Článek

Zpěvačka skupiny Verona se o víkendu vdala: Mrkejte na ty šaty!

 
Zasnoubila se letos v únoru, za pět měsíců stihla i naplánovat veselku a vdát se. Ze zpěvačky a finalistky SuperStar 2013 Veroniky Stýblové (23) je vdaná paní. Čekala ji ale rovnou ještě jedna zásadní změna.
10.07.2018 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (62 článků)
Podobné články

Verona: V popu emoce jsou, v taneční hudbě ne

 
Nové album české skupiny Verona se jmenuje Meziprostor a je šestým v její diskografii. Tanečněpopový tandem tvoří zpěvačka Markéta Jakšlová a skladatel, hudebník a producent Petr Fider.
23.10.2014 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Jakšlová (38 článků) , Petr Fider (9 článků)

Královna českých diskoték se vdala: Své ano řekla známému designérovi

 
Krásná zpěvačka a hvězda dua Verona Markéta Jakšlová  (30) se vdala. Po dlouholetém vztahu řekla ano známému designérovi Janu Plecháčovi, který na Designbloku 2014 převzal (spolu s kolegou Henrym Wielgusem) hlavní cenu. Svatby v Dolní Malé Úpě se zúčastnilo na 120 hostů.
17.07.2015 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Jakšlová (38 článků) , Jana Malá (57 článků) , Jana Malá (57 článků)

Hudební duo Verona chce prorazit v Číně! Harcují se po temných doupatech!

 
Kdysi veleúspěšné duo Verona o sobě dalo zase pořádně vědět! Uskupení, které tvoří hudebník Petr Fider (33) a jím objevená zpěvačka Markéta Jakslová (25), totiž právě dokončilo své koncertní turné po Číně. Tam byli pozváni svým čínským vydavatelstvím v rámci promo turné k plánovanému vydání anglického alba Verony v Číně a Hongkongu!
10.06.2010 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fider (9 článků)

Zpěvačka z Verony: S orgasmem nemám problém!

 
Autorka hitu Hey Boy, zpěvačka skupiny Verona Markéta Plechačová (30), se po 11 letech vztahu vdala! Proč? Kdy plánuje děti? To všechno a mnohem více prozradila v talkshow Blesku 50 odstínů Thomase Kruchiny.
09.08.2015 20:40 |

podobné články

Superúspěšná Verona má konkurenci! Nahradí ji skupina Mystiq?!

 
Duo Verona, které už léta boří hitparády a sklízí ovace na diskotékách, by se mělo mít na pozoru. Do stojatých vod české pop-music by totiž ráda vplula partička Mystiq. A nutno říct, že jejich šance rozhodně nejsou malé.
17.08.2009 17:05 |

podobné články

Chievo Verona - Inter Milán 0:1

 
Chievo Verona - Inter Milán 0:1; Branka: 12. Mario Balotelli
30.12.2009 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Fernando Torres (30 článků) , Mario Balotelli (106 článků)

Na dítě jsem nezodpovědná, říká zasnoubená kráska z Verony Jakšlová

 
Sedmadvacetiletou Markétu Jakšlovou znají fanoušci jako Veronu. Přesněji jako duo Verona, v němž přes deset let působí s kolegou Petrem Fiderem. Před kamerou iDNES.cz ukázala, že je talentovaná nejen ve zpěvu, ale i v modelingu. V rozhovoru pak objasnila, proč ještě nechce zakládat rodinu. Další články k tématu: OSA rozdala ceny. Kromě Hurníka ji má Krajčo, Verona i textař Kabátu
18.02.2013 01:20 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Jakšlová (38 článků) , Petr Fider (9 článků)

Sexbomba z diskotékového dua Verona vystavila svoje tělíčko v titěrných bikinách

 
Svůdnou zpěvačku Markétu Jakšlovou (28) můžete většinou vidět na diskotékách po celé republice, kde vystupuje spolu s Petrem Fiderem jako duo Verona. Markétu jsme nedávno zastihli v jednom pražském aquaparku, kde v bazénu řádila s neznámým fešákem.
16.10.2013 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Jakšlová (38 článků) , Petr Fider (9 článků)

Uskupení Verona má nový song. Nad tímhle ploužákem vám ukápne slza

 
Duo Verona vydalo novou píseň. Tentokrát to není taneční hit, ale romantická balada.
23.12.2013 18:37 |

podobné články

KANONÝŘI! Český Rambo a Luca Toni, bude to útok Hellasu Verona?

 
Michael Rabušic by měl odejít z Liberce do týmu nováčka Serie A Hellasu Verona. Zda se stane spoluhráčem legendárního kanonýra Luky Toniho však není jasné. Italský klub prý nestihl transfer včas zaregistrovat.
01.02.2014 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Luca Toni (7 článků) , Michael Rabušic (14 článků)

Verona se rozhodla zpoplatnit pohled na balkon Julie a Romea

 
Pokochat se zdarma pohledem na slavný balkón, na němž mohla Shakespearova slavná hrdinka Julie čekat na svého Romea, už brzy nebude možné. Italské město Verona, které každoročně láká statisíce turistů i jako dějiště milostné tragédie, se totiž rozhodlo zpoplatnit vstup na dvůr domu, který návštěvníkům představuje jako sídlo fiktivní rodiny Kapuletů.
13.01.2015 09:31 |

podobné články

Skupina Verona zveřejnila letní klip Teď a tady

 
Popová dvojice Verona představuje singl Teď a tady. Veselou skladbu, která sama sebe bere s nadsázkou, doplňuje videoklip plný roztančených postav.
03.07.2015 12:01 |

podobné články

Verona pořídila klip k nové písni v Nizozemí

 
Česká popová dvojice Verona představila nový singl Endless Day. Píseň má anglický text a byl k ní současně představený i videoklip. Pro evropský trh ji vydaly zahraniční labely Bang Records a Andorfine.
10.12.2015 16:15 |

podobné články

Keith Richards: Kouření se do smrti nevzdám!

 
Drogy? Prosím. Alkohol? Klidně. Toho všeho se kytarista Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Rolling Stones prohlásil, že se nevzdá kouření ani kvůli nemocem a bude kouřit do posledního dechu.
03.02.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Keith Richards (78 článků) , Keith Richards (78 článků)

Těhotná Markéta z Verony: Abych nebyla koule, cvičím a krotím se v jídle

 
Zpěvačka z dua Verona Markéta (31) se loni po jedenácti letech vdala za designéra Jana Plecháče (31). Manželé se letos poprvé stanou rodiči. „Pohlaví miminka bude pro oba překvapení, tak doufám, že manžel při porodu neomdlí,“ řekla zpěvačka.
06.07.2016 00:05 |

podobné články

Tereza Kerndlová se vdala. Podívejte se na 15 nejrajcovnějších fotek zpěvačky, když byla ještě svobodná!

 
Dcera Ladi Kerndla a bývalá členka skupiny Black Milk "se vdala":http://www.extra.cz/tereza-kerndlova-se-tajne-vdala-stejne-jako-karel-gott-do-toho-prastila-v-las-vegas. Dnes už "Tereza Mayer Kerndlová":http://www.extra.cz/tema/tereza-kerndlova (26) pojala za svého muže dlouholetého partnera Reného Mayera, který je zároveň i její vůbec první známostí. A snad tedy i poslední. Páreček se kupodivu nevzal na statku zpěvaččina otce Ladi, jak se předpokládalo, ale v Las Vegas.
09.08.2013 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (420 článků)

Šťastná Lily Allen: půl roku po potratu se vdala a je už zase těhotná

 
Britská zpěvačka Lily Allen se v sobotu vdala za podnikatele Sama Coopera. Kromě role manželky se snad může konečně připravovat i na roli matky. Zpěvačka, která loni v listopadu podruhé potratila, je totiž těhotná. Budoucí tatínek to prozradil na svatbě a pak to také potvrdila designérka, která nevěstě navrhla svatební šaty.
13.06.2011 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Lily Allen (197 článků) , Sam Cooper (29 článků)

Markéta Jakšlová z Verony se vdala: Po 11 letech řekla ANO designérovi Plecháčovi

 
Krásná zpěvačka z dua Verona Markéta Jakšlová (30) už je pod čepcem. Po jedenácti letech soužití si vzala přítele, českého designéra Jana Plecháče (30).
17.07.2015 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Jakšlová (38 článků)

Nádherná blond moderátorka se vdala: Neuvěříte, jakou barvu měly její šaty!

 
Moderátorka Evropy 2 Iva Vavřínová se vdala. O minulém víkendu řekla své "Ano" pod širým nebem v královském vinohradu Villy Richter dlouholetému příteli Břetislavu Bendovi, se kterým má syna Tadeáše.
23.05.2015 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Břetislav Benda (4 články)