Článek

Znechucenou Báru ve Výměně manželek šokují nezvaní hosté: Je potřeba deratizace!

 
Letošní Výměna manželek přechází z jedné zanedbané domácnosti do další. Jak si poradí Barča v podle ní špinavém prostředí s tatínkem, který se vším pomáhá, a dokáže Kristýna přimět prozatímního partnera, aby se více staral o děti a dům?
16.02.2021 18:55 |

podobné články

Podobné články

Praha zatočí s přemnoženými potkany. „Buď se rozloží na místě, nebo skončí v čističce,“ říká specialista

 
Praha je zamořená potkany. Na jednoho Pražana vychází zhruba čtyři až pět hlodavců. Pražské vodovody a kanalizace (PVK) proto plánují na začátek dubna každoroční rozsáhlou deratizaci, která by měla městu od potkanů ulehčit. Deratizace proběhne v kanalizační síti, na redukci potkaní populace je připraveno zhruba 3,5 tisíc kilogramů nástrah. Jak plošná deratizace probíhá, prozradil Blesku Pavel Kaiser, vedoucí střediska deratizace PVK.
23.02.2021 18:40 |

podobné články

Nechutná domácnost ve Výměně manželek: Kočičí výkaly a stoletá špína

 
Ivanu ve Výměně manželek čeká horor, jaký si nedokázala představit ani ve snu. V nové domácnosti ji naprosto šokují otřesné podmínky – nepořádek v bytě, plísně, a dokonce i kočičí výkaly! Jak se s tím zvládne vypořádat?
08.10.2018 19:55 |

podobné články

Praha: V dubnu bude zahájena cyklická deratizace

 
Deratizace probíhá každoročně podle podrobného časového a územního harmonogramu, který připravuje Hygienická stanice hl. m. Prahy ve spolupráci s jednotlivými městskými částmi, odborem zdravotní péče Magistrátu hl. m. Prahy a příslušnými deratizačními firmami.
15.02.2011 15:50 |

podobné články

Otrokovice: V městě proběhne celoplošná deratizace

 
Odbor rozvoje a správy majetku Městského úřadu Otrokovice oznamuje, že od 28. března 2011 do 29. dubna 2011 bude probíhat na území města jarní etapa celoplošné deratizace, prováděná firmou SERVIS 3xD, Olomouc.
22.03.2011 17:15 |

podobné články

Ústí nad Labem: Jarní část deratizace v roce 2011

 
V následujících týdnech proběhne letošní jarní vlna deratizace kanalizační sítě a nor potkanů.
24.04.2011 13:45 |

podobné články

Na jednoho Pražana připadá pět potkanů. Půlroční deratizace končí

 
Odhadem čtyři až pět milionů potkanů žije v Praze. Nejčastěji v kanalizačních stokách, ale také na povrchu u popelnic. Hlavní město proto každý rok od dubna do října provádí deratizaci. Teď už se kontrolují místa, kde nástrahy ležely. Cílem deratizace není počet potkanů snižovat, ale udržet na stávající úrovni.
09.10.2015 05:50 |

podobné články

Deratizace myšovitých hlodavců v Praze začíná v těchto dnech, skončí na konci října

 
Na území hlavního města Prahy proběhne v období od dubna do října letošního roku pravidelná každoroční cyklická deratizace zaměřená na udržení přijatelného stavu potkanů v Praze. A to jak na povrchu (v objektech, venkovním prostranství), tak pod povrchem (v kanalizační síti).
05.04.2018 12:45 |

podobné články

Tak to je masakr: Nejbrutálnější rvačka ve Výměně manželek. Podívejte se na ukázku, kde padají ta nejsprostší slova!

 
V novácké reality show "Výměna manželek už bylo možno vidět leccos":http://www.extra.cz/nejbrutalnejsi-hadka-ve-vymene-manzelek-macata-michaela-zmlatila-sveho-manzela-pred-celym-narodem. Tentokrát ale diváci uvidí první pořádnou rvačku v historii celého pořadu.
29.08.2013 14:10 |

podobné články

Brutální rvačka ve Výměně manželek: Jak dopadl psychopat Mirek? Promluvili samotní aktéři reality show!

 
Šestá řada novácké reality show Výměna manželek "začala pěkně zostra":http://www.extra.cz/tak-to-je-masakr-nejbrutalnejsi-rvacka-ve-vymene-manzelek-podivejte-se-na-ukazku-kde-padaji-ta-nejsprostsi-slova.
30.08.2013 21:30 |

podobné články

Despotický otec používá ve Výměně manželek bolestivé tělesné tresty pro svého syna. Sledujte!

 
Další díl "Výměny manželek":http://www.extra.cz/tak-to-je-masakr-nejbrutalnejsi-rvacka-ve-vymene-manzelek-podivejte-se-na-ukazku-kde-padaji-ta-nejsprostsi-slova přinese šokující praktiky rodičů Bezděkových, kteří jsou velmi přísní na své děti.
03.10.2013 18:00 |

podobné články

Výměna manželek, která nemá obdoby: Punkerka zažije tvrdý režim a málem se z toho zblázní

 
V premiérové Výměně manželek dnes uvidíme Katku (26), jejího partnera Davida (30), dcery Julii (2) a Rozárku (1). Na druhé straně se seznámíme s punkovou rodinou, která se skládá z Katky (22), jejího přítele Erika (22) a dcery Emmy (1). V této Výměně manželek se propojí dvě naprosto neslučitelné rodiny. Velká zkouška čeká hlavně punkerku Katku. Deset dní po boku naprostého puntičkáře Davida jí bude dělat obrovský problém. David totiž hledá sebemenší chybu, kterou by jí mohl vytknout, dokonce to dojde tak daleko, že jí zakáže starat se o děti.
01.03.2016 19:20 |

podobné články

3 nejhorší osudy ve Výměně manželek: Nucená prostituce, znásilnění a upřímná hloupost

 
Výměna manželek běží na televizních obrazovkách už dlouhých čtrnáct let. Téměř žádný pořad se s takovou železnou pravidelností neopakoval. Čím déle se tahle show hraje, tím se do ní hlásí více podivínů. A všichni musíme uznat, že nás několikanásobně více baví tahle reality show s naprosto bizarními lidmi než s těmi obyčejnými. Pojďme se nyní ale podívat na 3 nejsmutnější osudy, které se ve Výměně manželek objevily.
21.01.2019 07:00 |

podobné články

Týraná Nikola prošla ve Výměně manželek proměnou: Z třesoucího se věchýtku krásnou dámou

 
Ve středeční Výměně manželek jsme poznali rodinu z Písku, Nikolu (30), Patrika (28) a Leontýnku (2). Na druhé straně se seznámili s Nikol (24), Andrejem (28) a Ondrou (13 měsíců), kteří žijí v Krupce u Teplic. Není pochyb o tom, že tato Výměn manželek patřila mezi ty nejvyhrocenější. Nikola se během deseti dní svěřila náhradnímu manželu Andrejovi s tím, že ji Patrik v minulosti mlátil a nechová se k ní hezky. Vše vyvrcholilo mezi osmi očima, kdy se Nikola kompletně zhroutila. Ještě předtím pro ni Andrej ale přichystal překvapení v podobě proměny, která ze zbědované Nikoly udělala krásnou ženu.
15.03.2020 20:16 |

podobné články

Šok ve Výměně manželek: Dva otcové v jedné domácnosti! Kromě manžela i milenec

 
Ve středeční premiérové Výměně manželek čeká vyměněnou maminku Báru pořádný šok: Podaří se jí zorientovat v nestandardní rodině, v níž narazí na dva tatínky, ale gayové to přitom nejsou? Žije zde totiž manžel i nový přítel pod jednou střechou…
26.02.2020 08:45 |

podobné články

Rusnok nežvaní a dělá, chválí šéf odborů Zavadil. A jeho kolegové kárají Sobotku

 
Zatímco se politické strany jedna po druhé přou o to, proč je důležité nepodpořit, případně podpořit Rusnokovu vládu v Poslanecké sněmovně, odboroví předáci mají jasno: Rusnokově vládě by oni hlas rozhodně dali. Jak zdůraznil třeba předseda ČMKOS Jaroslav Zavadil, na rozdíl od vlád předchozích totiž nový kabinet jen nežvaní, ale i něco dělá.
01.08.2013 15:25 |

podobné články

„Deratizace havěti, vesnice pro lůzu.“ Strany šokují slogany, šetří je i policie

 
Mostecká policie se zabývá obsahem jednoho volebního plakátu. Žádné trestní oznámení kvůli volbám ale zatím nepřijala. Uvedla to mluvčí policie. Kritiku sklízí kampaň uskupení Otevřená radnice Most, jejímž lídrem je bývalý náměstek ministra průmyslu a obchodu Karel Novotný. Na propagačních materiálech strany stojí například: „Jen deratizační prostředky na tu havěť nestačí!“ s dovětkem „Nulová tolerance nepřizpůsobivým“.
11.09.2018 14:40 |

podobné články

To není normální! Lidé kritizují Báru z Výměny, že její skoro čtyřletý syn chodí na nočník

 
Ve středeční Výměně manželek jsme mohli vidět rodinu z Plzně, Báru (32), Marka (44) a Jiřího (3). Na druhé straně jsme se seznámili s Helenou (45), Jakubem (28), Hanou (8) a Veronikou (8), kteří žijí v Doksech. Na první pohled se mohlo zdát, že tato Výměna manželek proběhla v klidu. Dohra celého dílu ale byla pro rodinu Báry a Marka velmi znepokojující. Bára je přesvědčená o tom, že náhradní matka Helena podávala jejím tříletému synovi Jiříkovi projímadlo. Diváci zase řeší, že není normální, aby skoro čtyřleté dítě chodilo na nočník.
27.02.2020 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Marek (420 článků) , Jiří Marek (420 článků)

Drama po Výměně manželek: Rozvod páru z "prasečáku"!

 
Na konci tohohle dílu ujišťovali, jak se mají rádi a jak své životy změní. A realita rok od natáčení? Jeden pár se vrátil do zajetých kolejí, druhý dospěl k rozvodu! "Neustála" to rodina Markových, kde při Výměně našla druhá z manželek špínu a myší výkaly..
15.09.2013 18:40 |

podobné články

Vyměněná manželka Monika se na Moravě opila do němoty, psychicky zkolabovala a pak pozvracela kameramana

 
Dnešní večer se ve "Výměně manželek":http://www.extra.cz/v-tehle-vymene-manzelek-budou-padat-ostra-slova-je-to-de-co-nas-vsechno-ceka objeví Monika, která odjede ze severu Čech na Moravu. Žena, která ještě nedávno nemohla alkohol ani cítit, si pobyt v přátelském prostředí natolik užívá, že během návštěvy jedné hospody do sebe naklopí hned několik panáků slivovice.
22.11.2013 20:02 |

podobné články