Článek

ZOO: Napětí mezi Aničkou a Sidonií: Budou mít zásahy Sidonie do vztahu Adama a Aničky fatální následky?

 
Jaké to je, když se vám někdo snaží mluvit do vztahu? Rozhodně to není nic příjemného. Zvláště v případě, že tím někým je Sidonie Novotná. Budou mít její zásahy do vztahu Adama a Aničky fatální následky, anebo se i přes závažnost Sidoniiných kroků situace nakonec uklidní?
12.11.2022 11:30 |

podobné články

Podobné články

ZOO: Přesvědčí rodina Sidonii, že Adam je dobrák?

 
Vztah Aničky a Adama už není žádným tajemstvím. Přesto se jim však nedaří získat k chození požehnání babičky Sidonie. Dokáže na tom rodina Novotných něco změnit?
09.11.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (448 článků) , Adam Adam (448 článků)

Krušné časy pro ZOO – přestane ji Sidonie podporovat?

 
Sidonie se možná usmířila s vnučkou Aničkou, ale spolupráci se zoo už udržovat nechce. Zamýšlí zrušit nejen sponzoring, nýbrž i výrobu skleněných figurek, které mají návštěvníci zahrady tak rádi. Podaří se Aničce babičku obměkčit?
28.07.2022 13:45 |

podobné články

Kdo je ve skutečnosti Sidonie Novotná ze seriálu Zoo?

 
Sympatickou blondýnku Sidonii Novotnou mohou diváci vídat v novém primáckém seriálu Zoo. O koho jde? A kde všude jste ji možná už zahlédli? Jaký je její příběh v Zoo?
13.03.2022 15:00 |

podobné články

ZOO: Kam až je Sidonie schopna zajít, aby rozeštvala Aničku a Adama?

 
Sidonie se vždycky snažila řídit život své vnučky, od studií a práce až po vhodného muže do manželství. Čekal snad někdo, že to v případě Adama bude jiné? Nekompromisní babička rychle zapomněla, že právě on zachránil Sid před únosci, a povolá do akce Alberta, aby zamilovaný pár rozdělil.
29.10.2022 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (578 článků)

Sidonie Novotná, babička Sid ze seriálu ZOO, je přísný generál

 
Janu Švandovou můžete aktuálně vídat v seriálu Zoo, jenž běží každé úterý a čtvrtek na Primě, jako Sidonii Novotnou, babičku hlavní hrdinky Sid a přísnou hlavu rodiny, která je zvyklá, že je vždy všechno po jejím. Co když si ale postaví hlavu vnučka?
15.05.2022 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Švandová (254 článků) , Jana Novotná (45 článků)

ZOO: Jaký dopad bude mít lhaní na vztah Sidonie a Eduarda?

 
Sid konečně přizná babičce, že do Ameriky nikdy neodletěla a že tam studovat nechce. Říct, že Sidonie začne zuřit, by byl eufemismus. Nejenže pohrozí zrušením sponzoringu pro zoo, jestli Sid neodletí do USA, ale navíc se pohádá s Eduardem.
23.06.2022 14:00 |

podobné články

Průzkum STEM: Postupně se snižuje podíl lidí, kteří se domnívají, že u nás panuje silné napětí mezi bohatými a chudými

 
Napětí mezi Čechy a cizinci označuje jako velmi nebo poměrně silné dvoutřetinová většina občanů (66 %). Tento podíl je stejný jako v loňském roce. Třípětinová většina občanů registruje napětí mezi vedením podniků a zaměstnanci (59 %). Poněkud nižší podíl lidí (57 %) vidí silné napětí mezi bohatými a chudými. Od roku 2011, kdy STEM začal tuto oblast sledovat, se postupně snižuje podíl těch, kteří napětí mezi bohatými a chudými považují za silné. Mezi lidmi z domácností špatně finančně zajištěných je však tento podíl stále vysoký. Mírně nadpoloviční většina občanů (56 %) vnímá silné napětí mezi lidmi různých politických názorů. Méně často lidé registrují napětí mezi mladými a starými lidmi (39 %) a zejména mezi městem a venkovem (29 %).
13.04.2017 10:40 |

podobné články

Sidonie Novotná dobrodincem? Jak pomohla ZOO tentokrát?

 
Ředitelce Roklové chyběla kvůli Hruškovi na účtu ZOO výrazná částka. Jestli na to přijde kontrola z finančního úřadu, čeká ji nejspíš rychlá výpověď. Naštěstí se do toho vložila Adélka, a nakonec i Sidonie, která chybějící peníze nahradila.
23.06.2022 14:15 |

podobné články

ZOO: Vzpomínáte na peklo, které rozpoutala Sidonie po zjištění pravdy o Sid?

 
Anička věděla, že její lži o studiu v Americe začínají být neúnosné. Přesto ji rodiče odrazovali od toho, aby se babičce přiznala. Správně odhadli, že Sidonie by vyváděla jako pominutá. Nejenže požadovala, aby Anča nastoupila na univerzitu v Los Angeles, ale chtěla zrušit spolupráci se zoo.
04.11.2022 07:15 |

podobné články

ZOO: Jak se zachová Sidonie, až zjistí pravdu o Sid?

 
To je otázka, kterou si zřejmě už dlouho klade Eduard. Dobře ví, že jakmile se jeho přísná matka dozví pravdu o Sid a fiktivním studiu v Americe, bude z toho přinejmenším třetí světová. Pokud tedy Sidonii rovnou netrefí šlak…
22.06.2022 13:45 |

podobné články

ZOO: Rozpoutá Sidonie válku?

 
Rozpoutá rozohněná Sidonie Novotná válku mezi celou rodinou? Existuje vůbec možnost, že by nakonec dokázala se Sid souhlasit a nechala ji žít si svůj vlastní život? A kdo bude touto válkou nakonec nejvíce zasažen?
12.07.2022 14:00 |

podobné články

Největší úskalí partnerských vztahů

 
Mezi největší úskalí partnerských vztahů rozhodně nepatří jen nevěra, se kterou se potýká až žalostně mnoho dvojic. Vztah mezi dvěma lidmi představuje složitou záležitost, na kterou má vliv celá řada faktorů. Zatímco na začátku vztahu se na toho druhého díváme skrze pověstné růžové brýle a i přes veškerou snahu zkrátka nemůžeme přijít na jedinou chybičku, po uplynutí nějakého času – v každém vztahu se časový úsek liší – dorůžova zabarvená sklíčka z očí sundáváme a najednou vidíme věci, které pro nás až do dnešního dne byly úplně skryty… Jaká největší úskalí partnerských vztahů mohou přivodit trhlinu i mezi vás dva? Čemu byste se ve svém vlastním zájmu měli vyvarovat? Na čem může i dlouholetý a bezproblémový vztah ze dne na den ztroskotat? Na to se společně podíváme v dnešním článku! Sex Mezi největší úskalí partnerských vztahů bezesporu spadá i sexuální krize, která bohužel postihne většinu párů bez ohledu na věk nebo délku jejich společného soužití. Sex do vztahu jednoznačně patří a jakmile to v tomhle ohledu začne skřípat, může to být předzvěstí konce. Postupem času sice intenzita klesá a rozhodně není žádným překvapením, že se na ní partneři nemohou shodnout, ovšem i přesto je potřeba najít ideální kompromis. Sex si nesmíte vynutit, ale na druhou stranu se k němu nesmíte nutit, protože pak v sobě můžete vytvořit bariéru k tomu druhému. Společné bydlení Úskalí společného bydlení na vlastní kůži zažila nejedna dvojice, která by vám bez zaváhání potvrdila, že se nejedná o nic příjemného. K tomuto problému dochází zpravidla na samotném počátku vztahu, kdy se partneři rozhodnou vyzkoušet společné bydlení – a tady často nastává kámen úrazu. Najednou si musí zvykat na neustálou přítomnost toho druhého, je potřeba nastavit si určitá pravidla, vzájemně se respektovat. Bohužel se často stává, že se partneři v mnoha ohledech zkrátka neshodnou a jejich vztah tak končí... Čtěte více Příspěvek Největší úskalí partnerských vztahů pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2016 03:50 |

podobné články

Co byste měli vědět dříve, než se pustíte do vztahu na dálku?

 
Ne vždy nám štěstí přeje, abychom toho pravého potkali tváří v tvář, a proto se není čemu divit, že se tolik lidí pouští do vztahu na dálku. Bohužel ale řada z nich jedná impulsivně, ukvapeně a bez rozmyslu, což má za následek akorát tak zklamání. Vztahy na dálku jsou složité a ve všech směrech úplně jiné nežli klasické vztahy, při kterých spolu partneři žijí v jedné domácnosti nebo se alespoň často vídají. Potkali jste svou spřízněnou duši, která ale žije několik kilometrů od vás? Nebo máte partnera, se kterým sice momentálně žijete nebo se vídáte, ale čeká vás na delší čas odloučení? Ještě dříve, než se vůbec pustíte do vztahu na dálku, byste měli vědět, co od takového vztahu vlastně čekat. Neskákejte šipku do vody, u které si nejste jistí její hloubkou! Co byste měli vědět o vztahu na dálku? Pokud před vámi stojí poměrně náročné rozhodnutí, zda jít nebo nejít do vztahu na dálku, kdy se s tím druhým uvidíte jen zřídka a vaše veškerá komunikace tak bude probíhat přes telefon nebo skrze internet, přečtěte si dnešní článek. Zamysleli jsme se nad touto problematikou, která se v současné době týká stále většího počtu lidí. Ačkoli je pravda, že si mnozí z nich tento typ vztahu vychvalují až do nebes, jsou mezi námi i tací, kteří se zklamali a přišli na to, že jejich očekávání bylo úplně jiné, nežli realita. Vztahy na dálku jsou především o důvěře Kdo se chce pustit do vztahu na dálku, měl by tomu druhému maximálně věřit. Věřte, že v tomto případě stačí i malé zrníčko pochybností a ujme se vás taková žárlivost či paranoidní představy, že poté budete svého partnera podezřívat při každé možné příležitosti. Pokud víte, že máte v důvěře mezery, ve vlastním zájmu se vztahu na dálku vyhněte. Se sexem je to na... Čtěte více Příspěvek Co byste měli vědět dříve, než se pustíte do vztahu na dálku? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.12.2016 08:25 |

podobné články

Sidonie Novotná: Hlava rodiny v seriálu ZOO

 
Co se skrývá pod tvrdou slupkou Sidonie Novotné? Dokáže nakonec své vnučce odpustit, anebo ji nadobro zavře dveře k rodinnému bohatství?
26.06.2022 14:00 |

podobné články

Sidonie Novotná ze seriálu ZOO, dáma v letech, co má styl

 
Sidonie Novotná je poněkud svérázná žena v letech, která je nejen hlavou rodiny, ale také hlavou rodinné sklářské firmy. Přesto, že je již babičkou dospělých vnoučat, má neuvěřitelně skvělý styl.
02.09.2022 13:45 |

podobné články

Brutální vražda: Slovenku Sidónii († 22) a jejího přítele našli ubodané ve skříni!

 
Otřesný pohled se naskytl policistům v jednom ze žilinských bytů. Podle informací TV Markíza objevili muži zákona tělo 22leté Sidónie a jejího partnera ve skříni.
05.04.2012 18:10 |

podobné články

Letní Ungelt bude hrát muzikál o Sidonii Nádherné

 
Baronka Sidonie Nádherná z Borutína žije v povědomí veřejnosti jako mecenáška umění, přítelkyně Rainera M. Rilka a milenka dramatika a novináře Karla Krause.
07.06.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Karl Kraus (43 článků)

Dům Aničky sledoval dalekohledem?

 
Po třech měsících přišel zvrat! Jediný obviněný v případu zmizení devítileté Aničky Janatkové, recidivista Ota T. (41) poprvé přiznal, že viděl Aničku v den jejího zmizení. Navíc přiznal, že dům Aničky dlouhodobě sledoval dalekohledem. Informoval o tom server Aktuálně.cz, který také tvrdí, že Ota T. je nadprůměrně inteligentní psychopatická osobnost. Jak na novou informaci reagovali rodiče Aničky?
16.01.2011 19:20 |

podobné články

S Aničkou to začíná jít POŘÁDNĚ z kopce: Pokusila se ZABÍT své děti i Bedřicha!

 
Takhle napínavý seriál Ulice snad ještě nebyl. Všechno se nyní točí kolem rodiny Lišků a Bedřichovy nevěry, která u Aničky vyvolá silné psychické problémy. Nikdo si prozatím nedokáže ani představit, jak vážné to s Aničkou vůbec je!
15.04.2017 10:50 |

podobné články