Článek

Zoufalá manželka Marcia Cross slaví 58 let: Rakovinu konečníku považuje za dar

 
Marcia Cross, známá především jako Bree ze seriálu Zoufalé manželky, slaví 58. narozeniny. Zatímco dnes už znovu hraje a ze všech sil se stará o rodinu, ještě před třemi lety se bála o život - roku 2017 jí byla diagnostikována rakovina konečníku. Tu dle svých slov dnes vidí jako dar.
25.03.2020 08:01 |

podobné články

Osobnosti: Marcia Cross (20 článků)
Podobné články

Zoufalá manželka Marcia Cross je v padesáti jako proutek: Takhle ladně se proháněla na bruslích

 
Je to neuvěřitelné, ale herečka Marcia Cross letos opravdu oslavila 51. narozeniny. Hvězda seriálů Zoufalé manželky a Melrose Place vypadá stále skvěle.
03.12.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Marcia Cross (20 článků)

»Zoufalka« Marcia Cross: Potrápily ji kalhotky!

 
Tak tohle by se Bree Van de Kampová nikdy nemohlo stát! Marcia Cross (49) si ale vzala příliš těsné prádlo a musela si sáhnout do rozkroku...
26.04.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marcia Cross (20 článků) , Bree Van de Kamp (3 články)

»Zoufalka« Marcia Cross: Proč má ruku v rozkroku?

 
Tak tohle by se Bree Van de Kampová nikdy nemohlo stát! Marcia Cross (49) si ale vzala příliš těsné prádlo a musela si sáhnout do rozkroku...
26.04.2011 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Marcia Cross (20 článků) , Bree Van de Kamp (3 články)

Zrzka ze Zoufalých manželek Marcia Cross ukázala svá krásná dvojčata

 
Americká herečka Marcia Cross (49) známá především jako vzorná hospodyňka Bree Van de Kamp ze seriálu Zoufalé manželky si ve středu vyrazila se svými čtyřletými dvojčaty Eden a Savannah do zábavního parku Santa Monica Pier v Kalifornii. Jako správná maminka se svými dlouhovlasými andílky absolvovala všechny atrakce, včetně střelnice, na kterou se holčičí trojice obzvlášť soustředila.
23.06.2011 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Marcia Cross (20 článků) , Bree Van de Kamp (3 články)

Marcia Cross trénuje kondičku na cestu do Indie

 
Právě po osmi letech dokončila natáčení seriálu Zoufalé manželky, ale herečka Marcia Cross (50) už se poohlíží po jiném dobrodružství. A jak se zdá, už ho našla. Zanedlouho se totiž chystá na cestu do Indie.
29.06.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Marcia Cross (20 článků)

Padesátnice Marcia Cross ze Zoufalých manželek neukočírovala šaty ve větru a ukázala víc, než chtěla

 
Jak zrádný dokáže být mořský vítr ve středu odpoledne okusila herečka Marcia Cross. Ačkoli si oblékla decentní šaty v maxi délce, jejich lehký splývavý materiál v kombinaci s větrným počasím způsobil, že v silách hvězdy seriálu Zoufalé manželky nebylo oděv ukočírovat. Padesátiletá herečka tak předvedla v celé své kráse nejen nožky...
24.08.2012 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Marcia Cross (20 článků)

VW představil vytuněný Cross Caddy

 
Nový Volkswagen Cross Caddy rozšíří od jara 2013 paletu modelů Cross. Cross Caddy doplní rodinu modelů, postavených dosud na základě osobních modelů Polo, Golf a Touran.
18.09.2012 16:05 |

podobné články

Zrzka ze Zoufalých manželek je v 53 letech kočka i nenalíčená: O figuře dvacítky ani nemluvě!

 
Americká herečka Marcia Cross už mnohokrát názorně předvedla, že líčení pro ni rozhodně nepředstavuje nedílnou součástí příprav před odchodem z domu. Před pár dny Marcia doprovázela na lekci tance svoji osmiletou dceru Savannah nedaleko jejich domova v Santa Monice. I přesto, že je herečka zrzka, bez make-upu si ostudu rozhodně nikdy neuřízne ani po padesátce...
06.06.2015 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Marcia Cross (20 článků)

Přiznání Bree ze Zoufalek: NÁDOR KONEČNÍKU!

 
Americká herečka Marcia Anne Cross (56) známá díky roli Bree v seriálu Zoufalé manželky přiznala, že bojovala s rakovinou! Herečka to napsala pod fotografii na sociální síti poté, co podstoupila chemoterapii.
02.10.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Marcia Cross (20 článků) , Anne Anne (97 článků)

Trapas Marcie Cross: V papučích a šatech s visačkou!

 
Hvězda seriálu Zoufalé manželky, zrzavá Marcia Cross vzbudila pozdvižení. Po ulici se jen tak procházela v růžových chlupatých bačkorách a khaki šatech se zlatavým vzorem, které měly stále připevněnou visačku z obchodu!
24.08.2010 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Marcia Cross (20 článků)

Zoufalka Cross ukázala prsa i dokonalou postavu

 
Upjatá puritánka? Kdeže! Marcia Cross (49) dokázala, že jí rozhodně nevadí být středem pozornosti. Na pondělní předávání módních "Oscarů" dorazila v tělo obepínající kombinéze pošité flitry, jejíž hluboký výstřih odhaloval bujné poprsí.
07.06.2011 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Marcia Cross (20 článků)

Dvojčata "Zoufalky" Marcii Cross jsou každé jiné!

 
Herečka Marcia Cross (49), která se divákům vryla do paměti hlavně rolí v seriálu Zoufalé manželky, má čtyřletá jednovaječná dvojčata, ale každé je jiné! Holčičky mají každá jiný styl.
19.12.2011 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Marcia Cross (20 článků)

Ice ice baby! Marcia Cross vzala dvojčata a manžela na brusle

 
Takhle vypadají zimní radovánky rodiny Marcii Cross (49). S manželem Tomem Mahoneym (53) a čtyřletými dvojčaty Eden a Savannah strávili celé odpoledne na kluzišti. Zrzavá herečka vypadala jako profesionálka!
29.12.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Marcia Cross (20 článků)

Zoufalá Marcia Cross: Klidně se vrátím k profesi psycholožky

 
Když nebudou kšefty v televizi, vrátí se k původní profesi.
13.04.2011 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Marcia Cross (20 článků)

Dopravní podnik prodlouží kritizovanou smlouvu s Cross Point

 
Pražský dopravní podnik (DPP) prodlouží kritizovanou smlouvu s firmou Cross Point na prodej jízdenek ve vestibulech metra. Nepodařilo se mu vybrat nového dodavatele. Na dotaz ČTK to řekl mluvčí DPP Jiří Štábl. Původní smlouva s Cross Point, kterou podnik vloni na podzim kvůli nevýhodnosti vypověděl, končí v závěru února.
19.02.2014 13:00 |

podobné články

Zrzavá hvězda Merlose Place a Zoufalek Crossová: Přiznala rakovinu!

 
Hollywoodská herečka Marcia Cross (56) známá jako Bree Hodgová ze Zoufalých manželek nebo Kimberly ze seriálu Merlose Place oznámila světu, že bojovala s rakovinou. Tuto nemoc před veřejností dosud tajila.
28.09.2018 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Marcia Cross (20 článků)

Crossová ze Zoufalek bojovala s rakovinou konečníku. Nemoc tajila

 
Herečka Marcia Crossová (56), známá jako Bree Hodgová ze seriálu Zoufalé manželky, prošla náročnou léčbou rakoviny. Ta u ní byla zjištěna devět let poté, co si bojem s tímto onkologickým onemocněním prošel i její manžel Tom Mahoney (60).
12.10.2011 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Tori Spelling (235 článků)

Na rakovinu tlustého střeva a konečníku ročně v ČR umírají tisíce lidí, mnozí z nich zbytečně

 
Diagnóza rakoviny tlustého střeva a konečníku je každoročně sdělena více než 8 tisícům obyvatel České republiky. Za stejnou dobu pak téměř 4 tisíce lidí na tuto nemoc zemřou.
02.06.2014 16:40 |

podobné články

Noční motýl Hana Vítová (†73): Před 30 lety se upila po sebevraždě dcery!

 
30 let uplynulo od smrti jedné z prvorepublikových hvězd, krásné herečky s melancholickým výrazem Hany Vítové (†73). Byla to právě její vrozená melancholie, která tak působila v jednom z jejích filmů Noční motýl. Život se s ní nemazlil ani ve skutečnosti.     život byl k Vítové neobyčejně krutý. Manžel ji opustil kvůli mladší ženě, se kterou navíc žil v jejich společném bytě. Její dcera Bedřiška spáchala sebevraždu. Našla ji zamčenou v koupelně, kde si podřezávala žíly. Zoufalá herečka se k dceři snažila dostat. Její prosby ale přerušilo prudké otevření dveří, dívka vyběhla z koupelny a přímo před zraky své matky skočila z okna. Zemřela po pár hodinách v nemocnici. Důvodem její sebevraždy byl údajně nenaplněný vztah k herci Miloši Kopeckému. Jak to dopadlo: herečka se stáhla do ústraní, většinu času trávila na chatě u Berouna, živila se překlady a u toho až do smrti popíjela. Bez láhve vína se už prostě neobešla. 3. března 1987 ji našla na podlaze její bytu přítelkyně, když jí nesla nákup. Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/90390/krasna-hana-vitova-jeji-dcera-pred-ni-spachala-sebevrazdu.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy život byl k Vítové neobyčejně krutý. Manžel ji opustil kvůli mladší ženě, se kterou navíc žil v jejich společném bytě. Její dcera Bedřiška spáchala sebevraždu. Našla ji zamčenou v koupelně, kde si podřezávala žíly. Zoufalá herečka se k dceři snažila dostat. Její prosby ale přerušilo prudké otevření dveří, dívka vyběhla z koupelny a přímo před zraky své matky skočila z okna. Zemřela po pár hodinách v nemocnici. Důvodem její sebevraždy byl údajně nenaplněný vztah k herci Miloši Kopeckému. Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/90390/krasna-hana-vitova-jeji-dcera-pred-ni-spachala-sebevrazdu.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy život byl k Vítové neobyčejně krutý. Manžel ji opustil kvůli mladší ženě, se kterou navíc žil v jejich společném bytě. Její dcera Bedřiška spáchala sebevraždu. Našla ji zamčenou v koupelně, kde si podřezávala žíly. Zoufalá herečka se k dceři snažila dostat. Její prosby ale přerušilo prudké otevření dveří, dívka vyběhla z koupelny a přímo před zraky své matky skočila z okna. Zemřela po pár hodinách v nemocnici. Důvodem její sebevraždy byl údajně nenaplněný vztah k herci Miloši Kopeckému. Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/90390/krasna-hana-vitova-jeji-dcera-pred-ni-spachala-sebevrazdu.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy život byl k Vítové neobyčejně krutý. Manžel ji opustil kvůli mladší ženě, se kterou navíc žil v jejich společném bytě. Její dcera Bedřiška spáchala sebevraždu. Našla ji zamčenou v koupelně, kde si podřezávala žíly. Zoufalá herečka se k dceři snažila dostat. Její prosby ale přerušilo prudké otevření dveří, dívka vyběhla z koupelny a přímo před zraky své matky skočila z okna. Zemřela po pár hodinách v nemocnici. Důvodem její sebevraždy byl údajně nenaplněný vztah k herci Miloši Kopeckému. Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/90390/krasna-hana-vitova-jeji-dcera-pred-ni-spachala-sebevrazdu.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
03.03.2016 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Hana Vítová (29 článků)