Článek

Zpěvák Antonín Kny ze skupiny Fešáci: Jsme tu čtyřiapadesát let bez pauzy

 
Loni zaznamenala country kapela Fešáci několik výročí. Kvůli vládním opatřením ale posunula oslavy na letošní rok. Vyšla její nejprodávanější a nejpopulárnější alba, která nebyla několik dekád v prodeji. Jde o počiny Fešáci 2000 (1980) a Hvězda Countryon (1990). Na trh se nyní dostaly v remasterovaném zpracování jako 2CD s bonusy. O nich i kapele v rozhovoru vypráví zpěvák a kytarista Antonín Kny.
26.04.2021 08:05 |

podobné články

Podobné články

Zemřel zpěvák a banjista Pavel Brümer, spoluzakladatel Fešáků. Bylo mu 69 let

 
Po dlouhé nemoci 15. září ve věku 69 let zemřel zpěvák a banjista Pavel Brümer, spoluzakladatel country skupiny Fešáci. ČTK o tom dnes informoval kapelník a manažer skupiny fešáci Antonín Kny....
16.09.2015 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Brümer (5 článků) , Pavel Antonín (60 článků)

Poslední rozloučení s Janem Vyčítalem bude 10. března v Praze

 
Poslední rozloučení s jedním z průkopníků české country a zakládajícím členem skupiny Greenhorns Janem Vyčítalem se uskuteční 10. března od 14:00 ve strašnickém krematoriu v Praze, informoval spolupracovník Greenhorns Antonín Kny. Zpěvák, kytarista a textař, ale i karikaturista a autor kreslených vtipů, zemřel 1. března ve věku 77 let.
06.03.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vyčítal (54 článků)

Jak to bude s pohřbem Honzy Vyčítala (†77)? Už se ví, co a jak!

 
Poslední rozloučení s jedním z průkopníků české country a zakládajícím členem skupiny Greenhorns Janem Vyčítalem se uskuteční 10. března od 14:00 ve strašnickém krematoriu v Praze. ČTK o tom dnes informoval spolupracovník Greenhorns Antonín Kny. Zpěvák, kytarista a textař, ale i karikaturista a autor kreslených vtipů, zemřel 1. března ve věku 77 let.
06.03.2020 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vyčítal (54 článků)

Legendární Fešáci osiřeli. Zemřel jejich zakladatel!

 
Česká country utrpěla další ztrátu. Ve věku 69 let odešel do věčných lovišť zpěvák a herec Pavel Brümer, dlouholetý člen kapely Fešáci.
16.09.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Brümer (5 článků)

Náhlovský přišel o parťáka: Bavič Josef Mladý (†63) zemřel po dlouhé nemoci

 
Ve věku 63 let zemřel populární bavič a někdejší spolupracovník country kapely Fešáci Josef Mladý. Přes třicet let vystupoval ve dvojici s Josefem Aloisem Náhlovským. O úmrtí bývalého kolegy dnes na Facebooku informovala skupina Fešáci, Mladý zemřel v neděli.
07.05.2018 06:55 |

podobné články

Rostou z nich opravdoví fešáci: Podívejte se, jak to sekne synům herečky Nely Boudové

 
Herečka Nela Boudová  (45) je pyšnou maminkou dvou dospívajících synů Andreje (14) a Dalibora (13). Ve svých pětačtyřiceti letech vypadá úžasně a soudě podle povedených fotek, rostou fešáci i z jejích synů, kteří za pár let jistě nebudou stíhat odhánět řadu nápadnic.
17.05.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (181 článků)

Takhle oslavil bavič Petr Novotný 70: Přišli zazpívat Fešáci! A gratulovali i věrní kamarádi Rosák a Ringo Čech

 
O čtyři desítky let se vrátil ve vzpomínkách Petr Novotný. Na sedmdesátiny mu přišli na zahradu zazpívat Fešáci jeho hit Paní má se má, který napsal před 43 lety.
08.08.2017 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (391 článků) , Petr Novotný (132 článků)

Poznáte komiksové superhrdiny v civilu? Dámy, máte smůlu, tihle tři fešáci jsou šťastně zadaní!

 
Na filmovém plátně Chris Evans (33), Robert Downey Jr. (50) a Chris Hemsworth (31) společně zachraňují svět, ale dostatečně atraktivní jsou i poté, co odloží kostýmy komiksových superhrdinů. Herecké hvězdy se sešly na premiéře filmu Avengers: Age of Ultron, kde je ovšem jejich obdivovatelky příliš nezajímaly. Všichni tři fešáci už totiž našli ženu svého srdce.
18.04.2015 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Chris Evans (92 článků) , Chris Evans (92 článků) , Chris Evans (92 článků) , Chris Hemsworth (72 článků) , Chris Evans (58 článků) , Robert Evans (6 článků) , Evans Evans (177 článků) , Robert Evans (6 článků)

Nečekaný úspěch seriálu s Vetchým: Práva koupili hollywoodští fešáci Affleck s Damonem!

 
Nejenže trojdílná minisérie České televize Spravedlnost s Ondřejem Vetchým (55) vyhrála Českého lva, ale navíc se zřejmě dočká i další verze, tentokrát v hollywoodském podání. Práva na seriál si totiž koupili američtí fešáci Ben Affeck (45) a Matt Damon (47).
03.04.2018 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Matt Damon (175 článků) , Ondřej Vetchý (272 článků) , Ben Affleck (279 článků)

Dostat takhle přes držku, to tu nebylo. Ti fešáci byli trénovaní. Průzkumná jednotka? Expert po dopadení ,,boxerů z Holandska” o zbraních a policii

 
„Zaujala mne však informace, že všichni ti fešáci byli trénovaní. Pokud bych je bral jako průzkumnou jednotku Islámského státu, tak jsou dobře připraveni,“ komentuje napadení v Praze vojenský analytiky Jaroslav Štefec a opřel se i do strážců zákona. Hodnocení policistů podle pokut jako dědictví dané z minula způsobuje problémy v policejní práci. Upozornil, že Češi musejí přijmout část zodpovědnosti za bezpečnost státu. A proč v nutných případech sám Štefec nosí zbraň? Protože policistu neunese.
25.04.2018 07:00 |

podobné články

Fešáci se loučili s bubeníkem Melničenkem (†54): Bavič Novotný na pohřeb nesměl!

 
Každé úmrtí ve své milované skupině Fešáci odstůně. Petr Novotný (71) je těžce nemocný a špatné zprávy se mu musí dávkovat. Skon bubeníka Martina Melničenka (†54) mu proto rodina dokonce do poslední možné chvíle tajila.
11.08.2018 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (391 článků) , Petr Novotný (132 článků)

Keith Richards: Kouření se do smrti nevzdám!

 
Drogy? Prosím. Alkohol? Klidně. Toho všeho se kytarista Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Rolling Stones prohlásil, že se nevzdá kouření ani kvůli nemocem a bude kouřit do posledního dechu.
03.02.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Keith Richards (83 článků) , Keith Richards (83 článků)

Sandra Bullocková vodí syna Louise na natáčení, pauzy patří jen jemu

 
Herečka Sandra Bullocková je plně zaměstnaná natáčením nového filmu. Všechny pauzy ale tráví s patnáctiměsíčním synem Louisem. Svobodná matka září štěstím a myslí i na druhé. Celý milion dolarů věnovala obětem zemětřesení a tsunami v Japonsku.
22.03.2011 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (274 článků)

Bože, to je saunaaa! úpí fotbalisté v Brazílii. Během zápasů šampionátu chtějí pauzy na pití

 
Za rekordními českými teplotami sice v Brazílii momentálně o pár stupňů zaostávají, ovšem i tak je vedro zatím největším nepřítelem a strašákem fotbalistů v dějišti světového šampionátu. Horko – a především s ním spojená tropická vlhkost. Hráči proto chtějí během zápasů, k nimž nastoupí v odpoledních hodinách tamního času, pauzy na pití. Teplomilní Chorvaté mezitím museli kvůli nesnesitelnému parnu zrušit tréninky…
10.06.2014 06:55 |

podobné články

Novotný je fešák: Už se zotavuje po mrtvici!

 
Bavič Petr Novotný (66), který koncem října prodělal mrtvici a zkolaboval na pražském letišti, se už zotavuje. Z nemocnice už je zpátky doma a je plný síly a dobré nálady. Fešáka Novotného přijel navštívit další Fešák Antonín Kny.
23.12.2013 16:17 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (391 článků) , Antonín Novotný (26 článků) , Antonín Novotný (26 článků)

Spoluzakladatel skupiny Fešáci odešel do hudebního nebe

 
Úspěšný countryový zpěvák a banjista Pavel Brümer, který řadu let bojoval s cukrovkou, včera zemřel. Bylo mu 69 let.
16.09.2015 15:21 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Brümer (5 článků)

Ženská na vrcholu u diváků neboduje: Zase ta Polívková a nuda ve sněhu k tomu

 
Ženská na vrcholu je další z řady českých komedií z prostředí hor, na kterou se můžete před Vánoci těšit. A to hned dvakrát na Televizi Prima. Hvězdně obsazená „oddychovka“ v titulní roli s Annou Polívkou nebo Martinem Dejdarem a Janou Preissovou vás zavede do zasněžených Tater. Režisérka Lenka Kny se navíc ujala scénáře. Ale právě ten kritizují diváci, komedie si nejen kvůli tomu vysloužila slabé hodnocení a schytala to i za „pořádnou nudu“ bez zápletky.
28.11.2020 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Preissová (70 článků) , Martin Dejdar (508 článků) , Lenka Kny (13 článků) , Anna Polívková (231 článků) , Al Martino (144 článků)

Poznáte je? Tuhle dvojku herců z archivní fotky proslavil o dvacet let později nesmrtelný americký seriál

 
Na čtyřiapadesát let staré unikátní fotografii vidíte muže a ženu, jejichž herecké osudy se protnuly mnohem výrazněji ještě jednou. O jednadvacet let později si zahráli manželskou dvojici v jedné z nejsledovanějších amerických televizních ság. Ona hrála mírumilovnou a chápající manželku, on movitého magnáta. Už víte?
24.08.2014 11:10 |

podobné články

20 let po trýznivé smrti Petra Čepka promluvila jeho dcera: Než zemřel, dostal divný vzkaz od léčitele!

 
Včera uplynulo dvacet let, co navždy odešel charismatický herec s uhrančivým pohledem Petr Čepek. Bylo mu pouhých čtyřiapadesát let. O život ho připravila zákeřná rakovina slinivky, která udělala z posledních dní jeho bytí doslova peklo. Nám se podařilo najít jeho dceru Petru Čepkovou (42), která na svého slavného tátu zavzpomínala.
21.09.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čepek (30 článků)