Článek

Zpackaná výplň rtů? Modelka Chrissy Teigen vyděsila fanoušky neuvěřitelně oteklou pusou

 
Chrissy Teigen  (35) předvedla fanouškům na sociální síti extrémně oteklé rty, a ti okamžitě začali spekulovat o nepovedeném kosmetickém zákroku. Modelka je však ujistila, že nepodstoupila zvětšení, ale měla alergickou reakci. A pořádnou!
18.02.2021 11:25 |

podobné články

Podobné články

Chrissy Teigen a John Legend přišli o miminko: Modelka neustále krvácela

 
Modelka Chrissy Teigen (34) a její manžel John Legend (41) na konci srpna oznámili světu, že čekají svého třetího potomka. Jen krátce poté, co se o jejich radosti svět dozvěděl, ale začala mít Chrissy velké problémy - krvácela, když šla na toaletu a později i ve chvílích, kdy zkrátka jen ležela v posteli. Musela proto být hospitalizována v nemocnici. Fanouškům před pár dny sdělila, že ona i chlapeček jsou v pořádku. Ačkoliv se lékaři snažili jak mohli, krvácení neustávalo a pár o miminko nakonec přišel. Smutnou informaci oznámila sama modelka na sociální síti.
01.10.2020 08:10 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (58 článků)

Modelka Chrissy Teigen šla na umělé oplodnění a vybrala si, že bude mít holčičku. Všichni ji teď za to kritizují

 
Modelka Chrissy Teigen (30) a její manžel John Legend (37) si moc přáli miminko. Jenže osud tomu nepřál a Chrissy nemohla otěhotnět. Rozhodli se tak podstoupit umělé oplodnění. A z oplodněných embryí si vybrali holčičku.
27.02.2016 08:05 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (58 článků)

Po vyjmutí silikonů přišlo těhotenství: Prostořeká modelka Chrissy Teigen a její slavný manžel budou potřetí rodiči

 
Úplně bez varování oznámili Chrissy Teigen  (34) a John Legend (41), že čekají další přírůstek do rodiny. A fanoušci šílí. Zpěvák zveřejnil videoklip k nové písni Wild, v němž si zahrála Chrissy i jejich děti Luna (4) a Miles (2). V klipu je vidět modelčino rýsující se bříško, ta ho pak ještě pořádně předvedla ve svých Instastories.
14.08.2020 09:35 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (58 článků) , Miles Luna (3 články)

Ani krevní transfuze nezabraly: Modelka Chrissy Teigen přišla v polovině těhotenství o miminko

 
Je to pár dní, co modelku Chrissy Teigen  (34) hospitalizovali kvůli masivnímu krvácení . Bohužel ani péče lékařů a krevní transfuze nepomohly a Chrissy v polovině těhotenství přišla o miminko, kterému s manželem Johnem Legendem začali říkat Jack.
01.10.2020 09:10 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (58 článků) , Jack Jack (43 článků)

Chrissy Teigen vyděsila svými zuby. Co se jí stalo?

 
Modelka Chrissy Teigen (31) je už rok a půl nadšenou maminkou malé Luny. Nedávno dokázala, že smysl pro humor naštěstí neztratila.
27.10.2017 11:50 |

podobné články

Brutálně upřímná Chrissy Teigen: V rozhaleném negližé žertovala o svém poprsí

 
Zábavná, prostořeká a nebojí se udělat si sama ze sebe legraci. Tak by se dala popsat někdejší modelka a nyní čím dál úspěšnější „instagramerka“ Chrissy Teigen  (34) . Fanoušky baví hlavně tím, že píše, co si myslí, i když se to týká jí a není to lichotivé.
16.01.2020 12:30 |

podobné články

Rozhodnutí Chrissy Teigen sdílet smutek ze ztráty dítěte jako téma pořadu. Následovala drsná kritika diváků

 
Modelka Chrissy Teigen  (34) prožívá bolestnou ztrátu dítěte a o své pocity se rozhodla podělit i se svými fanoušky. Na Instagramu sdílela několik fotek z nemocnice včetně snímku, na kterém v náručí drží mrtvé miminko.
08.10.2020 18:00 |

podobné články

Sexy modelka Chrissy Teigen se toho nebojí: Před odhaleným klínem na červeném koberci ukázala prsa i nahého manžela! VELKÁ GALERIE UVNITŘ

 
Modelka a čerstvá máma Chrissy Teigen byla vždycky pěkné kvítko a její manžel John Legend ji v tom ještě podporuje. Naposledy na sebe pořádně upoutala pozornost během předávání American Music Awards. Tam šla naostro a vzala si šaty s tak vysokým rozparkem, že by spíš byl zázrak, kdyby svůj vyholený klín uhlídala zakrytý. To se samozřejmě nestalo a ona tam vesele ukazovala své intimní partie všem okolo. Jak na to reagovala?
22.11.2016 16:10 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (58 článků)

Modelka Chrissy Teigen pobavila internet: Vtipným snímkem předvedla, jak to vypadá, když máte děti

 
Chrissy Teigen  (34) baví internet i v době pandemie koronaviru. Modelka, která má se zpěvákem Johnem Legendem děti Lunu (3) a Milese (1), je také doma v karanténě, odkud se alespoň trochu pokouší pracovat. Jenže, jak už to tak bývá, s malými dětmi toho občas moc nezvládnete.
02.04.2020 15:25 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (58 článků)

Její silikony oslavily desáté narozeniny: Modelka Chrissy Teigen by se jich už ale nejradši zbavila

 
Není to poprvé, co se modelka Chrissy Teigen  (34) rozpovídala o svých silikonech. U příležitosti desátých narozenin jejích implantátů však na svém instagramovém účtu otevřela téma znovu. „Všechno nejlepší k desátým narozeninám těmto kozám a odpočívejte v pokoji, tyhle zuby,“ napsala k archivním snímkům z přehlídky spodního prádla.
13.04.2020 09:30 |

podobné články

Pa pa, prsíčka: Modelka Chrissy Teigen si nechala odstranit implantáty. Takhle reagovaly její děti

 
Konečně se dočkala. Modelka Chrissy Teigen  (34) si už nějakou dobu zoufala nad svými povislými prsy . Implantáty si nechala udělat na začátku své kariéry, ale po deseti letech a dvou dětech už jednoduše nevypadaly, jak by si přála.
13.06.2020 09:10 |

podobné články

Modelka Chrissy Teigen ukázala prsa. Nikdo nevěřil, že si odstranila implantáty

 
Modelka Chrissy Teigen (34) v poslední době nebyla spokojená se svými prsními implantáty. Rozhodla se tak pro razantní změnu a silikony si nechala odebrat. Nikdo z jejích fanoušků jí však toto tvrzení nevěřil. To ale manželka Johna Legenda (41) ihned změnila a na Instagramu sdílela šokující odhalení.
25.07.2020 22:25 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (58 článků)

Chrissy Teigen si nechá odstranit implantáty: Pořád budu mít prsa, jen to budou pytle

 
Modelka Chrissy Teigen (34) se rozhodla, že si nechá odstranit prsní implantáty. Plastiku podstoupila před více než 10 lety a nyní si řekla, že je čas být znovu přirozená. Nejvíc se prý těší na to, až znovu oblékne šaty své velikosti a bude moct spát na břiše.
28.05.2020 21:26 |

podobné články

Konečně se pochlubila: Prostořeká modelka Chrissy Teigen předvedla nově upravené poprsí. A stojí to za to!

 
Chrissy Teigen  (34) mluvila o rekonstrukci poprsí dlouhé měsíce, než se konečně odhodlala k zákroku. Prsa si chtěla nechat upravit, protože podle ní byla po dvou dětech povislá, navíc její silikony už oslavily i desáté narozeniny , a tak byla úprava žádoucí. Zákroku se nejprve bála, pak jí ho překazila pandemie koronaviru.
05.07.2020 09:45 |

podobné články

Někteří jí nevěřili, že si nechala odstranit implantáty: Tak jim modelka Chrissy Teigen ukázala jizvy na prsou

 
Asi žádná z celebrit nemluvila nikdy tak často o svých implantátech jako Chrissy Teigen  (34) v posledních měsících. Manželka Johna Legenda si nejprve zoufala, že chce silikony vyndat , protože má prsa po dětech povislá. Po měsících čekání se zákroku nakonec dočkala.
20.07.2020 20:35 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (58 článků)

Miminko na cestě: Chrissy Teigen a John Legend budou trojnásobnými rodiči

 
Radostnou novinkou se pochlubil John Legend (41) s manželkou Chrissy Teigen (34). Půvabná modelka Chirssy je těhotná. Oznámení přišlo velkolepě prostřednictvím zpěvákova nového videoklipu k písni Wild.
14.08.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (58 článků)

Modelku Chrissy Teigen museli v polovině těhotenství hospitalizovat: Měsíc v kuse krvácela!

 
Modelka Chrissy Teigen  (34) čeká s manželem Johnem Legendem svého třetího potomka . Poprvé se jí podařilo otěhotnět přirozenou cestou, a o to větší měla pochopitelně z těhotenství radost. Ovšem neobešlo se to bez komplikací.
29.09.2020 09:20 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (58 článků)

Chrissy Teigen se smiřuje se ztrátou dítěte: Urnu s ostatky syna střeží plyšový medvídek

 
Chrissy Teigen (34) a její manžel John Legend (41) na začátku října přišli o vytoužené třetí miminko. Manželé měli v minulosti velké problémy s početím a jejich dvě děti Luna (4) a Miles (2) přišli na svět za pomoci asistované reprodukce. Bohužel, když se jim podařilo počít přirozenou cestou, začala mít modelka komplikace. Zprvu krvácela jen při používání toalety, problém se ale náhle zhoršil. Lékaři jí pak museli oznámit smutnou zprávu - chlapečka nebylo možné zachránit. Urnu s jeho ostatky má rodina doma od pondělí a nechává ji střežit plyšovým medvídkem.
10.11.2020 17:50 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (58 článků) , Miles Luna (3 články)

S*áč! Chrissy Teigen se ostře pustila do hatera, který kritizoval vévodkyni Meghan za zpověď o potratu

 
Manželka zpěváka Johna Legenda, modelka Chrissy Teigen  (34) , přišla před pár měsíci o dítě . S potratem se nejdříve snažila vypořádat sama a poté se rozhodla podělit o svůj bolavý zážitek s veřejností. Na sociálních sítích dokonce sdílela fotky z nemocničního lůžka , které pořídila poté, co přišla o synka Jacka.
26.11.2020 13:55 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (58 článků)