Článek

Zpěvačka Bety Majerníková zemřela při autonehodě

 
Ve věku 33 let zemřela výtvarnice a zpěvačka slovenské skupiny Noisecut Alžběta K. Majerníková. Její Honda Jazz sjela ve vysoké rychlosti ze silnice a narazila do stromu. Bety byla na místě mrtvá.
22.05.2012 19:40 |

podobné články

Podobné články

Karolína Majerníková: Ze SuperStar do StarDance!

 
V soutěži StarDance patří k nejkrásnějším párům. Karolína Majerníková (26) učí tancovat Sašu Rašilova (38). Moc jim to spolu sluší, jejich výkony porota chválí. Karolína se přitom jako tanečnice vůbec necítí. „Jsem hlavně zpěvačka,“ řekla Blesk.cz. Je vám tato kráska povědomá? Karolína Majerníková se už na obrazovce objevila. Při loňském ročníku Česko Slovenské SuperStar! Pamatuje?
08.11.2010 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Saša Rašilov nejml. (62 článků) , Saša Rašilov (210 článků) , Karolína Majerníková (7 článků)

Naskočte do open bety Jagged Alliance Online

 
Jedna Jagged Alliance nedávno vyšla (Back in Action, recenze bude brzy) a druhá se právě posunula z uzavřené bety do režimu bety otevřené. Znamená to, že kdo si chce Jagged Alliance Online vyzkoušet, má k tomu nyní možnost – v prohlížeči a bez beta klíčů. V současné verzi JAO bety jsou k dispozici PvP mise (s možností lootování) a 5 různých charakterových tříd,...
16.02.2012 17:30 |

podobné články

Majerníková ze StarDance: Chybí mi chlap!

 
Karolína Majerníková (26), která se dostala do semifinále v SuperStar a teď se Sašou Rašilovem (38) slušně zabodovala ve StarDance, si těsně ke konci letošního roku vyzkoušela i roli modelky. Pózovala fotografovi Jakubu Ludvíkovi a stane se součástí jeho fofotografického Diáře pro rok 2011. „Daří se mi. Jen partnera stále nemám,“ šokovala Blesk krásná Majerníková.
02.01.2011 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Saša Rašilov nejml. (62 článků) , Saša Rašilov (210 článků) , Karolína Majerníková (7 článků)

SuperStar: Vyřazená Majerníková se vrátila do soutěže!

 
Vyřazená semifinalistka Karolína Majerníková (25) se po svém vypadnutí vrátila do velkého klání! Na pódium si ale stoupla spolu s dalšími dvěma vokalisty!
10.11.2009 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Majerníková (7 článků)

Majerníková ze SuperStar by ráda nahradila Šmajdu...

 
Semifinalistka pěvecké show Karolína Majerníková sice v pěvecké soutěži neuspěla, přesto se zpěvu věnuje. V tanečním klání na Slovensku pravidelně zpívá, i když by si to klidně vyměnila s Mirem Šmajdou, který tam tančí...
07.05.2010 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Majerníková (7 článků)

Zpěvačka slovenské skupiny Noisecut zemřela, narazila rychlostí 130 kmh do stromu

 
Ve věku 33 let zemřela v úterý zpěvačka slovenské skupiny Noisecut Alžbeta K. Majerníková. Na mokré vozovce nedaleko Bratislavy dostala v úterý smyk a v rychlosti 130 kilometrů v hodině narazila do stromu. Záchranáři po příjezdu namísto nehody pouze konstatovali, že její zranění byla neslučitelná se životem.
23.05.2012 16:05 |

podobné články

Zahrajte si tento víkend Torchlight 2

 
Víkendové bety začínají být nějak v módě. Dřív běžela beta často výrazně déle. Teď to vývojáři zapnou jen na víkend, dají hráčům trošku ochutnat a pak je zase máznou přes prsty. Víkendové bety se teď dočká i Torchlight 2 od Runic Games. A to už tenhle víkend. Od dnešního (18. 5.) večera, až do pondělního večera. Nebude to úplně klasická beta, ale tzv....
10.12.2010 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1197 článků)

Příběhy pejsků z útulků: Bety je učenlivá a milá!

 
Fenku Bety někdo vyhodil z domu. Když přišla do děčínského útulku, všeho se bála. Už se ale rozkoukala a je z ní mazlicí a vítací pejsek.
24.05.2011 12:10 |

podobné články

Rozlučkové video z betatestu Ghost Recon Future Soldier

 
Hráči, kteří se účastnili multiplayerové bety Ghost Recon Future Soldier, dostali v mailu odkaz na docela pěkné rekapitulační video. Obsahuje spoustu údajů o tom, kolik hráčů se bety účastnilo, ke kolika killům různými způsoby došlo a jaká byla průměrná životnost hráče na bojišti (necelá minutka). Hlavně ale nabízí další sadu, za mě musím říct, že docela...
21.05.2012 19:05 |

podobné články

Přihlašte se do bety Shootmania Storm

 
Ode dneška se lze přihlásit do uzavřené bety Shootmania Storm, free-to-play střílečky od UbiSoftu a tvůrců z Nadea, která chce k žánru přitáhnout mimo jiné dosavadní fanoušky Trackmanie. Podobně jako jste si v ní vytvářeli své okruhy, zde půjde skrze jednoduchý editor stavět celé multiplayerové arény. Registrovat se lze do 2. července, což je zhruba i datum, kdy beta...
28.06.2012 14:10 |

podobné články

Beta StarCraft II: Heart of the Swarm už brzy, hra je skoro hotová

 
Není to tak dávno, co jsme psali o tom, že StarCraft II: Heart of the Swarm hlásí 99 procent hotovo. Zatímco si Blizzard dává na tom posledním procentu řádně záležet, máme tu další potvrzení o blížícím se vydání. Druhý díl StarCraft II trilogie, jehož hlavním tématem budou Zergové, je prý skoro hotov a velmi, velmi brzy se máme dočkat bety. “Do bety budou klasické...
17.08.2012 10:45 |

podobné články

Tři způsoby, jak se přednostně dostat do The War Z

 
Ambiciózní survival akce The War Z, která může působit jako kopírka populárního modu DayZ (což není), se hodně brzo dočká alfy/bety. A když si připlatíte, můžete se do ní dostat jako jedni z prvních. Vývojáři ze studia Hammerpoint Interactive totiž nabízí tři různé způsoby předobjednávky hry a dva z nich vám k přístupu do bety přihodí i další vychytávky. Pokud...
05.10.2012 14:30 |

podobné články

Bety (28): Kamarádka si vymyslela znásilnění, aby upoutala chlapa svých snů

 
Odtajnit dost nepochopitelný příběh své nejlepší kamarádky Andrey, který se odehrál před  9 lety, se rozhodla dnes už osmadvacetiletá Bety. Aby upoutala pozornost muže, do kterého se bezhlavě zamilovala, vymyslela si Andrea příběh o znásilnění svým kolegou!
20.08.2013 14:05 |

podobné články

Slovenská zpěvačka se zabila, narazila rychlostí 130 km/h do stromu

 
Ve věku 33 let zemřela v úterý zpěvačka slovenské skupiny Noisecut Alžbeta K. Majerníková. Na mokré vozovce nedaleko Bratislavy dostala v úterý smyk a v rychlosti 130 kilometrů v hodině narazila do stromu. Záchranáři po příjezdu na místo nehody pouze konstatovali, že její zranění byla neslučitelná se životem.
23.05.2012 16:40 |

podobné články

Mladou ženu při autonehodě zachránila vycpaná podprsenka

 
Osmadvacetiletá Lisa Somervillová ze Skotska jen o vlásek unikla smrti při vážné autonehodě, a to jen díky své vycpané podprsence. Gelové vycpávky měly maskovat její méně vyvinuté poprsí, zároveň zabránily, aby se jí při autonehodě zlomená žebra vrazila do srdce. Ačkoli je za to vycpávkám vděčná, brzy poté si nechala implantovat vysněné silikony.
13.11.2011 18:45 |

podobné články

Krutý osud: Žena při autonehodě zabila svoji vlastní sestru

 
Dvacetiletá Rossie-Ann Stone z Velké Británie upadla do těžkého šoku poté, co zjistila, že při "autonehodě":http://www.extra.cz/hystericky-vyvoleny-gay-vladko-se-rozpovidal-o-brutalni-autonehode-plne-krve-kterou-ve-spanelsku-zavinil-detaily-ktere-desi zabila svoji starší sestru Jennie.
31.08.2013 10:35 |

podobné články

Krásná herečka zemřela při autonehodě i s manželem! Zůstal po nich roční chlapeček

 
Strašná tragédie se stala v úterý v Kolumbii. Známá herečka Adriana Campos zemřela při tragické autonehodě společně se svým manželem. Zanechali po sobě ročního chlapečka.
05.11.2015 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Campos (2 články)

Dívka (†3) zemřela při autonehodě. Seděla na klíně nepřipoutaného otce, který ji natáčel na video

 
Maličká a roztomilá dívenka tragicky zemřela při autonehodě. Turecká holčička Nisa Yuksel (†3) zahynula po bouračce kvůli tomu, že seděla svému otci na klíně. Halis Yuksel (32) si sedl na místo spolujezdce a ani se nepřipoutal.
30.09.2017 17:25 |

podobné články

Dívce (†20) dali lékaři 18 měsíců života: Zemřela v den diagnózy při autonehodě

 
Leanna Culver (†20) z anglického Gravesendu se loni 15. března dozvěděla zdrcující diagnózu. Lékaři jí řekli, že její problémy se srdcem jsou vážnější, než si zprvu mysleli. Vyřkli tak smutný ortel, že dívce zbývá pouhých 18 měsíců života. Ve skutečnosti jí ale zbývaly jenom hodiny. Zemřela totiž ten samý den při autonehodě.
22.02.2018 14:40 |

podobné články