Článek

Zničující zpráva pro sedmičlennou rodinu: Oběma rodičům diagnostikovali rakovinu v pokročilém stadiu

 
Zdrcující zpráva pro sedmičlennou rodinu z Velké Británie. Oběma rodičům pěti dětí byla pár měsíců po sobě diagnostikována rakovina v pokročilém stadiu. Rodině můžete pomoci skrze veřejnou sbírku.
28.03.2021 13:25 |

podobné články

Podobné články

Oběma rodičům diagnostikovali rakovinu ve stejný týden, mají spolu dvě malé dcerky

 
Na tuhle ránu osudu nemohli být připraveni. Byla totiž hned dvojitá. Australským rodičům Gemmě (30) a Mattovi (40) Flanaganovým diagnostikovali v jednom týdnu oběma rakovinu. Nejhorší na tom všem je, že sympatický pár má dvě malé děti, o které se nyní musí postarat, i když budou oba rodiče podstupovat náročné chemoterapie.
30.03.2016 11:30 |

podobné články

Dívce diagnostikovali v šestnácti letech rakovinu vaječníků v posledním stádiu, přežila

 
Peyton Linafelter bylo teprve šestnáct let a měla slibně rozjetou kariéru modelky, když jí diagnostikovali rakovinu vaječníku ve čtvrtém stádiu.
12.04.2017 08:35 |

podobné články

Rodiče pěti dětí se dozvěděli zdrcující zprávu: Oběma byla diagnostikována rakovina ve čtvrtém stadiu!

 
Zničující zprávu si vyslechla Sarah Thawleyová, a to jen osm týdnů poté, co přivedla na svět nejmladšího syna Arthura. Lékaři jí oznámili, že má rakovinu. Zákeřnou nemoc diagnostikovali i jejímu manželovi! Přátelé se rozhodli manželům, kteří vychovávají pět dětí, pomoci a založili veřejnou sbírku.
28.03.2021 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Arthur (1 článek)

Pacientka s rakovinou prsu v pokročilém stádiu: Pro úředníky jsme jen čísla! Léčbu si musím platit sama

 
Eleni Zíková (54) se celý život pohybuje ve zdravotnictví, je totiž dětská lékařka. Letos v únoru náhle zjistila, že trpí rakovinou prsu v pokročilém stádiu. Další šok pro ni přišel záhy. Zdravotní pojišťovna jí odmítá platit nové účinné léky!
16.11.2018 06:35 |

podobné články

Jakub Kohák bude opět otcem: Partnerku v pokročilém stadiu těhotenství vyvedl na drsný film

 
Partnerka Jakuba Koháka má pro strach uděláno. Přestože je v pokročilém stadiu těhotenství, nebojácně navštívila premiéru Tarantinova nového filmu Osm hrozných. Jak už je u Tarantina zvykem, tak i v jeho v pořadí osmém filmu není nouze o drsné záběry, střílení, krev a brutalitu.
06.01.2016 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Kohák (246 článků)

Kalousek: Zeman je stařec v pokročilém stadiu demence

 
Stařec v pokročilém stádiu demence zase jednou promluvil. Těmito slovy shrnul vyjádření prezidenta Miloše Zemana pro server ParlamentníListy.cz občan Miroslav Kalousek.
11.03.2021 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7330 článků) , Miloš Zeman (25137 článků)

Konec snu o Evropě. Uprchlíky našli mrtvé v pokročilém stadiu rozkladu

 
Nejspíš se snažili dostat na lodích do Evropy, místo toho našli smrt na libyjském pobřeží. Agentura AFP s odkazem na organizaci Červený půlměsíc informovala o nálezu těl 85 migrantů. Podle mluvčího humanitární organizace odnášeli dobrovolníci těla v pokročilém stadiu rozkladu z pláží poblíž libyjské metropole již od minulého úterý.
05.10.2015 17:40 |

podobné články

Foto jako důkaz? Manželka Noida je v pokročilém stadiu těhotenství, ale břicho nikde!

 
Manželka Vaška Noida Bárty (37) Gabriela (28) je v pokročilém stadiu těhotenství, ale po bříšku zatím ani památky. Její poslední snímek, kde je s přítelem Petrem Švamberou na svatbě kamarádů, to jen dokazuje.
20.08.2018 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1268 článků) , Petr Vašek (15 článků) , Gabriela Petre (46 článků)

Nový seriál Vražedná Mallorca: Elen Rhys dělala konkurz na hlavní roli v pokročilém stadiu těhotenství

 
Každý pátek počínaje 3. červencem v hlavním vysílacím čase nabídne televize Prima divákům nový seriál Vražedná Mallorca. Britská krimisérie z produkce BBC se ve své zemi dočkala velké divácké obliby zřejmě už jen proto, že hlavní postavy jsou si vzájemně naprostými protiklady. Role policistky Mirandy Blake se ujala Elen Rhys, která na konkurz přišla v pokročilém stadiu těhotenství. Ani blížící se porod jí nezabránil roli získat.
03.07.2020 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Elen Rhys (1 článek)

Britská zpěvačka Sonique: Má rakovinu prsu!

 
VIDEO: Zpěvačku Sonique (40) čeká v krátké době operace na londýnské klinice. Lékaři jí teprve před týdnem diagnostikovali rakovinu prsu. Nemoc je údajně v pokročilém stádiu.
16.06.2009 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Sonique (3 články)

Dojemné fotky kojící matky podstupující chemoterapii obletěly svět. Syn jí pomohl zvládnout rakovinu

 
Američance v pokročilém stadiu těhotenství diagnostikovali rakovinu prsu. Ještě před porodem prodělal první kolo chemoterapie a podstoupila jednostrannou mastektomii. Začátkem letošního roku se jí narodil zdravý syn, kterého mohla kojit vlastním mlékem jen pár týdnů. Fotografie, která zachycuje ženu těsně po porodu, jak kojí syna ze zbylého prsu, obletěla svět a zvedla velkou vlnu solidarity. Lidé poslali trojnásobné matce téměř 200 tisíc korun na léčebné výdaje.
22.10.2015 13:00 |

podobné články

Mamince z Harryho Pottera diagnostikovali rakovinu: Myslela si, že se lékaři spletli

 
Herečka Julie Walters (69), českým divákům známá především ze série Harry Potter, ve které ztvárnila maminku Weasleyovou, v rozhovoru pro BBC uvedla, že jí lékaři před 18 měsíci diagnostikovali rakovinu tlustého střeva ve třetím stádiu. Podstoupila operaci a chemoterapie a nyní je podle svých slov v pořádku.
21.02.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Julie Walters (4 články) , Harry Potter (1515 článků) , Harry Harry (1123 článků) , Julie Julie (97 článků)

Není nic, co by kdy vzdal, říká přítel zpěváka (32), kterému diagnostikovali nádor na mozku ve čtvrtém stadiu

 
Zpěvák Tom Parker (32) v pondělí oznámil, že mu lékaři diagnostikovali nádor na mozku ve čtvrtém stadiu. O svém stavu se rozhodl otevřeně mluvit, aby tak zvýšil povědomí o nemoci. Ve svých blízkých včetně někdejších kolegů z kapely The Wanted má obrovskou podporu.
15.10.2020 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Tom Parker (7 článků) , Tom Parker (7 článků) , Tom Parker (7 článků) , Tom Parker (7 článků) , The Wanted (4 články) , Tom Parker (6 článků)

Smrtelně nemocný otec natočil pro svou dceru video, aby viděla, jak bojoval

 
Darrenovi Mullerymu z Irska loni diagnostikovali rakovinu slinivky břišní v pokročilém stadiu. Naději na vyléčení mu lékaři nedali, nejdrtivější pro něj však bylo, že v tu dobu zrovna s manželkou čekali první dítě. Rozhodl se proto s nemocí rvát a na popud přátel natočil video, aby jeho dcerka viděla, jak bojoval.
03.07.2014 10:45 |

podobné články

Miss Čerešňáková v slzách: Odešla mi druhá maminka! Zabila ji rakovina

 
Začátek roku nezačal šťastně pro bývalou ředitelku České Miss Evu Čerešňákovou (32). V září milované babičce Lidušce diagnostikovali rakovinu žaludku v pokročilém stadiu a před týdnem nemoci podlehla.
14.01.2019 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Čerešňáková (184 článků)

Douglas šokuje okolí: Rakovina je v pokročilém stádiu

 
Před časem mu lékaři diagnostikovali rakovinu krku
01.09.2010 14:00 |

podobné články

ANO řekla na kapačkách, za dva dny zemřela

 
Jessice Wirth (†25) z americké Indiany doktoři diagnostikovali loni v září rakovinu žaludku v pokročilém stadiu. Když cítila, že se její dny blíží ke konci, rozhodla se vzít si svého dlouholetého přítele Daniela Lawrence (26) za muže. Dva dny nato zákeřné chorobě podlehla. Splnila si ale své poslední přání – zemřela, když měla novomanžela po svém boku.
20.01.2011 05:05 |

podobné články

Muž zemřel na rakovinu v náručí své ženy jen chvíli po svatbě. "Miluji tě," zněla jeho poslední slova!

 
Wayne Barton (36), pocházející z města Cheshunt v Anglii, zemřel na rakovinu v náručí své ženy jen pár týdnů po svatbě. Waynovi diagnostikovali rakovinu jícnu v dubnu 2016 a už v červnu musel přijmout fakt, že forma jeho nemoci je nevyléčitelná. Se svou ženou Lisou (37) se stihl oženit jen tak tak. Svatbu museli manželé kvůli finálnímu stadiu onemocnění přesunout na dřívější termín. Kromě ženy po sobě Wayne zanechal i dceru Bryony May (5).
08.02.2018 22:35 |

podobné články

Matce dvou dětí diagnostikovali omylem rakovinu: Přišla o obě prsa!

 
Lékaři jí řekli, že má rakovinu. Měsíce podstupovala chemoterapie, vzali jí obě prsa, a když už se matka dvou dětí, Sarah Boyleová (28) z Velké Británie, začala pomalu smiřovat s nejhorším, přišel z úst doktorů další šok: „Spletli jsme se, rakovinu jsme vám diagnostikovali omylem!“
06.01.2020 05:55 |

podobné články