Článek

Zoufalá manželka slaví narozeniny. Teri Hatcher si do obličeje nechala napíchat sud botoxu

 
Svého času byla Teri Hatcher velmi půvabnou ženou, avšak odmítla se smířit se stárnutím a k nepřirozené kráse si pomáhá botoxem. Právě dnes slaví rodačka z Kalifornie čtyřiapadesáté narozeniny. Těžko říct, jestli je věk u herečky, která se proslavila v seriálu Zoufalé manželky, vůbec poznatelný vzhledem k množství botoxu ve tváři.
08.12.2018 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (53 článků)
Podobné články

Teri Hatcher: Angelina Jolie se pro bondgirl nehodí, nemá mozek

 
Herečka Teri Hatcher si myslí, že Angelina Jolie nikdy nebude bondgirl. Pro roli se prý totiž nehodí. Je sice svůdně krásná a pro mnoho mužů symbolem ženské smyslnosti, jenže podle Teri jí chybí druhý aspekt, totiž inteligence. „Bondgirl by měla mít obě složky, tělo i mozek,“ zdůraznila Hatcher .
15.05.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2116 článků) , Teri Hatcher (53 článků)

Teri Hatcher má prasečí chřipku

 
LOS ANGELES (Famous) – Prasečí chřipka zasáhla už i ulici Wisteria Lane ze Zoufalých manželek . Potenciálně smrtelný virus chytila Teri Hatcher , představitelka hlavní hrdinky Susan. Virus H1N1 u ní diagnostikovali lékaři včas a Teri ihned nasadili léky.
30.10.2009 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (53 článků)

Teri Hatcher: Stres likviduju kávou

 
Herečka Teri Hatcher chápe rodiče, kteří při výchově zažívají stres a nervy. Ona má na starosti jedinou dceru a dobře ví, jaké hádky mezi nimi vznikají, když je Teri ve stresu. Tomu se snaží vždy předcházet, přičemž nejúčinnější zbraní je v tomto případě káva.
09.04.2011 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (53 článků)

Vychrtlá Teri Hatcher: Stres likviduju kávou

 
Herečka Teri Hatcher chápe rodiče, kteří při výchově zažívají stres a nervy. Ona má na starosti jedinou dceru a dobře ví, jaké hádky mezi nimi vznikají, když je Teri ve stresu.
18.04.2011 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (53 článků)

Zoufalka Teri Hatcher to skoro v padesáti s honbou za mládím přehnala. Vyběhala se až do vyzáblosti

 
Faldy děsí herečku Teri Hatcher stejně jako vrásky. A zatímco s důsledky stárnutí v obličeji nechává bojovat odborníky ovládající práci se skalpely a jehlou, se změnami na těle zápasí sama. A že Teri neponechává nic náhodě, je patrné na první pohled. Svědčí o tom absence mimiky ve tváři a to, že denně naběhá několik kilometrů po okolí svého domu v Los Angeles.
06.03.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (53 článků)

Teri Hatcherová: Jsem zajištěná, ten pravý už může přijít

 
Herečka Teri Hatcherová, kterou proslavil seriál Zoufalé manželky, čeká na toho pravého. Podle ní je čas, aby přišel. Jak uvedla, sama se cítí šťastná a navíc zajištěná, a tak nevidí důvod, proč by láska nemohla vzplanout. Další články k tématu: Teri Hatcherová vzala na galavečer svou dceru, je krásná po mamince Teri Hatcherová se nemůže obléct, trpí záhadnou nemocí Teri Hatcherová zůstává v Zoufalkách, vydupala si 8 milionů za díl
18.08.2013 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (53 článků)

Zoufalka Teri Hatcher: Zděsila se sama sebe!

 
Strhaná, opuchlá, s obrovskými pytly pod očima. Herečka Teri Hatcher (45) se rozhodla, že podpoří ženy s příliš nízkým sebevědomím. Jak jinak si vysvětlit fotky, které nedávno zveřejnila na internetu. Je na nich nenalíčená, oblečená jen do ručníku. A teď se dokonce nechala natočit při procesu jejího zkrášlování před filmováním. Nahrávku navíc neváhala zveřejnit v celostátně sledovaném pořadu Oprah Winfrey (56)!
06.10.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (53 článků) , Oprah Winfrey (151 článků)

Zoufalka Teri Hatcher to vzala zkrátka, má nové mikádo

 
Zapomeňte na zoufalou manželku Susan! Teri Hatcher (47) se snaží ze své bývalé role vymanit a omladit se. A to jak jinak, než účesem. Americká herečka shodila dlouhé vlasy a nechala si setříhat mikádo.
28.06.2012 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (53 článků)

Výběr slunečních brýlí: Orientujte se podle tvaru obličeje

 
Léto je v plném proudu a každý z nás by měl myslet jak na svůj vzhled, tak pochopitelně také na zdraví. Jednou z tradičních letních pomůcek jsou bezesporu i sluneční brýle. Jedná se o sortiment prodávající se v mnoha cenových kategoriích a podobách. Vybrat si ten správný model nemusí být vůbec jednoduché. V potaz je zapotřebí brát spousty aspektů, mezi něž patří například vzhled obrouček, barva samotných skel anebo výše UV faktoru. Kritérií je zkrátka hodně. My se budeme zabývat spíše estetickým hlediskem a pokusíme se zaměřit na volbu brýlí podle tvaru obličeje. Nákup brýlí dle obličeje Co se týká samotných kritérií výběru brýlí podle tvaru obličeje, je třeba myslet na to, aby kopírovaly jeho tvar. Do zákrytu musí brýle jít jak s lícní, tak i se spánkovou kostí. Hodně důležitý je i nosník. Na nose by měly sedět brýle rovně a poskytovat maximální pohodlí. Musí jednoduše kopírovat kořen nosu. Tvar obličeje prozkoumejte zkrátka předem a až poté se věnujte výběru tvaru obrub. Jaké tedy volit podle typů obličejů? Na hranatý obličej nepatří hranaté brýle Jestliže se váš obličej vyznačuje hranatými ostrými rysy, vyplatí se vsadit na obé tvary brýlí. Typické jsou na hranatém obličeji vystouplé lícní kosti, do široka rostená čelist a hranatý tvar brady. Mimo oválné obruby se vyplatí volit i nějaké asymetrické tvary. Celkový look bude mnohem jemnější. Podporovat již tak ostré rysy by bylo nošením dříví do lesa. Kulatý obličej potřebuje zvýraznit Máte obličeje spíše do kulata? Stačí si změřit jeho šířku a výšku. Pokud se rozměry budou hodně přibližovat, s největší pravděpodobností kulatý skutečně je. Potřebujete prostě a jednoduše mnohem výraznější brýlové obruby, které dokážou váš obličej dokonale zvýraznit. S tímto tvarem obličeje raději na brýle, které nosil John Lennon. Celkový vzhled hlavy pak připomíná kouli, která je ještě právě brýlemi dokonale zvýrazněná. Tvar trojúhelníku je třeba zjemnit Jestliže je horní část obličeje... Čtěte více Příspěvek Výběr slunečních brýlí: Orientujte se podle tvaru obličeje pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (199 článků)

Teri Hatcher ze Zoufalých manželek - Začínala se Supermanem, teď je superženou!

 
05:00 – Už je tomu šestnáct let, co Teri Hatcher (44) zazářila po boku Deana Caina (42) coby seriálového Supermana. Roli superženy si vyzkoušela včera – absolvovala charitativní triatlon v americkém Los Angeles!
15.09.2009 02:10 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (53 článků) , Dean Cain (4 články)

Zoufalka Teri Hatcher: Zvládla triatlon!

 
Před tou dámou je potřeba smeknout! V seriálu Zoufalé manželky hraje životem smýkanou Susan, zato v civilu je herečka Teri Hatcher (44) tvrdá ženská, která se jen tak něčeho nezalekne.
15.09.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (53 článků)

Teri Hatcher: Zoufalka už zase trápí tělo

 
Tvrdý trénink tentokrát nechává okolí klidným. Není to tak dávno, co si blízcí herečky Teri Hatcher (44) mohli oddechnout – dostala se ze šíleného hubnoucího kolotoče, který ji málem stál zdraví.
21.09.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (53 článků)

Teri Hatcher ze Zoufalek: Dostala prasečí chřipku!

 
Teri Hatcher ze seriálu Zoufalé manželky dostihl zákeřný virus H1N1. Zdravím kypící herečku prasečí chřipka skolila, a je tak ohroženo natáčení seriálu!
30.10.2009 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (53 článků)

Teri Hatcher je nemocná, ale prasečí chřipku nemá

 
LOS ANGELES (Famous) – Zprávy o prasečí chřipce na natáčení Zoufalých manželek nejsou pravdivé. Herečka Teri Hatcher je sice nemocná, ale virus H1N1 u ní lékaři nediagnostikovali. Silný zánět dýchacích cest způsobil jiný, méně nebezpečný virus.
01.11.2009 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (53 článků)

Teri Hatcher: Při striptýzu si zlomila žebro!

 
Herečka Teri Hatcher (45), známá ze seriálu Zoufalé manželky, nacvičovala svůdné pohyby okolo striptérské tyče několik dní. Výsledkem hereččina snažení nebyli vzrušení muži, ale zlomené žebro!
11.01.2010 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (53 článků)

Zoufalka Teri Hatcher má problémy s bradavkami!

 
Jednačtyřicetiletá herečka Teri Hatcher způsobuje filmařům při natáčení seriálu Zoufalé manželky nemalé problémy svými ztopořenými bradavkami.
15.02.2010 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (53 článků)

Teri Hatcher: Nutím kamarády, aby mi našli chlapa

 
Herečka Teri Hatcher je nezadaná a touží po chlapovi. Jenže sama si ho nedokáže pořád najít. Proto instruovala všechny své kamarády a známé, aby jí doporučili všechny muže, kteří jsou zrovna nezadaní a hodili by se k ní. Na náhodné setkání s tím pravým prý už nevěří.
11.04.2010 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (53 článků)

Zoufalka Teri Hatcher zaútočila na Angelinu Jolie: „Nemá mozek!“

 
Herečka Teri Hatcher si myslí, že Angelina Jolie nikdy nebude bondgirl. Pro roli se prý totiž nehodí.
17.05.2010 03:40 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2116 článků) , Teri Hatcher (53 článků)

Teri Hatcher: Zoufalé foto zoufalé manželky!

 
Teri Hatcher (45) na Facebook vyvěsila sérii fotek, na kterých se předvedla světu bez make-upu, s mokrými vlasy, kruhy pod očima a omotaná jen do ručníku. Těžko hádat, co zveřejněním záběrů chtěla dokázat. Pravděpodobně se snažila přesvědčit fanoušky, že ačkoli vyzkoušela botox, pořád jí funguje mimika.
12.08.2010 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (53 článků)