Článek

„Zraňuje mě to, jsem žena a matka.“ Vildumetzová odstoupila se slzami v očích

 
Místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Jana Mračková Vildumetzová (ANO) rezignovala na post ve vedení Sněmovny. Důvodem byly blízké vazby na podnikatele Zakaríu Nemraha, obviněného v kauze Dozimetr. Mračková Vildumetzová svůj konec na tiskové konferenci obrečela a prohlásila, že má svědomí čisté.
08.09.2022 14:50 |

podobné články

Podobné články

Silvestr ještě nezačal a pyrotechnika už zraňuje

 
Silvestrovské veselí ještě ani nezačalo a zábavní pyrotechnika už během prosince zraňuje hazardéry ostošest. Návody k použití, varování, pokyny pro případy selhání munice, jako by to všechno bylo marné.
28.12.2019 19:55 |

podobné články

Smazat, někoho to zraňuje? Kovářová burcuje proti umlčování: Ty citlivky zraňuje kdeco!

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Komu vyhovuje české právo, tomu nadávají do zpozdilců, tmářů a popíračů. Lidé se začínají bát a přestávají svobodně říkat, co si myslí a koho volí,“ uvedla senátorka, známá advokátka Daniela Kovářová. Upozorňuje, jak se podařilo zastavit „šmejdy s hrnci“, jenže neziskovky je svým způsobem nahradily.
08.10.2023 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Kovářová (299 článků)

Hejtmanka Vildumetzová nepustí ani jednu funkci. Chce být i poslankyně za ANO

 
Hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová (ANO) si zatím ponechá i mandát poslankyně. Hejtmanskou funkci bude ale vykonávat jako neuvolněná a bez platu, sdělila ve středu. Vildumetzová získala poslanecký mandát, když ze 4. místa přeskočila i lídra kandidátky ANO Dana Ťoka. Od počátku ale tvrdila, že nechce kumulovat dvě neuvolněné funkce. Vildumetzová je také předsedkyní Asociace krajů ČR.
22.11.2017 14:10 |

podobné články

První vystoupení Rolins od nehody: Zpívala se slzami v očích!

 
Vrátila se do práce jako pravá profesionálka! Zpěvačka Dara Rolins (37) prožila v sobotu večer jedno ze svých nejtěžších vystoupení, vše zvládla, i když se slzami v očích.
20.09.2010 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2884 článků)

Kate se vrhla na Williama se slzami v očích, pak zamířili rovnou do ložnice

 
Britská vévodkyně Kate (30) trpěla šest týdnů v odloučení od manžela, prince Williama (29). Nemohla se dočkat, až se její milovaný vrátí ze služební cesty. A tak když přiletěl, vrhla se mu do náručí se slzami v očích a pak ho hned odvedla domů. Celá Británie doufá, že manželé brzy počnou potomka.
23.03.2012 19:05 |

podobné články

Princ William se přivítal s manželkou se slzami v očích

 
Princ William  (29) je po šestitýdenní službě na Falklandách opět doma v Británii. Netrpělivě ho tam očekávala jeho manželka Catherine – vévodkyně z Cambridge  (30) . Ta přitom zakusila poprvé v životě, jaké je být členkou britské královské rodiny bez Williamovy psychické opory. Na svého chotě čekala na stanici RAF v Oxfordshire do čtyř do rána, aby mu mohla se slzami v očích padnout do náručí.
23.03.2012 21:25 |

podobné články

Drastické foto! 44 mrtvých při nehodě autobusu! Záchranáři nosili se slzami v očích bezvládná tělíčka

 
Se slzami v očích nosili záchranáři bezvládná tělíčka mrtvých dětí po tragické nehodě přeplněného autobusu v Guatemale, při které zemřelo nejméně 44 lidí a další desítky utrpěly zranění. K tragédii došlo poté, co autobus sjel ze silnice a spadl do říčního kaňonu. A řada fotek z místa nehody je opravdu jen pro silné povahy.
10.09.2013 10:20 |

podobné články

Jay Leno po 22 letech opustil The Tonight Show, loučil se se slzami v očích

 
V emotivní atmosféře se v noci na pátek rozloučil patrně nejznámější americký komik Jay Leno s moderováním populárního pořadu The Tonight Show na stanici NBC. Po 22 letech opustil se slzami v očích talk show, které vtiskl tvář, již dodnes kopírují desítky komiků v USA i po celém světě. Osobně či prostřednictvím videozáznamu se s Lenem rozloučila řada prominentních Američanů včetně prezidenta Baracka Obamy.
07.02.2014 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2515 článků) , Jay Leno (35 článků)

Tato fenka kokršpaněla vás dojme: Sedí na silnici se slzami v očích vedle sáčku plného mrtvých štěňat

 
Ten, kdo může udělat něco tak hrozného, snad nemá vůbec žádné srdce. Někdo vyhodil fenku kokršpaněla i s čerstvě narozenými štěňaty u silnice. Naštěstí ji náhodou objevil cyklista. Seděla tam se slzami v očích a hlavu měla položenou na tašce, která byla plná mrtvých štěňat.
24.02.2016 17:06 |

podobné články

Valentina (38) prchla s dcerkou a synem před ruskými bombami: Děti se mě ptaly, jestli přežijeme, říká se slzami v očích

 
Stovky tisíc Ukrajinců se kvůli ruské agresi rozhodly sbalit jen to nejnutnější a opustit svůj domov. Často jsou to ženy s malými dětmi, které musí podstoupit dlouhou a vyčerpávající cestu na hranice, kde jsou odkázány na cizí pomoc. Zažila to i osmatřicetiletá Valentina z Kozjatynu, která prchla před válkou s malou dcerkou (6) a o něco starším synem (8). "Děti se se mnou vydaly na dlouhou cestu, nevěděly, kam jedou, všude byl zmatek, hluk, pláč. Tohle by nemělo zažít žádné dítě," řekla Valentina se slzami v očích reportérům eXtra.cz, kteří ji oslovili na hraničním přechodu ve slovenské vesničce Ubľa.
10.03.2022 05:10 |

podobné články

Dojemné vítání ukrajinských vojáků: Děkujeme, chlapci, řekla se slzami v očích stařenka

 
Dojemné video začalo kolovat na sociální síti Twitter. Zachycuje moment, kdy stařenka se slzami v očích vítá ukrajinské vojáky, kteří dostali znovu pod kontrolu její město. Video zřejmě bylo natočeno v Irpini.
31.03.2022 17:55 |

podobné články

Jsem unavená a chci mít klid, říká Bartošová se slzami v očích

 
Iveta Bartošová se upsala dalšímu muzikálu. Poté, co odstoupila z muzikálu Mona Lisa, se rozhodla účinkovat v chystaném představení Děti ráje. Aby toho nebylo málo, píše zpěvačka knihu, ve které rekapituluje svoji kariéru i osobní život.
19.08.2009 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7027 článků) , Mona Lisa (92 článků)

Vildumetzová: Bez lékařů z Ukrajiny se nemocnice nyní neobejdou

 
Asociace krajů na dnešním zasedání podpořila pokračování takzvaného projektu Ukrajina. ČTK to po jednání řekla karlovarská hejtmanka a šéfka asociace Jana Mračková Vildumetzová (ANO). Bez lékařů z Ukrajiny by podle ní hrozil některým nemocnicím kolaps. Vildumetzová ocenila, že vláda tento týden schválila finance na navýšení počtu studentů lékařských fakult o 15 procent, výsledky tohoto kroku se však podle ní neprojeví hned.
07.09.2018 19:00 |

podobné články

Hejtmanka Karlovarského kraje vybere svého nástupce na konci roku

 
Hejtmanka Karlovarského kraje Jana Mračková Vildumetzová (ANO) vybere svého nástupce v čele kraje zřejmě až na konci letošního roku. Mračková Vildumetzová v únoru avizovala, že se funkce hejtmanky do konce roku vzdá a ponechá si pouze poslanecký mandát. Otázku budoucího hejtmana už přednesla krajskému vedení ANO, zabývat se jí ale budou nejdříve po říjnových komunálních volbách, řekla ČTK Mračková Vildumetzová.
16.09.2018 06:45 |

podobné články

Jana Mračková Vildumetzová z ANO zůstane hejtmankou i poslankyní

 
Jana Mračková Vildumetzová (ANO) zůstane přes své sliby poslankyní i hejtmankou Karlovarského kraje. Funkci v čele kraje bude ale vykonávat jako neuvolněná za 0,4 násobek platu, který dosud brala jako uvolněná hejtmanka. Mračková Vildumetzová, která je také předsedkyní Rady Asociace krajů ČR, kumulace vysokých funkcí přitom dříve kritizovala, připomněla ČTK.
13.12.2018 12:50 |

podobné články

Porod v době pandemie: Babišova poslankyně Vildumetzová se raduje ze syna

 
Poslankyně a bývalá hejtmanka Karlovarského kraje Jana Mračková Vildumetzová (46) porodila syna. Informovala o tom dnes na facebooku, kde zveřejnila fotografii sebe a novorozeného dítěte. Bývalá hejtmanka uvedla, že jsou oba zdraví a v pořádku. Mračková Vildumetzová po oznámení těhotenství zůstala poslankyní a v radě Karlovarského kraje.
22.03.2020 12:30 |

podobné články

„My vám ty uprchlíky přivedeme před krajské úřady.“ Vildumetzová vytáhl na Rakušana problém

 
V první hodině Otázek Václava Moravce se střetli ministr vnitra Vít Rakušan (STAN), stínová ministryně vnitra Jana Mračková Vildumetzová (ANO) a exministr vnitra František Bublan. Debatovali o bezpečnosti v Česku a o tom, zda kabinet Petra Fialy zvládá řešit příliv válečných uprchlíků z Ukrajiny. Rakušan s Vildumetzovou proti sobě tvrdě vyjeli. Vildumetzová upozornila, že Česko trápí hned dvě krize, ale vláda Petra Fialy (ODS) neřeší ani jednu. Ve studiu bylo dusno.
03.04.2022 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5950 článků) , František Bublan (196 článků) , Vít Rakušan (719 článků) , Jan Fiala (474 článků) , Jan Fiala (474 článků)

„My vám ty uprchlíky přivedeme před krajské úřady.“ Vildumetzová vytáhla na Rakušana problém

 
V první hodině Otázek Václava Moravce se střetli ministr vnitra Vít Rakušan (STAN), stínová ministryně vnitra Jana Mračková Vildumetzová (ANO) a exministr vnitra František Bublan. Debatovali o bezpečnosti v Česku a o tom, zda kabinet Petra Fialy zvládá řešit příliv válečných uprchlíků z Ukrajiny. Rakušan s Vildumetzovou proti sobě tvrdě vyjeli. Vildumetzová upozornila, že Česko trápí hned dvě krize, ale vláda Petra Fialy (ODS) neřeší ani jednu. Ve studiu bylo dusno.
03.04.2022 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5950 článků) , František Bublan (196 článků) , Vít Rakušan (719 článků) , Jan Fiala (474 článků) , Jan Fiala (474 článků)

Matka Tomáše, který dostal 23 let za vraždu Přemysla a Marie: Slzy u soudu! Proč nesvědčila dřív?

 
Se slzami v očích sledovala nekompromisní rozsudek nad svým synem Tomášem F. (25) jeho matka Iveta. Toho v pátek pražský městský soud za krutou vraždu partnerského páru z Prahy, Přemysla (†59) a Marie (†72), nepravomocně odsoudil k 23 letům vězení. Tomáš je podle soudce zavraždil a jejich těla následně hodil do nádrže Švihov, snažil se tím zakrýt podvod, jímž chtěl se svým přítelem Jiřím N. Marii připravit o vilu v Bubenči v hodnotě desítek milionů. Jeho matka teprve ve čtvrtek, den před vyhlášením rozsudku, vypovídala u soudu. Proč nepromluvila dřív?
09.01.2021 05:15 |

podobné články