydala nehledě na nepříznivé předpovědi počasí.
11.06.2018 06:05 |

podobné články

Za požár v Náplavní stíhá policie dva zaměstnance hotelu. Hrubě porušili bezpečnostní opatření

 
Policie zahájila stíhání dvou zaměstnanců z hotelu Eurostars David, v němž letos v lednu vypukl mohutný požár. Podle policie hrubě porušili bezpečnostní opatření, hrozí jim tři až deset let vězení. Na základě vyšetřování došlo v hotelu v měsících před požárem k vypnutí protipožárního systému, protože bezdůvodně houkal a rušil hosty. Dveře, které se v případě požáru měly zapěnovat a lokalizovat tím plameny, pak zůstaly mechanicky otevřené pomocí klínků, protože překážely uklízečkám při pohybu.
21.12.2018 11:30 |

podobné články

Hrubé mzdy vzrostly v prvním pololetí o dvě procenta, podnikatelská sféra zaostává

 
V 1. pololetí roku 2010 vzrostla hrubá měsíční mzda v podnikatelské i nepodnikatelské sféře. V podnikatelské sféře dosáhl medián hrubé měsíční mzdy výše 21 420 Kč a v nepodnikatelské sféře 23 380 Kč. Mzdy i platy vzrostly meziročně v obou sférách o 2,0 %. V tiskové zprávě to v úterý oznámilo Ministerstvo práce a sociálních věcí.
14.09.2010 13:50 |

podobné články

Čtyři nové stanice metra A mají dokončeny hrubé stavební práce

 
Na stavbě prodloužení pražského metra linky A z Dejvic do Motola jsou dokončeny hrubé stavební práce.
04.03.2014 13:05 |

podobné články

Drž hubu, ať můžu mluvit, zpražil muslim v živém vysílání moderátorku!

 
Moderátorka libanonské televize Al Jadeed Rima Karaki nevěřila svých uším, když ji v přímém přenosu hrubě okřikl známý muslimský právník Hani al-Sebai. „Už jsi skončila? Drž hubu, ať můžu mluvit,“ odsekl jí hrubě před zraky tisíců televizních diváků. Ona s ním však rázně zatočila.
08.03.2015 23:10 |

podobné články

Člověk v tísni už nesmí působit v Luhansku. Prý hrubě porušil podmínky akreditace

 
Česká organizace Člověk v tísni hrubě porušila podmínky akreditace v povstaleckém Luhansku a povolení jí bylo odňato. Oznámila to dnes ruská agentura TASS s odvoláním na "vicepremiéra" separatistické vlády v Luhansku Vasilije Nikitina. Z jedenácti humanitárních organizací působících v Luhansku bylo vykázáno deset.
25.09.2015 06:31 |

podobné články

Borhyová s Korantengem mají problém: Hrubé porušení smlouvy s Novou!

 
Lucie Borhyová (38) a Rey Koranteng (42) byli spolu o víkendu na Mallorce. Svým chováním však hrubě porušili smlouvu, kterou mají s televizí. Ohrozili vysílání Televizních novin...
07.12.2016 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1642 článků) , Rey Koranteng (148 článků)

Křičeli na mě. Hned po útoku na svou osobu nám ministr Daniel Herman odhalil více

 
ROZHOVOR Trochu jako kanálie připadá ministrovi kultury Danielu Hermanovi hrubé vyjadřování senátora a předsedy Strany práv občanů Jana Veleby. „Jestliže se někdo uchyluje k takovýmto siláckým až skoro výhrůžkám, považuji to za určitý lapsus, za nedostatek argumentů a bohužel za výraz totalitního smýšlení,“ prohlásil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz ministr kultury v reakci na hrubé urážky své osoby ze strany senátora Veleby.
17.01.2017 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (653 článků) , Daniel Herman (1130 článků)

Moderátorka Zorka Hejdová: Na Nově hrubě porušila smlouvu, čeká ji vyhazov?

 
Zorka Hejdová (26) je oblíbená moderátorka Snídaně s Novou. Teď ale udělala něco, čeho bude možná pořádně litovat, hrubě porušila smlouvu s Novou. Nehrozí jí teď výpověď?
03.04.2017 06:45 |

podobné články