Článek

Zpěvačka zahání nudu v karanténě převlékáním se do sexy kostýmů

 
Zpěvačka Halsey  (25) si krátí dlouhou chvíli v karanténě zkoušením sexy kostýmů.
11.05.2020 21:25 |

podobné články

Podobné články

Ivana Jirešová z Ordinace se svlékla před foťákem! Takhle zahání nudu v karanténě

 
Ivana Jirešová (42) z nekonečné Ordinace nebere koronavirus na lehkou váhu. Opatření respektuje, nikam nechodí a je doma. Jenomže se v izolaci nudí, a tak se rozhodla dát na odiv své ženské přednosti. Ve sprše odhodila veškeré oblečení!
23.03.2020 21:26 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (399 článků)

Zpěvačka Beyoncé nesnáší řád a nudu

 
Zpěvačka Beyoncé patří k těm šťastným bytostem, které neomezuje hmotný svět. Díky talentu a spojení s manželem Jayem Zetem nahromadila takové jmění, že si už může jen plnit sny a hrát si. To je přesně to, co ji naplňuje a činí šťastnou. Nesnáší totiž řád a nudu. Je neustále v pohybu a každodenní snění mění ve svou tvorbu.
08.08.2018 10:30 |

podobné články

Minišortky odhalily vše: Ani pohublá a stále cvičící Britney Spears se neubránila pomerančové kůži

 
Ultra krátké šortky v kombinaci s nepříliš opálenou pokožkou a slunečními paprsky do detailu osvětlujícími veškeré tělesné nedokonalosti odhalily obávanou nepříjemnost všech žen i u slavné Britney Spears  (31) . Zpěvačka měla právě namířeno do nedaleké posilovny v Los Angeles, a tak se nejspíš nechtěla zdržovat převlékáním. A fotograf měl zase jednou žně...
30.04.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (826 článků)

Alena Šeredová na kole: Nejdřív jako holčička, pak jako sexy dračice v kraťasech!

 
Alena Šeredová (37), která je potřetí těhotná, zahání nudu na sociálních sítích. Na Instagramu zveřejnila snímky, jak jezdí na kole. Zatímco ve třech letech potřebovala pomocná kolečka, aby neupadla, teď se ve městě prohání na stylové skládačce. Alena Šeredová nejraději cestuje na obyčejné "skládačce".Více na http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-vip-ze-zivota-hvezd/202327/cyklistika-frci-alena-seredova-brazdi-italske-ulice-na-kole.html?utm_source=prozeny.blesk.cz&utm_medium=copy Alena Šeredová nejraději cestuje na obyčejné "skládačce".Více na http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-vip-ze-zivota-hvezd/202327/cyklistika-frci-alena-seredova-brazdi-italske-ulice-na-kole.html?utm_source=prozeny.blesk.cz&utm_medium=copy
05.02.2016 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (721 článků)

EXKLUZIVNĚ Iveta Bartošová (44), jak ji neznáte - Změnila se v polednici! A zahání přízraky!

 
Takhle ještě nikdy nikdo Ivetu Bartošovou (44) neviděl! Zpěvačka včera pozvala deník Aha! exkluzivně na zkoušku svého turné. A valili jsme oči! Vystupuje v bílém plášti, čaruje kouzelnou hůlkou, otevírá skály, zahání přízraky, levituje. A přitom nevíte, že je to ona!
03.11.2010 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6808 článků)

Herečka Fialová v karanténě pomáhá dětem i dospělým! A zvládá to z pyžama

 
Aby zahnala nudu a nicnedělání v karanténě, po večerech čte na internetu pohádky. Slovenská herečka Zuzana Fialová (45) denně dostává zprávy nejenom od dětí, ale i dospělých, kteří náhlé omezení svobody nenesou dobře.
30.03.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Fialová (71 článků)

Získal si respekt lidí, které zároveň baví. Italský gondoliér ukázal, jak přežít nudu v karanténě

 
Lidé v domácí karanténě se ve ztichlých Benátkách kvůli koronavirové nákaze potýkají s nucenou nečinností, mezi nimi i stovky tamních gondoliérů. A jeden z nich svými pravidelnými tréninky na podomácku vyrobeném balkonovém trenažéru baví nejen sousedy, ale i lidi na známém videokanálu. Drží se v kondici a ukazuje, jak se dají obavy z nákazy překonat...
04.04.2020 07:35 |

podobné články

V karanténě se rozhodla dostat na vysněnou váhu: Co všechno pro to exotická kráska z televize dělá?

 
Zavřená fitka ji rozhodně neodradila. Zatímco mnozí si stěžují, že v karanténě přibírají, už proto, že leckdy zajídají nudu anebo hledají výmluvy, že nemohou zajít na svoje oblíbené cvičební hodiny, moderátorka Monika Leová  (28) má jasný plán. Dostat se na svoji vysněnou váhu.
10.04.2020 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Monika Leová (289 článků)

Lepší už to nebude? Slavná padesátnice na pláži zápolila s převlékáním a ukázala zadeček

 
Známá milovnice divokých vln Helen Hunt opět vyrazila na pobřeží, kde předvedla své sedací partie. V 50 letech ji touha po adrenalinu ještě zdaleka neopustila.
30.05.2014 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Helen Hunt (21 článků)

Ewa Farna, jak byste ji nepoznali: Pomačkaná, rozcuchaná a rozespalá venčila psíka

 
Když vás ráno tahá pejsek z postele, abyste ho šli vyvenčit, obvykle už není čas na výběr outfitu ani nějaké přehnané zkrášlování. To platí i v případě zpěvačky Ewy Farne (24), která se zřejmě neobtěžovala ani s převlékáním či česáním, a do ulic tak vyrazila v takovém stavu, že by se jí možná lekli i její fanoušci.
20.11.2017 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1199 článků)

Míří Paroubek na sjezd? Rozčeřil by nudu v Brně

 
Brněnský sjezd ČSSD pokračuje druhým dnem a voleno je vedení strany. To vše bez účasti Jiřího Paroubka. Dopoledne se mezi delegáty roznesla fáma, že bývalý předseda přeci jen přijede a při té příležitosti vystoupí ze strany. Petr Dimun to ale popírá. Podle něj někdo oznámil jeho příjezd proto, aby rozvířil nudu, která na sjezdu panuje.
19.03.2011 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3784 článků)

Zaháníte jídlem nudu? Vědci vás naučí s tím bojovat

 
Jídlo nemusí nutně sloužit jenom k uspokojení hladu. V některých případech jím lidé zahánějí nudu, nebo ho používají jako rozptýlení např. při nezáživném televizním programu. Jak předejít takovémuto pokušení? Podle odborníků na výživu bychom se měli naučit poznat pocit sytosti. 
20.07.2015 10:45 |

podobné články

Proměna: Modřín z chalupy vyhnal nudu z dětského pokojíčku

 
Anitka s Viktorkou měly provizorní dětský pokoj. Staré skříně, málo místa, psací stůl úplně chyběl. Designérka Zuzana Bernasovská z pokoje vyhnala nudu a stylově jej upravila. Každá z dívek má teď svoje zázemí, a navíc usínají na postelích z milovaného modřínu z chalupy.
23.05.2016 06:20 |

podobné články

Hvězda Ordinace Kerestešová: Pořídila jsem si dítě, abych zahnala nudu

 
Většina maminek touží po miminku z různých důvodů, slovenská herečka Andrea Kerestešová (33) měla ale důvod, který šokuje. Dítětem totiž zahnala svoji neustálou nudu.
18.10.2017 10:20 |

podobné články

Modelka Machová: V ruských mrazech se zahřívá šitím

 
Veronika Machová (21) zahání nudu v Rusku prací. Modelka, která žije s hokejistou Romanem Červenkou (26) v Omsku, si našla nový koníček. Čekání na to, až se její milý vrátí z dlouhých tréninků, ji už přestalo bavit, a tak se vystudovaná návrhářka rozhodla uspořádat svoji první autorskou přehlídku.
24.02.2012 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Roman Červenka (219 článků) , Veronika Machová (150 článků)

Rath zahání nudu korespondencí. Do vězení mu napsala i Paroubkova žena

 
Poslanec David Rath si ve svém posledním vystoupení ve sněmovně, které předcházelo hlasování o jeho vydání k trestnímu stíhání, postěžoval, že ve vazbě, v níž se ocitl, panuje absolutní bezčasí. Pomoci mu může korespondence, ať už ta, kterou sám píše, nebo ta, co mu přijde. S výjimkou obhájce ale musí všichni ostatní počítat s tím, že se do ní začte pověřený pracovník Vězeňské služby.
10.06.2012 06:05 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4556 článků)

Diana Kobzanová zahání v Kanadě nudu! Takhle se baví, když nakupuje

 
Modelka Diana Kobzanová (34) se s tím nemaže. Na svém Instagramu se pochlubila tím, jak se baví, když vyráží sama na nákup. A že je to podívaná. Blonďatá kráska si totiž vystřelila ze všech instagramových selfie slečen.
06.10.2016 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Diana Kobzanová (578 článků)

Návštěvník Comic-Conu si na přehlídku kostýmů přinesl kulomet

 
Když na Comic-Con, tak v kostýmu a když v kostýmu, tak v co nejvěrohodnějším...
26.07.2011 12:10 |

podobné články

Se Zdeňkem Troškou na návštěvě výstavy oblečení a rekvizit z jeho filmů: Tajemství pohádkových kostýmů

 
Kdo má rád tajemný svět pohádek Zdeňka Trošky, toho určitě potěší i právě probíhající výstava kostýmů, které jsou k vidění ve vlašimské Galerii Občanská záložna. Nedělní Aha! ji navštívilo společně se slavným režisérem, který našim redaktorům prozradil, co taková výroba kostýmů v praxi obnáší i jak se obleky do pohádky vybírají. Společně jsme se zaměřili na kostýmy z pohádek Z pekla štěstí I a II.
02.03.2015 09:50 |

podobné články