Článek

Zůstaň. Primátora Macuru chtějí v Ostravě dál

 
Starosta centrálního městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz Petr Veselka (ANO) je připraven podpořit ve funkci primátora Tomáše Macuru, který v pondělí oznámil odchod z hnutí ANO a uvedl, že na zastupitelském klubu nabídne k dispozici svou primátorskou funkci.
14.02.2023 12:20 |

podobné články

Podobné články

Iveta Bartošová křičela na Macuru: Dejte nám už pokoj!

 
Jak Super.cz již informoval, v pondělí večer se při koncertu Ivety Bartošové  (47) ve Svitavách opět ukázala pravá tvář jejího manžela Josefa Rychtáře  (55) , když si se svým synkem Honzou ručně podali Zdeňka Macuru  (39) . Ten si koupil na vystoupení vstupenku, Ivetin ranař s minulostí a možná i budoucností černou jak uhlí ho odmítl pustit a pěkně mu se svým rodinným poskokem naložili . Macuru pak odvezla policie, ten se však vrátil a dočkal se i setkání s pěnicí.
26.11.2013 10:57 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6979 článků)

Nová DVD: (Ne)zadaní, Jak vycvičit draka 1+2, Zůstaň se mnou, Nejhledanější muž a Láska na kari

 
Nová komedie se Zacem Efronem v hlavní roli se jmenuje (Ne)zadaní. Na dvojdisku vycházejí obě pokračování animovaného filmu Jak vycvičit draka. Rozhodování mezi láskou ke klukovi a hudbě čeká hrdinku filmu Zůstaň se mnou. Philip Seymour Hoffman hrál jednu ze svých posledních rolí ve špionážním dramatu Nejhledanější muž. A Helen Mirrenová exceluje v kulinářské komedii Láska na kari.
20.01.2015 07:02 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (169 článků)

Lásko, zůstaň se mnou! Dramatické video ukazuje záchranu oběti londýnského útoku svědky

 
Video zachycuje hrůzný sobotní večer v Londýně, kde tři muži bodali do kolemjdoucích noži. Nad jednou z obětí útoku se sklání žena. „Zůstaň se mnou, prosím, miluji tě,“ zní ze záznamu, na kterém oběť ošetřují svědci a později i záchranáři.
04.06.2017 18:25 |

podobné články

Už je to tady. Probíhá pokus o popravu primátora Svobody a jeho lidí

 
Náměstek primátora za TOP 09 Tomáš Hudeček navrhl na dnešním jednání zastupitelstva odvolání celé rady včetně primátora Bohuslava Svobody (ODS). Radní by měli být odvoláváni postupně. Dosud opoziční ČSSD navrhla odvolání primátora, náměstka primátora a radního pro dopravu Josefa Noska (ODS) a radní Aleksandry Udženije (ODS). Komunisté chtějí odvolat celou radu.
23.05.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (675 článků) , Josef Svoboda (174 článků) , Tomáš Svoboda (211 článků)

Střízlivá Bartošová pomlouvá Macuru: Přečtěte si 6 obvinění Džambulky a reakce jejího ochránce

 
Iveta Bartošová (47) je posledních pár dnů relativně v kondici (už nemumlá jak pětileté dítě). Jenže s tím, jak se jí z těla začal vypařovat alkohol, si Iveta prý začíná vybavovat, co se během jejího "putování po Itálii":http://www.extra.cz/dzambulka-je-volna-rychtar-konecne-vysvobodil-svou-princeznu-ze-zajeti-martucciho-familie-co-bude-dal dělo. Z jejích úst vypadlo několik obvinění na "Zdeňka Macuru":http://www.extra.cz/tema/zdenek-macura (39), které řekla Blesku.cz.
19.08.2013 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6979 článků)

Bitva o srdce Ivety Bartošové: Rychtář zkropil soka Macuru!

 
Drsný souboj o srdce Ivety Bartošové (46)! K vile jejího partnera Josefa Rychtáře (54) v Říčanech dorazil Ivetin samozvaný milenec Zdeněk Macura (38), který ho vyzval na souboj! Rozhovor obou mužů vyvrcholil hádkou, Rychtář pak Macuru pořádně pokropil!
13.09.2012 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6979 článků)

Rychtář podá na Macuru trestní oznámení: Ivetu unesl!

 
Josef Rychtář (55) se rozhodl jednat. Po počátečních slzách a srdceryvných prosbách, aby se Iveta (47) vrátila, změnil taktiku a rozhodl se podat trestní oznámení na ochránce zpěvačky, Zdeňka Macuru. Ten podle Rychtáře Ivetu unesl, protože zdrogovaná a opilá zpěvačka nebyla ve stavu se sama rozhodovat.
05.07.2013 20:00 |

podobné články

Po Ivetě Bartošové bylo vyhlášeno celostátní pátrání. Macuru hledá kriminálka kvůli únosu

 
Zhrzený expřítel Ivety Bartošové  (47) Josef Rychtář  (55) chytil takového vzteka, že neváhal a na policii podal trestní oznámení na Ivetina zachránce Zdeňka Macuru  (39) , který podle něj zpěvačku unesl a omezuje ji na osobní svobodě. Policie bere tyto případy vážně a Macurův dům proto v pátek v nočních hodinách prohledávala kriminálka! Navíc bylo po Ivetě ráno vyhlášeno celostátní pátrání.
05.07.2013 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6979 článků)

Policie stále nemá uprchlého Macuru a unesenou Bartošovou! Tu čeká doma Rychtářův nekompromisní soupis jejích finančních závazků!

 
"Policie stále marně nahání":http://www.extra.cz/vime-prvni-rychtar-prave-podava-trestni-oznameni-na-macuru-neuverite-za-co-mame-podrobnosti dvojici "Zdeněk Macura":http://www.extra.cz/tema/zdenek-macura (39) a "Iveta Bartošová":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-1 (47), která je na útěku před Ivetinou zodpovědností a zdravotním stavem.
07.07.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6979 článků)

To snad ne! Martucci osočoval Macuru, že chtěl Bartošovou prodat, teď sám zveřejnil její lékařské zprávy

 
Exmilenec nešťastnice Ivety Bartošové  (47) Domenico Martucci  (37) žaloval skrze média na Zdeňka Macuru  (39) , který zuboženou zpěvačku odvedl z její vily v Uhříněvsi a odvezl ji do Itálie, že vlastní Ivetiny fotky, které chtěl prodat . Teď by se měl chytit za nos - na sociální síti zveřejnil zpěvaččiny lékařské zprávy.
14.07.2013 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6979 článků) , Domenico Martucci (389 článků)

Další video rvačky kvůli Bartošové: Rychtář na zemi škrtil nahého Macuru

 
Zdeňku Macurovi jedna nakládačka nestačila! Poté co ho Rychtář před koncertem vyhodil a on musel na policii podat vysvětlení, se na místo činu vrátil. Své milované Ivetě chtěl předat kytičku. To Rychtáře rozzuřilo doběla a na Macuru se vrhl. Ve vzteku z něj serval košili. V jednom momentu ho přimáčkl na sklo a nebezpečným chvatem ho začal škrtit!
26.11.2013 09:22 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6979 článků)

Bartošová řvala na Macuru: Vypadněte a nechte nás s manželem být!

 
Když se Macura s Rychtářem rvali, Iveta rozdávala úsměvy a podpisy fanouškům! Pak už ale neudržela nervy na uzdě a běsnícího Macuru sama okřikla! Reportéři Blesk.cz natočili, jak brání svého Pepu, který byl také rozpálený doběla!
26.11.2013 11:12 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6979 článků)

Ivetino komando (ex)M+M zasahuje: Macuru do nemocnice odvedl Martucci! Jaký mají plán?

 
Pondělní bitky mezi Zdeňkem Macurou (39) a Josefem Rychtářem (55) se staly hitem internetu. Pro zmláceného Macuru ale trápení nekončí. Včera musel kvůli následkům, kterého trápí po pondělním útoku dua mlátiček Rychtář a syn, vyhledat lékařskou péči! Jaké vyšetření musel v nemocnici podstoupit?
29.11.2013 11:25 |

podobné články

Rychtářův tajný plán: Dostanu Macuru do basy! Znásilnil mi Ivetku

 
Bác! A je tu další trestní oznámení! Josef Rychtář (57) se rozhodl, že stůj co stůj dostane za mříže Zdeňka Macuru (41), a to za znásilnění Ivety Bartošové (†48), k němuž mělo dojít během jejich italského »výletu« v létě 2013!
31.07.2015 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6979 článků) , Josef Rychtář (1390 článků)

Medici v Ostravě vyhrožují stávkou: Fakulta je v rozkladu kvůli děkanovi i řediteli nemocnice

 
Studenti Lékařské fakulty Ostravské univerzity (LF OU) v otevřeném dopise požádali moravskoslezského hejtmana Ivo Vondráka (ANO) a ostravského primátora Tomáše Macuru (ANO) o pomoc při řešení situace na fakultě. Fakulta je podle nich v rozkladu!
15.10.2018 11:20 |

podobné články

Pražská ODS nechce ustoupit TOP 09

 
Pražská TOP 09 žádá sedm křesel v radě města včetně místa primátora. ODS by tak měla čtyři radní, vyplývá z koaliční smlouvy, kterou dnes TOP 09 předložila občanským demokratům. ČTK to řekl náměstek primátora Tomáš Hudeček (TOP 09). ODS ale na návrh přistoupit nehodlá. Podle předsedy klubu zastupitelů Ondřeje Pechy (ODS) jí vadí především to, že by měla přijít o post primátora. Premiér a předseda ODS Petr Nečas má primátora Bohuslava Svobodu (ODS) za kvalitního. Jeho odstranění označil za lidskou i politickou hloupost, která pro Prahu nemůže dopadnout dobře.
21.05.2013 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9405 článků) , Tomáš Hudeček (675 článků) , Tomáš Svoboda (211 článků) , Ondřej Svoboda (77 článků)

Babiše nechtějí za prezidenta ani tihle členové ANO. Budou volit Petra Pavla

 
Andrej Babiš se musí potýkat s nepříjemnou situací. Dva vysoce postavení politici z hnutí ANO dali otevřeně najevo, že ho nebudou volit v prezidentské volbě. Jde o místopředsedu hnutí a hejtmana Moravskoslezského kraje Iva Vondráka, který se se svým záměrem svěřil Seznam Zprávám, a ostravského primátora Tomáše Macuru. Oba dva chtějí volit Petra Pavla.
11.01.2023 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25786 článků) , Petr Pavel (2027 článků)

Pohřeb zabitého policisty Pavla (†31): Zůstaň se mnou!, znělo smutečním sálem

 
Rodina, přátelé a desítky strážníků, policistů i hasičů se přišly rozloučit v pondělí odpoledne s policistou pprap. Pavolem K. (†31), kterého v neděli 5. července v Praze na magistrále zabila opilá a zfetovaná řidička Jitka R. (39). Do velké smuteční síně ve Slezské Ostravě přišel i policejní prezident Jan Švejdar. Mezi smutečními hosty, i když jich bylo tak mnoho, panovalo naprosté ticho. Smutek byl patrný v tváři každého z přítomných…
13.07.2020 13:35 |

podobné články

Politici opět perlí: Pro Ostravu metro, olympiádu a žádného migranta na Maltě

 
Komunální volby jsou každým dnem blíž. Především ve velkých městech svádí politici urputný boj o místa v zastupitelstvu a o post primátora. Nejinak je tomu i v Ostravě. Kandidáti a kandidátka na primátora třetího největšího města v České republice se postavili před kamery České televize a rozehráli předvolební koncert. Padla slova o postavení metra v Ostravě, o pořádaní olympiády v tomto městě a dokonce o zastavení přílivu uprchlíků na Maltu.
14.09.2018 15:50 |

podobné články