Článek

ZOO: Jak se vlastně Sid s Adamem seznámili? Proč se od první chvíle neměli moc v lásce a co je konečně více sblížilo?

 
Možná si už nevzpomínáte, ale Adam byl jedním z prvních lidí, které Sid potkala, když nastoupila jako ošetřovatelka do zoologické zahrady ve Dvoře Králové. Jejich setkaní bylo dost netradiční a není vůbec divu, že si Adam o Sid v prvních chvílích myslel své
21.09.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (406 článků) , Adam Adam (406 článků)
Podobné články

Proč dát šanci letní lásce?

 
Léto je nejteplejší období v roce, kdy jsou večery dlouhé a noci příjemně vlahé – a to je přesně to, co hraje do karet letní lásce. Vzhledem k tomu, že sluníčko zapadá až pozdě večer, máte nespočet dokonalých příležitostí k romantickým procházkám ve dvou, nemluvě o skutečnosti, že je přece doba prázdnin a ty po letní lásce doslova volají! Hoďte předsudky za hlavu a nechte se vtáhnout do nezávazného vztahu, který skončí s úderem posledního letního dne – není na tom nic špatného! Jestliže jste single a nemáte se ke komu vracet domů, proč si letošní léto trochu neužít? Prozradíme vám, proč dát šanci letní lásce! V letní lásce jde především o zábavu Možná jste se na grilovačce u vašich přátel seznámila s krásným a sympatickým mužem, se kterým jste strávila celý večer, jenže se vám už neozval. Zapomeňte na smutnění a pusťte ho z hlavy! Jestliže vám nezavolal, pak to asi nebyl muž pro vás a proč nad takovým ztrácet čas? Při letní lásce jde především o zábavu, závazky zde nemají své místo! Hlavně na nic netlačte Ačkoli by se na letní lásku mělo hledět jako na zábavný flirt, který nemá budoucnost, je samozřejmé, že se po celé léto nedokážete jen bavit. Jestliže vám to nepůjde od srdíčka a budete se do schůzek s pohledným mladíkem doslova nutit, netlačte na pilu a skončete to dříve, než vám z toho přeskočí. Ve chvíli, kdy budete v křeči, si to stejně moc neužijete… Nebojte se experimentů Strávit celé léto s romantickými filmy v televizi a miskou popcornu na klíně? Ale no tak, vždyť tohle přece není váš styl! Nebojte se proto experimentovat, protože i o to jde v letní lásce. Proč tedy nepřijmout pozvání od muže, který sice na první pohled není tak úplně váš typ? Dostala jste nabídku okusit noční koupání... Čtěte více Příspěvek Proč dát šanci letní lásce? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.11.2015 06:55 |

podobné články

11 nejhezčích květnových výroků o lásce

 
A je tu květen – měsíc, který je především o lásce. Zvláště dnes, na prvního máje, chodí zamilované dvojice pod rozkvetlý strom, aby se zde políbili. Možná i vy prožíváte velkou lásku a na první květnový den tak chystáte něco více, nežli jen romantickou procházku. Proč tedy své lásce neudělat radost a nenapsat jí milou smsku nebo vzkaz na ledničku? Pokud nemáte inspiraci, čtěte dál. Našli jsme pro vás 11 výroků o lásce, kterými se můžete inspirovat! Výroky o lásce, aneb udělejte své polovičce radost! Miluju tě a nemusí být Prvního máje, abychom se spolu vydali do ráje, pro mě je to totiž každá vteřina, která s tebou končí a další začíná. Láskou k tobě planu, snad jednou se stanu tím, co po tvém boku nejkrásnější den roku – První máj – bude stát a tvou něhou se hřát. Krásný První máj od někoho, kdo tě miluje. Je první máj, ten lásky čas, slyším teď svého srdce hlas a píši přání své princezně, ať se má dneska líbezně. Byl pozdní večer – první máj, večerní máj – byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj. O lásce šeptal tichý mech, kvetoucí strom lhal lásky žel, svou lásku slavík růži pěl, růžinu jevil vonný vzdech. Jezero hladké v křovích stinných, zvučelo temně tajný bol, břeh objímal kol a kol, a slunce jasná světů jiných bloudila blankytnými pásky planoucí tam, co slzy lásky. Jsem moc ráda, že tě mám, přání z lásky posílám, užívej si První máj, ať svět je pro tebe ráj. První máj se dneska slaví, tak ať tě to se mnou baví, já si neumím představit hezčí den, být s tebou je prostě sen. Ať na Prvního máje vaše láska zraje, nic ten plamen neuhasí, naopak, ať ho pěkné počasí pořádně rozdmýchá a koření přimíchá.... Čtěte více Příspěvek 11 nejhezčích květnových výroků o lásce pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.05.2017 17:55 |

podobné články

ZOO: Jak se Adam vypořádá s tím, že Anička je vlastně Sid? I Anička ví o Adamovi nejedno tajemství

 
Bublina kolem Sid a jejího alter ega Aničky nabyla obrovských rozměrů a na několika místech již postupně praská. Jak se s celou situací ohledně Aničky/Sid vypořádá Adam a jak se změní jeho přístup k ní?
28.08.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (406 článků) , Adam Adam (406 článků)

Má Lady Y u Adama šanci? Nebo Adam další lež Sid už neodpustí?

 
Mezi Adamem Hruškou a Sid Novotnou to už nějaký ten měsíc pěkně jiskří. Diváci seriálu ZOO to tušili sice už dávno, ale „Haďák“ si dával načas a stavěl kolem sebe neprostupnou zeď. Když teď konečně dal šanci lásce, je na obzoru velký problém. Má u něj šanci i Lady Y?
25.09.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (406 článků) , Adam Adam (406 článků)

Překonají Sid a Adam všechny trable v ZOO a dočkají se tak konečně svého prvního rande?

 
Mezi Sid a Adamem to již nějakou dobu silně jiskří, můžeme se tedy konečně těšit na jejich první rande? A pokud ano, jak bude tato schůzka probíhat a jak nakonec dopadne?
22.08.2022 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (406 článků) , Adam Adam (406 článků)

ZOO: Romantika při odchytu hada. Co odpoví Sid na Haďákovu nabídku?

 
Sid vběhne do pavilonu plazů ve chvíli, kdy Adam odchytává nebezpečného hada. Když je zvířátko uzavřené v boxu, navrhne Haďák, že by se Sid mohli vyrazit na výstavu v Hradci. Přitom to ale vůbec nevypadá, že by o dívčinu společnost stál…
06.06.2022 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (406 článků) , Adam Adam (406 článků)

ZOO: Dějová linka mezi Adamem a Ančou je dlážděna spoustou překážek. Jak dopadne seznámení Adama s rodinou Sid?

 
Adam je kluk s pohnutou minulostí. Ostatně ani jeho přítomnost není příliš líbivá. Nabydou Novotní dojmu, že to není ideální ženich pro Sid, nebo si naopak Adama zamilují?
26.09.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (406 článků) , Adam Adam (406 článků)

Kdo je Haďákova tajemná kamarádka Alena? Jak zamíchá kartami v doposud nevyjasněném vztahu Adama a Sid?

 
Do života mladého Adama „Haďáka“ Hrušky se připletla tajuplná neznámá Alena. Jak zamíchá kartami v doposud nevyjasněném vztahu Adama a Sid? A je vůbec Alena pro Sid reálnou hrozbou?
19.08.2022 15:30 |

podobné články

Bude kvůli Sid trpět celá rodina?

 
Sid Novotná se rozhodla žít po svém, ať to stojí cokoliv. Překonala pochybnosti svých rodičů, ale jak se zdá, babička Sidonie se s rozhodnutím Sid smířit nehodlá. Co se rozhodne udělat rodině, aby donutila Annu odjet do Ameriky?
09.07.2022 12:00 |

podobné články

ZOO: Jaký dopad bude mít lhaní na vztah Sidonie a Eduarda?

 
Sid konečně přizná babičce, že do Ameriky nikdy neodletěla a že tam studovat nechce. Říct, že Sidonie začne zuřit, by byl eufemismus. Nejenže pohrozí zrušením sponzoringu pro zoo, jestli Sid neodletí do USA, ale navíc se pohádá s Eduardem.
23.06.2022 14:00 |

podobné články

ZOO: Nejdřív otravná spolubydlící, teď nejlepší kamarádka. Vzpomínáte na začátky Sid a Viky?

 
Jak se říká „Co se škádlívá, to se rádo mívá“. Tohle přísloví platí v seriálu ZOO hned na několik dvojic, a to nejen těch partnerských, ale i kamarádských. Vždyť vztah Viky a Marka je jedno velké škádlení. A co když si vzpomenete na začátky Viky a Sid, ty taky nebyly jen růžové, ale spíš naopak to vypadalo, že si holky vůbec nesedly. Pamatujete, jak začalo jejich přátelství?
06.09.2022 07:15 |

podobné články

ZOO: Sid roztrhala platební kartu od táty! Co ji k tomu vedlo?

 
Díky mámě se Eduard uvolil vrátit Sid platební kartu. Dívka se radovala, že může splatit dluhy, ale strýčkovo kázání ji vrátilo do reality. Z představy, že by utrácela cizí peníze, měla výčitky. Jak si hrdinka seriálu ZOO povede na vlastní pěst?
28.06.2022 07:30 |

podobné články

Sid (Michaela Pecháčková) v ZOO za Popelku, ale v reálu za módní hvězdu

 
Krásná a ambiciózní herečka Michaela Pecháčková, která v seriálu ZOO představuje roli ošetřovatelky Sid, je okouzlující i v kraťasech a špinavém triku, jak se v seriálu obléká nejčastěji. Co ale teprve, když se hodí do gala?
26.06.2022 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Pecháčková (17 článků)

Sidonie Novotná, babička Sid ze seriálu ZOO, je přísný generál

 
Janu Švandovou můžete aktuálně vídat v seriálu Zoo, jenž běží každé úterý a čtvrtek na Primě, jako Sidonii Novotnou, babičku hlavní hrdinky Sid a přísnou hlavu rodiny, která je zvyklá, že je vždy všechno po jejím. Co když si ale postaví hlavu vnučka?
15.05.2022 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Švandová (254 článků) , Jana Novotná (45 článků)

Romantika v Zoo: Sid se Haďákovi odvděčila za záchranu polibkem

 
V seriálu Zoo se nedávno odehrála napínavá akce. Zloději nosorožčích rohů se pokusili proniknout do výběhu. Když je nezkušená Sid zkoušela zastavit, spoutali ji a nechali ve společnosti nosorožce. Haďák ji zachránil a dočkal se překvapivé odměny.
22.05.2022 07:30 |

podobné články

ZOO: Albert bude koukat! Sid má nového nápadníka

 
Babička domluvila rodinnou večeři, při níž se měla Sid sblížit s potenciálním ženichem Ondřejem. Dívka využije příležitosti a požádá mladíka o pomoc. Místo sbližování se s ním domluví, aby ji tajně odvezl do zoo. Tam je spolu uvidí Albert.
10.06.2022 14:15 |

podobné články

Sid se rozešla s Albertem! Získá si Haďákovu přízeň?

 
Sid, jedna z hlavních hrdinek seriálu Zoo, konečně prohlédla, že vypočítavý sukničkář Albert se k ní nehodí. Její srdce zahořelo obdivem a láskou k chovateli hadů Adamovi, jenž ji hrdinsky zachránil před nosorožcem. O vztah s ní ale nestojí.
21.05.2022 14:00 |

podobné články

Fešák Šimon Bilina jako Haďák ze seriálu ZOO to umí s hady, ale na Sid si netroufá. Pochlapí se konečně?

 
V seriálu hraje sedmadvacetiletý herec jednu z nejzajímavějších mužských rolí, ale divačky seriálu často trochu zlobí svým přístupem k mladé Sid, která je z jeho chování často úplně zmatená a vůbec neví, co si má o věčně zamračeném fešákovi myslet.
27.08.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Šimon Bilina (6 článků)

Zoo postaví nový pavilon goril, kvůli záplavám bude výš

 
Pražská zoo postaví nový pavilon goril, kvůli hrozícím záplavám bude stát v horní části zahrady. Novinářům to dnes řekl ředitel zoo Miroslav Bobek, který o tom jednal s pověřeným primátorem Tomášem Hudečkem (TOP 09). Stavba může vyjít na desítky milionů, zoo chce část peněz získat sbírkou. Celkové škody po povodni podle Bobka nejsou v zoo tak velké, jak se očekávalo. Prvotní odhady byly 160 milionů korun. Bobek nyní předpokládá, že nepřesáhnou 100 milionů korun. Příliš poničený není ani pavilon goril, zoo proto zvažuje, že své maskoty nebude stěhovat do zoo ve Dvoře Králové, ale nechá je v Praze.
07.06.2013 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (675 článků)