Článek

Zpříjemněte si Velikonoce audio knihou: Akce Blesku 1 + 1 zdarma

 
Ačkoli by se mnozí nejraději viděli na výletech, či trávili Velikonoce s rodinou, nařízená opatření vlády proti šíření koronaviru to letos bohužel neumožňují. Na druhou stranu však máte tolik času pro sebe, jenž můžete trávit doma, tak proč si ho nezpříjemnit poslechem audioknih. Máme pro vás speciální nabídku – při koupi jedné audioknihy v naší eshop trafice kiosek.cz dostane druhou zdarma.
11.04.2020 13:00 |

podobné články

Podobné články

Soutěžte s Bleskem křížovkami o 7 velikonočních balíčků Orion!

 
Zpříjemněte si Velikonoce sladkým balíčkem ORION. Hrajte o čokoládové slepičky plné lentilek a krémové fi gurky s příchutí malin nebo vaječného likéru. Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte jeden ze sedmi čokoládových balíčků. Zpříjemněte si Velikonoce sladkým balíčkem ORION. Hrajte o čokoládové slepičkyplné lentilek a krémové fi gurky s příchutí malin nebo vaječného likéru. Odpověztesprávně na soutěžní otázku a vyhrajte jeden ze sedmi čokoládových balíčků.
07.03.2012 00:15 |

podobné články

Zpříjemněte vašim malým ospalcům ráno a pozvěte ke snídani Brumíka

 
Maminky vědí, že bez snídaně to ráno zkrátka nejde. Co ale dělat, když se dětem nechce vstávat z vyhřátých pelíšků a snídat zkrátka odmítají? Jděte na to mazaně a zkuste to s Brumíkem Snídaně. Dětem zpříjemněte ráno veselou písníčkou, kterou pro ně složil sám méďa Brumík. S novinkou Snídaně pak ještě během minutky vykouzlíte chutnou a vyváženou snídani.
08.10.2012 00:10 |

podobné články

Praha bude mít nový festival. Audio Zoo je pro fanoušky elektronické hudby

 
Nový pražský festival Audio Zoo představí v červnu spojení mnoha žánrů hudby elektronického spektra. První ročník nabídne vstup zdarma a představí čtyři venkovní a vnitřní scény s více než osmdesáti zahraničními i českými umělci. Festival se odehraje 26. až 27. června 2020 na Výstavišti v Holešovicích.
07.12.2019 07:05 |

podobné články

AUDIO: Co si myslí Hezucký o Marešově chlastání?

 
AUDIO: Moderátor Leoš Mareš (34) přiznal, že přišel na páteční Ranní show na rádiu Evropa 2 opilý. V přímém vysílání pak nazval kolegu Hezuckého "debílkem, který zaslouží kulku".  A co na to Hezucký? "Bylo to poprvé, co jsem rezignoval na stav svého kolegy," řekl Patrik Blesku.
08.01.2011 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3274 článků) , Patrik Hezucký (231 článků)

Rudolf Mládek: Každému 2 byty a 3 auta zdarma?

 
Popelnice zdarma! Vstupenky do ZOO zdarma! Městskou dopravu zdarma! Žádné fronty u lékaře a mnoho toho ještě více zdarma!
10.09.2018 19:35 |

podobné články

Obědy zdarma jsou populismus, míní expertka. Zhorší se kvalita, naroste plýtvání

 
Návrhy na obědy zdarma pro školáky čelí kritice. Andrej Babiš (ANO) vyzval k přepracování návrhu ministra školství Roberta Plagu (za ANO), s návrhem na plošné zavedení obědů zdarma pro děti ze školek a z 1. stupňů základních škol však nadále naráží i ČSSD. Rovněž podle výživové specialistky Margit Slimákové je takový návrh polovičatý. A zadělává na další problémy do budoucna v době, kdy by se nemělo řešit, zda poskytnout dětem jídlo zdarma, ale jak kvalitní. U obědů zdarma jde tak jako tak o populismus, má jasno expertka.
08.01.2019 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22208 článků)

Velikonoce v Evropě: Tipy na zajímavé akce o svátcích!

 
Na Velikonoce se připravuje každá země po svém. V Londýně se pořádají hony za vajíčky, v Berlíně věší na stromy kraslice, v Paříži pojídají čokoládu a ve Vídni pořádají nejlepší evropské velikonoční trhy. Zkuste letos strávit Velikonoce jinak než s českou pomlázkou a vyrazte do světa! Poradíme vám kam.
23.03.2015 10:25 |

podobné články

Zpátky do školy se slevami The Sims 3!

 
Prázdniny sice skončily, ale zábava s The Sims 3 pokračuje samozřejmě dál. A v rámci speciální slevové akce "Zpátky do školy" si jí navíc můžete užít za bezkonkurenční ceny. Akce platí do 16. září a za výrazně sníženou cenu přináší nejen základní hru, ale i celou řadu datadisku a rozšíření. Takže, nevěšte hlavu a zpříjemněte si začátek školy...
20.12.2010 10:55 |

podobné články

AUDIO: Gavriely tvrdí: Kobzanová mě urážela!

 
Modelka Martina Gavriela (31) přinesla do redakce Blesk.cz audio nahrávku, na které ji podle jejích slov nadává hodně drsným způsobem bývalá miss Diana Kobzanová (28). Nutno hned v úvodu sdělit, že ani Gavriely a její přátelé se nedrželi zpátky.
13.06.2010 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Diana Kobzanová (601 článků)

Festival United Islands nabídne elektronické Audio Bullys, Prago Union i Gipsyho

 
Představitelé britské elektronické scény Audio Bullys, španělská kapela La Troba Kung Fu nebo ska punkový objev Russkaja z Rakouska budou největšími hvězdami hudebního festivalu United Islands, který se od 23. do 25. června uskuteční v historickém centru Prahy.
18.03.2011 22:20 |

podobné články

LG předvedlo řadu vedoucích audio a video produktů se zvýšenou konektivitou

 
Řadu audio a video produktů na letošním ročníku veletrhu IFA předvedla společnost LG Electronics (LG). LG tak pokračuje ve strategii, která jí již zajistila vedoucí postavení na trhu se 3D televizory. LG chce docílit vedoucí pozice i na globálním audiovizuálním trhu a také posílit kompatibilitu inteligentních zařízení a inovativní design.
06.09.2012 14:55 |

podobné články

Nejdůležitější složkou audia v Hitman: Absolution jsou dialogy

 
„Dialogy jsou nejdůležitější součástí audio stránky ve hře. Není to hudba, nejsou to zvukové efekty. Pokud nejsou dialogy uvěřitelné a nepodají vám správně příběh, pak to hru prostě zničí,“ deklaruje jasně priority vývojářů z IO Interactive ohledně audio stránky Hitman: Absolution Thomas Bärtschi. A musím s ním souhlasit, protože jestli mi něco zážitek...
30.10.2012 12:45 |

podobné články

Rychtáři, ty kradeš? Ze soudního spisu proti milenci Bartošové dvakrát zmizely usvědčující nahrávky

 
Naivita vládne světu! V době počítačových technologií si jen těžko lze představit někoho, kdo by si bláhově myslel, že když se zbaví důkazů v podobě počítačové audio nahrávky, zachrání si krk. Přesně to se však mohlo stát v případě milence Ivety Bartošové  (46) Josefa Rychtáře  (54) . Ten je trestně stíhán kvůli urážkám na adresu rozvodové právničky své bývalé ženy. A právě audio záznam, na kterém redaktorovi Super.cz Rychtář říká, že JUDr. Věra Sedloňová je právnická prostitutka , už ale někdo dvakrát ztopil. Neúspěšně…
23.03.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6868 článků)

AUDIO: Venku stojí zmrzlý pes, volala žena na policii. Byl ze sádry! Poslechněte si to!

 
AUDIO: Tohle prostě musíte slyšet! Žena, která ráno nahlásila policii nález zmrzlého psa, pravděpodobně ještě nebyla pořádně probuzená. Vždyť, kdo si může splést sádrovou sochu se zmrzlým zvířetem?!
04.10.2013 16:30 |

podobné články

Pražští revizoři budou při kontrolách pořizovat audio záznamy

 
Revizoři pražského dopravní podniku (DPP) začnou v průběhu srpna při kontrolách jízdních dokladů pořizovat audio záznamy. Opatření zvýší bezpečnost cestujících, ale i kontrolorů. Ředitel to řekl v rozhovoru s ČTK. Věří v pokles počtu stížností na práci revizorů.
10.08.2014 14:15 |

podobné články

Úřad vlády ČR činí další právní kroky v kauze PromoPro

 
Úřad vlády ČR pokračuje v právních krocích, jejichž cílem je zmírnit dopady škod v tzv. kauze PromoPro, tedy ve věci výběrového řízení na dodání audio-vizuálního vybavení a provozování audio-vizuálních celků a poskytnutí souvisejících služeb v rámci předsednictví ČR v Radě EU v roce 2009. Současné vedení Úřadu vlády ČR tento problém zdědilo po svých předchůdcích, kdy chyba při netransparentnosti zadání veřejné zakázky nyní ohrožuje fungování Úřadu vlády ČR.
03.11.2014 19:11 |

podobné články

Změna formátů audio streamů: Český rozhlas mění staré technologie za nové

 
Český rozhlas dokončil revizi podporovaných formátů audio streamů pro svůj přehrávač.
23.11.2015 14:41 |

podobné články

Pro osmdesát milionů Evropanů je potřeba převést text na audio nebo do speciální čtečky s Braillovým písmem

 
Na internetu vyhledáváme stále více informací a nacházíme texty, fotky, videa a odkazy. Jak ale po webu brouzdají nevidomí? Pro 80 milionů Evropanů je potřeba převést text na audio nebo do speciální čtečky s Braillovým písmem a obrazy popsat slovy, jinak je vyčleníme ze společnosti, která se čím dál tím víc digitalizuje. Parlamentní zpravodajka návrhu, česká poslankyně Dita Charanzová, proto žádá, aby web stránky i mobilní aplikace veřejné správy byly přístupné postiženým.
27.10.2016 13:05 |

podobné články

Česko-německá novinářská cena putuje do Českého rozhlasu

 
Na dnešním slavnostním udílení Česko-německých novinářských cen v Olomouci byly vyhlášeny tři nejlepší příspěvky v českém a německém jazyce v kategoriích text, audio a multimédia. V kategorii audio v českém jazyce zvítězil dokument „Sudetské děti“ redaktora Českého rozhlasu Ostrava Martina Knitla.
11.11.2018 10:45 |

podobné články