Článek

Zpěvák Daniel Mrózek se pojistil, složil zkoušky jako kadeřník

 
Zpěvák Daniel Mrózek, který na sebe upozornil v soutěži Hlas ČeskoSlovenska, myslí na zadní vrátka. V případě, že mu osud v hudební kariéře nebude nakloněn, bude z něj profesionální kadeřník. Právě složil závěrečné zkoušky. Další články k tématu: VIDEO: Mrózek z Hlasu si na Konvičkové vyzkoušel své kadeřnické umění Masakr v Hlasu: vypadli Mrózek, Šuľáková, Petráňová a Spalasová
26.09.2012 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Mrózek (37 článků)
Podobné články

Mrózek načesal Konvičkovou. Posuďte sami, zda je lepší kadeřník či zpěvák

 
Markéta Konvičková  (18) v těchto dnech oslavila své osmnácté narozeniny. Jedním z gratulantů byl i její kolega Daniel Mrózek, který s Markétou právě nazpíval zbrusu nový duet. Pro Markétu měl ale připravený opravdu velmi osobní dárek. Rozhodl se ji učesat. Dan totiž právě končí kadeřnické učiliště a čekají ho závěrečné zkoušky.
28.05.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (294 článků) , Daniel Mrózek (37 článků)

Daniel Mrózek: Radši bych, kdyby si mě lidé pamatovali z koncertů

 
Dvacetiletý zpěvák Daniel Mrózek pochází z Havířova. V roce 2010 se zúčastnil britské soutěže X-Factor a o dva roky později se dostal do finále Hlasu Československa. Do svého družstva si jej tenkrát vybral Josef Vojtek, zpěvák skupiny Kabát. Na začátku května vyšlo Mrózkovo debutové album Krev, jizvy a tvář.
10.05.2013 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (599 článků) , Daniel Mrózek (37 článků)

Daniel Mrózek rozpálil fanynky: Ukázal jim své vypracované tělo!

 
Tak takový povyk asi zpěvák a finalista soutěže Hlas Česko Slovenska Daniel Mrózek nečekal. Na pracovní dovolené v Chorvatsku musel utíkat před podpisu chtivými fanynkami a chvílemi to vypadalo, že mu jde skutečně o život. Zpěvák se tak rozhodl pro taktický únik na moře. Své obdivovatelky ale poslal do kolen, když přijel bez trička a ukázal svoji vypracovanou postavu.
20.06.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Mrózek (37 článků)

Daniel Mrózek promluvil o vypadnutí z Hlasu. Přečtěte si, co má v plánu

 
Mezi vyřazenými byl tento týden i sympatický Daniel Mrózek. Mladého zpěváka poslal domů jeho kouč Josef Vojtek. Daniel mu to nemá za zlé, to že vypadne, ale nečekal. Díky Hlasu ale teď dostal výbornou pracovní nabídku. Jakou? Poslechněte si rozhovor!
24.05.2012 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (599 článků) , Daniel Mrózek (37 článků)

Rytmus a David by si měli dát nastřelit vlasy, míní zpívající kadeřník

 
Osmnáctiletý Daniel Mrózek a dvaadvacetiletá Kristína Zakuciová jsou podle čtenářů Revue iDNES.cz nejhezčí zpěváci z týmů Pepy Vojtka a Rytmuse. Kadeřník z Havířova má jasnou představu o tom, jak by vylepšil kouče Hlasu ČeskoSlovenska. Další články k tématu: ANKETA: Hlasujte pro nejhezčí zpěvačku a zpěváka Hlasu Zpěvačka z Hlasu za rok zhubla sedmnáct kilo, ale zeslábla ANKETA: Hlasujte o nejkrásnější zpěvačku Hlasu Vojtek poslal domů rockera Jackyho, Rytmus slušňáka Koubka Odhaleno: zpěváci z Hlasu si posílají SMS hlasy
23.04.2012 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (599 článků) , Kristína Zakuciová (11 článků) , Daniel Mrózek (37 článků) , David Daniel (10 článků)

Místo posilovny lopata: Daniel Mrózek nabírá svaly na stavbě!

 
Zpěvák Daniel Mrózek (20) zvolil netypický způsob, jak nabrat svaly! Místo, aby zamířil do posilovny jako spousta jiných, začal pracovat na stavbě! Jsou v tom opravdu svaly, které chce účastník první řady Hlasu Československa nabrat, nebo úplně něco jiného? My to víme!
08.02.2014 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Mrózek (37 článků)

To je drsné: Mrózek ve svém novém videoklipu páchá sebevraždu

 
Zpěvák Daniel Mrózek (18) začíná vystrkovat růžky. Zpěvák, který na sebe před časem upozornil v show Hlas ČeskoSlovenska, natočil své první hudební video.  Ve svém novém klipu k písni Poslední náboj se pokusil spáchat sebevraždu.
14.07.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Mrózek (37 článků)

Nová alba: Polemic, Daniel Mrózek, Killing Joke nebo Katapult

 
Slovenská ska legenda Polemic oslavuje pětadvacet let existence a vydává k tomu album se zajímavými hosty. Ideální dávka hudby na prosluněné počasí, které se konečně přihlásilo. Daniel Mrózek, známý z Hlasu Československa, vydává svůj debut, Killing Joke nabízejí výběr svých singlů a například Katapult oslavuje životní jubilea svého frontmana, samozřejmě také albovou kolekcí.
01.05.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Mrózek (37 článků)

Bývalý zpěvákův kadeřník tvrdí: Sámer Issa je gay!

 
Zpěvák Sámer Issa prožívá cokoliv, jen ne klidné vánoční svátky. Jeho bývalý kadeřník Nikolaj Tymchak, se kterým rozhodně neukončil spolupráci v dobrém, o něm rozhlašuje, že je gay! Issa to vehementně popírá a říká, že se mu chce bývalý kadeřník jen pomstít.
28.12.2013 13:33 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (622 článků)

Výrostek Mrózek se proměnil ve vzorného studentíka. Alespoň na čas

 
Na divoké večírky a koncertní vystoupení musel na čas zapomenout zpěvák Daniel Mrózek, který chce bořit pověsti a zvěsti o tom, že by byl pěveckou rychlokvaškou, a bojuje o své místo na poli českého hudebního světa.
01.09.2012 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Mrózek (37 článků)

Dámy, něco pro vás! Krasavec z Hlasu Mrózek ukázal v nátělníku vypracované bicepsy

 
Mladý nadějný zpěvák Daniel Mrózek (18) se postavil v ringu proti producentovi, manažerovi a svému dvornímu textaři Petru Šiškovi.
24.10.2012 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Šiška (37 článků) , Daniel Mrózek (37 článků)

To je materiál, dámy. Krasavec Mrózek formuje své atletické tělo v boxerském ringu

 
Zpěvák Daniel Mrózek  (19) rozhodně nezahálí ani v novém roce. Intenzivně se věnuje přípravám své nové desky, kterou nahrává nejen v Čechách, ale i na Slovensku. Zároveň však intenzivně pracuje na své fyzičce.
29.01.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Mrózek (37 článků)

Slečny, tohle je něco pro vás. Švarný Mrózek se svlékl do půli těla a nechal se tetovat

 
Zpěvák Daniel Mrózek  (20) patří mezi ty, jejichž tělo zdobí tetování, a to ne jedno. V minulých dnech dokonce další přibylo.
04.04.2013 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Mrózek (37 článků)

Dámy, něco pro vaše oči. Hezounek Mrózek vystavil své potetované tělo během plavby na jachtě

 
Řecko už nepatří výhradně Heleně Zeťové  (32) . Další český zpěvák, který si brousí na tento trh zuby je Daniel Mrózek  (20) .
01.07.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Helena Zeťová (193 článků) , Daniel Mrózek (37 článků)

Tak žije Brno. Za lidovce tam chce být senátorem kadeřník, v kampani bude lidi stříhat

 
Pamatujete si ještě americký romantický film z roku 1990 Střihoruký Edward? Pokud ano, možná se vám připomene, když se podíváte, kdo bude v blížících se senátních volbách kandidovat za lidovce v obvodě Brno-město. Za lidovce se chce senátorem stát kadeřník Jan Špilar, který vede salón s názvem Střihoruký Edward. Kadeřník chce nahradit senátorku za Zelené Elišku Wagnerovou.
01.02.2018 14:05 |

podobné články

Hezounek z Hlasu Mrózek si uřízl ostudu. Opilý a zhulený si pouštěl pusu na špacír

 
Že rychlá sláva dokáže mladým umělcům zatemnit mozek, to naposledy v českém šoubyznysu ukázal idol mnoha dívek z Hlasu Česko Slovenska Daniel Mrózek. Osmnáctiletá hvězdička se na narozeninách kolegy ze soutěže Miloše Novotného podle svědků zlila a zdrogovala a nakonec prý urážela i všechny kolem sebe.
11.07.2012 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Novotný (27 článků) , Daniel Mrózek (37 článků)

To jsou věci! Mrózek z Talentu se totálně zbláznil do silikonů playmate Zugarové

 
Finalista show Hlas ČeskoSlovenska Daniel Mrózek (18) má hotový svůj první singl Poslední náboj. Již tento týden míří do rádií.
31.07.2012 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Mrózek (37 článků)

Mrózek z Hlasu ČS: Pokořil vítězku Bagovou!

 
Ani vítězství v hudební show Hlas ČS nezajistilo Ivanně Bagové slávu a úspěch v showbyznysu. Zatímco neúspěšný finalista Daniel Mrózek vydává první singl, ona upadla v zapomnění.
17.08.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivanna Bagová (53 článků) , Daniel Mrózek (37 článků)

Konvičková na veřejnosti v objetí polonahých mužů! Mrózek se bál svalnatých ženských

 
V Praze ožily gladiátorské zápasy! Do klece proti sobě nastoupili borci, kterým se právem přezdívá novodobí gladiátoři. Slavnostní galavečer si nenechali ujít ani Markéta Konvičková  (18) a Daniel Mrózek (18).
03.10.2012 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (294 článků) , Daniel Mrózek (37 článků)