Článek

ZOO: Brázda s Albertem zase škodí. Jak chtějí dostat Roklovou tentokrát?

 
Alberta napadne nafingovat nehodu, při níž by Franta Kolman srazil někoho vozítkem. Dotyčný by vysoudil odškodné a způsobil tím Roklové vážné problémy. Do akce se však vloží starosta Bavor a Brázdovi nezbývá než vycouvat.
16.06.2022 16:30 |

podobné články

Podobné články

Zoo: Brázda se rozhodne ničit Roklovou přes její rodinu

 
Když to nejde po zlém, musí to jít po ještě horším. Náměstku Brázdovi se nedaří vystrnadit ředitelku Roklovou ze zoo. Jestliže dosavadní pokusy selhaly, musí na to jít zřejmě úplně jinak – přes její milovanou rodinu. Jak jim začne škodit?
30.05.2022 14:00 |

podobné články

Ing. Lubor Brázda ze seriálu Zoo zase škodí

 
Nebyl by to Pavel Nečas, kdyby si v novém seriálu Zoo nezahrál padoucha. Ostatně na záporné role už má grif. Pavel Nečas hraje v Zoo Ing. Lubora Brázdu, který bude dělat vše proto, aby z ředitelského křesla sesadil Marii Roklovou (herečku Veroniku Freimanovou).
04.05.2022 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nečas (464 článků)

Malíř Brázda na protest vrátil Klausovi medaili. Jako jediný po roce 1989

 
Malíř Pavel Brázda vrátil prezidentu Václavu Klausovi medaili Za zásluhy v oblasti umění, kterou obdržel v roce 2008. "Působení pana Václava Klause v úřadu prezidenta považuji za neblahé, o čemž mě definitivně přesvědčily jeho postoje a kroky v posledních měsících," řekl v neděli šestaosmdesátiletý Brázda.
03.03.2013 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10750 článků)

Malíř Brázda vrátil Klausovi medaili

 
Malíř Pavel Brázda vrátil prezidentu Václavu Klausovi medaili Za zásluhy v oblasti umění, kterou obdržel v roce 2008. "Působení pana Václava Klause v úřadu prezidenta považuji za neblahé, o čemž mě definitivně přesvědčily jeho postoje a kroky v posledních měsících," řekl dnes šestaosmdesátiletý Brázda ČTK.
04.03.2013 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10750 článků)

ZOO: Povede se Brázdovi poškodit jméno starosty?

 
Brázda vymyslí ďábelský plán, díky němuž zatočí nejen s Bavorem, ale i s nenáviděnou Roklovou. Vytvoří další videa, v nichž bude kritizovat starostu a opěvovat paní ředitelku. Skutečně se mu podaří dosáhnout na křeslo starosty?
30.06.2022 07:30 |

podobné články

Co v zimě škodí zdraví

 
Chladné dny s teplotami klesajícími hluboko pod nulu nám ještě nechtějí dát sbohem, sněhová pokrývka neroztává a stále se poměrně brzy stmívá. Už jen kvůli nízkým teplotám a častému mrazu se musíme zamyslet nad tím, co v zimě škodí zdraví a pokud možno se tomu vyvarovat. Nachlazení, podcenění počasí, mléčné výrobky nebo přebytek vitamínů – to všechno a jiné aspekty našemu zdraví příliš nesvědčí. Jste si jistí, že víte, co v zimě škodí zdraví a na co byste si měli dát pozor? Pokud v této otázce nemáte jasno, přečtěte si náš dnešní článek! Víte, co v zimě škodí zdraví? Zima je dlouhé a náročné období, které se nám zvláště letos ukazuje v celé své kráse. Už několik let nebyla zima taková, jaká je právě letošní rok. Jen si vzpomeňte, kdy naposledy jste zažili takové množství sněhu nebo teploty klesající až k hodnotám -25°C?! Proto určitě není na škodu vědět, co vám v zimě nesvědčí. Můžete se na to podívat společně s námi! Nedostatek spánku Spánek k přežití nutně potřebujeme, ne nadarmo právě touto aktivitou strávíme třetinu našeho života. Po celý rok byste měli klást důraz na to, abyste se dobře a vydatně vyspali. Chápeme, že ne vždy je to možné, ale základem je spokojený, klidný a plnohodnotný spánek. Pokud ho budete mít málo, vaše tělo bude unavené, imunita oslabená a vy náchylnější k nemocem. Nevhodné oblečení Pokud se ptáte, co v zimě škodí zdraví, pak se podívejte do zrcadla. Ano přesně tak – my sami totiž mnohdy svému zdraví příliš nepomáháme. V zimě je nejčastějším problémem podceněné oblečení, kdy si na sebe vezmeme méně vrstev, nežli kolik je potřeba. Mnoho z nás nenosí doplňky, například v podobě čepice, a vůbec si neuvědomuje, že právě prochladnutí je příčinou vzniku nachlazení a nemocí. Mléčné výrobky Ačkoli si možná říkáte, že jsou mléčné... Čtěte více Příspěvek Co v zimě škodí zdraví pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
08.02.2017 09:25 |

podobné články

Česká Miss na chatu: Přítele nemám, s Albertem jsme kamarádi

 
Česká Miss Jitka Nováčková (19) byla hosten na chatu v redakci Blesk.cz. Nejčastější dotazy padaly na Jitčino soukromí. Jak to má nyní s randěním a přítelem a jestli opravdu chodí se zpěvákem Albertem Černým. Miss nakonec prozradila, že s Albertem jsou pouze kamarádi. Dále jste se zajímali, jak je na tom nyní Jitka pracovně a jak se jí daří v modelingu. Podívejte se na její odpovědi.
19.10.2011 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Albert Černý (82 článků) , Jitka Nováčková (436 článků)

Brázda a Polák ze seriálu ZOO jsou dvojka k pohledání

 
Náměstek Lubor Brázda nemůže Marii Roklové odpustit, že mu sebrala ředitelské křeslo v zoologické zahradě. Denně proto střádá ďábelské plány, jak se jí pomstít a vystrnadit ji, s čímž mu věrně pomáhá asistent Albert Polák, expert přes marketing.
20.06.2022 14:00 |

podobné články

Skončí starosta Bavor (Ivan Vodochodský) za mřížemi, anebo bude dál beztrestně bohatnout?

 
Co chystá starosta Bavor (Ivan Vodochodský) na ředitelku Zoo –⁠ Ing. Marii Roklovou (Veronika Freimanová)? Jak dopadne jeho spolupráce s náměstkem a zástupcem ředitelky Zoo –⁠ Ing. Luborem Brázdou (Pavel Nečas)?  A jak dlouho potrvá, než se provalí jeho finanční machinace?
24.06.2022 14:00 |

podobné články

Policejní náměstek domlouvající policistům rychlostudium v Plzni končí

 
Zkratku k vysokoškolskému titulu pro desítky policistů na vedoucích funkcích domlouval před pěti lety na plzeňské právnické fakultě s vedením školy tehdejší náměstek policejního prezidenta Jan Brázda. Sám přitom patří k tzv. rychlostudentům, kteří si z plzeňské právnické fakulty odnesli diplom v rekordně krátké době a jejichž dizertační práce v knihovně chyběla. Brázda si v uplynulých dnech požádal o odchod do civilu, u policie skončí ke konci roku.
14.10.2009 09:15 |

podobné články

Brázda (KSČM): Velké oči, které by to viděly

 
Zastupitel Ústeckého kraje Petr Brázda (KSČM) k podmínkám ústeckého fotbalového klubu.
04.04.2011 06:50 |

podobné články

Malíř Brázda vrátil Klausovi státní vyznamenání: Od něj ho nechci!

 
Svůj postoj k prezidentu Klausovi vyjádřil i malíř Pavel Brázda. Řekl, že s Klausem nechce mít nic společného, a vrátil mu medaili, kterou dostal v roce 2008 za zásluhy v oblasti umění. Po roce 1989 je jediným z oceněných, který takto s vyznamenáním naložil.
04.03.2013 13:15 |

podobné články

Nejznámější český gay? Rudolf Brázda, symbol homosexuálů umučených nacisty

 
Dvakrát byl držen v nacistickém vězení a nakonec skončil v koncentračním táboře v Buchenwaldu. To vše jen proto, že byl Rudolf Brázda homosexuál. Dnes by mu bylo sto let. Stal se symbolem všech gayů vězněných i umučených nacisty.
24.06.2013 12:20 |

podobné články

Brázda (STAN): Letošní volby byly úspěšnější než ty minulé

 
Předseda STAN Olomouckého kraje Radek Brázda hodnotí komunální volby.
28.11.2014 13:53 |

podobné články

Zoo postaví nový pavilon goril, kvůli záplavám bude výš

 
Pražská zoo postaví nový pavilon goril, kvůli hrozícím záplavám bude stát v horní části zahrady. Novinářům to dnes řekl ředitel zoo Miroslav Bobek, který o tom jednal s pověřeným primátorem Tomášem Hudečkem (TOP 09). Stavba může vyjít na desítky milionů, zoo chce část peněz získat sbírkou. Celkové škody po povodni podle Bobka nejsou v zoo tak velké, jak se očekávalo. Prvotní odhady byly 160 milionů korun. Bobek nyní předpokládá, že nepřesáhnou 100 milionů korun. Příliš poničený není ani pavilon goril, zoo proto zvažuje, že své maskoty nebude stěhovat do zoo ve Dvoře Králové, ale nechá je v Praze.
07.06.2013 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (675 článků)

Co škodí vaším zubům a proč nejsou bílé?

 
Po krásném úsměvu touží snad každý z nás. Tajným snem jsou především nádherné sněhobílé zuby, které budou zářit na dálku a dají tak jasně najevo, že v péči o svá ústa v žádném směru nezaostáváme. Ne vždycky to ale našim zubům sluší a bohužel ne každý z nás se může zářivým úsměvem chlubit. Ptáte se, proč vašim zubům chybí ona vytoužená bělost a proč naopak působí zašle? Žluté zuby nevypadají dobře a není se tak čemu divit, že že jejich majitelé často odmítají usmívat. Pokud se neuhlídají a na své okolí tak vycení tesáčky, často se setkají s opovržením. Pojďme si tedy říci, co našim zubům škodí a co je zabarvuje do odstínů, za které se stydíme. Žlutý úsměv, aneb co našim zubům škodí? Za barvu vašich zubů mohou v první řadě jídla, nápoje a potraviny, které je obarvují a vůbec jim nesvědčí. Dalším viníkem je samozřejmě nedostatečná ústní hygiena a starost o zuby, nemluvě o nedocházení na pravidelné prohlídky u zubaře. Sepsali jsme pro vás seznam jídel a nápojů, které vašim zubům příliš nesvědčí – ba spíše naopak! Černý čaj Pití černého čaje a následné zbarvení zubů není žádná novinka, nad kterou by se vám ústa sama od sebe pootevřela udivením. Černé odrůdy čajů způsobují skvrny na zubech, které se následně stěží odstraňují. Červené víno Pokud se ptáte, jakou další potravinu či nápoj zařadíme na seznam škodlivin pro váš úsměv, pak je to i červené víno, které zanechává skvrny jak na zubech, tak i na oblečení – a sami moc dobře víte, jak těžko jde potom dolů. Coca cola Přeslazený nápoj populární především v Americe není to nejlepší, co svým zubům můžete dopřát, obzvláště ne v případě, kdy více nežli po čemkoli jiném toužíte právě po bělostném úsměvu, který vás bude reprezentovat na dálku. Káva Opomenout samozřejmě nesmíme ani... Čtěte více Příspěvek Co škodí vaším zubům a proč nejsou bílé? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.12.2016 08:25 |

podobné články

Jitka Nováčková dlouho po rozchodu nesmutnila: Podívejte se na muže, který sbalil Českou Miss

 
Česká Miss Jitka Nováčková  (19) má novou známost. Podle zákulisních informací randí se členem kapely Charlie Straight, zpěvákem a kytaristou Albertem Černým. Včera byli dokonce viděni na tajném rande v centru Prahy. Sama Nováčková novou známost nepopřela. "S Albertem nás seznámil společný kamarád, ale jsme zatím jen přátelé, oficiálně jsem stále single," řekla Nováčková.
10.10.2011 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Albert Černý (82 článků) , Jitka Nováčková (436 článků)

Premiér Sobotka jednal s monackým knížetem Albertem II.

 
Předseda vlády Bohuslav Sobotka se v pátek 10. dubna 2015 v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky setkal s monackým knížetem Albertem II, jehož návštěva byla první oficiální návštěvou knížete monackého státu v České republice.
10.04.2015 19:11 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9578 článků)

Boučkova manželka Gábina: Odhalila nejintimnější chvíle s malým Albertem! Vyslechla za to i kritiku

 
Ukázat se při tak vysoce intimní chvíli, to neudělá každá máma. Manželka jednoho z našich nejvytíženějších moderátorů Gabriela Boučková (29), se ale rozhodla, že nechá nahlédnout do společného lože, které už měsíc sdílí nejen s manželem Liborem Boučkem (40), ale i s jejich vytouženým synem Albertem.
19.03.2021 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (563 článků)