Článek

Zpěvačka Nykki představuje videoklip o vzdálenosti i upoutanosti mladého páru

 
V polovině srpna byla zveřejněna skladba Home To You. Jde o třetí singl mladé popové zpěvačky Nykki. Vznikal v květnu tohoto roku mezi nahrávacími studii autora a producenta Peta Hammertona v Anglii a studiem Faust v Praze, kde Nykki se svým týmem kvůli omezením mezinárodního pohybu nahrávala zpěvy. Nyní v premiéře na Novinkách.cz představuje klip.
14.10.2020 15:00 |

podobné články

Podobné články

Zpěvačka Nykki odkrývá v klipu nejtemnější emoce

 
Česká popová zpěvačka Nykki se vrací. Její nový singl Lost My Mind následuje předešlou nahrávku No Cry. Při jeho natáčení spojila síly s Timem Dealem, britským producentem, který má na kontě mimo jiné spolupráci s Lily Allen na singlu Waste.
16.12.2019 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Lily Allen (207 článků)

Česká zpěvačka, která zní konečně světově. Tuhle popovou princeznu přirovnávají k Taylor Swift a Katy Perry

 
Českých umělců, kterým se daří prosadit v zahraničí, je jako šafránu. Do této výjimečné skupiny patří například zpěvačka Nykki. Poté, co vydala debutový singl No Cry, který odpremiéroval americký magazín Billboard, přišla v závěru loňského roku s novinkou Lost My Mind. Nyní přichází s její akustickou a taneční verzí. Zní to skoro pohádkově, ale její oba první singly překročily magickou hranici miliónu zhlédnutí na známém internetovém přehrávači.
20.03.2020 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Taylor Swift (315 článků) , Katy Perry (652 článků)

Jennifer Lopez: ‘Fresh Out The Oven’ Nový videoklip

 
Jennifer Lopez právě dotočila nový videoklip na píseň Fresh Out The Oven, která se objeví na jejím novém připravovaném albu. Videoklip režíroval Jonas Akerlund a tato píseň by měla sloužit k propagaci jejího nového alba, které údajně dostalo název “Love”. Oficiálně bude tento videoklip představen světu 22.listopadu na American Music Awards. V rozhovoru pro rádio [...]
23.11.2009 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (805 článků)

Zpěvačka Elis vydává album Shubidu a představuje stejnojmenný videoklip

 
Devatenáctiletá ostravská zpěvačka Elis je nové jméno na české hudební scéně. V tomto týdnu vydá své debutové album Shubidu, přičemž dnes představuje videoklip ke stejnojmenné písni.
11.11.2013 12:01 |

podobné články

Iva Kubelková představuje svůj první videoklip: Text, který sama napsala, je její osobní zpověď

 
O hudební tvorbě bývalé modelky, nyní hlavně moderátorky Ivy Kubelkové  (43) už se toho napsalo dost. Nyní novopečná zpěvačka představuje svůj první videoklip k singlu, který předznamenává její debutové album.
13.09.2020 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (630 článků)

Aneta Langerová má nový videoklip, podívejte se

 
Aneta Langerová představuje nový videoklip ke skladbě Dokola, který byl natočen v průběhu letošního jarního turné. Jeho autorem je Michal Kudláček. Čerstvá držitelka Ceny Anděl za skladbu roku má za sebou úspěšné turné ke své nové desce Jsem, stejně jako hostování na společné koncertní šňůře její slovenské kolegyně Kataríny Knechtové a cimbálovky Hudci z Kyjova. A teď představuje nový klip, který je venku sotva týden!
26.05.2010 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (527 článků) , Katarína Knechtová (121 článků)

Aneta Langerová má nový videoklip, podívejte se

 
Aneta Langerová představuje nový videoklip ke skladbě Dokola, který byl natočen v průběhu letošního jarního turné. Jeho autorem je Michal Kudláček. Čerstvá držitelka Ceny Anděl za skladbu roku má za sebou úspěšné turné ke své nové desce Jsem, stejně jako hostování na společné koncertní šňůře její slovenské kolegyně Kataríny Knechtové a cimbálovky Hudci z Kyjova. A teď představuje nový klip, který je venku sotva týden!
28.05.2010 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (527 článků) , Katarína Knechtová (121 článků)

Michal Hrůza představuje videoklip k písničce Světozor

 
Zpěvák a skladatel Michal Hrůza plní, co slíbil. Když před dvěma lety vydal album Noc, řekl, že chystá i jeho druhou část, která vyjde pod názvem Den. Jeho realizace je nyní v konečné fázi a Hrůza představuje první videoklip z ní. Je k písničce Světozor a premiéru má v pondělí na službě Mixer.cz
27.01.2014 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hrůza (263 článků)

Ashley Tisdale natáčí videoklip

 
V Los Angeles natáčela blonďatá zpěvačka a herečka Ashley Tisdale svůj další videoklip, tentokrát k písničce “Crank It Up” Videoklip budete moci vidět už 5. října na stanici VIVA a určitě se máme na co těšit. Jak můžete vidět na fotkách, Ashley se převtělila do anděla. Dále se podívejte na video, které Ashley natočila během natáčení [...]
03.10.2009 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Ashley Tisdale (17 článků)

Nádherná nahá ženská těla: Překrásná česká zpěvačka natočila dráždivý lesbický klip

 
Svérázná, originální a nezařaditelná zpěvačka, skladatelka, hudebnice a výtvarnice Vladivojna La Chia, která byla nominována na Cenu České filmové kritiky a na Českého lva za nejlepší filmovou hudbu k filmu Nevinnost Jana Hřebejka, právě nyní představuje nový videoklip k písni V těle. Videoklip jistě překvapí i uchvátí nejednoho diváka.
03.07.2012 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (441 článků) , Vladivojna La Chia (15 článků)

Tragédie mladého páru: Bodla přítele do srdce, na místě zemřel

 
Tragédie. Jen tímto slovem se dá popsat, co se stalo v bytě mladého páru v Košicích na Slovensku. Mladá žena zde bodla svého partnera nožem do srdce, ten na místě zemřel. Spolu měli osmiměsíčního syna.
15.07.2012 21:05 |

podobné články

Brutální vraždu mladého páru v Krči odměnil soud doživotím! Prokop (25) je prý nenapravitelný psychopat!

 
Městský soud v Praze dnes nepravomocně udělil doživotní trest vězení pětadvacetiletému Zbyňku Prokopovi za brutální lednovou vraždu mladého páru v pražské Krči. Podle rozsudku muž zabíjel kvůli nepořádku v bytě. Znalci ho označili jako těžko zařaditelného zpět do společnosti.
12.09.2013 10:50 |

podobné články

5 párů českého šoubyznysu: Pořád jsou manželé, ale sex už mají s někým jiným

 
Šoubyznysová manželství jsou křehká jako postava "Elišky Bučkové":http://www.extra.cz/tema/eliska-buckova. Stačí, aby jeden z páru byl slavný, a manželství se začne hroutit. Mnoho párů zůstává i po rozchodu stále papírově oddáno. Podívejte se na pět českých párů, které jsou oficiálně stále v manželství.
27.08.2013 08:25 |

podobné články

Triumf Klausova pera z Chile. Video získalo cenu internetové jedničky

 
Videoklip s chilským protokolárním perem, které skončilo v kapse prezidenta Václava Klause, si získal tolik popularity, že ho společnost Google vyhlásila jako nejsledovanější nehudební videoklip roku 2011 na serveru Youtube. Jen o málo níže – na třetím místě pak skončil videoklip Františka Ringo Čecha, který se upřímně rozpovídal o korupci a tunelování.
22.12.2011 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10028 článků)

Xindl X představil nový videoklip. Podívejte se na Barbínu

 
Písničkář Xindl X dnes představil nový singl a videoklip Barbína, který je předzvěstí chystaného alba. Čtvrtá studiová deska hudebníka vlastním jménem Ondřej Ládek s názvem Čecháček Made vyjde na konci letošního dubna. Animovaný videoklip vznikl v režii výtvarníka Ondřeje Pfeiffera, který spolu s Xindlem X napsal i scénář. 
13.01.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Ládek (77 článků)

Tereza Balonová vydává singl a videoklip k písni Tak málo. Jako dárek ke svým narozeninám

 
Písničkářka Tereza Balonová se při svých koncertech se doprovází pouze na kytaru a looper. V sobotu 17. října oslaví dvacáté narozeniny a jako dárek si nadělila videoklip k popové baladě Tak málo. Za produkcí písně stojí Honza Balcárek. Videoklip natočil Ondřej Urbanec.
15.10.2020 19:00 |

podobné články

Zpěvačka Dáša Zázvůrková představuje klip k písničce o tom, jak se ztratila na cestě životem

 
Zpěvačka a herečka Dáša Zázvůrková představuje videoklip k písničce Hleď si svýho. Jeho režisérkou je herečka Vanda Hybnerová. Na Novinkách.cz má klip premiéru.
01.03.2020 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (211 článků)

Taxikáři odmítají jezdit krátké vzdálenosti. Ministerstvo změnilo vyhlášku

 
Tisíce lidí jako rukojmí zlovůle pražských taxikářů. Ještě koncem minulého týdne ministerstvo tvrdilo, že žádné nařízení rušící taxikářům povinnost převážet lidi na krátké vzdálenosti nevydalo. V pondělí však přiznalo opak.
03.09.2012 22:00 |

podobné články

FLUKE: 101 námětů na využití laserových přístrojů na měření vzdálenosti

 
Co všechno byste mohli dělat, kdybyste měli pro měření vzdálenosti laserový přístroj namísto měřicího pásma nebo běžného posuvného metru?
29.10.2012 17:55 |

podobné články