Článek

Znechucený Novotný se tvrdě pustil do Filipa. Jasné porušení pravidel Survivoru, pokuta a ztráta respektu

 
Moderátor soutěže Survivor Ondřej Novotný se pustil do Filipa Křížka, který svůj souboj záměrně prohrál, aby mohl jet domů. Po návratu z ostrova navíc přiznal, že show opustil kvůli pracovním povinnostem. "Jestli je pravda, co říká, tak je potřeba si říct, že je to základní porušení smlouvy, kterou máme my všichni mezi sebou," nebral si Novotný servítky v bonusovém videu na Nova.cz.
11.04.2024 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (267 článků) , Filip Nov (17 článků)
Podobné články

Nečekaný zvrat v Survivoru? Ondřej Novotný se vrátil do Prahy a zpátky na ostrov se už nechystá!

 
V Survivoru došlo sice teprve ke sloučení, moderátor Ondřej Novotný je ale už zpátky v Česku. A zdá se, že nejde o rychlou návštěvu mezi natáčecími dny. Nejdřív vyrazil do Německa, kde ohlásil expanzi Oktagonu, a pak zamířil rovnou do Prahy, kde na něj čeká krásná Renata Langmannová a jejich dcerka. Odtajnil tak Novotný víc, než by si tvůrci Survivoru přáli? A neprozradí příště také vítěze celé show? 
22.03.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (349 článků) , Ondřej Novotný (267 článků)

Pavel Novotný se oženil. Den po 33. výročí svatby svých rodičů

 
"Protekční spratek" Pavel Novotný do toho praštil. Syn baviče Petra Novotného si vzal svou přítelkyni Veroniku, s níž má dceru Lauru, v kapli Sacre Coeur v Praze. Další články k tématu: Pavel Novotný rozšířil klan bavičů, narodila se mu dcera Laura Pavel Novotný bude otcem, svatbu zatím neplánuje Usmíření v showbyznysu: Kristelová a Novotný zakopali válečnou sekeru Novotný si střílí z Kristelové, nafotil podle ní erotický kalendář Bavič Petr Novotný je dědečkem, rodina už oslavuje VIDEO: Ráda bych se vdávala, přiznala Ornella Štiková
27.04.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (407 článků) , Pavel Novotný (1326 článků) , Ornella Štiková (1128 článků)

Největší podvodník v Survivoru: Novotný seřval Bandurka. Ten nectil pravidla hry

 
Martin Husár alias Bandurko si čím dál víc hraje s pravidly v Survivoru. Naposledy se kvůli jeho nepozornosti do něho pustil sám moderátor Ondřej Novotný, kterému ruply nervy a Bandurka před všemi soutěžícími seřval na dvě doby. Bylo to při posledním souboji o odměnu, kdy si soutěžící v bazénu lovili praporky s částkou, se kterou poté mohli operovat při oblíbené dražbě. Každý si mohl vylovit pouze tři praporky, bohužel Bandurko si zřejmě při vysvětlování pravidel seděl na vedení a jako jediný vytáhnul z vody čtyři.
05.04.2024 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Husár (3 články) , Ondřej Novotný (267 článků)

Ondřej Novotný tvrdě zkritizoval Rachel a vyměklé účastníky Survivoru. Nic nevydrží, je to generace sněhových vloček, rozčiluje se

 
Moderátor Ondřej Novotný je frustrovaný z toho, jak někteří účastníci pojímají hru v soutěži Survivor. Mnozí jsou málo odolní a brzy hru sami vzdávají, naposledy to byla Rachel Karnížová. "Používá se výraz snowflakes. To jsou ty nové generace, které nikdy nezažily těžké časy. Ať chceme, nebo ne, nám se nelíbí pohled do toho zrcadla," řekl Novotný ve svém podcastu na YESS TV s tím, že se to týká všech verzí Survivoru v různých státech.
17.03.2024 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (267 článků)

Bodyshaming v Survivoru? Moderátor Ondřej Novotný terčem tvrdé kritiky

 
Ondřej Novotný zase rychleji mluvil, než přemýšlel. Ačkoli svá slova nejspíš nemyslel zle, je nyní terčem tvrdé kritiky. A to kvůli některým svým výrokům, které pronesl během slučovacího večera obou kmenů Survivoru, když se soutěžící vážili, aby zjistili, o kolik kilo v průběhu soutěže zhubli. Jeho způsob komunikace na téma hmotnosti soutěžících se hodně dotkl Žanety Skružné a její fanynky to Novotnému pod jejím příspěvkem na Instagramu nedarovaly.  
15.04.2023 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (267 článků)

Ondřej Novotný o rozpadu trojhlavé saně v Survivoru: Trpět a taktizovat, nebo vyhrát?

 
Ondřej Novotný (44) se do reality show zapojil nejen jako moderátor, ale jednotlivé kroky hráčů rozebírá i na svém Instagramu. Pravidelně ukazuje, že stačí byť jen na sekundu sejít z cesty a taktika hry se nenapravitelně promění, což se v Survivoru skutečně jasně stalo. Šéf Oktagonu si posvítil na bývalou dívčí alianci Nikolu Čechovou, Chili a Veroniku Havlik, které měly v týmu i Johy. Ta otočila svůj postoj k týmu po boji o odměnu, aneb "když dar není darem", jak to komentoval Novotný. 
15.04.2022 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (267 článků) , Nikola Čechová (87 článků)

Exkluzivní rozhovor s Vladimírem ze Survivoru. Proč se spolčil s Veve, čeho se na ostrově nejvíc bál a čím ho vytáčel Ondřej Novotný

 
Svou účast v Survivoru sice nezačal příliš zdárně, nakonec se ale vyprofiloval jako jeden z favoritů na vítězství v celé show. Vladimír Čapek sice působí jako nenápadný IT specialista, díky své komplexnosti se mu ale podařilo dostat nejen do sloučení, ale dokonce rozbil dívčí alianci složenou z Nikoly Čechové, Chili a Veroniky Havlik. Jaká byla jeho strategie, čeho se v Survivoru nejvíc bál a proč chtěl, aby moderátor Ondřej Novotný během kmenových rad raději mlčel? Nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 
22.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (267 článků) , Nikola Čechová (87 článků) , Vladimír Novotný (24 článků)

Maty ze Survivoru se hrne do Love Islandu: Spletou si tě s údržbářem, směje se mu Novotný

 
Míří sympaťák ze Survivoru do další reality show? Vyřazený účastník Matěj Quitt se v živém vysílání rozpovídal o tom, kam jeho kroky povedou nyní, a prozradil, že zvažuje další pořad TV Nova. "Přijdeš jako bombshellák?" vysmál se mu moderátor Survivoru Ondřej Novotný poté, co Maty řekl, že zvažuje Love Island. Nabídl mu výzvu v Oktagonu. 
11.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (267 článků) , Maty Maty (16 článků)

Asociace podnikatelů a manažerů: Pokuta sem, pokuta tam, pokuta všude, kam se podívám

 
Stačí mnohdy málo, aby podnikatel musel „vytáhnout z kapsy" mnohdy desítky tisíc korun. Podle dostupných informací úřady podnikatele nešetří a vysoké pokuty rozdávají jako politici sliby před volbami. Víte, jaké sankce nám, podnikatelům, hrozí za porušení mnohdy banálních pravidel?
21.09.2017 19:45 |

podobné články

Tresty za schůzku v restauraci: Prymulovi hrozí 20 tisíc pokuta, Faltýnek si nechá vzít imunitu

 
V restauraci, která měla být zavřená, navíc bez roušek. Dostaveníčko ministra zdravotnictví Romana Prymuly (za ANO), šéfa poslanců ANO Jaroslava Faltýnka a ředitele ostravské fakultní nemocnice Jiřího Havrlanta v restauraci na pražském Vyšehradě budou řešit úřady. Věc už na základě odhalení Blesku začala vyšetřovat policie, pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) mluví o tom, že v případě opatření vydaných vládou řeší jejich porušení magistrát. A do věci se zřejmě vloží i hygienici. Zatímco hospodě hrozí v případě prokázání porušení restrikcí pokuta až tři miliony, magistrát může podle Hřiba pokutovat další hříšníky, těm hrozí pokuta až 20 tisíc.
26.10.2020 05:10 |

podobné články

Atomovku na Čechy, prospěla by. 200 tisíc mrtvých hned, psal Pavel Novotný. Jsme zlí na Ukrajince

 
Starosta Řeporyjí Pavel Novotný je znechucený z přibývajících reakcí Čechů, kterým vadí velkorysá pomoc ukrajinským uprchlíkům nebo fakt, že se tématu války na Ukrajině věnují média již čtrnáctý den v kuse. „Jsme národ připosraných, vesměs zbabělých švejků. Závistivá chamraď,“ reagoval Novotný. A má i nápad doslova jaderný.
09.03.2022 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1326 článků)

Žaneta ze Survivoru terčem nechutných zpráv: Po šikaně v soutěži přišlo přání smrti

 
Doufala, že se dostane do finále Survivoru, nakonec ale ze soutěže vypadla jenom několik málo hodin po sloučení. A Žaneta Skružná se s tím jenom těžko smiřuje. Ve studiu v pořadu eXtra Host nejenže velmi tvrdě zkritizovala bývalé členy kmene Rebelů, ale promluvila i o hejtech, kterých je po návratu z Dominikánské republiky terčem. A došlo i na téma, které zajímá snad všechny diváky Survivoru. Dala to dohromady s Tomášem Weimannem? 
21.04.2023 05:10 |

podobné články

Google dostal ve Francii více než dvouapůlmiliardovou pokutu

 
Francouzský úřad pro ochranu osobních údajů CNIL vyměřil americké společnosti Google pokutu 100 milionů eur (2,6 miliardy korun) za porušení pravidel pro sledování internetové reklamy, takzvaných cookies. Je to nejvyšší pokuta, jakou kdy tento úřad udělil. Kvůli porušení stejných pravidel dal úřad pokutu 35 milionů eur (920 milionů korun) také americkému internetovému prodejci Amazon.
10.12.2020 14:40 |

podobné články

Pohádkář Filip bere zpátečku. Znovu změnil své důvody pro konec v Survivoru, zalekl se obří pokuty

 
Filip Křížek dal svým kritikům další palebnou munici. Jeho vysvětlení, že odešel ze Survivoru kvůli práci, totiž vyvolalo velké haló a navíc TV Nova upozornila, že by Filipovi mohla hrozit vysoká pokuta za porušení smlouvy. Nyní hasič promluvil na sociálních sítích, že jeho odchod s prací neměl nic společného. Jak to tedy je?
10.04.2024 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Filip Nov (17 článků)

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

 
Rozhovor, na který čekali všichni fanoušci Survivoru. Jiří Hanousek odhalil pozadí svého odchodu z vyhrocené kmenové rady, na které mu moderátor show Ondřej Novotný nedal v podstatě prostor pro to, aby se zachoval jinak. Jak probíhaly minuty bezprostředně po jeho odchodu z natáčení, jak vysoká pokuta mu hrozí a proč s Novou komunikuje pouze prostřednictvím svých právních zástupců? Nejen o tom jsme si povídali v pořadu eXtra Host. 
31.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (267 článků) , Jiří Novotný (244 článků) , Jiří Novotný (70 článků) , Jiří Novotný (244 článků)

Glosa: Mikýř odhalil největší tajemství Survivoru. Zákulisí vám změní pohled na věc

 
Přelstít, přehrát, přežít. Základní pravidla Survivoru, která jsou pro soutěžící čím dál hůř splnitelná. A to především v česko-slovenské verzi. A má to jednoduchý důvod. Hra se totiž začíná hrát ještě před nástupem do letadla a aliance jsou jasné ještě dřív, než se fanoušci vůbec dozví, kdo v nejnáročnější show světa bude bojovat o přežití. A právě to ničí podstatu Survivoru.
07.03.2024 20:50 |

podobné články

Novotný o zápasu Adam vs. Nathan: Tajemný spor v Survivoru a reakce na hejty

 
Truhlář Adam Raiter a profesionální účastník reality shows Nathan Dzaba zanechali v Survivoru nejen výrazný podpis, ale také nevyřízené účty, které nezůstanou zapomenuty a utkají se v kleci organizace Oktagon. Moderátor a šéf Oktagonu Ondřej Novotný redakci eXtra.cz odtajnil, kde vznikla myšlenka vedoucí k tomuto zápasu, který bude zřejmě i osobní záležitostí, a prozradil, jak se staví k hejtům, které se po oznámení turnaje vyrojily.  
12.05.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (267 článků) , Adam Nathan (10 článků) , Adam Adam (611 článků) , Adam Adam (611 článků)

Ondřej Novotný o Survivoru: Moderátor promluvil o další sérii a o účasti své ženy v ní

 
Moderátor Survivoru Ondřej Novotný svou práci miluje a touto reality show doslova žije. Každý moment prožívá společně se všemi účastníky a letošní řadu, která brzy vyvrcholí velkolepým finále, navíc považuje za obzvlášť povedenou. “Tento rok si za tím hodně stojím, myslím si, že se to povedlo. Jsem rád, že se už mluví o další sérii,” rozpovídal se v rozhovoru pro eXtra.cz. Ten nám poskytl společně se svou nádhernou ženou Renatou. Dovolil by jí, aby se drsné soutěže zúčastnila? 
09.05.2023 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (267 článků)

Ondřej Novotný hodnotí hru Karolíny Krézlové: Na ostrově rozpoutala peklo, odhalil

 
Karolíně Krézlové se sice podařilo dostat mezi tři nejlepší hráče letošní řady Survivoru, na vítězství by ale nedosáhla, i kdyby byla ve finálové dvojici. To si alespoň myslí moderátor show Ondřej Novotný. Ten ji ve svém hodnocení na Instagramu označil za nejdiskutovanějšího hráče aktuální řady Survivoru, který by s největší pravděpodobností od poroty dostal nula hlasů. 
24.05.2023 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (267 článků)