Článek

Zpěvák nezapomenutelných slaďáků se po 25 letech rozvádí s hvězdou Hříšného tance

 
Jeden z nejpevnějších svazků v šoubyznysu mezi zpěvákem Richardem Marxem (50) a Cynthiou Rhodes (57) se rozpadá. Dvojice, která spolu vychovala tři děti, v manželství společně strávila pětadvacet let, se podle oficiálního potvrzení mluvčího po několikaměsíční vztahové krizi definitivně rozvádí.
07.04.2014 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Richard Marx (4 články)
Podobné články

Premiéra nového Hříšného tance: Johnny a Baby trénovali u krbu!

 
Půjde o velký návrat Johnnyho a Baby, nebo o totální propadák? O tom se fanoušci Hříšného tance přesvědčí už 24. května, kdy je ohlášena světová premiéra remaku úspěšného romantického slaďáku z roku 1987, ve kterém excelovali Jennifer Grey (57) a Patrick Swayze (†57).
25.04.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (227 článků) , Jennifer Grey (64 článků)

Premiéra nového Hříšného tance: Johnny a Baby trénovali u krbu!

 
Půjde o velký návrat Johnnyho a Baby, nebo o totální propadák? O tom se fanoušci Hříšného tance přesvědčí už 24. května, kdy je ohlášena světová premiéra remaku úspěšného romantického slaďáku z roku 1987, ve kterém excelovali Jennifer Grey (57) a Patrick Swayze (†57).
28.04.2017 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (227 článků) , Jennifer Grey (64 článků)

Baby bude zase sedět v koutě: Hvězda Hříšného tance se po 19 letech manželství rozvádí

 
Herečka Jennifer Grey (60), kterou si většina pamatuje především jako Baby z Hříšného tance, oznámila prostřednictvím Instagramu, že se rozvádí. S manželem, hercem Clarkem Greggem jsou svoji 19 let a mají dceru Stellu (18).
04.07.2020 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Grey (64 článků) , Clark Gregg (6 článků)

Baby z Hříšného tance Jennifer Greyová: Manžel uvedl důvod rozvodu!

 
Bude zase Bejby sedět v koutě? Hvězda Hříšného tance Jennifer Greyová (60) se rozvádí a už se ví, co manžel uvedl v žádosti o ukončení manželského svazku.
22.08.2020 15:15 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem pro ženy o vouchery do Centra Tance!

 
Připravili jsme pro vás předvánoční soutěž o poukázku na  kurz tance nebo cvičení dle vlastního výběru v Centru Tance. V  únoru odstartují v Praze, Brně a Plzni nové kurzy tance a cvičení (dále také v Ostravě a na Liberecku) . Nyní je tedy ideální doba začít vybírat nový kurz či někomu blízkému darovat poukázku! Dárkové poukázky můžete zakoupit na recepcích Centra Tance a připravit tak někomu blízkému originální vánoční překvapení. Centrum Tance je síť tanečních škol, která nabízí více než 20 tanečních stylů a cvičení pod jednou střechou. Více na www.centrumtance.cz.
07.11.2011 00:05 |

podobné články

Kenny Ortega natočí remake legendárního Hříšného tance

 
V září tomu budou dva roky, co svět živých opustil herec Patrick Swayze, mezi jehož nejznámější role patří Johnny z Hříšného tance. Oscarový snímek z roku 1987 ale nezůstane jedinou verzí tohoto příběhu, režisér Kenny Ortega ho chce totiž natočit znovu ve spolupráci se studiem Lionsgate.
09.08.2011 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (227 článků) , Kenny Ortega (7 článků)

Baby z Hříšného tance drtí osud: Nejdřív tragická nehoda, pak nádor!

 
Dlouho po ní nebylo ani vidu, ani slechu. Teď se Jennifer Grey (56) alias Baby z kultovního Hříšného tance konečně ukázala na veřejnosti, když na večírek vyvedla dceru Stellu (15). Co teď vlastně Jennifer dělá? A čím si musela v životě projít?
18.08.2016 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Grey (64 článků)

Trénink rovnováhy na kládě úplně nevyšel: Tohle není ta z Hříšného tance

 
Pamatujete si slavnou scénu z Hříšného tance, kde trénují rovnováhu Patrick Swayze a Jennifer Grey? Tak tou se asi nechala inspirovat dívka z následujícího videa, ale nevybrala si k tomu zrovna vhodnou kládu. Byla moc úzká, a tak její akrobacie nedopadla zrovna nejlépe.
17.02.2020 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (227 článků) , Jennifer Grey (64 článků) , Patrick Patrick (84 článků)

Jennifer Grey se připravila o řadu rolí: Baby z Hříšného tance si plastikou nosu zničila kariéru

 
Rozkošnou tanečnici Baby z Hříšného tance byste v herečce Jennifer Grey (60) dnes už jen těžko našli. Na svůj věk sice rozhodně nevypadá, zato se ale změnila kvůli jednomu rozhodnutí, které jí zničilo slibnou a našlápnutou kariéru. Tím byla plastika nosu, kterou si změnila celou vizáž.
24.06.2020 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Grey (64 článků)

Svůdná Penny z Hříšného tance mohla být na titulce Playboye. Kvůli komu to Cynthia Rhodes odmítla?

 
Sexy lektorka z Hříšného tance Cynthia Rhodes coby filmová Penny pobláznila srdce mnoha mužů. Po jejím dokonalém těle zatoužila i titulka časopisu Playboy. Cynthia však tuto lukrativní nabídku odmítla a dlouhou dobu o ní nebylo slyšet. Věnovala se totiž rodině a manželovi, se kterým vydržela dlouhým pětadvacet let. Jenže pak přišel nečekaný krach.
21.11.2020 13:31 |

podobné články

Osobnosti: Cynthia Rhodes (2 články)

Osudová chyba hvězdy Hříšného tance Greyové: Pak už po ní neštěkl pes!

 
Zřejmě nikdo by hvězdě Hříšného tance nehádal její věk. Herečka Jennifer Greyová oslavila 61. narozeniny a vypadá fantasticky. Změna vzhledu ji ale stála hvězdnou kariéru.
11.04.2021 13:35 |

podobné články

Osudová volba Baby z Hříšného tance: Plastikou osobitého nosu si zničila kariéru

 
Hvězda Jennifer Grey (61) alias Baby z Hříšného tance zhasla stejně rychle, jako se rozzářila. Z roztomilé dívky z kultovního snímku se stala béčková herečka kvůli jednomu špatnému rozhodnutí... Tím byla plastika jejího výrazného nosu, kterou si herečka změnila celou vizáž. Její proměnu nesli fanoušci podle serveru news.com.au. velmi těžce.
23.12.2021 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Grey (64 článků)

Baby z Hříšného tance: Slova o divokém vztahu s Deppem a osudové bouračce

 
Herečka Jennifer Grey (62) patří k hollywoodským ikonám osmdesátých let. Baby z Hříšného tance nedávno vydala memoáry, v nichž kromě svého pracovního života popsala i ten soukromý. A byla to opravdu jízda. Rozepsala se totiž o tom, jak chodila s herci Matthewem Broderickem (60) a Johnnym Deppem (58), který ji hned po dvou týdnech požádal o ruku, jak informoval web MamaMia.
01.05.2022 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1028 článků) , Jennifer Grey (64 článků) , Matthew Broderick (38 článků)

Baby nebude sedět v koutě! Jennifer Grey z Hříšného tance slaví 60

 
Proslavila se větou: „Přinesla jsem meloun“, tancem na lávce a zvedačkou. Kudrnatá Jennifer Grey alias Frances Houseman z kultovního slaďáku Hříšný tanec slaví šedesátku.
27.03.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Grey (64 článků) , Frances Grey (1 článek)

Bejby bude sedět v koutě: Hvězda Hříšného tance Jennifer Grey se po 19 letech rozvádí

 
Jennifer Grey (60), známá především z kultovního filmu Hříšný tanec, se po devatenácti letech rozvádí s manželem Clarkem Greggem (58). Herečka už na začátku července avizovala, že se s manželem v lednu tohoto roku rozhodli jít od sebe. Rozvod ovšem přišel až o několik měsíců později.
20.08.2020 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Grey (64 článků) , Clark Gregg (6 článků)

To musíte vidět! Vystřižená scéna z Hříšného tance: Jak Baby ojela Johnyho…

 
Hříšný tanec zná asi úplně každý. Krásná těla roztančená ve žhavých rytmech a milá Baby, kterou Patrick Swaze jako Johny uvede do tajů tance. Jenže vystřižené scény z filmu jsou důkazem toho, že Baby už měla zkušeností na rozdávání nejen, co se tance týká.
24.08.2015 12:20 |

podobné články

Dance show v Kostelci – fotogalerie

 
Do fotogalerie přibyly fotografie z Dance show, která se konala 4.6.2011 v Kostelci Dance show pořádala taneční škola Orientální tance Jana (www.orientalnitance.com/), účinkovali Orientální tance Jana, Evans (www.evansdance.cz), Fireshow – Ignis Agnati, Radek Kubiš (www.salsazlin.cz) a další. Během show si bylo možno všechny tance také vyzkoušet v miniškole tance. Návštěvníci tak měli možnost zatančit si orientální [...]
10.06.2011 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubiš (81 článků) , Evans Evans (192 článků)

Soutěžte s Bleskem pro ženy o vouchery do Centra Tance!

 
Centrum Tance je síť tanečních škol, která nabízí více než 20 tanečních stylů a cvičení pod jednou střechou. Nejširší nabídku najdete v Praze, Brně a Plzni. Dále také v Ostravě a na Liberecku. Centrum Tance nabízí lekce zumby, břišních tanců, flamenca, salsy, flirt dance, latinskoamerických tanců, pole dance aneb tance u tyče, street dance, Port De Bras, moderních tanců a jazz dance i afrických tanců. Z cvičení si můžete vybrat pilates, jógu, poweryogu, cvičení s míči  i bodyforming. Přehled najdete na www.centrumtance.cz.
10.10.2011 00:20 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem pro ženy o poukazy do Centra Tance !

 
V  únoru odstartují v Praze, Brně a Plzni nové kurzy tance a cvičení (dále také v Ostravě a na Liberecku) . Nyní je tedy ideální doba začít vybírat nový kurz či někomu blízkému darovat poukázku!  Pokud nebudete mít štěstí v soutěži, nevadí. Dárkové poukázky můžete zakoupit na recepcích Centra Tance a připravit tak někomu blízkému originální vánoční překvapení. Centrum Tance je síť tanečních škol, která nabízí více než 20 tanečních stylů a cvičení pod jednou střechou.  Vybrat si můžete na www.centrumtance.cz.
19.12.2011 00:15 |

podobné články