Článek

Zrazený Zbyněk promluvil o rozchodu se Sabinou. Nečekaně poděkoval Muradovovi

 
Zbyněk Vlček se už rozchodem se Sabinou rozhodně netrápí. Ta ho opustila krátce po návratu z Love Island, když se zakoukala do zápasníka Makhmuda Muradova. "Díky němu jsem zjistil, jaká je ona, takže já mu děkuju," nechal se Zbyněk slyšet v rozhovoru pro eXtra.cz. Prozradil, jak to má se vztahy nyní, a promluvil právě o náhodném setkání s UFC bijcem. 
15.03.2023 10:25 |

podobné články

Podobné články

Bagárová o návratu k Muradovovi: Jsme opět spolu, problémy je třeba řešit

 
Monika Bagárová potvrdila návrat ke svému partnerovi, česko-uzbeckému MMA zápasníkovi Makhmudovi Muradovovi. Prosincový příspěvek o rozchodu a o tom, že už nejsou rodina, zpěvačka ze sociálních sítí smazala.
09.02.2022 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (967 článků)

Románek Muradova a Sabiny z Love Islandu: Co na něj říká použitý a odkopnutý Zbyněk

 
Konec velké lásky z Love Islandu. Zbyněk a Sabina, kteří doposud působili jako dva pobláznění puberťáci, oznámili rozchod. Stalo se tak kvůli známému zápasníkovi Makhmudu Muradovovi, se kterým Sabina  na “tajňačku” strávila několik dní v zahraničí. I když ona vše popírá, Zbyněk má jasno. Na svém Instagramu přidal dojemné vyjádření. “Miluju ji, ale zklamala mě,” říká miláček fanynek. 
17.12.2022 12:30 |

podobné články

Jak předejít rozchodu

 
Hádky mezi vámi dvěma jsou stále častější, už si nerozumíte tolik jako dříve, vadí vám i sebemenší maličkosti, jeden druhého štvete, ale přesto, že se očividně nad vaším vztahem začínají stahovat černá mračna, tajně přemýšlíte nad tím, jak předejít rozchodu. Zpravidla jsme to vždycky my ženy, které se snažíme vztah slepit dohromady, i když už to kolikrát vypadá na definitivní konec. Možná ani váš vztah teď není takový, jakým býval nebo jaký by jste si ho představovali. Možná se často hádáte, vytahujete na sebe starou špínu, už spolu netrávíte tolik času a dokážete se urazit kvůli prkotinám. I když vás partner kolikrát strašně naštve, přesto večer v posteli hledáte způsoby, jak předejít rozchodu. Jednoduše proto, že ho máte rádi a nechcete o něco přijít i navzdory tomu, že se teď chová jako ten největší pitomec. Jak předejít rozchodu? A dá se to vůbec?! Nad tím možná přemýšlíte i vy, protože se vám zdá, že vaše partnerství – ať už trvalo rok, deset let nebo jen pár měsíců – jde pomalu, ale jistě do kytek. Kolikrát máte strašnou chuť to vzdát, ale pak si vzpomenete na ty lepší chvilky – a že jich bylo tolik!! – a najednou máte sílu pokračovat. Teď už jen stačí přijít na způsob, jak předejít rozchodu a postarat se o to, aby váš vztah byl opět zahalený sluníčkem. 2+1 rada, jak zabránit rozchodu Mluvte spolu! Hodně vztahů se rozpadlo právě kvůli tomu, že spolu partneři přestali dostatečně komunikovat. Zkuste si sednout, najít si na sebe chvilku času a otevřeně si o všem promluvte. Je to teď nebo nikdy a horší už to být asi nemůže, co myslíte? Buďte spolu! Dalším kamenem úrazu, který již dokázal zapříčinit spoustu rozpadů vztahu, je nedostatek společně stráveného času. Na začátku jste spolu pořád, až možná nezdravě často, teď jste spolu zase... Čtěte více Příspěvek Jak předejít rozchodu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.07.2017 07:15 |

podobné články

Nová láska na obzoru? Makhmud Muradov se dal dohromady se Sabinou z Love Islandu

 
I když to vypadalo na velkou lásku, první pár reality show Love Island oznámil rozchod. Návrat do Česka nezvládl Zbyněk se Sabinou, které rozdělil známý zápasník! Sabina vyrazila na galavečer Oktagonu po boku svého milého, avšak cestou domů její srdce podle informací eXtra.cz už bilo pro někoho úplně jiného. Domů si ji totiž “odváděl” expartner Bagárové, Makhmud Muradov. Netrvalo dlouho a dvojice spolu tajně vyrazila na hory.  Zatímco ona se románkem chlubila, on vše popírá. 
15.12.2022 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Makhmud Muradov (104 článků)

Zelenskyj: Poláci jsou naši bratři. Rozumíme si s nimi

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj poděkoval Norům za velkou porci pomoci pro Ukrajinu. Za totéž poděkoval Britům a to za dohodu o zbraních dlouhého doletu. Poděkoval prezidentovi Francie Emmanuelu Macronovi i německému kancléři Olafu Scholzovi. A znovu poděkoval Polákům a polskému prezidentovi Andrzeji Dudovi. Poláky označil za bratry Ukrajinců. A konstatoval, že lídři EU jednání Ukrajiny o plnohodnotném členství země v EU chtějí spustit ještě letos.
14.02.2023 08:05 |

podobné články

Čtyři tipy jak překonat nečekané kopačky

 
Každý rozchod bolí, o tom tady nemusíme dlouze polemizovat. Jenže pokud se nad vztahem již delší dobu stahují černá mračna a partneři tak nějak tuší, že se konec pomalu blíží, je to mnohem menší rána, nežli nečekané kopačky, které přijdou doslova z ničeho nic. Dostat nečekané kopačky, se kterými jste ani v nejmenším nepočítali, je pořádná rána pod pás. O to horší je to právě díky skutečnosti, že zatímco vy jste si ničeho nevšimli a byli jste tak přesvědčeni, že je všechno v naprostém pořádku, váš partner to zřejmě viděl úplně jinak a za vašimi zády tak chystal tento bolestivý podraz. Jak zvládnout nečekané kopačky? Pokud se s vámi partner zčistajasna rozejde, logicky začnete přemýšlet nad tím, jak tuhle novinku vstřebat a především, jak to zvládnout. V první chvíli jste plni vzteku, postupně se dostaví lítost, přijdou pocity bezmoci a nakonec jste úplně sami. Pojďme si v následujících řádcích prozradit, jak zvládnout nečekané kopačky! Tip první: neproste! Váš partner se rozhodl, že chce vztah ukončit, ale vy to vidíte úplně jinak a začnete ho tedy prosit, jestli by si to nemohl rozmyslet. Přitom se právě tímto rozhodnutím tak moc ponižujete! Zapomeňte na nějaké doprošování a nechte ho jít, vždyť chudák neví, o co vlastně přišel! Tip druhý: zbavte se všeho! Chtěli jste si ponechat společné fotky, věnované dárky nebo milostné SMSky plné vyznání, abyste si nad miskou zmrzliny mohli připomínat ty krásné chvíle? No tak na to honem rychle zapomeňte!. Tahle vaše životní etapa skončila a je tedy potřeba, abyste za ní udělali tlustou čáru. Všech vzpomínkových předmětů se tedy zbavte a to co možná nejrychleji. Víte jak se říká: co oči nevidí, to srdce nebolí! Tip třetí: neseďte doma! Mysleli jste si že teď zahájit a několika ti měsíční Smutková období, ve kterém budete pouze sedět doma na gauči... Čtěte více Příspěvek Čtyři tipy jak překonat nečekané kopačky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.05.2017 06:20 |

podobné články

Umělecký pár je minulostí: Zpěvák Pavel Callta oznámil rozchod se Sabinou Rojkovou

 
Zpěvák Pavel Callta (31) oznámil rozchod s herečkou Sabinou Rojkovou (22). Pár spolu tvořili od konce loňského roku a už nedávno svůj vztah ukončili. Callta přiznal, že mu to s herečkou, známou ze seriálu Ulice, funguje víc, když jsou přátelé.
29.04.2020 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Rojková (58 článků) , Pavel Callta (53 článků)

Nejstarší vnučka Ivy Janžurové roste do krásy: Půjde v hereckých stopách slavné babičky a maminky?

 
Babičku Ivu Janžurovou spolu s maminkou Sabinou Remundovou doprovodila na zahradní párty i hereččina nejstarší vnučka Adina. Dívenka roste do krásy a už ji čeká středoškolské studium. O dceřině budoucnosti a o tom, zda půjde v profesních stopách maminky a babičky, jsme si povídali se Sabinou.
20.05.2021 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (578 článků) , Sabina Remundová (73 článků)

Dalibor Slepčík se sestrou Sabinou přesedlali ze SuperStar do Talentu: Jak se změnili

 
Sourozenecká dvojice, která se účastnila čtvrtého ročníku SuperStar, se zjevila v Talentu. Dalibor Slepčík (21) měl na svých tehdejších patnáct let velmi dobrý hlas a všichni mu po soutěži věštili zářnou budoucnost. Video, jak to se Sabinou Slepčíkovou (29) a jejím mladším bráškou vypadá dnes, poskytla FTV Prima.
26.11.2021 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Slepčík (22 článků) , Sabina Slepčíková (8 článků)

Zápasník Muradov přiznal vztah se Sabinou z Love Islandu

 
MMA zápasník Machmud Muradov (33) se poprvé veřejně vyjádřil ke vztahu se Sabinou Karáskovou (23) z reality show Love Island. Přestože ho nejdřív tajili, nyní přiznali, že spolu opravdu tvoří pár.
30.03.2023 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Machmud Machmud (33 článků)

Mladá Boleslav: Primátor poděkoval sponzorům Nadačního fondu Nová Šance

 
Primátor Raduan Nwelati dnes jménem města Mladá Boleslav přivítal v obřadní simi magistrátu zástupce sponzorů Nadačního fondu Nová Šance a poděkoval jim za trvalou spolupráci a významnou pomoc. Poděkoval také předsedkyni správní rady fondu Evě Peškové a koordinátorce protidrogové prevence Jarmile Sáchomské za příkladné dlouholeté vedení fondu.
27.04.2011 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Raduan Nwelati (69 článků)

Zeman poděkoval policii, že ochránila akci na jeho podporu

 
Prezident Miloš Zeman ve čtvrtek na Hradě poděkoval policejnímu šéfovi Tomáši Tuhému za ochranu, kterou policie zajistila 17. listopadu na Albertově „při akci na podporu prezidenta”. Oznámil to mluvčí hlavy státu Jiří Ovčáček. Prezident podle něj v této souvislosti poděkoval také řediteli Útvaru pro ochranu prezidenta Vladimíru Machovi.
26.11.2015 19:16 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27867 článků)

Miloš Zeman ve vánočním poselství: Nestřílejte na provazochodce, má starostí dost

 
Miloš Zeman ve svém vánočním poselstvím velmi vyzýval k očkování a poděkoval všem, kteří se nenechali ovlivnit antirouškaři. Poděkoval také vládě za skvělou práci v těžkých časech a národu řekl, aby si práce vlády vážila. Naopak opozice pak podle něj naprosto selhala a vládě házela klacky pod nohy. Nelibě pak hovořil i o médiích, konkrétně těch, která patří Zdeňku Bakalovi. V neposlední řadě poděkoval dobrovolníkům.
26.12.2020 13:26 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27867 článků)

Klima, vztahy mužů a žen, práva sexuálních menšin... Vystrčil poděkoval národu za Ukrajinu. A nastolil další témata

 
Tři desetiletí od rozpadu Československa není podle předsedy Senátu důvod slavit, na jeho pokojné rozdělení na dva státy je ale třeba být hrdý. Předseda Senátu Vystrčil také poděkoval lidem za pomoc Ukrajině. Poděkoval také všem složkám za loňský zásah při rozsáhlém požáru v Českém Švýcarsku. Ruská agrese vůči Ukrajině je zrůdný počin, který ohrožuje naši bezpečnost i budoucnost, řekl v novoročním projevu.
01.01.2023 13:50 |

podobné články

Syn Veroniky Žilkové po rozchodu: Přespává v dešti nebo na seníku!

 
Chvíli po rozchodu s krásnou herečkou Sabinou Rojkovou (20) se herec Vincent Navrátil (20) otřepal a místo toho, aby se užíral smutkem, domluvil se s pár kamarády a vyrazili na pánskou jízdu do Irska. Na dost drsnou pánskou jízdu...
09.08.2017 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Rojková (58 článků) , Vincent Navrátil (125 článků)

Monika Bagárová a její zápasník mají covid: Strach o pětiměsíční dceru!

 
Potvrdilo se to, čeho se nejvíc bála. Monice Bagárové (26) nebylo poslední dny dobře. Teď už je jasné proč. Pozitivní test na covid-19 vyšel nejen jejímu zápasníkovi Makhmudu Muradovovi (30), ale i zpěvačce. A s největší pravděpodobností se nakazila i jejich pětiměsíční dcera Rumia.
30.10.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (967 článků)

Bagárová v zajetí děsu! Strach o pětiměsíční dceru

 
Potvrdilo se to, čeho se nejvíc bála. Monice Bagárové (26) nebylo poslední dny dobře. Teď už je jasné proč. Pozitivní test na covid-19 vyšel nejen jejímu zápasníkovi Makhmudu Muradovovi (30), ale i zpěvačce. A s největší pravděpodobností se nakazila i jejich pětiměsíční dcera Rumia.
30.10.2020 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (967 článků)

Monika Bagárová potvrzuje návrat k Machu Muradovovi: Odpustila jsem mu, naznačuje

 
Jak redakce eXtra.cz již jako první informovala, Monika Bagárová (27) a Makhmud Muradov (31) se zase vídají a „dobré jazyky“ hlásí, že je to návrat se vším všudy. Prakticky to přiznala i sama zpěvačka. Ve svých stories na Instagramu hovoří o odpuštění.
26.01.2022 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (967 článků) , Makhmud Muradov (104 článků)

Luxusní usmiřování Bagárové a Muradova: Líbánky v ráji šejků. Rozchod vykoupený zlatem!

 
Odpouštět prohřešky Makhmudu Muradovovi (32) se zřejmě opravdu vyplatí. Poté, co naše krásná zpěvačka Monika Bagárová (27) vzala MMA zápasníka s uzbeckými kořeny na milost, odjel si hvězdný pár užívat "usmiřovánky" plné luxusu do Dubaje. Romantiku si ale neužívají jen ve dvou, k moři vzali s sebou i svou roční dcerku Ruminku. O svém pobytu zpěvačka pravidelně informuje na svém Instagramu.
07.03.2022 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (967 článků)