Článek

Zorka Hejdová se stěhuje na Kanáry: Druhá řada Love Island slibuje nové tváře i nový formát

 
Druhá série oblíbené reality show Love Island 2022 startuje už v pondělí 19. 9. na Voyo. Dočkají se i diváci Novy. Zásadní změnou bude výměna moderátorky Nikol Moravcové za Zorku Hejdovou. Podle informací od TV Nova se můžeme těšit i na další novinky.
16.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Moravcová (289 článků)
Podobné články

Zkusíme, jaké je to žít u moře, říká moderátorka Love Islandu Zorka Hejdová

 
Novou průvodkyní života ve vile reality show Love Island bude od konce září moderátorka Zorka Hejdová. Tu znají diváci například díky moderování pořadu Snídaně s Novou či třetí řady Česko Slovenské SuperStar. S manželem Mírou Hejdou a synem se rodina kvůli natáčení na čas stěhuje na Kanárské ostrovy.
29.08.2022 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (217 článků)

Moderátorka Zorka Hejdová šla donaha: Poslední odvážné foto před plánovaným přírůstkem do rodiny?

 
Moderátorka Evropy 2 "Zorka Hejdová":http://www.extra.cz/tema/zorka-hejdova je se svým mužem a moderátorem "Mírou Hejdou":http://www.extra.cz/tema/miroslav-hejda přes pět let, z toho jsou přes rok manželé.
21.08.2014 07:25 |

podobné články

Zástěra je na roztrhání: Co ho čeká, prožili naposled Lunetici, tvrdí Zorka Hejdová

 
Reality show Survivor ještě není ani v polovině, ale na kapitána Tomáše Zástěru (42) si již dělá zálusk mnoho nápadnic. Nabídky pro něj ke vztahu si nyní pročítá Zorka Hejdová (31), která se mu stará o Instagram. Nad jednou se velmi pobavila, ta byla napsaná ve stylu spolupráce a také částečné nabídky k sňatku. Jak s tím Zorka naloží? "Ten kluk vůbec neví, co ho po návratu čeká," baví se Zorka.
03.02.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zástěra (87 článků)

Zorka Hejdová vzala práci Nikol Moravcové. S rodinou se ale musí stěhovat na Kanárské ostrovy

 
V pondělí 19. září se na Voyo vrátí Love Island, žhavá reality show plná zábavy, slunce a romantiky. Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude opět ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života. Novou moderátorkou pořadu bude navíc oblíbená Zorka Hejdová (32), která se v rozhovoru pro TV Nova rozpovídala o své nové úloze.
25.08.2022 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Moravcová (289 článků)

Práce snů Zorky Hejdové: Moderování Love Islandu jako luxusní rodinná dovolená na Kanárech

 
Práce snů. Tu Zorka Hejdová vyfoukla Nikol Moravcové. Právě po ní totiž převzala moderátorskou štafetu veleoblíbené reality show Love Island, která se natáčí na ostrově Grand Canaria a Zorka se opravdu nepředře. V soutěži se totiž objevuje jen zřídkakdy, a to především v nejdůležitějších momentech, jako je recoupling, vyřazování či příchod nových soutěžících. Jelikož ale s ní mohli odletět její syn Nikolas a manžel Míra, ona si užívá luxusní rodinnou dovolenou, což je zřejmé i z jejího Instagramu. 
03.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Moravcová (289 článků) , Míra Hejda (217 článků)

Zorka Hejdová ráda utíkala od chlapů. Manžel si ji pojistil svatbou a hypotékou!

 
Než moderátorka Zorka Hejdová (25) poznala svého muže Míru (32), zlomila několik mužských srdcí. Stačilo málo a Zorka vzala nohy na ramena. Jediný Míra to rychle pochopil a Zorku si pojistil svatbou. Před časem si na hypotéku pořídili dům za Prahou s velkou zahradou a bazénem.
02.10.2015 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (217 článků)

PODFUK?! Zorka Hejdová ze Snídaně s Novou má prý nové silikony, ale... Dnes ráno je nechala doma?

 
Brzy ráno obletěla Česko zpráva, že moderátorka Snídaně s Novou Zorka Hejdová si pořídila nová silikonová ňadra, prý rovnou trojky. Jenže pozorný divák dnešní ranní relace musel být v šoku. Vypadalo to totiž, že Zorka nová prsa nechala doma manželovi na hraní.
20.06.2014 13:05 |

podobné články

Novopečená maminka Zorka Hejdová: Promluvila o orgasmu při porodu

 
Moderátorka Zorka Hejdová (30) se s manželem Miroslavem Hejdou (37) stali nedávno novopečenými rodiči rozkošného syna Nikolase, který roste jako z vody. Ve své volné chvíli se rozhodla Zorka promluvit nejen o porodu, ale také o nové životní roli být maminkou i o těch nejnáročnějších momentech.
13.05.2021 08:10 |

podobné články

Z Love Islandu se stal Survivor: Vilu lásky ohrožuje tropická bouře Hermína

 
Na Kanárské ostrovy, kde se momentálně natáčí druhá řada reality show Love Island, dorazila tropická bouře Hermína. Z toho důvodu bylo pozastaveno natáčení, jak pro eXtra.cz prozradil PR manažer pořadu Daniel Maršalík. Situaci na ostrově navíc na své sociální sítě dokumentují moderátorka pořadu Zorka Hejdová (32) a její manžel Míra Hejda (38).
25.09.2022 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (217 článků) , Daniel Daniel (847 článků) , Daniel Daniel (847 článků) , Daniel Daniel (847 článků) , Daniel Daniel (484 článků) , Daniel Daniel (847 článků) , Daniel Daniel (847 článků) , Daniel Daniel (847 článků) , Daniel Daniel (847 článků) , Daniel Daniel (117 článků)

Explochodráha Hejdová opět předčila manžela! Po kšeftech a talentu má konečně větší i prsa!

 
Moderátorka "Zorka Hejdová":http://www.extra.cz/tema/zorka-hejdova, dříve Kepková, je skromná dívka, která rozhodně nemá na rozhazování, protože ze svého platu v rádiu a ve Snídani s Novou musí zásadně přispívat do rodinné kasy, kterou sdílí s manželem "Miroslavem":http://www.extra.cz/tema/mira-hejda, který je chudší, protože plzeňské rádio je chudší než Evropa 2 a TV Óčko, kde moderuje, je všecko jen ne zlatý důl.
20.06.2014 20:00 |

podobné články

Zorka Hejdová: Plánujete zvolnit kvůli přípravám na rodinu?!

 
Zorka Hejdová (27) patří mezi velmi úspěšné moderátorky, je velmi aktivní na sociálních sítí a také je ambasadorskou mnoho známých značek. Zkrátka a dobře se pohledná moderátorka nezastaví, ale to se má změnit. Hejdová by chtěla v letošním roce zvolnit. Plánuje snad s manželem Mírou Hejdou založit rodinu?
21.04.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (217 článků)

Zorka Hejdová: Plánujete zvolnit kvůli přípravám na rodinu?!

 
Zorka Hejdová (27) patří mezi velmi úspěšné moderátorky, je velmi aktivní na sociálních sítí a také je ambasadorskou mnoho známých značek. Zkrátka a dobře se pohledná moderátorka nezastaví, ale to se má změnit. Hejdová by chtěla v letošním roce zvolnit. Plánuje snad s manželem Mírou Hejdou založit rodinu?
27.04.2018 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (217 článků)

Zorka Hejdová o vlásek unikla smrti: Šílenou nehodu jsme pořádně zapili!

 
Zorka Hejdová (23) se svým manželem Mírou (30) v sobotu u Plzně o vlásek unikli smrti, když jeli těsně před vozem, do kterého ujíždějící zloděj napálil svoje auto. Nyní se o osudné sobotě Zorka rozpovídala i před kamerou. Co všechno přiznala?
30.12.2013 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (217 článků)

Je to ještě hezké? Zorka Hejdová ukázala šíleně namakané břicho plné svalů

 
Moderátorka Zorka Hejdová  (25) na sobě dál dře. Třikrát týdně tvrdě maká ve fitku a její břicho je samý sval. Zorka po roční dřině už vypadá, že by se klidně mohla přihlásit na nějakou soutěž bikini fitness. Své vypracované břicho nám ukázala a dře dál.
05.11.2015 07:35 |

podobné články

Moderátorka Zorka Hejdová ukázala rodiče: Komu je víc podobná?

 
Blondýnka Zorka Hejdová (26) patří mezi naše nejhezčí moderátorky. Na svůj věk toho má za sebou profesně už hodně a její rodiče na ni můžou být náležitě pyšní. Kterému z nich je Zorka více podobná? Hlasujte v anketě…
11.10.2016 09:40 |

podobné články

Takovým tělíčkem se dříve chlubit nemohla: Zorka Hejdová je v odvážné síťce neskutečně sexy! Celé FOTO UVNITŘ

 
Zorka Hejdová (27) nikdy nebyla tlustá, ale jisté nedostatky se najdou vždy. Právě na nich blonďatá moderátorka pořádně zamakala a dnes můžeme říct, že úspěšně. Zorka se předvedla v šíťovaných punčoškách a rozpálila sociální sítě!
08.03.2018 08:35 |

podobné články

Takhe jí to seklo: Zorka Hejdová oslavila 30. narozeniny ve velkém stylu! Od manžela dostala neuvěřitelný dárek

 
Moderátorka Zorka Hejdová  (30) oslavila ve velkém stylu velké jubileum - 30. narozeniny. Své přátele pozvala na pořádný mejdan nadaleko Plzně. "Ještě se vzpamatovávám. Bylo to super. Měli jsme rodinný oběd, pak dorazili kámoši a ve dvě ráno jsme šli spát. Bylo to skvělý." řekla Super.cz Zorka.
05.07.2020 11:55 |

podobné články

Zorka Hejdová vkročila do 6. měsíce těhotenství: Oslavila to nahou fotkou z koupelny

 
Oblíbení moderátoři Zorka Hejdová (30) a Míra Hejda (37) v říjnu překvapili své fanoušky, když na sociálních sítích oznámili, že čekají miminko. Čas utíká velmi rychle a dnes už je Zorka v 6. měsíci těhotenství. Ten oslavila tím, že na Instagram přidala nahou fotku z koupelny.
14.12.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (217 článků)

Těhotná Zorka Hejdová to má za pár: Ukázala obří bříško a dojemné video s pohyby miminka

 
Moderátorka Zorka Hejdová (30) a Míra Hejda (37) to mají za pár. V 8. měsíci těhotenství ukázala Zorka rostoucí bříško, ve kterém se zatím před světem skrývá jejich první děťátko. Už v 7. měsíci se svěřila, že nepatří mezi těhule, které mají malinké bříško, a byla zvědavá, do jaké velikosti ještě vyroste.
12.02.2021 15:31 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (217 článků)