Článek

Zpěvačka Michaela Gemrotová: Mateřskou přerušila kvůli Fantomovi!

 
Hlavní ženská hrdinka muzikálu Fantom Opery bude mít opět hlas mimo jiné zpěvačky Michaely Gemrotové (35). Čerstvá maminka půlroční dcery Anežky přerušila mateřskou dovolenou jedině kvůli návratu do tohoto muzikálu.
26.11.2021 10:00 |

podobné články

Podobné články

Dva měsíce po porodu je na své váze! Michaela Gemrotová se objevila ve společnosti v parádní formě

 
Zpěvačka Michaela Gemrotová  (35) na začátku června porodila dceru Anežku a už je zpátky ve formě. Těhotenská kila jsou pryč. "Vážila jsem se na kontrole po šestinedělí, a to jsem nahoře měla už jen asi dvě kila. Takže teď už jsem asi na své váze. Moc to neřeším, jde to samo. Nestačila jsem cvičit ani držet stravu. Pořád máme s maličkou aktivní život, je skvělá. Jde to samo," řekla Super.cz Gemrotová.
13.08.2021 18:25 |

podobné články

Policie pátrá po zmrzlinovém fantomovi: Postrach stánkařů krade po celé republice

 
Policie pátrá po „zmrzlinovém fantomovi“, který se v noci vloupal do zmrzlinových stánků a odnesl si z nich desetitisíce korun! Do stánků se již vloupal v Pardubicích, Benešově, Písku a Prostějově. Policie s pátráním po fantomovi prosí o pomoc.
15.10.2021 12:00 |

podobné články

Michaela Gemrotová v taneční soutěži: Vedle štíhlého a mladšího partnera se cítí jako jeho máma

 
Když Michaela Gemrotová  (34) dostala možnost zúčastnit se soutěže Roztančené divadlo aneb když herci tančí, která je divadelní alternativou televizní show StarDance, nekývla okamžitě a dala si delší dobu na rozmyšlenou. „Vlastně stále dumám nad tím, jestli jsem udělala dobře a jestli to zvládnu,“ svěřila se nám s pochybami Míša Gemrotová.
18.02.2020 10:50 |

podobné články

Takhle by chtěla vypadat každá nastávající maminka! Kráska Gemrotová má v 8. měsíci nahoře osm kilo

 
Operní a muzikálová pěvkyně Michaela Gemrotová  (35) je v 8. měsíci, a kromě bříška snad nepřibrala ani deko. Sama říká, že má ukázkové těhotenství. "Cítím se báječně, máme úžasné dítě. Takové těhotenství bych přála každé ženě. Mám asi dobré geny po mamince, to bude hrát velkou roli. Mám nahoře osm kilo," řekla Super.cz Gemrotová.
04.04.2021 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (524 článků)

Rozkošnější fotky jste ještě neviděli: Michaela Gemrotová se pochlubila krásnou dcerou

 
Zpěvačka Michaela Gemrotová Štiková  (35) se na konci května stala maminkou. S manželem Jiřím přivítali na svět dcerku, které vybrali krásné české jméno Anežka. Nyní, 8 týdnů po porodu, se zpěvačka vrací ke své milované profesi, o víkendu poprvé vystoupí na koncertní verzi muzikálu Dracula na Zámku Sychrov.
21.07.2021 14:20 |

podobné články

Michaela Gemrotová si nových silikonových vnad moc neužila: Zánět žil a další potíže

 
Zpěvačka a hvězda muzikálu Fantom opery Michaela Gemrotová  (29) si horké srpnové dny příliš neužila. Na konci července absolvovala plastiku prsou a místo radosti z nových vnad ji trápily zdravotní problémy.
31.08.2015 14:05 |

podobné články

Michaela Gemrotová předvedla naditý výstřih

 
Zpěvačka a herečka Michaela Gemrotová dorazila na otevření Papilonia – Motýlího domu. A všem předvedla své vnady.
01.09.2017 17:30 |

podobné články

Po Prachařové a Pagáčové další kráska u moře: Michaela Gemrotová se s kamarádkou sluní na Balkáně

 
Mezi prvními, kdo se rozhodl vydat letecky k moři, byla před pár dny Agáta Prachařová  (35) . Do Chorvatska se pro změnu obytným vozem rozhodla s manželem podívat i Patricie Pagáčová  (31) . A k moři nyní odjela i zpěvačka Michaela Gemrotová  (34) .
17.06.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3077 článků)

Extra Host Michaela Gemrotová: Udělali ze mě starou opici, zdokonalilo mi to půlky

 
Zpěvačka Michaela Gemrotová (34) se v poslední době vyšvihla a jak jsme o ní ještě před pár lety nic nevěděli, dnes už patří mezi stálice muzikálové scény. Jak se jí hraje role staré opice nebo milenky kluka, který by pomalu mohl být jejím synem? Podívejte se na rozhovor ve videu na začátku článku.
02.08.2020 17:50 |

podobné články

Vařený celer jako pochoutka a v 7. měsíci jen pět kilo nahoře: Michaela Gemrotová promluvila o těhotenství

 
Zpěvačka Michaela Gemrotová  (35) je v 7. měsíci těhotenství a těší se na prvního potomka. Zatím neprozradila, zda to bude holčička, nebo chlapeček. Ona i její rodina ale pohlaví už znají.
21.02.2021 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Ona Ona (203 článků)

Michaela Gemrotová už brzy přivede na svět prvního potomka. Jméno pro dceru bude ryze české

 
Zpěvačka Michaela Štiková Gemrotová  (35) ještě před porodem prozradila, že pod srdcem nosí holčičku. S manželem Jiřím se ale dohodli, že jméno si nechají pro sebe.
28.04.2021 20:25 |

podobné články

Michaela Gemrotová porodila. Pochlubila se dcerou, které dala nádherné české jméno

 
Zpěvačka Michaela Gemrotová  (35) je maminkou. V sobotu porodila dceru, které s manželem Jiřím Štikou dali krásné české jméno Anežka. Holčička měřila po narození 49 centimetrů a vážila 2,9 kilogramu.
03.06.2021 08:15 |

podobné články

Nádherná hvězda Fantoma opery je kost a kůže: Za měsíc zhubla pět kilo. Podívejte se, jak teď vypadá

 
Krásná zpěvačka Monika Sommerová je kost a kůže. Kvůli Fantomovi opery denně dře na baletním sále čtyři hodiny a váha jde pěkně dolů. "Je to pravda, jak navíc pořád stahuji při trénincích svaly, jde to dolů. Mám dole asi pět kilo. Ale jsem ráda, ono se to tělo i pěkně zpevnilo, vytvarovalo," řekla Super.cz Monika, která získala ve Fantomovi hlavní roli baletky Christine.
08.06.2014 18:00 |

podobné články

Zpěvačka Gemrotová po plastice prsou nafotila sexy snímky s modelkou

 
Muzikálová zpěvačka Michaela Gemrotová (29) a modelka Kateřina Votavová (29) odhalily své vnady v kalendáři. Pro zpěvačku to byla možnost pochlubit se novým poprsím, které si v létě nechala upravit.
15.11.2015 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Votavová (46 článků)

V 7. měsíci prozradila pohlaví miminka. Těhotná Michaela Gemrotová podstoupila speciální test z krve

 
Muzikálová a operní pěvkyně Michaela Gemrotová  (35) je v 7. měsíci těhotenství. Jak Super.cz jako první informoval, otěhotněla loni v září krátce po zásnubách s podnikatelem Jiřím Štikou. Na svatbě, která se konala v říjnu, to však ještě netušila.
09.03.2021 20:15 |

podobné články

Operní diva Michaela Gemrotová porodila: Holčička dostala tradiční české jméno

 
Michaela Gemrotová (35) porodila svému manželovi, ponikateli Jiřímu Štikovi dceru. Operní pěvkyně prostřednictvím sociálních sítí oběma poděkovala a poslala jim své dojemné vyznání. Miminko dostalo krásné české jméno.
03.06.2021 10:10 |

podobné články

Další zpěvák hubne, ale ne kvůli roli: Ve Fantomovi opery sice hraje ve fraku, ale rád se ukazuje v plavkách

 
Zpěváka Josefa Štágra vídáme v muzikálech pravidelně, a to v poměrně obdobných rolích, co se týče profese. "Jak sám říkám, vycházejí na mne role úředníků, ať už jakýchkoliv. Byl jsem prezident Perón v Evitě, inspektor Javert v Bídnících, starosta v Carmen a teď budu divadelním ředitelem ve Fantomovi opery," vypočítal Štágr.
08.05.2014 10:15 |

podobné články

Před čtyřmi roky odložila svatbu a pořád je svobodná! Hvězda Fantoma opery Míša Gemrotová prstýnek stále nenosí

 
Zpěvačka Michaela Gemrotová  (32) před čtyřmi lety odložila kvůli premiéře muzikálu Fantom opery svatbu s houslistou Sašou Kopkou. A nyní při obnovené premiéře v GoJa Music Hall je stále svobodnou dívkou.
23.09.2018 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Hall (16 článků)

O téhle kočičce ještě uslyšíme: Hvězda Fantoma opery má nejen dokonalý hlas, ale také nohy. Přesvědčte se

 
Michaela Gemrotová je novou vycházející muzikálovou hvězdou. Je absolventkou pražské AMU a bratislavské VŠMU, v Praze se objevuje jako externí sólistka Národního divadla či Divadla Broadway. Zpívala v Německu, Rakousku, Itálii, Francii či Anglii a nyní si zazpívá hlavní ženskou roli ve Fantomovi opery, baletku Christine.
04.03.2014 17:05 |

podobné články