Článek

Známý písničkář se s přítelkyní zasnoubil těsně před narozením syna: Jakou mají v plánu svatbu?

 
Když jsme se s písničkářem Pokáčem bavili naposledy, byl v dobré náladě jen díky tomu, že se stal čerstvým otcem syna Teodora. Teď už mu úsměv na tváři vykouzlily i pracovní aktivity, do nichž se zase mohl pustit. Vydal svoji třetí desku a začal vystupovat s kolegou Davidem Kollerem na společném turné.
02.06.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: David Koller (345 článků)
Podobné články

Bookmakeři vědí: Princi Williamovi se narodí holka a bude to Alice

 
Týdny před narozením potomka britského prince Williama bookameři stanovují sázky na jednotlivá jména. A třebaže oficiálně William a jeho manželka Kate tvrdí, že neznají pohlaví dítěte, sázkoví experti mají zdroje, které je ujistí již dlouho před porodem, koho mají očekávat. A tak předpověděli správně prince George i princeznu Charlotte. Před jejich narozením byly nejnižší kurzy právě na jejich jména. Před narozením Williamova třetího dítěte jsou nejnižší kurzy na jméno Alice. Bude to tedy zřejmě holka nesoucí jméno Williamovy prababičky.
12.04.2018 11:35 |

podobné články

Osobnosti: George George (779 článků)

Robbie Williams se zasnoubil ještě před koncem roku

 
Robbie Williams se opět zasnoubil. Tentokráte ale soukromně a doopravdy. Zatímco v listopadu, kdy se zasnoubil přímo před mikrofonem australského rádia a vše pouštěl ihned do éteru, šlo jen o hru, po Vánocích se v soukromí vyslovil doopravdy. A jeho milá Ayda Field prý souhlasně na nabídku kývla.
04.01.2010 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (560 článků) , Ayda Field (105 článků)

Robbie Williams se zasnoubil ještě před koncem roku

 
Robbie Williams se opět zasnoubil. Tentokráte ale soukromně a doopravdy. Zatímco v listopadu, kdy se zasnoubil přímo před mikrofonem australského rádia a vše pouštěl ihned do éteru, šlo jen o hru, po Vánocích se v soukromí vyslovil doopravdy. A jeho milá Ayda Field prý souhlasně na nabídku kývla.
04.01.2010 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (560 článků) , Ayda Field (105 článků)

Hugh Hefner se zasnoubil

 
Zakladatel Playboye Hugh Hefner se ve svých čtyřiaosmdesáti letech zasnoubil. Nikoho jistě nepřekvapí, že jeho partnerkou je mladá, pohledná modelka… Zakladatel Playboye Hugh Hefner (84) se během Vánoc zasnoubil. Jeho snoubenkou je o šedesát let mladší playmate Crystal Harris (24). Zasnoubení prý bylo velmi romantické, Hugh totiž darovaly Crystal zásnubní prsten jako vánoční dárek. Dvojice [...]
26.12.2010 19:00 |

podobné články

Písničkář Pokáč se bude ženit. Tak teda jo, odpověděla mu jeho atletka na žádost o ruku

 
Písničkář Pokáč, vlastním jménem Jan Pokorný, se zasnoubil s přítelkyní Eliškou. Fanouškům to oznámil snímkem, na kterém se jeho partnerce na levé ruce blyští krásný zásnubní prsten, a slovy: „...a ona řekla: tak teda jo.“
25.12.2020 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (154 článků) , Jan Pokorný (13 článků)

Rozvádějící se Gwen Stefani: Krize manželství přišla před narozením syna

 
Zpěvačka Gwen Stefani přiznala, že už před narozením syna Apolla, kterého přivedla na svět před dvaceti měsíci, procházeli s manželem Gavinem Rossdalem vážnou manželskou krizí. Bohužel pro ně i jejich tři společné syny ji nepřekonali a letos na konci léta se rozhodli rozvést.
09.11.2015 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Gwen Stefani (133 článků) , Gavin Rossdale (26 článků)

Bavič Novotný chystá svatbu. Jeho syn se zasnoubil, koupil prsten s brilianty za 57 tisíc

 
Bavič Petr Novotný  (62) má čtyři děti, takže není divu, že se jeho rodina rychle rozšiřuje. Poté, co minulý týden dcera Lenka porodila třetí dítě, o víkendu se jeho syn Pavel zasnoubil s přítelkyní Veronikou, se kterou má dceru Lauru.
13.03.2012 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (391 článků) , Pavel Novotný (1127 článků)

Ed Sheeran se zasnoubil

 
Australský herec Russell Crowe je výřečnější asi o něco víc, než by si zpěvák Ed Sheeran přál. Hollywoodská hvězda totiž prozradila, že se britský hudebník zasnoubil se svou přítelkyní Cherry Seaborn. Pětadvacetiletý zrzek sice už delší dobu prohlašoval, že se hodlá se svou partnerkou usadit a založit rodinu, svatbu ale vždy kulantně obcházel.
27.05.2017 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Russell Crowe (84 článků) , Cherry Cherry (33 článků)

To je nádhera: Lucie a Tomáš Plekancovi nafotili ještě před narozením syna Matyáše tyhle romantické fotky

 
Lucie Plekancová Vondráčková (31) si své soukromí velmi střeží. Teď udělala výjimku a odtajnila své privátní fotografie, které vznikly ještě před narozením syna Matyáše. Na nich to manželům Plekancovým neuvěřitelně sluší a láska z nich čiší ze všech stran. "Fotilo se u jezera v Montrealu ještě když bylo celkem teplo. Takže jsem byla asi v šestém měsíci. Zapadalo slunce, tak jsme měli na foceni asi jen patnáct minut. Ale to mám nejradši. Jen zachycení momentu, bez make-upu a všech těch obrovských příiprav kolem. Fotka je pak jako součást bežného zivota. A na tohle je fotografka Vera expert," svěřila se nám exkluzivně Lucka.
09.12.2011 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1803 článků)

Michael Jordan se zasnoubil s dlouholetou přítelkyní

 
Basketbalová legenda Michael Jordan se zasnoubil s dlouholetou přítelkyní, modelkou Yvette Prietovou.
30.12.2011 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jordan (58 článků)

Muž roku 2015 se zasnoubil: Svalnatou přítelkyni požádal o ruku v luxusu!

 
Spokojený pár tvoří už téměř pět let a nerozdělil je ani titul v soutěži krásy. A teď chystají i veselku! Řeč je o Muži roku 2015 Jakubu Krausovi, který se zasnoubil se svou nabušenou přítelkyní Evou Havelkovou.
12.10.2017 15:40 |

podobné články

Martin Zounar se bude ženit, zasnoubil se s přítelkyní Kateřinou

 
Herec Martin Zounar  (52) se chystá do chomoutu. Po víc než roční známosti se zasnoubil s přítelkyní, psycholožkou Kateřinou.
11.03.2020 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zounar (274 článků)

Štamgast ze Slunečné se zasnoubil: Po pár měsících vztahu navlékl o 19 let mladší přítelkyni netradiční prsten

 
Oblíbený herec Karel Zima (49) se zasnoubil. Když začal koncem minulého roku chodit se svojí přítelkyní Lucií Kumbárovou (30), nikdo netušil, že jejich láska vezme takový spád. Ale stalo se. Herec svoji milovanou Lucii překvapil a po čtvrt roce vytáhl zásnubní prsten.
19.04.2021 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Zima (53 článků)

Šťastný plánuje před narozením dítěte svatbu

 
Herec Jan Šťastný (45) čeká se svou partnerkou Barborou Petrovou (25) dítě. Potomek by měl přijít na svět v půlce listopadu. Ještě před jeho narozením se však chce stihnout oženit. „Jsem v tomhle konzervativní,“ přiznává herec. Pro Šťastného jde po dlouhé době o dobré zprávy. Rozpad předchozího manželství a nedobré vztahy se synem mu daly pořádně zabrat.
22.06.2011 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Petrová (44 článků)

Matěj Ruppert se zasnoubil a ve Varech pracuje na miminku!

 
Matěj Ruppert (35) chce podruhé do chomoutu! V neděli se zasnoubil se svou přítelkyní Terezou a teď na filmovém festivalu ve Varech pracují na miminku. Známý recesista se na festival vyparádil, jak se na frontmana kapely Monkey Business patří, přítelkyně Terezy byla okouzlující.
01.07.2013 22:05 |

podobné články

Zasnoubil se, ale dřív než svatba přišlo miminko: Písničkář Pokáč je tátou

 
Teprve v prosinci písničkář Pokáč oznámil, že svoji partnerku, bývalou atletku Elišku Klučinovou, požádal o ruku . Co ovšem nepozradil, je to, že pár byl už tu dobu hodně dlouho v radostném očekávání prvního společného potomka.
11.02.2021 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Klučinová (19 článků)

Jan Šťastný se pomstil synovi: Taky ho nepozval na svoji svatbu!

 
Herec Jan Štastný stihnul svatbu s o 20 let mladší přítelkyní Bárou Petrovou dva měsíce před narozením jejich snya Ondráška. Na utajovaném obřadu chyběl jeho syn Jan (21) a účty v rodině Šťastných jsou tak vyrovnány...
22.09.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Petrová (44 článků)

Nepolapitelný starý mládenec »chycen«: George Clooney se zasnoubil!

 
Herec George Clooney v řadě rozhovorů během posledních deseti let vyloučil, že by se nechal znovu přemluvit ke svatbě a manželství. Prý to není instituce pro něj. Podle magazínu People však jeho názor na svatbu změnila právnička Amal Alamuddino, s níž se údajně nedávno zasnoubil.
02.05.2014 08:05 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (807 článků)

Slavný akční hrdina se bude potřetí ženit: Herec se zasnoubil s o 38 let mladší blondýnkou

 
Populární herec Dolph Lundgren (62) se před pár dny zasnoubil se svou přítelkyní Emmou Krokdal, které je teprve 24 let. Je tak ve stejnému věku jako jeho starší dcera Ida.
29.06.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Dolph Lundgren (47 článků)