Článek

Známý český rapper skončil v rukou policistů: Krátce předtím se přiznal k užívaní drog

 
Známý český rapper vystupující pod přezdívkou Sensey skončil v úterý ráno v rukou policistů. K jeho zadržení došlo zatím z neznámých důvodů na hotelovém pokoji po boku bývalé partnerky miliardáře Richarda Chlada Lii Kees. Lidé spekulují o spojitosti s drogami, k jejichž užívání se Sensey nedávno přiznal v podcastu “Podcastbeznazvu.”
14.09.2022 18:15 |

podobné články

Podobné články

Známý slovenský rapper Karlo si odsedí 7 let za mřížemi: Za pašování drog mu hrozil až dvojnásobný trest

 
Známý slovenský rapper Karlo, vlastním jménem Juraj Čaba, si odsedí 7 let za mřížemi. Interpret byl letos v březnu zadržen poté, co u něj během náhodné prohlídky ve vlaku policie našla velké množství drog. Rapper tehdy v cestovním kufru převážel 1,5 kilogramu marihuany a 150 gramů kokainu, za což mu v případě prokázání viny hrozilo až 15 let vězení. Policie případ označila jako zvlášť závažnou drogovou trestnou činnost. 
16.09.2022 13:45 |

podobné články

Známý rapper Vladimír se zapletl do drog! Hrozí mu 10 let za mřížemi

 
Známý slovenský rapper skončil za mřížemi! Vladimír (37), který vystupuje pod uměleckým jménem Supa, byl obviněn z výroby drog, za což mu hrozí až 10 let v kriminále.
01.12.2017 10:25 |

podobné články

Rapper svým SUV zabil 5 lidí v průvodu: Autem se chlubil v klipu! Prchal z jiného místa činu?

 
Rapper Darrell Brooks, který v neděli najel autem mezi diváky a účastníky poklidného vánočního průvodu v americkém městě Waukesha, byl podle policie už vícekrát trestaný a v inkriminovanou dobu právě prchal z jiného místa činu. Tam předtím došlo k potyčce s noži. Rapper skončil ve vazbě, při zatýkání si stěžoval na bolavé rameno. Policisté ho už obvinili z pětinásobné vraždy.
23.11.2021 05:25 |

podobné články

Švédská policie zatkla Snoop Dogga za ilegální užívání drog

 
Rapper Snoop Dogg byl v sobotu zatčen ve švédské Uppsale s podezřením na ilegální užívání drog. Americká hvězda při zatýkání kladla odpor, o incidentu psala na Instagramu a po zatčení vztekle Švédům vzkázala, že se do jejich země už nikdy nevrátí.
27.07.2015 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Snoop Dogg (88 článků)

Policie zatkla Snoopa Dogga za ilegální užívání drog

 
Rapper Snoop Dogg byl v sobotu zatčen ve švédské Uppsale s podezřením na ilegální užívání drog. Americká hvězda při zatýkání kladla odpor, o incidentu psala na Instagramu a po zatčení vztekle Švédům vzkázala, že se do jejich země už nikdy nevrátí.
28.07.2015 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Snoop Dogg (88 článků)

Professor Green je pro legalizaci heroinu

 
Rapper Professor Green dlouhodobě obhajuje legalizaci drog. Ale podle něj by nemělo být beztrestným jen užívání konopí či extáze, ale také drog nejtvrdších včetně heroinu. Zákaz jejich užívání totiž nijak nesnižuje odbyt na černém trhu a počet narkomanů.
30.07.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Professor Green (11 článků)

Nejvtipnější trapas měsíce: Známý rapper Vladimir 518 omylem zaměněn za policistu!

 
Známý český rapper Vladimir Brož vystupující jako "Vladimir 518":http://www.extra.cz/tema/vladimir-518 se stal terčem hrubého omylu grafika na plakátech k novému filmu Vejška. Rapperovo číslo 518 v uměleckém pseudonymu bylo zaměněno za telefonní číslo na policii, tedy 158, a fanoušci jej tak okamžitě zasypali dotazy, zda se teď náhodou nedal "k fízlům".
02.02.2014 09:00 |

podobné články

Rapper Ja Rule krátil daně, byl odsouzen k dalším 28 měsícům za mřížemi

 
Na začátku června rapper Ja Rule (35) nastoupil dvouletý trest odnětí svobody za nedovolené držení a užívání zbraní. Tento týden musel ale hudebník k soudu znova. A to za krácení daní. Soudce mu nařídil, aby zaplatil státu 1,14 miliónu dolarů (asi 19,7 miliónu korun) a odseděl si za finanční podvody 28 měsíců. Rapper si nakonec oddechl, když mu soudce oznámil, že oba tresty bude vykonávat souběžně.
24.07.2011 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Ja Rule (3 články)

Medik radí - 2. díl - Tráva, velká šance na depresi

 
Týden uběhl a je tu další díl z cyklu "Medik radí". Tentokrát se zaměříme na zde hodně probíraný problém vlivu marihuany na lidskou psychiku, konkrétně Vám přiblížím nejnovější studii zabývající se tímto problémem. Každý ví, že užívání různých drog různě, většinou významně, ovlivňuje psychický vývoj. Předmětem diskusí je problém, zda se to týká i "měkkých" drog typu marihuana. Tímto se zabývá studie katedry sociální psychiatrie university v Bostonu. Autoři se v ní zabývají vztahem mezi užíváním marihuany a rizikem vzniku epizod velké deprese (MDE, major depressive episode). Studie se účastnilo 6792 účastníků. Ve věku 15-45 let. Statistická analýza dat ukázala, že riziko vzniku MDE roste s intenzitou užívání marihuany. Autoři udávají, že například "nezávislí" uživatelé marihuany mají 1,6krát vyšší riziko vzniku MDE než osoby, které marihuanu nikdy neužívaly. Tato souvislost je zjevná i po korekci na další faktory, jako je pohlaví a závislost na alkoholu či tabáku. Studie prokázala, že užívání marihuany přináší zvýšené riziko vzniku epizod velké deprese, a představuje tak pro vývoj psychiky nezanedbatelné nebezpečí. A jak jste na tom vy???? Zkuste si udělat jednoduchý otázkový test a zjistit, zda na Vás deprese "lidově" leze. :) A. Kladná odpověď alespoň na dvě ze tří následujících otázek: Jste nadměrně a neobvykle smutný po většinu dne a téměř každý den po dobu dvou posledních týdnů? Ztratil jste zájem a radost z věcí, které Vás obvykle těšily? Cítíte se jako bez energie a nadměrně unavený? B. Kladná odpověď aspoň na jednu až dvě z následujících sedmi otázek, aby celkový počet byl čtyři kladné odpovědi na uvedených 10 otázek: Ztratil jste svou obvyklou sebedůvěru nebo se cítíte méněcenný vůči jiným lidem? Děláte si nadměrné výčitky z maličkostí nebo máte pocit těžké viny? Vnucují se Vám myšlenky na smrt nebo sebevraždu? Ztratil jste schopnost soustředění a rychlého rozhodování? Máte zpomalené pohyby a reakce nebo jste nadměrně a nepřiměřeně neklidný? Trpíte nespavostí? Trpíte nechutenstvím s váhovým úbytkem? -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
04.08.2009 09:40 |

podobné články

Rapper Ektor si se lží okolo napadení dívky dost naběhl: Drsňáka usvědčuje kamerový záznam! Co na něm je?

 
"Včerejší text o napadení provozní K.U baru Terezy":http://www.extra.cz/vime-prvni-rapper-ektor-brutalne-napadl-v-prazskem-baru-tuhle-kocicku-co-se-presne-stalo, se kterou si v podniku M1 násilím vyřizoval účty známý rabiát rapper Ektor, vás hodně zaujal.
20.12.2013 14:17 |

podobné články

Fanynky, připravte si kapesníky! Americký rapper Nelly byl zatčen pro držení drog

 
Americký rapper a hvězda televizních reality show Nelly (40), oceněný prestižní cenou Grammy, byl v sobotu v americkém státu Tennessee zatčen a obviněn z držení drog.
12.04.2015 09:40 |

podobné články

Rapperovi vybouchla domácí varna drog: Lékaři mu museli vzít třetinu lebky!

 
Niko Brenner alias rapper Dr. Knarf se v domácí varně drog snažil vyrobit extra silný extrakt z konopí. Během pokusů však varnu zachvátily plameny a explodovaly láhve s plynem. Pětatřicetiletý rapper utrpěl vážná zranění hlavy a přišel o třetinu lebky!
06.12.2019 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Nika Nika (135 článků)

Je tohle konec světa? Český rapper vydal nový singl, který má inteligentní text a dobrou hudbu!

 
"Rapper":http://www.extra.cz/tema/rapper Lipo, vlastním jménem Jonáš Červinka, minulý rok bořil hitparády svým singlem Ležím v tvé blízkosti, který natočil s Debbi. Teď vydal nový singl i s klipem a světe, div se, opět se to dá poslouchat, a co víc, ta píseň má hlavu a patu!
04.09.2013 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Jonáš Červinka (4 články)

Rapper El Nino se nechal tetovat už ve třinácti. Prohlédněte si podrobně všechny jeho kérky

 
Drsný rapper a tetování, to jsou dvě věci, které k sobě nějak patří. Český rapper El Nino si ale cestu k tetování našel snad ještě dřív, než začal rapovat. První permanentní obrázek zdobil jeho tělo už ve třinácti letech.
28.08.2014 17:00 |

podobné články

Sprosťák Bushido: Karlu Gottovi napsal gratulaci vlastní rukou!

 
Německý rapper Bushido (30) nemá ve své vlasti valnou pověst, ale Karel Gott, který s ním nedávno nazpíval hit Für immer Jung (Stále mlád), ho považuje za svého přítele. Rapper mu nyní k 70. narozeninám dokonce poslal dopis psaný vlastní rukou!
13.07.2009 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6728 článků)

Známý rapper a producent místo u soudu skončil v nemocnici: Krvácení do mozku!

 
Americký rapper Dr. Dre (55) skončil po prodělání mozkového aneurysmatu v nemocnici, informoval o tom server TMZ. Jeho stav je nyní stabilizovaný. Hudební producent ve středu prostřednictvím instagramu poděkoval fanouškům za jejich laskavé vzkazy.
06.01.2021 19:10 |

podobné články

Známý český rapper se bude ženit: K žádosti o ruku se odhodlal během psaní tohoto songu

 
Před měsícem se rapper a zpěvák Jonáš Červenka, známý pod uměleckým jménem Lipo, pochlubil, že si bude brát svou dlouholetou partnerku Kristýnu. O svou lásku se rozhodl podělit i s fanoušky.
15.06.2021 10:40 |

podobné články

Rapper James Cole neodletěl na dovolenou, na letišti mu roztrhli pas

 
Vánoční dárek, který známý český rapper a producent skupin SuperCrooo nebo Orikoule James Cole věnoval své přítelkyni, skončil fiaskem. Místo odletu na měsíční dovolenou v Thajsku zůstal pár v Praze. Na letišti totiž rapperovi roztrhli pas. Další články k tématu: „Psychický debil“ James Cole baví svou Halucinací Yarda Helešic a James Cole: Kapitán láska přiletí na podzim Orion a James Cole se vzdali předsudků a skvěle pobaví James Cole a Orion roztočili hiphopovou Orikouli
03.01.2014 19:10 |

podobné články

Osobnosti: James Cole (9 článků)

Rapper Snoop Dogg má na dva roky zákaz vstupu do Norska: Měl u sebe velké množství drog

 
Známý rapper Snoop Dogg (40) si pěkně zavařil v jedné z nejkrásnějších severských zemí. Poté, co byl na letišti v Kjeviku zadržen s nadměrným množstvím marihuany, norské úřady mu zakázaly na dva roky vstup na výsostná území patřící Norskému království.
04.08.2012 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Snoop Dogg (88 článků)