Článek

Znovu hrozí velmi silné bouřky, varovali meteorologové

 
Meteorologové v pondělí varovali před silnými a velmi silnými bouřkami, a možnými vzestupy hladin. Bouřky a následně i vzestupy hladin řek budou hrozit v úterý v Čechách. Na jihu Moravy očekávají meteorologové teploty nad 31 °C.
12.07.2021 12:45 |

podobné články

Podobné články

Na východě hrozí velmi silné bouřky, varovali meteorologové

 
Meteorologové v pátek upravili výstrahu před bouřkami. Velmi silné bouřky hrozí až do večera na východě republiky. Většinu Moravy a Slezska pak zasáhnou silné bouřky. Kvůli intenzivním nočním srážkám mohou na západě a východě Čech ještě způsobovat komplikace rozvodněné toky.
09.07.2021 11:55 |

podobné články

V sobotu hrozí silné bouřky s přívalovými dešti a krupobitím, varovali meteorologové

 
Meteorologové varovali, že v sobotu se mohou na celém území České republiky tvořit silné bouřky, během nichž může v krátké době napršet kolem 35 milimetrů srážek. Hrozí i krupobití.
12.06.2020 11:00 |

podobné články

Česko zasáhnou velmi silné bouřky, varovali meteorologové

 
Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) rozšířil v pátek večer výstrahu před silnými a velmi silnými bouřkami. Bouřky hrozí v pátek především v Čechách a silné bouřky v sobotu zejména na Moravě. Mohou je doprovázet přívalové srážky, krupobití a silné nárazy větru.
28.08.2020 11:45 |

podobné články

Dorazí další silné bouřky, varovali meteorologové

 
Jihočeský a Pardubický kraj a Vysočinu zasáhnou ve čtvrtek vpodvečer velmi silné bouřky, varovali meteorologové. Výstraha platí od 17. hodiny do páteční 6. hodiny ráno. Vydal ji Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).
08.08.2013 12:25 |

podobné články

Hrozí velmi silné bouřky, varují meteorologové

 
V Česku hrozí velmi silné bouřky, varovali v sobotu meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ), kteří rozšířili výstrahu vydanou v pátek.
05.06.2021 12:25 |

podobné články

Východ republiky zasáhnou silné bouřky, varovali meteorologové

 
Meteorologové varovali, že na severovýchodě republiky se ve čtvrtek odpoledne a večer mohou objevit silné bouřky s přívalovými dešti. Mohou stoupat i hladiny malých toků.
11.06.2020 12:45 |

podobné články

Česko zasáhnou silné bouřky s krupobitím a přívalovým deštěm, varovali meteorologové

 
Od nedělního večera mohou do Čech dorazit silné bouřky spolu s nárazovým větrem, kroupami a přívalovými srážkami, varovali meteorologové. Teploty budou stoupat ke 34 stupňům.
19.06.2021 11:30 |

podobné články

Přijdou další velmi silné bouřky, varovali meteorologové

 
Silné a velmi silné bouřky budou Česko trápit i ve středu a v noci na čtvrtek. Meteorologové očekávají ty nejsilnější tentokrát na východě republiky.
14.07.2021 12:25 |

podobné články

V sobotu se přiženou velmi silné bouřky. Hrozí vichr i kroupy, sledujte radar Blesku

 
Moravu a Slezsko zasáhnou v sobotu večer a v noci na neděli velmi silné bouřky s přívalovým deštěm, kroupami a nárazy větru kolem 90 kilometrů v hodině. Během noci mohou bouřky přecházet do trvalého deště. Meteorologové varovali před rychlým rozvodněním malých toků, zatopením podchodů, podjezdů a sklepů a podemletím a zaplavením komunikací. Výstrahu v pátek zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).
29.08.2020 06:10 |

podobné články

Hrozí silné bouřky a krupobití, varovali meteorologové

 
Meteorologové varovali před silnými bouřkami, které v sobotu mohou zasáhnout většinu republiky. Bouřky mohou podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) doprovázet přívalové srážky i krupobití.
04.06.2021 11:00 |

podobné články

V Čechách hrozí velmi prudké bouřky, varovali meteorologové

 
Na jihozápadě, v jižní a střední části Čech hrozí intenzivní bouřky s přívalovými dešti, místy by mohlo napršet až 40 milimetrů vody, varují meteorologové. Bouřky by se měly během nedělního odpoledne a večera rozšířit po celé České republice. S postupem srážek bude slábnout i riziko požárů, které je kvůli vysokým teplotám a přetrvávajícímu suchu velmi vysoké.
07.06.2015 12:18 |

podobné články

Silné bouřky udeří odpoledne na jihozápadě Čech. Hrozí i kroupy, sledujte radar

 
Silné bouřky na jihozápadě Čech ve čtvrtek a bouřky silné až velmi silné na celém území Česka v pátek. Takové je aktuální varování Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) pro nejbližší hodiny. Jako první by se měli mít na pozoru lidé v Karlovarské, Plzeňském, Jihočeském a Středočeském kraji, a to od 12 do 22 hodin. Právě tady mají být v pátek bouřky ještě silnější.
31.05.2018 05:45 |

podobné články

Hrozí silné bouřky s kroupami i přívalovými srážkami, varovali meteorologové

 
Na většině území České republiky hrozí ve čtvrtek odpoledne silné bouřky s kroupami a přívalovými srážkami. Uvedli to meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). Na některých místech by mohlo dojít i k rozvodnění malých toků.
02.07.2020 11:25 |

podobné články

Česko po horkém víkendu zasáhly velmi silné bouřky

 
Velmi silné bouřky v noci na dnešek a brzo ráno zasáhly Karlovarský, Plzeňský, Ústecký a Liberecký kraj. Mohly se dostat i do středních Čech. Meteorologové varovali před silnými nárazy větru kolem 20 metrů za sekundu. Na Ústecku a Děčínsku bouřky doprovázely kroupy, vyplývá z informací Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).
29.07.2013 06:55 |

podobné články

Česko zasáhnou silné bouřky, varovali meteorologové

 
Zvlněná studená fronta by se zkraje nadcházejícího týdne měla přesunout z Německa do Česka. Vlivem toho očekávají meteorologové v pondělí silnější bouřky a ojediněle i přívalové deště. V neděli před nimi varovali zástupci Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).
22.05.2016 11:05 |

podobné články

Česko zasáhnou silné bouřky s krupobitím a vydatný déšť, varovali meteorologové

 
Meteorologové ve středu varovali před silnými bouřkami a krupobitím, vydatnými dešti a možnými vzestupy hladin. Bouřky zasáhnou většinu území republiky od čtvrtečního poledne do půlnoci. Silný déšť a možné vzestupy hladin očekávají pouze na jihozápadě území v noci a ve čtvrtek dopoledne.
17.06.2020 11:50 |

podobné články

Meteorologové hrozí: Večerní bouřky budou ukrutné

 
Na celém území České republiky hrozí dnes večer a v úterý velmi silné a nebezpečné bouřky. Oznámil to dnes ve své výstraze Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ), který tak dopolední varování rozšířil na Plzeňský a Karlovarský kraj. Před extrémně silnými bouřkami pak meteorologové varovali na jihu Čech, v okresech Český Krumlov, Písek, Prachatice a Strakonice.
02.07.2012 20:55 |

podobné články

Páteční bouřky budou velmi silné, meteorologové zvýšili stupeň výstrahy

 
Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) v pátek zvýšil výstrahu před bouřkami. V části republiky budou hrozit velmi silné bouřky s přívalovými srážkami s úhrny kolem 60 milimetrů a kroupami. Silné bouřky hrozí i v sobotu.
14.08.2020 11:55 |

podobné články

Česko zasáhnou silné bouřky s přívalovými dešti, varovali meteorologové

 
V Česku opět hrozí silné bouřky a vzestup hladin. Meteorologové ve čtvrtek vydali výstrahu platnou pro pátek a sobotu. Riziko se týká zejména východní poloviny České republiky.
25.06.2020 11:35 |

podobné články