Článek

ZOO: Berenika Suchánková v roli Petry dostává do seriálu rodinnou posilu. Jako nezbedný Ruda přichází Michal Suchánek

 
Ruda nemá v očích Anežky a Elišky nejlepší pověst. Jako Anežčin manžel jí před mnoha lety utekl s holkou od cirkusu a dlouhé roky nejevil žádný zájem ani o dceru. Když se občas objevil, byl z toho jen malér a většinou šlo hlavně o peníze.
23.01.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (322 článků) , Michal Suchánek (144 článků) , Berenika Suchánková (14 článků)
Podobné články

Suchánkovi spolu na place: Tatínek je výborný i v dramatické poloze, říká Berenika ze seriálu Zoo

 
Herečka Berenika Suchánková působí coby studentka veteriny Petra v seriálu Zoo od jeho začátku. Nyní se do děje a natáčení zapojil i její otec Michal Suchánek. Jaké je hrát po boku tatínka, zkušeného herce, sdělila Berenika redakci eXtra.cz prostřednictvím TV Prima.
31.01.2023 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (322 článků) , Michal Suchánek (144 článků) , Berenika Suchánková (14 článků)

VIDEO: Ruda z Ostravy pomáhá nemocné holčičce písničkou

 
Herec Michal Kavalčík, který je známý spíš jako Ruda z Ostravy, se tentokrát hodil do civilu a napsal písničku pro pětiletou Adélku z Vlčnova, která je po transplantaci jater. Dojalo ho její hrdinství. Další články k tématu: Ruda z Ostravy řekl NE drogám, raději poprvé přiznal novou lásku Ruda z Ostravy přiznal, proč nemá ženskou, i když po něm jedou Kavalčík alias Ruda z Ostravy ovládl všechny komerční televize Rudu z Ostravy baví rádio, protože jen kecá a dostane zaplaceno Ruda z Ostravy má další job, usedne do kokpitu závodního tahače VIDEO: Ruda z Ostravy v sobě odhalil skrytý talent, umí tančit obočím
02.08.2013 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Kavalčík (160 článků)

Michal Suchánek ukázal manželku i krásnou patnáctiletou dceru: Atraktivní kočička jde v jeho stopách!

 
Herec Michal Suchánek  (47) po dlouhé době vyvedl do společnosti svoji manželku Renátu. Vyrazila podpořit Michala na premiéru divadelní hry Večírek, ke které napsal scénář. Paní Renátě dělala společnost jejich patnáctiletá dcera Berenika. Syn Jáchym tentokrát chyběl. Berenika i Renáta Suchánková byly ze hry nadšené. Během představení doslova brečely smíchy.
09.03.2013 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (322 článků)

Berenika Suchánková: PROTEKCE OD SLAVNÉHO TÁTY?

 
Berenika Suchánková patří do slavné rodiny, a tak se i u ní řeší otázka protekce, která je u některých dětiček ze showbyznysu běžná. I když její otec patří mezi největší hvězdy české scény a její maminka je tanečnice a choreografka, cestičku si musí Berenika vyšlapat sama. Často ji tak můžete potkat, jak nervózně přešlapuje na konkurzech jako ostatní mladí herci.
04.11.2018 12:15 |

podobné články

ZOO: Berenika Suchánková se nad otcem rozplývá chválou, v seriálu mu však uštědří pořádnou ránu pěstí

 
Berenika Suchánková má v seriálu své pevné místo už od začátku, ale její postava nikdy moc nevyčnívá a dalo by se o ní říct, že tak trochu dělá křoví hlavním seriálovým hvězdám. Mladá herečka se objevuje téměř v každé epizodě, ale jen na pár okamžiků a možná by si zasloužila i svou dějovou linku.
02.02.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Berenika Suchánková (14 článků)

Ruda z Ostravy řekl NE drogám, raději poprvé přiznal novou lásku

 
Herec a moderátor Michal Kavalčík, známý jako Ruda z Ostravy, je opět zadaný. Po vztahu s herečkou Veronikou Novou si našel novou známost mimo svou branži. "Jmenuje se Stáňa. Je to čerstvé, krásné a silné," řekl iDNES.cz Kavalčík, který se nyní připojil k projektu "řekni NE" upozorňujícímu na problematiku drog. Další články k tématu: Ruda z Ostravy přiznal, proč nemá ženskou, i když po něm jedou Ruda z Ostravy vyhodil z pódia kouzelníka, ptal se na Bočanovou Ruda z Ostravy má další job, usedne do kokpitu závodního tahače Kavalčík alias Ruda z Ostravy ovládl všechny komerční televize
04.06.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (653 článků) , Michal Kavalčík (160 článků)

Ruda z Ostravy přiznal, proč nemá ženskou, i když po něm jedou

 
Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy se nedávno opět zviditelnil napálením slovenského moderátora, který si vystřelil z prezidenta Klause. Na Facebooku má 200 tisíc fanoušků, ženám se líbí jeho pozadí nacpané do těsných plísňáků, ale žádná ho zatím neulovila. Další články k tématu: Hrad bude po falešném telefonátu obezřetnější, Klause „pomstil“ Ruda Ruda z Ostravy vyhodil z pódia kouzelníka, ptal se na Bočanovou Ruda z Ostravy má další job, usedne do kokpitu závodního tahače Veronika Nová a Ruda z Ostravy se po roce rozešli
13.02.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (653 článků) , Michal Kavalčík (160 článků)

VIDEO: Ruda z Ostravy v sobě odhalil skrytý talent, umí tančit obočím

 
Recesista, bavič a moderátor Frekvence 1 Ruda z Ostravy tvrdí, že tanec obočí, kterým se proslavila na internetu čtrnáctiletá Australanka, dělal dřív než ona. Dokonce ji obvinil z krádeže. Další články k tématu: VIDEO: Ruda z Ostravy rapuje jako Jay-Z a povyšuje Ostravu nad New York Ruda z Ostravy vymění přítelkyni Novou za Šinkorovou, ale jen pracovně Ruda z Ostravy odpoví na zákaz svého hitu Protestsongem Ruda z Ostravy: Báli se, že budu populárnější než Irglová
10.01.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jay-Z (173 článků)

Berenika Suchánková září v ZOO. Slavnější táta je její velkou oporou

 
Berenika Suchánková není pouze dcerou slavného táty Michala Suchánka. Zdědila po něm herecký talent, který diváci mohli vidět v několika seriálech. Co dalšího o ní možná nevíte?
15.01.2023 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (322 článků) , Michal Suchánek (144 článků) , Berenika Suchánková (14 článků)

Táta je kritik, ale vždy s úsměvem, prozradila Berenika Suchánková

 
Berenika Suchánková (21), dcera herce Michala Suchánka a choreografky Renaty Suchánkové, by ráda do muzikálu. Do Divadla Broadway dorazila na konkurz a spolu s dalšími zhruba dvěma stovkami zájemců usilovala o roli v chystaném muzikálu Kvítek mandragory. Ten bude mít premiéru v březnu příštího roku.
11.11.2015 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (404 článků) , Vladimír Polívka (208 článků) , Vladimír Polívka (199 článků)

Petra Váchová ze seriálu ZOO: Jako stážistka se učí od té nejlepší

 
Postava Petry Váchové, kterou v seriálu Zoo ztvárňuje Berenika Suchánková, má v ději své speciální místo. Společně s Pavlou Tomicovou v roli Anežky Krásné se starají o humorné jádro, a tak v jejich scénách nikdy není ani náznak nudy. Kdo vlastně seriálová stážistka Petra je?
29.05.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (309 článků) , Berenika Suchánková (14 článků)

Karma zdarma u Suchánků: Berenika se smála tátově flákanci, teď si sama namlela

 
Michal Suchánek (55) nadále pokračuje v bavení českého Instagramu. Po tom, co před nedávnem zveřejnil video z bezpečnostní kamery, kde je zachycen, jak při telefonování uklouzne na sněhu před autem na zahradě, ukázal další povedený držkopád. Tentokrát si pořádný „flákanec“ vysloužila Suchánkova dcera Berenika (24).
02.02.2021 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (322 článků) , Michal Suchánek (144 článků)

Berenika Suchánková ze seriálu ZOO: Stejně jako slavný táta rozjíždí hvězdnou kariéru

 
Mladou, charismatickou a umělecky perspektivní Bereniku Suchánkovou mnozí znají zejména jako dceru proslulého komika Michala Suchánka. Svým uměleckým talentem však dokáže diváky oslovit i bez slavného příjmení. A jednou z takových příležitostí je i seriál Zoo, kde sehrává roli stážistky Petry.
27.06.2022 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (322 článků) , Michal Suchánek (144 článků) , Berenika Suchánková (14 článků)

Suchánek po dvaceti letech dopsal „krutokomedy“, zrežíruje ji Sokol

 
Členové Partičky přicházejí s další novinkou. Po vtipných improvizacích a hudebních legráckách se pustili do skutečného dramatu. Dokonce vyvinuli vlastní umělecký směr, který nazvali tvrdealismus, a k tomu hned i nový divadelní žánr krutokomedy. Zatím do toho spadá jen hra Večírek, kterou Michal Suchánek psal dvacet let. Další články k tématu: VIDEO: Partička míří do Slavíka, s německou písní o Moskvě Asterix a Obelix v Česku? Suchánek a Genzer míří do kalendáře proměn VIDEO: Ledecký má vánoční hit. V Lásce nebeské hrají Suchánek a Genzer VIDEO: Partička učí, jak se stát kvalitním divadelním divákem Absolutním vítězem TýTý je primácká Partička, Gotta podruhé porazil David
20.11.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (322 článků)

Suchánkovi na scéně. Moc jsme si chtěli spolu zahrát, říká hercova dcera

 
Herečka Berenika Suchánková (26) působí v seriálu Zoo od jeho začátku. Teď se do děje a natáčení připojil i její otec Michal Suchánek (57). Na place se spolu sice potkávají, ale táto herci říká Lucie Polišenská (36) coby Eliška Krásná.
02.02.2023 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (322 článků) , Michal Suchánek (144 článků) , Lucie Polišenská (34 článků) , Berenika Suchánková (14 článků)

Kavalčík alias Ruda z Ostravy ovládl všechny komerční televize

 
Účast v projektu v jedné televizi může představovat stopku v té druhé. Pro herce Michala Kavalčíka, který se proslavil jako Ruda z Ostravy, to ale neplatí. Ve třech komerčních televizích působí už nyní, z další dostal nabídku. Na mediální scéně je tak úkaz, který nemá obdoby. Další články k tématu: Veronika Nová a Ruda z Ostravy se po roce rozešli VIDEO: Ruda z Ostravy v sobě odhalil skrytý talent, umí tančit obočím Ceny Óčka mají Langerová a Deyl. Jednu si odnesl i Ruda z Ostravy
13.04.2012 01:25 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (653 článků) , Michal Kavalčík (160 článků)

Michal Suchánek neudržel bouřlivé emoce: Proč rozbrečel Boudovou?!

 
Herec a komik Michal Suchánek (55) si nových výzev nebojí a rozhodl se natočit svůj režisérský debut. Snímek s názvem Večírek má poukazovat na lidské emoce, které kolikrát zacloumají s lidskými osudy. Nutno dodat, že se i samotné natáčení neslo v duchu vypjatých emocí. Jako režisér byl Michal Suchánek totiž pořádný pedant!
05.07.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (322 článků) , Michal Suchánek (144 článků)

Rudu z Ostravy baví rádio, protože jen kecá a dostane zaplaceno

 
Herce Michala Kavalčíka, který se proslavil coby Ruda z Ostravy, teď zaměstnává hlavně práce v rádiu, kterou si nemůže vynachválit. Muzikálům, ve kterých začínal, se už moc nevěnuje. Další články k tématu: Ruda z Ostravy přiznal, proč nemá ženskou, i když po něm jedou Ruda z Ostravy vyhodil z pódia kouzelníka, ptal se na Bočanovou Kavalčík alias Ruda z Ostravy ovládl všechny komerční televize Veronika Nová a Ruda z Ostravy se po roce rozešli
23.02.2010 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (653 článků) , Michal Kavalčík (160 článků) , Iveta Bartošová (6977 článků)

Suchánek bude ústavním soudcem. Senát jeho nominaci schválil

 
Odborník na ústavní právo a právní poradce ČSSD Radovan Suchánek bude nejmladším ústavním soudcem. Senát dnes jeho nominaci schválil. Čtyřicetiletý Suchánek získal v tajné volbě 38 z 65 senátorských hlasů. Suchánek před volbou senátorům slíbil, že se po zvolení ústavním soudcem vzdá členství v sociální demokracii. Uvedl také, že nebude rozhodovat v kauzách, v nichž by mohl být napadán pro podjatost.
30.10.2013 11:15 |

podobné články