Článek

Zpěvačka Hana Křížková: Na druhou polovinu loňského roku nerada vzpomínám

 
Zpěvačka Hana Křížková (65) v letošním roce oslavila jedno ze svých životních jubileí, a to čtyřicet let, kdy vystupuje na hudební scéně. V rámci oslavy těchto kulatých narozenin si muzikálová hvězda nadělila nejen vydání vlastní kuchařky, kterou pokřtila v Paláci knih Luxor, ale i jubilejní koncert. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak vzpomíná na čtyři dekády své kariéry i jak je na tom letos se zdravím. 
24.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Křížková (27 článků)
Podobné články

Miss Křížková se decentně odhalila i se svými osudovými muži

 
Někdejší Miss ČR Lucie Křížková pokračuje ve výrobě unikátních památek na první měsíce mateřství. Před objektivem se odhalila se svými osudovými muži, manželem a synem. Další články k tématu: Miss Křížková se fotila s půl milionem na krku, nechat si ho nemůže Miss Křížková ukázala rodinné štěstí: fotky syna jako dar pro manžela Miss Lucie Křížková porodila syna Davida, otec byl u porodu Lucie Křížková pózovala nahá v devátém měsíci těhotenství i s manželem
27.08.2012 09:30 |

podobné články

VIDEO: Možná ze mě bude asistentka kouzelníka, říká Miss Křížková

 
Stylově na premiéru filmu Mocný vládce Oz dorazila Miss ČR 2003 Lucie Křížková. Přičaroval ji totiž kouzelník. "Jako asistentka kouzelníka jsem se nikdy neživila, možná by se dalo o tom uvažovat," prohlásila bývalá královna krásy. Další články k tématu: Miss Křížková: Syn vypadá jako Rákosníček, vodu ale zatím moc nemusí Miss Křížková: Do politiky už nejdu, chci být máma na plný úvazek Miss Křížková se decentně odhalila i se svými osudovými muži Miss Křížková se fotila s půl milionem na krku, nechat si ho nemůže
07.03.2013 14:40 |

podobné články

Miss Křížková ukázala rodinné štěstí: fotky syna jako dar pro manžela

 
Lucie Křížková, Miss ČR z roku 2003, pořídila manželovi Davidu Křížkovi netradiční dárek k narozeninám. Své dvě největší lásky, tedy ženu a téměř měsíčního syna Davida, dostal v podobě velkoformátových fotografií. "Tyhle fotky byly pořízeny pro manžela jako překvapení k narozeninám. Měl z nich velkou radost," uvedla v rozhovoru pro iDNES.cz Lucie Křížková. Další články k tématu: Miss Lucie Křížková porodila syna Davida, otec byl u porodu Lucie Křížková pózovala nahá v devátém měsíci těhotenství i s manželem
18.06.2012 00:30 |

podobné články

Osobnosti: David Křížek (141 článků)

Miss Křížková se fotila s půl milionem na krku, nechat si ho nemůže

 
Miss ČR z roku 2003 Lucie Křížková se coby patronka občanského sdružení Dobrý skutek pustila do další pomoci. V rámci festivalu v Karlových Varech se pokusí za co největší částku vydražit půlmilionový šperk, s nímž se nyní nechala nafotit. Další články k tématu: Miss Křížková ukázala rodinné štěstí: fotky syna jako dar pro manžela Miss Lucie Křížková porodila syna Davida, otec byl u porodu Lucie Křížková pózovala nahá v devátém měsíci těhotenství i s manželem
27.06.2012 14:55 |

podobné články

Křížková přišla o práci v ČT a její bývalý šéf Fuksa je za mřížemi

 
Hned dvojí zásah osudu řeší v těchto dnech někdejší miss Lucie Křížková. Pro jednoho ze zadržených politiků pracovala. Do televize zase nenastoupila kvůli potratu kolegyně Ester Janečkové. Další články k tématu: VIDEO: Možná ze mě bude asistentka kouzelníka, říká Miss Křížková Miss Křížková: Syn vypadá jako Rákosníček, vodu ale zatím moc nemusí Miss Křížková: Do politiky už nejdu, chci být máma na plný úvazek
19.06.2013 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Ester Janečková (249 článků)

Miss Lucie Křížková porodila syna Davida, otec byl u porodu

 
Miss ČR z roku 2003 Lucie Křížková se v sobotu ráno stala maminkou. V časných ranních hodinách přivedla na svět syna. Jméno dostal po otci Davidu Křížkovi. Další články k tématu: Lucie Křížková pózovala nahá v devátém měsíci těhotenství i s manželem Z miss Váchové je paní Křížková, svatební kytici chytila Kocurová
12.05.2012 13:05 |

podobné články

Osobnosti: David Křížek (141 článků) , Lucie Křížková Váchová (161 článků)

Zemřela historička a mluvčí Charty 77 Marie Rút Křížková

 
Ve věku 84 let zemřela v pátek literární historička a mluvčí Charty 77 Marie Rút Křížková. Informovala o tom její dcera Dagmar Křížková. Marie Rút Křížková se zásadní měrou zasloužila o vydání díla básníka Jiřího Ortena. Věnovala se také literární tvorbě v terezínském ghettu.
04.12.2020 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Orten (11 článků)

Zpěvačka Hana Křížková hubne, shodila už 16 kilogramů

 
Věčná dietářka Hana Křížková (58) konečně našla způsob, jak zhubnout. Úprava jídelníčku se jí vyplatila a už shodila 16 kilo. V hubnutí chce zpěvačka pokračovat minimálně do Vánoc.
24.08.2010 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Manson (127 článků)

Zpěvačka Hana Křížková a její paella mix

 
Středomořská kuchyně je chutná, lehká a zdravá. Aby ne! Využívá hodně zeleniny, ryby a mořské plody, bílé maso. Všechny tyto suroviny proto najdete v tradiční španělské paelle, kterou miluje zpěvačka Hana Křížková (56). Ta pro své hosty v pořadu VIP Prostřeno! dokonce připravila celé španělské menu – vedle paelly to byly tapas jako předkrm a manzanas fritas jako dezert.
18.01.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Křížková (27 článků)

Křížková po operaci kyčle: Musela na jeviště o holi

 
Zpěvačka Hanka Křížková (53) po náročné operaci kyčle neplánovala brzký návrat na jeviště, ale musela jít zpívat. Na slavností 150. reprízu muzikálu Baron Prášil totiž neměla produkce jinou alternaci. Kateřina Brožová (43) ulehla s náběhem na zápal plic. Křížková se přibelhala o berlích.
21.03.2011 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (574 článků)

O deset kilo lehčí Křížková slavila první narozeniny své endoprotézy

 
Zpěvačka Hanka Křížková  (54) slaví dost nevšední výročí - roční narozeniny svého umělého kyčelního kloubu. „Přesně před rokem jsem ležela na jednotce intenzivní péče po operaci. Dnes přijímám od svých kamarádů gratulace k prvním narozeninám své endoprotézy,“ svěřila se nám Hanka Křížková v zákulisí adventního koncertu, který pořádala její kolegyně Magda Malá v Betlémské kapli.
15.12.2011 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Magda Malá (99 článků)

Čtyři měsíce po onemocnění covidem její plíce stále nefungují jako dřív. Křížková musí vyhledat odbornou pomoc

 
Nemocí covid-19 si Hana Křížková  (63) prošla na konci loňského září , ale víc jak čtyři měsíce poté pociťuje zpěvačka stále jistá omezení. Rozhodla se proto vyhledat odbornou pomoc.
30.01.2021 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Hana Křížková (27 článků)

Hana Křížková: Diety hodila za hlavu

 
Zpěvačka a herečka známá i ze seriálu Ošklivka Katka Hana Křížková (47) se svěřila, že už ‚kašle‘ na diety!
15.06.2009 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Hana Křížková (27 článků)

Baculatá hvězda muzikálů v karanténě ještě přibrala: Hana Křížková neodolala pečení a dobrotám od sousedů

 
Někomu se podařilo v karanténě pár kilo zhubnout a na postavě zapracovat, jiní naopak v režimu povolili. Stejně jako zpěvačka Hana Křížková  (62) , která si nucené pracovní volno zpříjemňovala posezením s přáteli, kde se náležitě hodovalo.
16.06.2020 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Hana Křížková (27 článků)

Prožila jsem éru, kdy byla kultura na výsluní, vzpomíná Hana Křížková

 
V létě oslavila pětašedesátiny, ale Hana Křížková velké oslavy odložila. Kvůli zdravotní indispozici musela změnit plány, což se dotklo i oslav jejího kulatého pracovního výročí. Nejen o tom zpěvačka promluvila v rozhovoru pro iDNES.cz.
17.07.2010 12:54 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (391 článků)

Po koronaviru ji čekají rehabilitace plic: Hanka Křížková kvůli covidu příšla i o protilátky na černý kašel

 
Na podzim loňského roku si Hana Křížková  (63) prošla koronavirem a průběh její nemoci rozhodně nebyl lehký. Provázely ho bolesti hlavy, zad, očí, kašel, bolesti břicha nebo zvýšená teplota. Po více než dvoutýdenní léčbě jí naštěstí vyšel negativní test, ale následně onemocněla akutní bronchitidou.
31.01.2021 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Křížková (27 článků)

Lucie Křížková pózovala nahá v devátém měsíci těhotenství i s manželem

 
Miss ČR 2003 Lucie Křížková rozená Váchová rozšířila řady slavných maminek, které se nechaly v těhotenství zvěčnit nahé. I ona zvolila slavnou pózu Demi Moore. Kromě toho ale také nafotila fotky s otcem svého nenarozeného syna. Další články k tématu: Těhotná Miss Váchová: Miminko je zatím Neptun, dostane ale české jméno Těhotná miss Lucie Váchová čeká chlapečka, zatím mu říká Neptun Miss Bučková se díky Noidovi zakulacuje, Váchová zase nemůže přibrat Z miss Váchové je paní Křížková, svatební kytici chytila Kocurová
12.04.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (609 článků) , Lucie Křížková Váchová (161 článků)

Stop roztřepeným konečkům! Víte, proč má miss Křížková tak úchvatné vlasy?

 
Lámete si hlavu nad tím, jak je možné, že má bývalá miss Lucie Křížková tak dlouhé a překrásné vlasy? Všichni víme, že kštice modelek jsou nepřiměřeně namáhány různými účesy a celkovou manipulací – neustálé fénování, žehlení, kulmování. To vlasům na pevnosti nepřidá. Jenže Křížková má svůj tajný tip, jak vlasy posílit a dodat jim znovu krásu a lesk. My její tajemství známe a prozradíme vám jej!
21.03.2015 15:00 |

podobné články

Zemřela maminka moderátorky Ester Janečkové: Marie Rút Křížová (†84), byla významnou historičkou

 
Ve věku 84 let v pátek zemřela literární historička a mluvčí Charty 77 Marie Rút Křížková. Smutnou zprávu sdělila její dcera Dagmar Křížková. Marie Rút Křížková se zásadní měrou zasloužila o vydání díla básníka Jiřího Ortena. Věnovala se také literární tvorbě v terezínském ghettu.
04.12.2020 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Orten (11 článků) , Ester Janečková (249 článků) , Dagmar Křížová (1 článek) , Marie Křížová (15 článků)