Článek

Zoufalý táta utratil životní úspory, když hledal uneseného syna. Našel ho po 24 letech

 
Jednapadesátiletý Kuo Kang-tchang z Číny našel po téměř čtvrt století svého syna, kterého jako dvouleté batole unesli v roce 1997 obchodníci s lidmi od jejich domu v provincii Šan-tung. Otec od té doby po synovi pátral, projel kvůli tomu na motorce přes 500.000 kilometrů napříč státem, napsal dnes server britské BBC. Ten také poznamenal, že únosy dětí jsou v této asijské zemi velký problém, ročně jich takto zmizí tisíce.
13.07.2021 09:20 |

podobné články

Podobné články

Otec zachránil svého uneseného syna: Po 9 měsících ho našel v obchodním domě!

 
Čirou náhodou narazil otec z Číny na svého uneseného syna, který zmizel devět měsíců předtím. Čchen Čung-chung ho objevil v obchodním domě, kam ho vzali tři obchodníci s lidmi. Ti skončili v kriminále.
19.11.2017 06:20 |

podobné články

Uneseného syna ruského miliardáře osvobodila policie

 
Ruská policie v neděli osvobodila uneseného nejmladšího syna zakladatele a majitele známé ruské softwarové společnosti Jevgenije Kasperského. Pachatelé byli údajně zatčeni.
24.04.2011 17:05 |

podobné články

Zeman by hledal úspory v dotacích na zelenou energii a v dávkách

 
Prezident Miloš Zeman by hledal ve státním rozpočtu úspory v dotacích na obnovitelné zdroje energie a v některých sociálních dávkách. Řekl to dnes poslancům před schvalováním státního hospodářského plánu na příští rok, který podpořil. Zeman v projevu zopakoval, že je přesvědčen o tom, že v době hospodářského růstu má být rozpočet přebytkový, v časech krize schodkový. Pochválil plnění letošního státního rozpočtu, které zřejmě skončí přebytkem.
07.12.2016 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25759 článků)

Našel v popelnici STO TISÍC a hned je utratil! Hrozí mu ROK VĚZENÍ

 
Málo uvěřitelné štěstí měl muž (26) který při prohledávání kontejnerů ve Varnsdorfu našel dámskou koženou bundu a v jejích kapsách na 100 000 korun. Policejní mluvčí Vojtěch Haňka agentuře Mediafax v úterý sdělil, že nález nejen neoznámil, ale peníze utratil.
11.10.2011 11:15 |

podobné články

Otec v Číně našel syna uneseného před čtvrtstoletím

 
Jednapadesátiletý Kchuo Kchang-tchang z Číny našel po téměř čtvrtstoletí svého syna, kterého jako dvouleté batole unesli v roce 1997 obchodníci s lidmi od jejich domu v provincii Šan-tung. Otec od té doby po synovi pátral, projel kvůli tomu na motorce přes 500 tisíc kilometrů napříč státem.
13.07.2021 13:15 |

podobné články

Hanka a Tonča po návratu: Spojily se s rodinou uneseného v Libyi

 
Dva roky je věznili daleko od domova, musely se naučit muslimským zvykům a nevěděly, jestli kdy ještě uvidí své rodiny. I když by na dvouleté utrpení Hanka a Tonča jistě rády zapomněly, jsou jejich zkušenosti velmi cenné, zvláště pak pro rodinu kuchaře Pavla Hrůzy uneseného v Libyi...
16.08.2015 14:55 |

podobné články

Policie hledala uneseného muže! Vše bylo jinak!

 
Údajně uneseného muže hledali od pondělních pozdních večerních hodin policisté po celém Táborsku. Muže měli v automobilu unést dva neznámí pachatelé, ale jak se ukázalo, vše bylo jinak.
19.04.2011 09:30 |

podobné články

Vrátíme vám uneseného Brita za našeho duchovního, navrhuje Al-Káida

 
Al-Káida islámského Maghrebu nabízí Londýnu uneseného Brita výměnou za jordánského radikálního duchovního Abú Katadu, který je pokládán za vůdce islamistů v Evropě. Informuje o tom v pondělí agentura Reuters.
30.04.2012 08:20 |

podobné články

Islamisté zveřejnili video popravy amerického novináře uneseného v Sýrii

 
Bojovníci radikální organizace Islámský stát (IS) zveřejnili video s údajným stětím hlavy americkému novináři Jamesi Foleymu, jenž byl unesen v Sýrii. Islamisté ve videu naznačují, že mají v držení také dalšího uneseného amerického novináře Stevena Sotloffa. Jeho život prý bude záviset na dalším postupu Spojených států v Iráku. 
20.08.2014 10:30 |

podobné články

Noviny odhalily identitu Čecha, uneseného v Libyi. Pracoval tam prý jako kuchař

 
Ministerstvo zahraničí se snaží "držet pod pokličkou" identitu Čecha uneseného v Libyi. Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) jen ujišťuje, že úřady jsou v kontaktu s rodinou. Server iDnes.cz ale tvrdí, že byl unesen kuchař Pavel H. v Česku žijící na Vysočině, který do Libye cestoval opakovaně. Zatím není jasné, zda byl unesen, nebo se mu podařilo uniknout.
09.03.2015 22:11 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9570 článků)

Země EU byly vstřícné k žádosti o pomoc v případu uneseného Čecha

 
S velkou vstřícností a ochotou zemí EU pomoci se dnes setkal ministr zahraničí Lubomír Zaorálek poté, co na jednání s unijními kolegy otevřel případ Čecha nedávno uneseného v Libyi. Informoval o tom český ministr novináře. O věci dnes také v Bruselu absolvoval řadu dvoustranných schůzek.
16.03.2015 16:51 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2806 článků)

Češi zmizelí v Libanonu: Vezli výkupné pro uneseného Hrůzu?

 
Proč měla pětice Čechů, kteří zmizeli v Libanonu, u sebe statisíce dolarů? Podle zdroje Blesku zřejmě jeli vykoupit českého kuchaře Pavla Hrůzu, uneseného v Libyi. Nebo alespoň získat informace o jeho pobytu.
26.08.2015 05:00 |

podobné články

Rozvědka se pokusila osvobodit uneseného Čecha. Spletla se, zachránila Srba

 
Chtěli osvobodit uneseného českého kuchaře, místo toho ale nevědomky pomohli Srbovi. Podle informací iDNES.cz pomohla česká tajná služba na začátku roku osvobodit dva cizince. Měl mezi nimi být i unesený Pavel Hrůza, nakonec to ale nebyl on.
29.01.2016 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Čech (164 článků)

Pavla uneseného v Libyi prohlásili za nezvěstného: První slova manželky!

 
Okresní soud ve Žďáru nad Sázavou prohlásil Pavla Hrůzu uneseného v Libyi za nezvěstného. Vyhověl tak žádosti jeho manželky Radky, která po jednání poprvé promluvila s médii. Žena si postěžovala, že s ní úřady nekomunikují. Stále ale doufá, že se její manžel vrátí.
09.01.2019 18:30 |

podobné články

Tragická smrt Viktorka (†4) na koupališti: Zoufalý táta popsal, co se stalo

 
Dovádění na koupališti ve slovenském Štúrově se během okamžiku změnilo v tragédii. Čtyřletý chlapeček Viktor si hrál se svým tatínkem, když najednou zničehonic zkolaboval. Zoufalý táta popsal, co tragédii předcházelo.
20.06.2016 14:55 |

podobné články

Peruánec na internetu hledal trasu, ale... Na mapě našel jen nevěrnou manželku!

 
Jistý Peruánec hledal na internetových mapách Google Street View, v nichž si můžete virtuálně projít ulice, nejkratší cestu ke slavnému mostu Puente de los Suspiros de Barranco v Limě. Jenže našel něco úplně jiného – svou nevěrnou manželku!
13.10.2018 12:20 |

podobné články

Dcery (9) hledal v márnici, pak je spatřil živé na záběru v TV. Zoufalý Řek pátrá po dvojčatech

 
Počet obětí ničivého požáru v Řecku stoupl již na 79. Yiannis Philipopoulos věřil, že mezi nimi jsou i jeho dvě devítileté dcery Sophia a Vasiliki. Začal už dokonce obcházet márnice. Jaké bylo jeho překvapení, když pak obě holčičky spatřil živé a zdravé v televizi. Objevily se v jednom záběru na loď převážející evakuované lidi. Od té chvíle se ale po děvčatech slehla zem a zoufalý otec tak prosí veřejnost o pomoc.
25.07.2018 13:40 |

podobné články

Rodinná tragédie: Otec (†82) zemřel, když hledal oběšeného syna

 
Obrovské neštěstí postihlo rodinu z jedné obce na Valašskomeziříčsku. Otec (†82) zemřel, když hledal svého syna, který se oběsil.
19.03.2013 13:50 |

podobné články

Ambiciózní trenér Uhrin: Odkopl Slavii?

 
Zoufalý fotbal, zoufalé 4 body ze šesti ligových kol, zoufalý kádr a zoufalý kouč Michal Petrouš. To je Slavia.
14.09.2011 12:15 |

podobné články