Článek

Zoufalý muž se chtěl zabít: Skok z mostu mu strážníci rozmluvili

 
Tíživou životní situaci chtěl jednou pro vždy vyřešit starší muž z Prahy. Ten v sobotu krátce před dvacátou hodinou večer přišel na most ve Wilsonově ulici, který vede přes ulici Na Poříčí, a chtěl se skokem z něj zabít. Staršího muže si na kamerách všimla městská policie.
06.02.2017 14:45 |

podobné články

Podobné články

Policisté v Praze rozmluvili sebevrahovi skok z Vyšehradu

 
Muž si v neděli v noci vybral pro svůj sebevražedný skok hradby kolem Vyšehradu. Bez úhony přežil jen díky policistům, kteří mu sebevraždu rozmluvili.
03.11.2015 10:10 |

podobné články

Muž chtěl v Ostravě skočit z mostu, rozmluvili mu to strážníci městské policie

 
Dne 24. června 2014 přijal operátor tísňové linky městské policie oznámení o možném pokusu o sebevraždu. Volající viděl na mostě v Ostravě-Svinově muže, který postával za zábradlím. Na místo byla vyslána nejbližší hlídka. Strážníci záhy uviděli muže (27 let) sedícího na ochranné stříšce za zábradlím mostu. Strážníci se k němu pomalu blížili a zkoušeli s ním navázat kontakt.
26.06.2014 02:15 |

podobné články

VIDEO: Strážníci z Prahy 11 rozmluvili sebevraždu muži, který se chtěl pobodat nožem

 
Dobrý zásah si v pondělí večer připsali strážníci z Prahy 11. Muži, který seděl na lavičce s nožem namířeným na své břicho a vyhrožoval, že se zabije, rozmluvili sebevraždu.
24.10.2014 01:15 |

podobné články

Chci se zabít, napsal školák (15) spolužákům. Skok z Čechova mostu mu policisté rozmluvili

 
Chvíle hrůzy dnes zažili žáci a učitelka jedné ze základních škol v Praze. Chlapec totiž poslal svým spolužákům SMS, že se chystá ukončit svůj život skokem z Čechova mostu. Ti zprávu duchaplně ihned předali paní učitelce, která zalarmovala policii. Strážci zákona na mostě chlapce skutečně našli. Příběh má ale naštěstí dobrý konec.
25.04.2018 15:00 |

podobné články

Policisté rozmluvili sebevraždu muži, který chtěl skočit ze stožáru

 
Policisté rozmluvili v pátek odpoledne sebevraždu mladému muži, který chtěl na Rozvadovsku skočit ze stožáru elektrického vedení.
05.06.2010 15:50 |

podobné články

Muž hrozil skokem z mostu, policisté a hasiči mu to rozmluvili

 
Podroušený muž chtěl skočit z mostu ve Vrbenského ulici.
12.05.2010 10:25 |

podobné články

Chtěl se zabít! Policisté rozmluvili muži sebevraždu!

 
Městským strážníkům v Chomutově se dnes odpoledne podařilo rozmluvit sebevraždu pětadvacetiletému muži. Postavil se na železniční přejezd a čekal na vlak. Chtěl se jím nechat přejet. Strážníci s ním dvacet minut mluvili jak po telefonu, tak i přímo na kolejích.
26.08.2013 22:55 |

podobné články

Po Vltavě chtěl plout do Rio de Janeira: Strážník muži skok z Karlova mostu rozmluvil

 
Přání devětatřicetiletému muži nevyšlo. V neděli ráno chtěl skočit z Karlova mostu do Vltavy a po vodě plout do Ria de Janeira, aby se pomodlil u sochy Krista. Jeho bláznivý nápad mu ale „překazil“ strážník městské policie, který muži nabídl cigaretu za to, že sleze. Touha po cigaretě byla větší než cesta do Brazílie, muž z okraje mostu po chvíli slezl, zapálil si a poté nastoupil do vozu zdravotnické záchranné služby, která ho odvezla na psychiatrii.
01.08.2016 11:20 |

podobné články

Sebevrah chtěl SKOČIT POD METRO! Strážníci mu to ROZMLUVILI

 
Sebevraždu skokem pod metro ve stanici I. P. Pavlova se v neděli večer chystal spáchat čtyřicetiletý muž. Strážníkům úmysl přiznal, a proto hlídka přivolala záchranáře a strážníci muži čin rozmlouvali, řekla v pondělí Mediafaxu mluvčí strážníků Jana Přikrylová.
17.10.2011 15:40 |

podobné články

Muž (45) se chtěl zabít skokem z mostu na Pražském okruhu: Zachránili ho řidiči

 
Jenom díky velkému štěstí přežil muž skok z mostu na Pražském okruhu. Ze silnice ho odtáhli řidiči, kteří si ho všimli dřív, než bylo pozdě. Těžce zraněný teď leží v nemocnici.
29.05.2013 12:10 |

podobné články

Třebíčští strážníci zajistili muže, který chtěl skočit ze železničního mostu

 
Ve čtvrtek 6. března v odpoledních hodinách byli strážníci MP Třebíč požádání o pomoc Policií ČR, při zadržení muže, který chce ukončit svůj život skokem ze železničního mostu. Strážníci tohoto 46letého muže zajistili na ul. Koželužská v Třebíči.
10.03.2014 16:45 |

podobné články

V Praze se dnes uskutečnil skok do vody vybízející k ochraně řek

 
Na náplavce u Palackého mostu se dnes uskutečnil společný symbolický skok do Vltavy. Akce nazvaná Big jump má upozornit na nutnost chránit řeky a vracet k nim a do nich život. Do vltavské vody potom skočilo celkem sedm lidí. Skok pořádala nezisková organizace Koalice pro řeky, záštitu nad akcí převzal kajakář a olympionik Vavřinec Hradilek.
12.07.2015 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Vavřinec Hradilek (63 článků)

Sebevrah na Karlově mostě: Chtěl skočit do vody, skončil na psychiatrii

 
Nedokázal si život představit bez své milované přítelkyně, která mu dala košem. Mladík (29) se tedy v neděli v noci rozhodl, že se zabije skokem z Karlova mostu. Jeho čin mu ale strážníci městské policie rozmluvili. Alkoholem posilněného mladého muže si poté převzali do péče záchranáři, kteří ho odvezli rovnou na psychiatrii.
16.05.2016 17:25 |

podobné články

Muž se chtěl zabít! Těsně před skokem mu to rozmluvili policisté!

 
Od sebevražedného úmyslu odradili ve čtvrtek před půlnocí třiačtyřicetiletého muže jihlavští policisté. Muž zdůvodnil své počínání těžkou životní situací, řekla Mediafaxu v pátek policejní mluvčí Jana Kroutilová s tím, že nešťastníka odvezla záchranná služba do léčebného zařízení.
26.08.2011 11:00 |

podobné články

Brněnští strážníci rozmluvili mladíkovi sebevraždu

 
Včasným zákrokem přispěli ve středu odpoledne brněnští strážníci MP Brno k záchraně mladého života. Obrátila se na ně dívka, jejíž jednadvacetiletý kamarád se rozhodl spáchat sebevraždu a oznámil jí to prostřednictvím komunitní sítě na internetu. Hrozil, že si podřeže krk, a dívku svou zprávou nesmírně vyděsil.
28.08.2014 16:40 |

podobné články

Dramatická záchrana mladé sebevražedkyně: Dívka se chtěla zabít skokem z mostu

 
Mladá žena (22) z Kladna se v neděli večer pokusila zabít skokem ze Sítenského mostu. Strážníci městské policie ji objevili na městských kamerách. Dívku se podařilo zachránit. Proč chtěla se svým životem skoncovat se zjistit nepodařilo.
18.02.2015 13:15 |

podobné články

Strážníci zabránili muži ve skoku z mostu do Vltavy, chtěl tím vyřešit partnerské neshody

 
V sobotu ráno kolem páté hodiny prováděli strážníci z Hlídkového útvaru kontrolu veřejného pořádku na Palackého náměstí v centru metropole. Při této kontrole je upozornil řidič projíždějícího vozidla Taxi, že na Palackého mostu pobíhá nahý muž a chce z něj pravděpodobně skočit do řeky.
22.03.2014 22:40 |

podobné články

Žena chtěla spáchat sebevraždu skokem z mostu, policisté jí její čin rozmluvili

 
V pátek kolem půl deváté večer přijali policisté na linku 158 oznámení od 26 leté ženy z Přerova o tom, že chce ukončit svůj život. Pomocí telefonátu získali i její popis a místo, kde by se měla nacházet. Na místo vyslaná policejní hlídka z obvodního oddělení Přerov 2 našla ženu sedící na betonové zdi mostu na nábřeží PFB v Přerově.
02.11.2014 14:45 |

podobné články

Policisté jeli k zásahu tramvají! Muž chtěl skočit z mostu!

 
Skokem z výšky chtěl v pátek ukončit život muž poblíž pražského Barrandovského mostu, zabránili mu v tom strážníci. Ti nechtěli muže rozrušit, zastavili služebním vozidlem nedaleko a nastoupili v zastávce do tramvaje jedoucí směrem k přemostění, informovala v pondělí Mediafax mluvčí Jana Přikrylová.
21.11.2011 15:55 |

podobné články