Článek

Ztracená Julinka: Osmiletou dívenku objevil hajný, seděla v trávě v lese, popsal

 
Když na Domažlicku o víkendu zmizela osmiletá dívka, kterou se nedařilo dlouhé dva dny najít, leckdo už počítal s nejhorším. Nakonec ale vše dobře dopadlo. Pohřešovanou dívku úplnou náhodou našel hajný. "Seděla v trávě uprostřed lesa," uvedl pro Právo hrdina Martin Semecký.
12.10.2021 17:15 |

podobné články

Podobné články

Ztracená osmiletá Julinka: Holčičku třetí den pátrání v temném lese konečně našli

 
V úterý 12. října se podařilo nalézt osmiletou dívku Julii, která zmizela během rodinné túry v okolí Čerchova na Domažlicku. Nalezena byla podle dostupných informací uprostřed lesa, kde ležela promrzlá na trávě. 
12.10.2021 14:20 |

podobné články

Nečas chce jasné vyjádření od Julínka stíhaného za korupci

 
Premiér Petr Nečas chce od exministra zdravotnictví Tomáše Julínka (oba ODS) stanovisko k trestnímu stíhání kvůli údajně nevýhodné smlouvě na provozování letecké záchranky. To, že v souvislosti s tendrem obvinila policie právě Julínka, dnes České televizi potvrdila žalobkyně Darja Dunajová z pražského vrchního státního zastupitelství. Julínek je Nečasovým poradcem pro oblast zdravotnictví. Po vyjádření Julínka premiér rozhodne o dalším postupu, sdělil ČTK mluvčí vlády Jan Hrubeš. 
22.04.2013 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Julínek (158 článků) , Petr Nečas (9372 článků)

Ztracená fenka Jůlinka: Její nemoc může zabít dítě!

 
Velký strach prožívá Nella E. Bezoušková (33) z Prahy. V neděli 26. prosince se jí totiž ztratila fenka křížence Jůlinka (3). Obavy jsou o to větší, že Jůlinka trpí nebezpečnou nakažlivou chorobou. Pokud nedostane léky, je nemoc smrtelně nebezpečná pro jiná zvířata, a dokonce i pro malé děti!
05.01.2011 13:20 |

podobné články

Ve věku 72 let zemřel výtvarník Zdeněk Hajný

 
V sobotu zemřel ve věku 72 let český malíř, grafik a psycholog Zdeněk Hajný. V neděli to sdělila Ema Krulíková-Hajná, ředitelka galerie Cesty ke světlu, kterou v roce 1994 výtvarník založil a svá díla v ní vystavoval. Zdeněk Hajný maloval díla s duchovní a esoterickou tematikou, jeho obrazy zaplňovaly andělské bytosti i astrální světy.
02.03.2014 19:30 |

podobné články

Lukáš (19) ubodal policistu: U soudu dostal osmnáct let

 
Osmnáctiletý Lukáš Hajný, který loni v prosinci na Českobudějovicku napadl dva policisty, z nichž jeden zemřel, dostal dnes u Krajského soudu v Českých Budějovicích trest 18 let vězení za vraždu. Hajný musí také podle rozsudku zaplatit poškozeným, Zdravotní pojišťovně ministerstva vnitra a Krajskému ředitelství Policie ČR celkem 1,75 milionu korun. Soudkyně Olga Smrčková také řekla, že je Hajný odsouzen k ochrannému léčení ústavní formou. Rozsudek není pravomocný.
12.07.2017 13:55 |

podobné články

Třicetiletý muž v restauraci sexuálně napadl osmiletou dívenku, pátrá po něm policie!

 
V restauraci SizAll, nacházející se v anglickém městě Plymouth, došlo k otřesné události. Teprve osmiletou dívenku na toaletách sexuálně napadl třicetiletý muž! Ihned po útoku se dal na útěk, policie po něm intenzivně pátrá.
30.12.2018 07:35 |

podobné články

Spala v trávě a pořád chodila! Psycholog o ztracené Julince (8): Ohromný tlak zvládla

 
Stále se pohybovala, spala v trávě a kolem ní běhali srnky, lišky i divočáci. To je první svědectví, které o svém nechtěném dobrodružství prozradila Julie (8) z Německa. Tu dva dny hledali pátrači v okolí vrchu Čerchov na Domažlicku, až ji v úterý našel místní hajný se dvěma lesními dělníky. Jak dítě mohlo zvládnout 45 hodin v temném lese, v dešti, v mrazivých nocích, bez jídla…? Pro Blesk.cz to nastínil dětský psycholog Miloslav Čedík.
14.10.2021 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Julie Julie (143 článků)

45 hodin sama v lese, v noci mráz! Jak Julinka (8) dokázala přežít?

 
Usilovné třídenní pátrání po Julii (8) z Berlína, která se v neděli ztratila v okolí vrchu Čerchov na Domažlicku, mělo šťastný konec. Dívku našli tři lesní dělníci a místní hajný. Pro všechny je výkon holčičky obdivuhodný, v Německu dokonce mluví o zázraku. Jak mohlo malé dítě zvládnout přežít v hustém lese, bez jídla, v dešti a mrazu?
15.10.2021 05:10 |

podobné články

Zachránce malé Julie hajný Semecký: Tady ji našel! Byla promrzlá a vyděšená

 
Když v úterý ráno odváděl hajný Marin Semecký (31) lesního dělníka na mýtinu, kde má kácet stromy, nenapadlo ho, že asi 300 metrů od něj je hledaná Julia (8) z Německa. Pár hodin nato dívenku našel a zachránil.
13.10.2021 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Julie Julie (143 článků)

Bárta: Kalouskovu obhajobu Julínka jsem čekal

 
Včera policie na popud poslance za VV Jiřího Štětiny obvinila bývalého ministra zdravotnictví Tomáše Julínka kvůli uzavření nevýhodných a předně dlouhodobých smluv s firmami provozujícími leteckou záchrannou službu. Dnes se Julínka zastal ministr Kalousek.
20.04.2013 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Julínek (158 článků) , Jiří Bárta (260 článků) , Jiří Bárta (260 článků)

Smrdutý dech Víta Bárty, k tomu Langer a žvásty. Peklo kolem Julínka přitápí

 
Poslanec VV Jiří Štětina, který stojí za trestním oznámením na Tomáše Julínka, vrací úder exministrovi Ivanu Langerovi. Langer totiž řekl, že v honu na Julínka jde o „smrdutý dech Víta Bárty a jeho mafiánů“. „Tento dvojnásobný doktor, který v životě nedělal nic pořádného, mne těžko může přesvědčovat nějakými žvásty,“ zareagoval na to Štětina.
22.04.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Julínek (158 článků) , Ivan Langer (688 článků) , Vít Bárta (2854 článků) , Jiří Štětina (109 článků) , Jiří Bárta (260 článků) , Jiří Bárta (260 článků)

Mluvčí Cikrt o stíhání svého šéfa Julínka: Cesta do pekel

 
Hlavním tématem pořadu Hyde park bylo obvinění bývalého ministra zdravotnictví Tomáše Julínka. Hostem byl Tomáš Cikrt, exministrova pravá ruka v době, kdy vysoký post zastával. Julínka se zastával a obvinění jsou podle něj zpolitizovaná.
29.04.2013 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Julínek (158 článků)

Stíhání Julínka zastaveno, policie nemá dost důkazů

 
Nejvyšší státní zastupitelství (NSZ) vyhovělo stížnosti někdejšího ministra zdravotnictví Tomáše Julínka, kterou podal proti policejnímu usnesení o trestním stíhání, a zrušilo jej. Policie Julínka obvinila v souvislosti s podpisem smlouvy na provozování letecké záchranné služby. V úterý o tom informovala mluvčí NSZ Helena Markusová, podle níž musí policie případ dopracovat.
09.07.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Julínek (158 článků)

Julinka (4) trpí syndromem „andělských dětí“. Krutou diagnózu se dozvěděli v plné čekárně

 
Dagmar (35) a Aleš (35) se před čtyřmi lety radovali z narození dvojvaječných dvojčátek Štěpánky a Julinky. Když bylo holčičkám 6 měsíců, všimli si výrazného rozdílu. Julinka se na rozdíl od Štěpánky nedokázala otáčet, často plakala a nespala. Dlouho lékaři rodiče ujišťovali, že Julinčino opoždění je pro dvojčata běžné. Po genetických testech se dozvěděli, že Julinka trpí Angelmanovým syndromem. V České republice žije s tímto syndromem zřejmě 300 osob.
07.11.2017 05:15 |

podobné články

HRŮZA! Hajný na běžné obchůzce našel DOUTNAJÍCÍ TORZO TĚLA!

 
V lese blízko Hlinek na Karlovarsku našel v pondělí ráno tamní hajný ještě doutnající torzo ohořelého lidského těla. Případ začali okamžitě vyšetřovat kriminalisté.
03.10.2011 19:05 |

podobné články

Ztracená Julinka popsala, co v děsivém lese na Domažlicku zažila: Divoká zvěř a strach

 
Hledání osmileté dívenky Julie bylo nervydrásající, ale nakonec byla nalezena. V hlubokých lesích na Domažlicku strávila sama tři dny a dvě noci, dokud ji nenašel jeden z hajných, znalec tamního terénu. Holčička byla podchlazená, ale nic vážnějšího se jí nestalo. Nyní dívka poprvé promluvila o tom, co během nocí sama v lese zažila.
14.10.2021 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Julie Julie (143 článků)

Problém zaklesnutých jelenců vyřešil až hajný ostrostřelec

 
Občas hajný potřebuje ostrou mušku i v případech, kdy neprovádí odstřel. Ví to i hajní z amerického Kansasu, které minulý čtvrtek přivolal lovec s lukem. Objevil totiž dva jelence běloocasé zakleslé v sobě parohy. Jeden z přivolaných hajných nakonec pistolí odstřelil jednomu z jelenců parohy a zvířata tak byla vysvobozena.
29.01.2021 12:18 |

podobné články

Ztracená Julinka na Domažlicku: Holčičku se nedaří najít, maminka ukázala, kde zmizela

 
Ani po dalším celonočním pátrání se policii a hasičům nepodařilo najít pohřešovanou osmiletou Julii S., která se v neděli navečer ztratila v okolí nejvyššího vrchu Českého lesa, Čerchova na Domažlicku. Pátrání v lesnatém terénu pokračovalo celou noc, dnes ráno proběhla porada o dalším postupu. Hledání ztraceného dítěte bude pokračovat, řekla domažlická policejní mluvčí Dagmar Brožová.
12.10.2021 08:25 |

podobné články

Řidička v Poděbradech srazila osmiletou holčičku: Dítě skončilo s těžkými poraněními v nemocnici

 
Těžké zranění utrpěla v pondělí ráno při nehodě školačka v Poděbradech na Nymbursku. Osmiletou dívenku zde srazila řidička osobního auta, policie případ šetří.
19.06.2017 10:35 |

podobné články