Článek

Zuzana Kajnarová má na krku čtyři křížky: Krásná herečka zastavila čas

 
Krásná Zuzana Kajnarová dnes slaví své kulaté čtyřicáté narozeniny. Pochází sice z Ostravy, řadu let už ale žije v Praze. Se svou rodinou navíc vybudovala krásný penzion, ve kterém, jak napsal portál blesk.cz, během války na Ukrajině ubytovala i několik Ukrajinců.
17.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Kajnarová (21 článků)
Podobné články

Místo u moře chytala bronz v Čechách: Krásná herečka Zuzana Kajnarová ukázala, kde trávila léto

 
Půvabná herečka Zuzana Kajnarová (38) trávila letošní léto nejrůznějšími způsoby. Vyrazila na túry do hor, užila si chorvatskou pláž, ale nejvíce času strávila na samotě uprostřed krásné přírody u českého rybníka. Asi padesát kilometrů od Prahy s manželem, hercem Romanem Říčařem, objevili ruinu starého mlýna, který se pokusili zrekonstruovat v romantické místo.
05.09.2020 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Kajnarová (21 článků) , Roman Říčař (6 článků)

Hvězda filmu Seznamka: Krásná Zuzana Kajnarová vůbec nestárne!

 
Herečka Zuzana Kajnarová nebývá ve společnosti zas tak často vidět jako jiní její herečtí kolegové. Ovšem premiéru snímku Seznamka si těžko mohla ujít!
01.08.2016 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Kajnarová (21 článků)

Krásná vyšetřovatelka Zuzana Kajnarová: Ze Specialistů na Nově odchází řešit Labyrint na ČT!

 
Česká seriálová tvorba má podle všeho českou vyšetřovatelskou jedničku. Herečka Zuzana Kajnarová (34) totiž stíhá vyšetřovat zločiny na obou našich největších televizních stanicích.
01.03.2017 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Kajnarová (21 článků)

Zuzana Kajnarová Říčařová bojovala o život: Půl hodiny ji topili!

 
Boj o holý život! Tak tohle zažila Zuzana Kajnarová Říčařová (32), která si v nedělním dílu nejsledovanějšího seriálu Policie Modrava zahrála zavražděnou učitelku. Před kamerou ji půl hodiny doopravdy topili ve vaně. Herečka prožívala to, co utopenec před smrtí.
11.05.2015 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Kajnarová (21 článků)

Víme první: Seriálová milenka Romana Vojtka Zuzana Kajnarová je těhotná

 
Hvězda seriálu Vyprávěj Zuzana Kajnarová (29) čeká miminko. Reportérům Super.cz se exkluzivně přiznala, že se svým manželem Romanem Říčařem čekají prvního potomka.
18.08.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Kajnarová (21 článků) , Roman Vojtek (661 článků) , Roman Říčař (6 článků)

Ťukněte si s celebritou! Hvězda Vyprávěj Kajnarová dnes slaví 34!

 
34. narozeniny dnes slaví herečka a dabérka Zuzana Kajnarová! Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, lásky a samozřejmě to zdravíčko!
17.06.2016 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Kajnarová (21 článků)

Hvězda Specialistů Kajnarová: MALEDIVY V ČESKU!

 
Vysnila si, že v Česku udělá své Maledivy. Seriálová herečka Zuzana Kajnarová (38) se pustila společně s manželem Romanem Říčařem (44) do rekonstrukce starého mlýna. I přes komplikace se stavbou projekt nevzdala a slavila zde desetileté výročí svatby.
19.08.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Kajnarová (21 článků) , Roman Říčař (6 článků)

Kajnarová ze seriálu Vyprávěj: Je těhotná!

 
Milenka Romana Vojtka (39) z retroseriálu Vyprávěj Zuzana Kajnarová (29) se stane co nevidět maminkou!
19.08.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Kajnarová (21 článků) , Roman Vojtek (661 článků)

Bývalá Specialistka Kajnarová jde do Slunečné: Vypeče Holubovou!

 
Ze Specialistů do Slunečné! Více než rok poté, co definitivně vysvlékla uniformu kapitánky Zuzany Májové z nováckého krimiseriálu, se Zuzana Kajnarová (38) objeví v nové roli u konkurence. V nejsledovanějším primáckém seriálu se už v úterý večer poprvé objeví na obrazovce jako ztracená dcera Evy Holubové (62).
18.05.2021 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (385 článků) , Zuzana Kajnarová (21 článků)

Jak se zbavit podbradku

 
Ať patříte k lidem, jimž je dán podbradek genetickou dispozicí, protože ho prostě máte v rodině, nebo vám druhá brada narostla v důsledku nadváhy, jde o záležitost poměrně nepříjemnou hlavně z estetického hlediska. Svoji roli v tomto případě hraje i čas – s přibývajícím věkem dochází k ochabnutí kůže, a povolení svalů na krku, které drží bradu napjatou. Dvojitá brada je problémem stále většího počtu žen, bez ohledu na to, jak jsou na tom s celkovou hmotností. Co s tím? Prevence problém oddálí Čím dřív se začnete svému krku věnovat, tím větší máte šanci, že podbradek hned tak nenaroste. Jedním z dobrých triků je poštipování kůže pod bradou: uchopte ji do dvou prstů, mírně potáhněte a lehce se štípněte. Pokožka se tím lépe prokrvuje a aktivuje vnitřní vrstvy. Druhou variantou, jak prokrvit kůži na krku je vklepávání krému hřbetem ruky. Naneste si krém na obličej a dekolt, narovnejte se a vystrčte bradu. Místo pod bradou pak hřbete ruky poklepávejte, tak se v podkoží lépe rozproudí krev. Pomáhají cviky na krční svaly Existuje řada cviků, která pomůže s menším podbradkem, je ale nutná trpělivost, výsledky nejsou znát okamžitě. Většina cviků vychází ze zpevnění svalů v přední části krku a pod bradou, čím se, mimo jiné,  postupně zbavujete podkožní vrstvy tuku. Vhodné cvičení: Protažení krku – s nádechem hlavu pomalu zakloníme dozadu, s výdechem uvolníme. Opakujeme 10x. Protažení do stran – s výdechem otočíme hlavu bradou nad jedno rameno, s nádechem spustíme hlavu dolů na střed, bradou se dotkneme jamky na krku mezi klíčními kostmi. S dalším výdechem dokončíme pohyb hlavou nad druhé rameno. Opakujeme 10x. Zvedání hlavy – lehněte si na pohovku nebo na postel tak, aby vám hlava visela přes okraj. Zvedejte bradu k hrudníku a zase ji uvolněte. Měli byste cítit tlak na krku a v dolní čelisti. Vysunujte... Čtěte více Příspěvek Jak se zbavit podbradku pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
30.01.2018 10:50 |

podobné články

Peštová, Dolinová a další... KRÁSA S PĚTI KŘÍŽKY

 
Na prahu padesátky má Simona Krainová (48) vysportované tělo bohyně, o Daniele Peštové (50) nemluvě. Topmodelka ani s pěti křížky na krku neztratila nic ze svého půvabu a s přehledem se může usmívat z titulků módních magazínů. A to nejsou jediné sexy padesátky našeho rybníčku...
14.07.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Peštová (486 článků) , Simona Krainová (2229 článků)

VIDEO Aktivista v Lidlu kreslil křížky na zboží, s velkým křížem v ruce. Zavolali na něj policii. Víte, kdo to byl? Znáte ho

 
Redakci ParlamentníchListů.cz se podařilo identifikovat muže, jenž v převleku za mnicha v prodejně olomouckého Lidlu dokresloval na zboží v přebalu řeckého týdne křížky. Není jím nikdo jiný než vojenský veterán Martin Zapletal, který proslul tím, že vystrkoval nahý zadek na americký konvoj během jeho průjezdu Českem.
04.09.2017 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Vít Zapletal (2 články)

Česká televize: Osmy – černá komedie s nadějí

 
Příběh o neplánovaném podpisu Charty 77 natáčí v brněnském studiu České televize režisér Jiří Strach. Hlavní roli normalizačního úředníka svěřil Ivanu Trojanovi. Dále hrají Zuzana Stivínová, Jiří Dvořák, Lukáš Hlavica, Zuzana Kajnarová, Josef Dvořák a další. Film vzniká v Tvůrčí producentské skupině Davida Ziegelbauera.
03.10.2013 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (339 článků) , Zuzana Stivínová (59 článků) , Jiří Dvořák (453 článků) , Jiří Strach (251 článků) , Zuzana Kajnarová (21 článků) , Josef Dvořák (180 článků) , Zuzana Stivínová (59 článků) , Jiří David (131 článků) , Lukáš Dvořák (20 článků)

ČT: Jiří Langmajer na stopě sériového vraha

 
Režisér Jiří Strach se vrátil do Brna, aby tady pro Českou televizi natočil sedmidílný kriminální seriál Labyrint. Vyšetřování brutálních vražd se ujímá major Remeš v podání Jiřího Langmajera. Dále hrají Zuzana Kanócz, Stanislav Majer, Zuzana Kajnarová, Anna Linhartová, Lukáš Hlavica, Pavel Batěk, Miroslav Donutil, Lenka Vlasáková a další. Autorem scénáře je Petr Hudský. Labyrint vzniká v Tvůrčí producentské skupině Davida Ziegelbauera.
23.02.2015 20:56 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (611 článků) , Zuzana Kanócz (42 článků) , Miroslav Donutil (443 článků) , Jiří Strach (251 článků) , Zuzana Kajnarová (21 článků) , Lenka Vlasáková (152 článků) , Stanislav Majer (72 článků) , Lukáš Hlavica (5 článků) , Pavel Batěk (27 článků) , Anna Linhartová (118 článků) , Petr Hudský (8 článků) , Jiří David (131 článků)

Soutěž Aha!: Rozdáváme »Jágra«! Každý den skvělé ceny od Jaromíra!

 
Tenhle chlap je frajer! Se spoustou medailí na krku, s miliony na kontě a čtyřmi křížky na krku by se na hokej mohl s klidným srdcem vykašlat! Jenže on to prostě neudělá, tak moc mu záleží na fanoušcích! Když jsme Jaromíru Jágrovi navrhli, jestli by nevěnoval pár vlastnoručně podepsaných suvenýrů čtenářům Aha!, reagoval stejně rychle, jako se řítí k bráně soupeře.
26.10.2012 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3076 článků)

Odmaskováno! Takhle vypadá ve skutečnosti osmdesátiletá mrcha z Dynastie Joan Collins

 
Herečka Joan Collins nepřestává být ani s osmi křížky na krku pravou dámou, která si bedlivě hlídá linii, zbožňuje podpatky a záležet si nechává na pečlivě upraveném účesu. Jenže taková příprava stojí čas a úsilí, a ne vždy se stíhá. Něco sice vyřeší sluneční brýle a výrazná rtěnka, ale vlasy? Ty jsou trochu oříšek.
10.04.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Joan Collins (83 článků)

Brožová: Z téhle čtyřicátnice jsou muži paf!

 
Herečka a zpěvačka Kateřina Brožová (42) neztrácí svůj šarm. Čtyři křížky na krku ji nepřipravují o fanoušky, právě naopak!
30.04.2010 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (563 článků)

Schneiderová provokuje na pláži: Tělo jako dvacítka!

 
Tohle se vymyká i zákonům přírody! Herečka a stříbrná finalistka ze StarDance Jitka Schneiderová (44) má čtyři křížky na krku, na těle přesto nemá snad ani gram tuku navíc.
25.08.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (395 článků)

Schneiderová provokuje na pláži: Tělo jako dvacítka!

 
Tohle se vymyká i zákonům přírody! Herečka a stříbrná finalistka ze StarDance Jitka Schneiderová (44) má čtyři křížky na krku, na těle přesto nemá snad ani gram tuku navíc.
29.08.2017 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (395 článků)