Článek

Zpěvák Paul Anka zrušil koncerty v Evropě včetně Prahy

 
Zpěvák Paul Anka definitivně zrušil své koncerty v Evropě včetně vystoupení, které se mělo uskutečnit v Praze. Odůvodnil to aktuálním bezpečnostním stavem v Evropě a událostmi ve Francii a Egyptě.
04.02.2016 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Paul Anka (21 článků)
Podobné články

Zpěvák Paul Anka definitivně zrušil koncerty v Evropě včetně Prahy. Bojí se terorismu

 
Zpěvák Paul Anka definitivně zrušil koncerty v Praze a dalších evropských městech. Anka měl původně v Praze v Kongresovém centru vystoupit 3. února. Později koncert odložil, nyní ho zrušil. Majitelům zakoupených vstupenek budou vráceny peníze v předprodejních místech, kde vstupenky zakoupili.
04.02.2016 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Paul Anka (21 článků)

Paul Anka kvůli bezpečnosti odkládá turné po Evropě včetně koncertu v Praze

 
Zpěvák Paul Anka odkládá evropské turné včetně koncertu v Praze. Měl se konat 3. února 2016 v Kongresovém centru. Vystoupení se přesouvá na červen 2016, přesné datum zatím pořadatelé neuvedli.
21.01.2016 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Paul Anka (21 článků)

Paul Anka zrušil koncert v Praze i celé turné. Evropa prý teď není bezpečná

 
Swingový zpěvák Paul Anka odložil kvůli bezpečnostní situaci v Evropě svůj plánovaný koncert v Praze, který se měl uskutečnit letos 3. února v Kongresovém centru. Vystoupení se přesouvá na červen 2016. Přesné datum bude oznámeno do konce ledna. Všechny vstupenky zůstávají v platnosti. ČTK o tom za pořadatele informoval Martin Zvoníček.
21.01.2016 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Paul Anka (21 článků)

Zpěvák Paul Anka se v únoru vrátí do Prahy

 
Legendární kanadský popový zpěvák Paul Anka bude 3. února 2016 koncertovat v pražském Kongresovém centru. Vrátí se na stejné místo, na němž se představil loni v červenci.
17.09.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Paul Anka (21 článků)

Paul Anka vyhlásil manželce válku

 
Když si před rokem a půl bral Paul Anka druhou manželku Annu, byl štěstím bez sebe. Přivedla mu na svět šestého potomka, proto z ní chtěl udělat zákonem posvěcenou choť. Jenže teď je vše jinak. Legendární zpěvák zažádal o rozvod s tím, že ho švédská modelka zneužila jen pro svůj mediální prospěch. A ona teď s rozvodem nesouhlasí, pokud bude dodržena předmanželská smlouva.
04.02.2010 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Paul Anka (21 článků)

V červenci v Praze vystoupí Paul Anka

 
Kanadský zpěvák Paul Anka, autor hitů Diana, She’s a Lady, My Way či This is It, se při svém nadcházejícím evropském turné zastaví v České republice. V pražském Kongresovém centru vystoupí 20. července 2014. Vstupenky na koncert jsou v prodeji za 1390 Kč.
24.04.2014 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Paul Anka (21 článků)

Paul Anka: Nejsilnější inspirací mi byl Sinatra

 
Dvaasedmdesátiletý kanadský popový zpěvák Paul Anka se na hudební scéně pohybuje už od dětství, profesionálně od poloviny padesátých let. Je autorem slavného hitu Diana a mnoha dalších. Již 20. července vystoupí v pražském Kongresovém centru.
17.06.2014 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Paul Anka (21 článků)

Zpěvák Paul Anka: Onemocnění hrtanu! Musel posunout svůj koncert v Praze

 
Paul Anka přeložil svůj nedělní koncert v pražském Kongresovém centru na 22. července. Důvodem je podle pořadatelů onemocnění hrtanu dvaasedmdesátiletého zpěváka. Všechny prodané vstupenky zůstávají v platnosti na náhradní termín.
19.07.2014 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Paul Anka (21 článků)

RECENZE: Paul Anka, skvělý zpěvák a šoumen

 
Obavy, že si do úterního večera přinese Paul Anka neblahé pozůstatky zánětu hrtanu, kvůli němuž přeložil původně na neděli naplánovaný koncert, se ukázaly být hned v úvodu liché. V Kanadě narozená popová legenda zpívala jako z partesu. Respektive jak chtěla.
23.07.2014 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Paul Anka (21 článků)

Do Prahy míří Paul Anka

 
Stál u zrodu rock and rollu, je jednou z ikon zlatých šedesátých let, napsal mnoho světově proslulých písní, byl jedním z nejbližších spolupracovníků Michaela Jacksona, pro kterého napsal nejeden hit. Paul Anka, autor proslulé písně Diana přijede 20. července 2014 koncertovat do pražského Kongresového centra.
01.07.2014 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1668 článků) , Paul Anka (21 článků)

Paul Anka odložil nedělní koncert v Praze, vystoupí 22. července

 
Paul Anka přeložil svůj nedělní koncert v pražském Kongresovém centru na 22. července. Důvodem je podle pořadatelů onemocnění hrtanu dvaasedmdesátiletého zpěváka, Všechny prodané vstupenky zůstávají v platnosti na náhradní termín koncertu, sdělil za pořadatele Martin Zvoníček.
19.07.2014 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Paul Anka (21 článků)

Kvůli čemu se David Bowie (†69) zlobil na Paula Anku? Vyfoukl mi píseň. Byl jsem dost nas*aný!

 
Úspěchy světoznámé písně My Way slavil nejen Frank Sinatra (†82), který ji nazpíval, ale také Paul Anka (74), který ji napsal. Ovoce mohl ale sklízet zesnulý David Bowie (†69). Právě on byl totiž první, kdo původní francouzskou verzi přetextoval. Než ji ale vydal, Paul Anka ho předběhl.
14.01.2016 15:30 |

podobné články

Osobnosti: David Bowie (235 článků) , Frank Sinatra (73 článků) , Paul Anka (21 článků)

Do Prahy míří muž, skrz něhož hovoří mimozemšťané!

 
Do Prahy míří Darryl Anka, tvůrce speciálních efektů hollywoodských trháků a muž, který tvrdí, že skrze něj hovoří mimozemšťané. Hlavní město České republiky se totiž 14. října stane dějištěm světové premiéry jeho filmu First Contact. V něm Anka líčí, jak už 33 let funguje jako channeler (komunikátor) pro mimozemskou bytost jménem Bashar, která má po celém světě stovky tisíc fanoušků.
06.10.2016 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Darryl Anka (2 články)

Paul Walker nakonec znovu obživne na plátně. Zahraje si v Rychle a zběsile 7 s pomocí počítačů!

 
Když herec "Paul Walker":http://www.extra.cz/tema/paul-walker tragicky zahynul v průběhu natáčení "Rychle a zběsile 7":http://www.extra.cz/tema/rychle-a-zbesile, hodně se spekulovalo, co se s filmem bude dít dál. Nakonec se údajně rozhodlo, že se všechen natočený materiál vyhodí do koše a zcela se přepíše scénář, kde už postava, kterou Paul Walker hrál, nebude vůbec figurovat. Ale nakonec to bude úplně jinak. Paul Walker si v Rychle a zběsile 7 alespoň na chvíli zahraje.
27.03.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Paul Walker (181 článků) , Paul Walker (79 článků)

Francouzskému pekařství PAUL se v České republice daří, otevřelo již šestnáctou pobočku

 
Celosvětová síť francouzských pekařství PAUL vstoupila na český trh v roce 2008 a od té doby se počet jejích poboček kontinuálně rozrůstá. Zatím aktuálně poslední otevřenou prodejnou je PAUL na Vítězném náměstí v Dejvicích. Celkový počet poboček tak dosáhl 16, včetně tří stánků na Letišti Václava Havla. To, že Čechům francouzské pečivo a další speciality zachutnaly, potvrzuje i stále stoupající návštěvnost prodejen. Každý den obslouží české pobočky pekařství PAUL více než 6 000 zákazníků.
14.09.2016 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5208 článků)

Zpěvák Paul Anka ruší turné včetně koncertu v Praze. Bojí se terorismu

 
Vystoupení se přesouvá na červen. Přesné datum bude oznámeno do konce ledna. Všechny vstupenky zůstávají v platnosti.
21.01.2016 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Paul Anka (21 článků)

Paul McCartney jezdí autobusem!

 
Paul McCartney (66) má jmění v hodnotě stovek milionů dolarů, přesto rád jezdí autobusem. Legenda The Beatles říká, že ho to alespoň drží nohama na zemi. Necítí se jako celebrita, když jezdí inkognito veřejnou dopravou. „Uzemní vás to, víte? Je to věc, která vás drží v rovnováze,“ uznává Paul. „Jsem jen jednou osobou jedoucí v autobuse. Jsem známá osobnost, ale chovám se normálně. Opravdu, je to důležité.“ Sice ho jednou jedna paní poznala. Jel autobusem v New Yorku a jedna žena se ho zeptala, jestli není tím, kým si myslí, že je. „Tak jsem jí řekl: Podívej, zlato. Nekřič to přes celý autobus. Pojď, přisedni si,“ vypráví Paul. Na otázku, zda se chystá do důchodu, odvětil: „Vše, co na to můžu říct je, že nejsem v důchodu. To by bylo, jako kdybych umřel. Také se proslýchá, že jeho turné v roce 2010 by nemělo být posledním. „Dokud mě lidé budou chtít slyšet, pravděpodobně budu koncertovat. Pustit do světa drby je totiž strašně snadné.“
14.08.2009 07:10 |

podobné články

Osobnosti: The Beatles (75 článků)

Na světě je další teorie, proč tragicky zahynul Paul Walker. Po spekulacích o vraždě se objevila další děsivá zjištění

 
Tragická smrt "Paula Walkera":http://www.extra.cz/tema/paul-walker (†40) zasáhla nejen jeho blízké, ale také všechny "fanoušky":http://www.extra.cz/10-fotografii-zesnuleho-herce-paula-walkera-ktere-vyfotili-jeho-fanousci série filmů Rychle a zběsile. Herec "zahynul letos 30. listopadu":http://www.extra.cz/rychle-a-zbesile-se-mu-stalo-osudnym-hvezda-serie-paul-walker-se-zabil-v-aute v "porsche":http://www.extra.cz/30-minut-jej-deli-od-tragicke-smrti-fanousek-vyfotil-paula-walkera-jak-si-seda-do-cerveneho-porsche, které řídil jeho kamarád. Na veřejnost se stále dostávají "možné teorie":http://www.extra.cz/byl-paul-walker-zavrazden-konspiracni-teorie-mluvi-o-tom-ze-jeho-smrt-nebyla-nahoda-co-mel-herec-vedet o tom, co přesně vedlo k tragické autonehodě.
12.12.2013 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Paul Walker (181 článků) , Paul Walker (79 článků)

Paul Potts je v Česku: Podívejte se, jak teď vypadá bývalý prodavač telefonů, který ohromil svět!

 
Když bývalý prodejce mobilních telefonů "Paul Potts":http://www.extra.cz/tema/paul-potts (43) předstoupil v první sérii soutěže Británie má talent před hvězdnou porotu, nikdo nečekal, že před nimi stojí budoucí světová hvězda. Paul působil jako skromný nenápadný muž s výrazem roztomilého medvídka.
07.02.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Paul Potts (26 článků)