Článek

Zoopark Zájezd na Kladensku: Největší přístupná kolekce chameleonů na světě

 
Barvy mění jako ponožky. Jsou odvážní, zdatní lovci. Chameleoni jsou fascinující tvorové. Jejich největší druhovou kolekcí na světě se pyšní Zoopark Zájezd na Kladensku.
28.03.2021 12:10 |

podobné články

Podobné články

Chameleoni kobercoví v Zooparku Zájezd: Mláďata se klubou na svět!

 
Mistři barevných převleků chameleoni kobercoví se líhnou v těchto dnech v Zooparku Zájezd na Kladensku. Rozrůstá se tu tak dále největší veřejná sbírka chameleonů na světě.
19.02.2021 05:10 |

podobné články

Zoopark Zájezd jen těsně unikl krachu, v pondělí znovu otevře brány návštěvníkům

 
Malé rodinné zoo kousek za Prahou, chovající na sto druhů zvířat, hrozil krach. Po nuceném uzavření svých prostor v rámci vládních nařízení v boji proti koronaviru čelila existenčním problémům. Jakožto soukromá zoo se mohla spoléhat pouze na své rezervy a příspěvky od návštěvníků. Spásu přineslo čtvrteční prohlášení vlády, podle kterého může Zoopark Zájezd opět přivítat návštěvníky již v pondělí.
25.04.2020 12:05 |

podobné články

Zoopark Zájezd získal pásovce: Pumlíč se »přikulil« z Plzně

 
Říkají mu Pumlíč. Roztomilý pásovec kulovitý se »přikulil« do Zooparku Zájezd na Kladensku z plzeňské zoo a hned si získal sympatie chovatelů i návštěvníků.
14.12.2020 05:15 |

podobné články

Ruzyňští celníci zabránili nelegálnímu dovozu živých chameleonů a gekonů

 
Koncem minulého týdne odhalili celníci na pražském letišti Václava Havla v Ruzyni nelegální dovoz živých chameleonů a gekonů, které pašoval z Madagaskaru ve svých zavazadlech 25 letý cizí státní příslušník.
07.06.2016 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5973 článků)

Zoopark v Chomutově startuje léto plné změn: V nové kampani promluví zvířata!

 
Do chomutovského Podkrušnohorského zooparku vnesli čerstvý vítr mladí designéři, kterým dalo město zelenou. Důvod? „Vizuální prezentace zooparku byla několik let strnulá, nemoderní. Byly zapotřebí změny, které zoopark zatraktivní,“ zdůvodnil v pondělí, kdy odstartovala kampaň, David Dinda, náměstek primátora.
03.07.2018 12:05 |

podobné články

Berouskův zoopark, kde umírali tygři, je stále zavřený. Veterináři pro přeživší šelmy shání náhradní ubytování

 
Není snad jediného obyvatele České republiky, kterému by nehnula žlučí probíhající kauza nelegálního obchodu s tygry. Od razie, která nekalé praktiky několika jedinců odhalila, uplynulo už osm dní. Jednou z lokalit, kterou policisté prověřovali, byl i zoopark v Bašti u Prahy. Ten je nadále mimo provoz, protože veterináři pro tamní zvířata stále hledají náhradní umístění.
24.07.2018 17:35 |

podobné články

Tři zločinci si nakradli za 5 mega! Kino, zoopark i zlatnictví, šlohli i motorový člun

 
64 vloupaček a krádeží se škodou přes pět milionů! Takový je účet trojice grázlů, kteří se nerozpakovali brát z cizího. Vloupávali se do pražských bytů, aut, zálusk si ale udělali i na kino nebo zoopark. Kradli všechno, co mohli „střelit“, a dokonce i platební karty, jimiž pak platili. Dva z nich skončili ve vazbě, darebákům hrozí osmileté vězení.
07.11.2019 12:45 |

podobné články

Zrušil zájezd a nechal snoubenku samotnou na letišti!

 
Šokující zážitek nadělil své snoubence Milan P. (23): Na poslední chvíli zrušil zájezd a nechal ji na letišti. Důvod? Akční nabídka s názvem Masakr cen na Alza.cz! Milan se nerozpakoval zrušit zájezd jenom proto, aby z peněz na dovolenou raději koupil novou ledničku. Prý toho nelituje: „Blázníte? Byla na tom padesátiprocentní sleva! Byl bych blázen, abych místo toho vyhodil peníze za dovolenou!“
25.07.2012 11:10 |

podobné články

Oplakané tisíce získala zpět: Blesk opět pomohl cestovatelce od storno poplatku

 
Po zveřejnění článku o Patrikovi (23), kterému Blesk.cz pomohl získat zpět 4500 korun za zájezd, který zrušil, se na redakci obrátila i paní Renata Bednářová (48) se stejným příběhem. I ona stornovala zájezd, který cestovka nakonec sama „odpískala“. O návratu rezervačního poplatku se s ní ale nikdo nechtěl bavit. Na CK Exim Tours se tak obrátil také Blesk.cz. Do několika hodin paní Bednářová dostala voucher na 100% slevu na jakýkoliv zájezd ve výši storno poplatku 6000 korun.
23.04.2016 06:50 |

podobné články

Cestovka nabízí výpravu k potopenému Titaniku. Zájezd vyjde na 2,6 milionu

 
Výpravu k vraku legendárního Titaniku, ležícímu v hloubce čtyř tisíc metrů ve vodách Atlantiku, nabízí britská cestovní kancelář. Zájemci o osmidenní zájezd ale musejí počítat s tím, že se plácnou přes kapsu. Zájezd totiž vyjde na 105 139 dolarů (2,6 milionu Kč) na osobu.
15.03.2017 17:15 |

podobné články

Sezona last minute nabídek se blíží. Jak vybrat nejlevnější zájezd a nespálit se?

 
Nestihli jste si koupit zájezd k moři v rámci first minute akce? Nebojte, ušetřit můžete i s pořízením dovolené na poslední chvíli. Sezóna last minute nabídek se blíží. Víte, jak vybrat ten nejlevnější zájezd, nespálit se a zároveň neslevovat ze svých požadavků?
25.04.2018 16:05 |

podobné články

Nová DVD: Bratrstvo neohrožených + The Pacific kolekce 11 DVD , Terapie II. 7DVD a Panství Downton

 
Do prodeje přichází kolekce 11 DVD - Bratrstvo neohrožených + The Pacific kolekce. Vychází i druhá řada seriálu HBO Terapie s Karlem Rodenem v hlavní roli. A do třetice vychází velká, 15disková kolekce Panství Dowtown 1.-4. série.
25.11.2014 07:06 |

podobné články

Karakalí trojčata v Zooparku Zájezd: Rychlá rota přifrčela nečekaně už v zimě!

 
Překvapení připravila chovatelům samice karakala Mňau v Zooparku Zájezd na Kladensku. S tátou Karlem využili nečekané šance a místo na jaře přivedla Mňau na svět tři roztomilá koťata už v zimě.
23.01.2019 12:15 |

podobné články

Jste nechutně bohatí a nevíte, co s penězi? Utraťte je za nejdražší zájezd na světě, víme, kolik stojí!

 
Stačí mít jen dva roky času a pak se můžete chlubit, že jste absolvovali ten nejdražší zájezd na světě. Navštívíte přes 962 lokací, všechny jsou pro turisty bezpečné a do všech se dostanete minimálně business třídou. Spát budete pouze v lepších hotelech a část z ceny zájezdu poputuje na fond UNESCO.
20.03.2013 19:00 |

podobné články

Egypťan vypadá jako Pepek námořník, má největší biceps na světě

 
Čtyřiadvacetiletý Moustafa Ismail se díky své vášni stal rekordmanem. Jeho biceps měří 77 a půl centimetru a je největší na světě. Egypťana zapsali do Guinessovy knihy rekordů. Další články k tématu: Američanka chce mít největší prsa na světě, dělá to prý kvůli dětem Chci být největší nevěstou na světě, říká Američanka a přejídá se k smrti Mám největší zadek na světě a chci ještě větší, říká obézní Američanka
17.09.2012 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Ismail (8 článků)

Kolekce Tchibo Ski už je v e-shopu!

 
Šálek lahodné kávy Tchibo jste už nejspíš někdy ochutnali. Víte ale, že Tchibo přináší vedle kávy také každý týden nový svět, plný inspirace? Od středy 26. října si můžete v e.shopu objednávat z kolekce oblečení a vybavení na lyže a snowboard. Od příštího týdne je kolekce také v nabídce obchodů Tchibo.
26.10.2011 00:10 |

podobné články

Trendy podzimní a zimní kolekce Tamaris: Návrat do přírody, divočiny i rockového punk stylu

 
Desítky nových vzorů a vylepšení přináší aktuální modely podzimní a zimní kolekce dámské obuvi značky Tamaris. V designu nové kolekce se zřetelným trendem stal návrat k přírodě, ale i rockový punk styl a unisex styl divošky.
22.08.2014 14:55 |

podobné články

Duhová kolekce Nike má v Rusku problém: Politik chce firmě zakázat prodej kvůli propagandě homosexuality

 
Letní kolekce firmy Nike Be True, která byla uvedena poprvé v roce 2012 a vyjadřuje podporu homosexuálnímu hnutí, v Rusku narazila. Vitalij Milonov (41), člen zastupitelstva města Sankt Petěrburg, požádal generálního prokurátora Jurije Čajku (64), aby prověřil firmu Nike kvůli porušení zákona o homosexuální propagandě. Milonov chce zakázat prodej „duhové kolekce“ na celém území Ruska.
31.07.2015 18:20 |

podobné články

Čeští tvůrci na týdnu módy předvádějí kolekce na jaro a léto

 
V budově bývalé Živnobanky v Praze Na Příkopě dnes začala módními přehlídkami hlavní část týdenní akce Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Tuzemští módní tvůrci na nich předvedli své kolekce pro jaro a léto 2016. Vpodvečer se představili Miro Sabo a Pavel Brejcha, večer publikum tleskalo novým kreacím Zuzany Kubíčkové a Kateřiny Geislerové. Obě zavedené návrhářky představily kolekce, které byly barevně strohé, tvarově spíše jednoduché, praktické a nositelné.
04.09.2015 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Geislerová (3 články)