Článek

Ztracená osmiletá Julinka: Holčičku třetí den pátrání v temném lese konečně našli

 
V úterý 12. října se podařilo nalézt osmiletou dívku Julii, která zmizela během rodinné túry v okolí Čerchova na Domažlicku. Nalezena byla podle dostupných informací uprostřed lesa, kde ležela promrzlá na trávě. 
12.10.2021 14:20 |

podobné články

Podobné články

Nečas chce jasné vyjádření od Julínka stíhaného za korupci

 
Premiér Petr Nečas chce od exministra zdravotnictví Tomáše Julínka (oba ODS) stanovisko k trestnímu stíhání kvůli údajně nevýhodné smlouvě na provozování letecké záchranky. To, že v souvislosti s tendrem obvinila policie právě Julínka, dnes České televizi potvrdila žalobkyně Darja Dunajová z pražského vrchního státního zastupitelství. Julínek je Nečasovým poradcem pro oblast zdravotnictví. Po vyjádření Julínka premiér rozhodne o dalším postupu, sdělil ČTK mluvčí vlády Jan Hrubeš. 
22.04.2013 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Julínek (158 článků) , Petr Nečas (9373 článků)

Ztracená fenka Jůlinka: Její nemoc může zabít dítě!

 
Velký strach prožívá Nella E. Bezoušková (33) z Prahy. V neděli 26. prosince se jí totiž ztratila fenka křížence Jůlinka (3). Obavy jsou o to větší, že Jůlinka trpí nebezpečnou nakažlivou chorobou. Pokud nedostane léky, je nemoc smrtelně nebezpečná pro jiná zvířata, a dokonce i pro malé děti!
05.01.2011 13:20 |

podobné články

Krásná Helena Houdová nahá v temném lese a tajemný vzkaz: Co se stalo?

 
Helena Houdová patří mezi výjimečné Miss. Po vítězství se místo balení kopaček a hokejek odstěhovala do Ameriky, kde rozjela neziskovku. Poté se zamilovala, porodila 3 děti a žije si po svém. Nedávno zveřejnila fotku, na které je sama a nahá v temném lese. Co to znamená?
15.11.2017 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Helena Houdová (220 článků)

Tady zmizela osmiletá Julinka: Hustý, temný les plný roklí a dalších nástrah

 
Osmiletá Němka Julia Sleegers se ztratila v neděli 10. října při rodinném výletě v okolí Čerchova a Malinové hory na Domažlicku. Po několika dnech se jí naštěstí podařilo najít. Jako zázrakem přežila ve velmi hustém a špatně přístupném lese. Nachází se v něm plno roklí a teplota tu v noci klesá pod bod mrazu.
12.10.2021 13:00 |

podobné články

Ztracená Julinka: Osmiletou dívenku objevil hajný, seděla v trávě v lese, popsal

 
Když na Domažlicku o víkendu zmizela osmiletá dívka, kterou se nedařilo dlouhé dva dny najít, leckdo už počítal s nejhorším. Nakonec ale vše dobře dopadlo. Pohřešovanou dívku úplnou náhodou našel hajný. "Seděla v trávě uprostřed lesa," uvedl pro Právo hrdina Martin Semecký.
12.10.2021 17:15 |

podobné články

Dělníci v lese našli tělo: Je to ztracená Nikolka?

 
Hrůzný pohled se naskytl několika lesním dělníkům v lese nedaleko obce Čáčov u Senice. Našli tam tělo, jež bylo už ve značném stádiu rozkladu. Je to ztracená Nikolka Beblavá (20)? Právě po nedaleké cestě dívka údajně naposledy šla.
17.11.2010 16:20 |

podobné články

Osmiletá Nina zmizela cestou do školy: Při pátrání našli jen její bundičku!

 
Děsivé zmizení malé holčičky, které až děsivě připomíná případ Elišky (†9) z Česka. Všichni však doufají, že bude mít dobrý konec. Osmiletá Nina Magušinová (8) zmizela ve čtvrtek cestou do školy v Bratislavě. Od té doby ji nikdo neviděl, při pátrání našli jen její bundičku...
10.10.2014 13:10 |

podobné články

Ztracená Julinka na Domažlicku: Holčičku se nedaří najít, maminka ukázala, kde zmizela

 
Ani po dalším celonočním pátrání se policii a hasičům nepodařilo najít pohřešovanou osmiletou Julii S., která se v neděli navečer ztratila v okolí nejvyššího vrchu Českého lesa, Čerchova na Domažlicku. Pátrání v lesnatém terénu pokračovalo celou noc, dnes ráno proběhla porada o dalším postupu. Hledání ztraceného dítěte bude pokračovat, řekla domažlická policejní mluvčí Dagmar Brožová.
12.10.2021 08:25 |

podobné články

Bárta: Kalouskovu obhajobu Julínka jsem čekal

 
Včera policie na popud poslance za VV Jiřího Štětiny obvinila bývalého ministra zdravotnictví Tomáše Julínka kvůli uzavření nevýhodných a předně dlouhodobých smluv s firmami provozujícími leteckou záchrannou službu. Dnes se Julínka zastal ministr Kalousek.
20.04.2013 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Julínek (158 článků) , Jiří Bárta (260 článků) , Jiří Bárta (260 článků)

Smrdutý dech Víta Bárty, k tomu Langer a žvásty. Peklo kolem Julínka přitápí

 
Poslanec VV Jiří Štětina, který stojí za trestním oznámením na Tomáše Julínka, vrací úder exministrovi Ivanu Langerovi. Langer totiž řekl, že v honu na Julínka jde o „smrdutý dech Víta Bárty a jeho mafiánů“. „Tento dvojnásobný doktor, který v životě nedělal nic pořádného, mne těžko může přesvědčovat nějakými žvásty,“ zareagoval na to Štětina.
22.04.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Julínek (158 článků) , Ivan Langer (688 článků) , Vít Bárta (2854 článků) , Jiří Štětina (109 článků) , Jiří Bárta (260 článků) , Jiří Bárta (260 článků)

Mluvčí Cikrt o stíhání svého šéfa Julínka: Cesta do pekel

 
Hlavním tématem pořadu Hyde park bylo obvinění bývalého ministra zdravotnictví Tomáše Julínka. Hostem byl Tomáš Cikrt, exministrova pravá ruka v době, kdy vysoký post zastával. Julínka se zastával a obvinění jsou podle něj zpolitizovaná.
29.04.2013 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Julínek (158 článků)

Stíhání Julínka zastaveno, policie nemá dost důkazů

 
Nejvyšší státní zastupitelství (NSZ) vyhovělo stížnosti někdejšího ministra zdravotnictví Tomáše Julínka, kterou podal proti policejnímu usnesení o trestním stíhání, a zrušilo jej. Policie Julínka obvinila v souvislosti s podpisem smlouvy na provozování letecké záchranné služby. V úterý o tom informovala mluvčí NSZ Helena Markusová, podle níž musí policie případ dopracovat.
09.07.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Julínek (158 článků)

Julinka (4) trpí syndromem „andělských dětí“. Krutou diagnózu se dozvěděli v plné čekárně

 
Dagmar (35) a Aleš (35) se před čtyřmi lety radovali z narození dvojvaječných dvojčátek Štěpánky a Julinky. Když bylo holčičkám 6 měsíců, všimli si výrazného rozdílu. Julinka se na rozdíl od Štěpánky nedokázala otáčet, často plakala a nespala. Dlouho lékaři rodiče ujišťovali, že Julinčino opoždění je pro dvojčata běžné. Po genetických testech se dozvěděli, že Julinka trpí Angelmanovým syndromem. V České republice žije s tímto syndromem zřejmě 300 osob.
07.11.2017 05:15 |

podobné články

Ztracená Julinka popsala, co v děsivém lese na Domažlicku zažila: Divoká zvěř a strach

 
Hledání osmileté dívenky Julie bylo nervydrásající, ale nakonec byla nalezena. V hlubokých lesích na Domažlicku strávila sama tři dny a dvě noci, dokud ji nenašel jeden z hajných, znalec tamního terénu. Holčička byla podchlazená, ale nic vážnějšího se jí nestalo. Nyní dívka poprvé promluvila o tom, co během nocí sama v lese zažila.
14.10.2021 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Julie Julie (144 článků)

Ztracená žena v lese šla hledat civilizaci, našla další ztracenou ženu

 
Obrovské štěstí v neštěstí měla devětašedesátiletá Johanne Trembalyová z kanadského města Baie-Comeau. Ta se minulou neděli ztratila v lese a tři dny nebyla k nalezení. Policie po ní vyhlásila pátrání, ovšem v úterý pozdě večer ho mohla ukončit. Ženu v lese nalezla jiná žena, která se sama ztratila.
20.09.2020 17:10 |

podobné články

45 hodin sama v lese, v noci mráz! Jak Julinka (8) dokázala přežít?

 
Usilovné třídenní pátrání po Julii (8) z Berlína, která se v neděli ztratila v okolí vrchu Čerchov na Domažlicku, mělo šťastný konec. Dívku našli tři lesní dělníci a místní hajný. Pro všechny je výkon holčičky obdivuhodný, v Německu dokonce mluví o zázraku. Jak mohlo malé dítě zvládnout přežít v hustém lese, bez jídla, v dešti a mrazu?
15.10.2021 05:10 |

podobné články

Ztracená Julinka zůstává v nemocnici: Lékaři prozradili, jak jí je, a mluví o zázraku

 
Osmiletá německá holčička Julie, která byla dva dny pohřešována v českém pohraničí, je podle prohlášení policie v dobrém zdravotním stavu. „Daří se jí relativně dobře,” řekl dnes v Regensburgu mluvčí hornofalckého policejního ředitelství Josef Weindl, kterého citovala agentura DPA.
13.10.2021 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Julie Julie (144 článků)

Osmiletá Julinka se ztratila v lese při stopovací hře: Celou mrazivou noc ji hledali, zatím marně

 
Záchranáři v okolí Čerchova na Domažlicku pátrají od nedělního večera po pohřešované osmileté Julii z Německa. Do pátrací akce se zapojily české i německé týmy a všechny dostupné síly, sdělila dnes ČTK policejní mluvčí Veronika Hokrová. Fotografii hledané dívky policie zveřejnila na Twitteru.
11.10.2021 07:40 |

podobné články

Ztracená houbařka narazila v lese na ztraceného chlapce

 
Policisté pátrali po ztracené ženě, ta v lese natrefila na patnáctiletého chlapce, který se také v lese ztratil.
07.08.2014 19:15 |

podobné články