Článek

Známe první jména nové řady Tváře! Tihle oblíbenci z předešlých ročníků se vrací na pódium

 
Oblíbená řada show Tvoje tvář má známý hlas se vrací na obrazovky již za pár týdnů. Tentokrát nebude soutěž plná nových hvězd, ale utkají se mezi sebou nejoblíbenější účastníci z předešlých ročníků.
11.02.2021 15:05 |

podobné články

Podobné články

Další jména nové řady Tváře odtajněna: Víme, kdo se vrací do oblíbené show

 
Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas se vrací na obrazovky již v březnu. Diváci se tentokrát mohou těšit na nejoblíbenější soutěžící předešlých ročníků. Vedle herce Petra Rychlého  (55) a půvabné modelky Jitky Boho  (29) se na jevišti objeví další hvězdy z řad minulých.
25.02.2021 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (373 článků)

Český slavík v ohrožení: Kapela Jelen rozdupala pódium

 
To pořadatelům ještě scházelo. Kapela Jelen den před vyhlášením ankety Český slavík rozmlátila pódium. Jejich zkouška probíhala tak divoce, že produkční tým musí během noci postavit nové pódium.
27.11.2015 15:10 |

podobné články

Finská kapela míří do Česka. Tihle chlapci jsou oblíbenci Dominiky Gottové

 
Finskou hudební scénu u nás mnoho lidí nesleduje. Výjimkou je rodina Gottova. Nejstarší Slavíkova dcera Dominika totiž kvůli lásce k finskému muzikantovi, kytaristovi Timovi Tolkkimu z heavymetalové skupiny Stratovarius, opustila Česko a odstěhovala se do země tisíců jezer.
06.05.2012 10:25 |

podobné články

Další jména nové řady Tváře odtajněna: Víme, kdo se do soutěže vrací

 
Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas se už 21. března vrací na obrazovky televize Nova. Diváci se tak opět můžou těšit na naprosto skvěle propracované proměny a dokonale ztvárněná čísla, samozřejmě nebude chybět ani pořádná zábava. V rámci osmé řady navíc dojde k několika změnám.
25.02.2021 17:20 |

podobné články

„Fiala to zase neuhlídal, jména ani prachy…“ Za vším je Mikuláš Minář. Věci na pozadí se daly do pohybu, akorát o tom v ODS nikomu neřekli

 
Jestli v Praze existuje nějaké neviditelné spojení, je to parta kolem lidoveckého poslance Čižinského a někdejší tváře Milionu chvilek pro demokracii Mikuláše Mináře. Na pozadí vlivů, jak se dlouhodobě hovoří v kuloárech, mají stát podnikatelé Dobrovský a Pudil. Málo známé tváře i jména se prý rozhodly, že by mohly změnit politické poměry. K tomu se ještě dostaneme.
07.10.2020 04:50 |

podobné články

Jihomoravský kraj: Výsledky letošního ročníku literární soutěže Skrytá paměť Moravy

 
Literární soutěž Skrytá paměť Moravy zná jména laureátů 14. ročníku k tématu „Sítě“. V první kategorii (11-15 let) získala první místo Ema Veverková z Břeclavi za příběh Ptačí tanečnice, ve druhé kategorii (16-19 let) se vítězkou stala Eliška Mostecká ze Šumperku s povídkou Smrt číhá za sklem. Výsledky na své pondělní schůzi (29. června 2020) schválili radní kraje. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže a předání ocenění se uskuteční ve čtvrtek 24. září 2020 v Památníku písemnictví na Moravě v Rajhradě, tento rok výjimečně současně s vyhlášením nového 15. ročníku soutěže.
30.06.2020 07:35 |

podobné články

Hvězdy nové řady Tváře odhaleny! Máme se na co těšit!

 
Také už se nemůžete dočkat nové řady oblíbené televizní show Tvoje tvář má známý hlas? Nezoufejte, čekání je téměř u konce! Další slavná jména čtvrté řady populární soutěže byla odhalena! Aneta Krejčíková, Dalibor Gondík, Berenika Kohoutová se připojí k již dříve oznámené Leoně Machálkové a Jitce Boho.
31.07.2017 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Leona Machálková (483 článků) , Dalibor Gondík (253 článků) , Aneta Krejčíková (264 článků) , Berenika Kohoutová (342 článků)

Milion chvilek syčí: Tihle to chtěli utajit! Padají jména. Klaus ml., ANO, ODS, SPD. A ještě něco

 
V zájmu ochrany státu poslanci předčasně ukončili svou schůzi a před koronavirem se rozprchli do svých domovů. Ještě předtím však stačili zvolit tři nové členy Rady ČT z šesti a jednoho člena Rady Českého rozhlasu z nutných dvou. A Milion chvilek pro demokracii se ozval...
11.03.2020 19:11 |

podobné články

Tajná volba členů Rady ČT a ČRo se blíží. Zde jsou jména kandidátů. Některé z nich moc dobře znáte

 
Volební výbor Poslanecké sněmovny naplánoval na 21. března a 22. března veřejné slyšení kandidátů na uvolněná místa tři členů Rady Českého rozhlasu a tří členů Rady České televize. ParlamentníListy.cz zjistily, že mezi kandidáty jsou velmi zajímavé osobnosti. Kupříkladu do Rady České televize může zamířit někdejší generální ředitel ČT Jiří Balvín, čí známá právnička Dagmar Raupachová, anebo dokonce i kanoista, olympijský vítěz Martin Doktor. Do Rady Českého rozhlasu je nominován poslanec a exministr kultury Vítězslav Jandák (ČSSD) a mezi jinými i farář Zbigniew Czendlik.
16.03.2017 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (413 článků) , Martin Doktor (219 článků) , Jiří Balvín (114 článků)

Ředitel, nebo jeho náměstek? Šéfa VZP má správní rada pojišťovny zvolit dnes

 
O novém řediteli Všeobecné zdravotní pojišťovny se má rozhodnout v pondělí na mimořádném jednání správní rady této pojišťovny. Na výběr mají zatím členové rady jen dvě jména – současného ředitele Zdeňka Kabátka a jeho náměstka pro zdravotní péči Davida Šmehlíka. Podle informací Práva obě jména navrhl místopředseda správní rady, poslanec za ČSSD Jiří Běhounek.
09.11.2020 04:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří David (124 článků) , David David (666 článků)

Nová řada Tvojí tváře odhaluje první jména: Představí se zpívající modelka Jitka Boho a akční Machálková

 
Nová řada televizní show Tvoje tvář má známý hlas se blíží. Předchozí řady nasadily laťku pořádně vysoko. Ta nová ale pozadu nezůstane. Zatím jsou jistá dvě jména, která se zúčastní. Půjde o modelku Jitku Boho (25) a zpěvačku Leonu Machálkovou (50).
26.07.2017 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Leona Machálková (483 článků)

SUPERSTAR: Přípravy vrcholí! V INCHEBA ARÉNĚ stojí už LUXUSNÍ podium!

 
Přímé přenosy soutěže Česko Slovenská SuperStar začínají už v sobotu. Přípravy Incheba arény na pražském výstavišti v Holešovicích vrcholí. V hale už na soutěžící čeká nové podium.
15.03.2011 17:45 |

podobné články

Zdeněk Troška: Podraz na starého kamaráda! Kvůli Babovřeskám...

 
Nová komedie Zdeňka Trošky (59) Babovřesky je na výsluní popularity, ale její vznik provázelo podivné šachování s herci. Troška chtěl do Babovřesků obsadit staré známé tváře ze svých předešlých komedií, ale produkce mu dala nůž na krk. Své o tom ví Václav Glazar (66), kterému režisér slíbil roli ve filmu, který nyní láme divácké rekordy, ale nakonec ho vyštípali.
28.02.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Troška (506 článků) , Václav Glazar (44 článků) , Václav Troška (30 článků)

Zdeněk Troška: Podraz na starého kamaráda! Kvůli Babovřeskám...

 
Nová komedie Zdeňka Trošky (59) Babovřesky je na výsluní popularity, ale její vznik provázelo podivné šachování s herci. Troška chtěl do Babovřesků obsadit staré známé tváře ze svých předešlých komedií, ale produkce mu dala nůž na krk. Své o tom ví Václav Glazar (66), kterému režisér slíbil roli ve filmu, který nyní láme divácké rekordy, ale nakonec ho vyštípali.
28.02.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Troška (506 článků) , Václav Glazar (44 článků) , Václav Troška (30 článků)

Na oblíbeného peruánského politika ženy hází své kalhotky

 
Takové přízně, jaké se těší kandidát na starostu v provincii Maynas na severovýchodě Peru, se pravděpodobně nikdy žádný jiný politik nedočká. Charles Zevallos má početné řady fanoušků, a to především z dámského osazenstva. Na jeho předvolebních akcích se tísní i tisíce lidí a ženy se předbíhají, aby od politika dostaly polibek. Ty odvážnější si dokonce neváhají před zraky ostatních svléknout kalhotky a po svém oblíbenci je hodit.
22.06.2010 14:50 |

podobné články

Připravte své dítě na první třídu

 
Jak dítě připravit na první třídu? To je otázka, kterou si pokládá nespočet maminek a s níž si neví příliš rady. Přechod ze školky do školy je pro děti stresující událostí, ke které je třeba přistupovat s pečlivostí, časem i láskou. Dítka se možná na první třídu těší a nemohou se dočkat dne, kdy konečně uvidí své nové spolužáky, kdy si konečně oblečou školní aktovku a kdy konečně budou moci napsat svůj první domácí úkol, ale i přesto je tu jistá dávka nervozity, nejistoty a strachu – a to pro obě strany. Jestliže i vaše dítě opouští školku plnou her a chystá se do první třídy plné povinností, měli byste vědět, jak mu co možná nejvíce přechod mezi školkou a školou usnadnit. Nebojte se, poradíme vám, jak na to! Nastavte řád Největší rozdíl mezi školkou a školou je v disciplíně a řádu. Zatímco ve školce dítka nemusí dodržovat až tak přísná pravidla, nástupem na základní školu se ale všechno mění. Snažte se nastolit řád a dodržovat jej i doma. Nějaká rutina, která bude neměnná, za chvílí dítku přijde normální. Udělejte si výlet – do školy! Není se čemu divit, že dítka pociťují nejen strach a nervozitu, ale i zvědavost a chuť objevovat nové věci. Není proto na škodu, když mu první třídu ukážete ještě před prvním oficiálním dnem, aby si dítko mohlo prohlédnout prostředí a jakmile dojde na prvního září, nebude se zde cítit tak nejistě. Naučte jej samostatnosti Snažte se dítko vést k větší samostatnosti. Možná vás to bude stát hodně sil a bude třeba vynaložit maximum trpělivosti, ale nechte dítko, aby určité dovednosti, které bude potřebovat pro první třídu, dělalo samo – vázání tkaniček, oblékání apod. Radost na první třídu Aby dítě bez problému zvládlo první třídu, musí se do ní těšit a nemít z ní strach. Hodně si... Čtěte více Příspěvek Připravte své dítě na první třídu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.10.2015 09:06 |

podobné články

Lady GaGa zkolabovala těsně před vstupem na pódium

 
Fanoušci z americké Indiany se popové hvězdy Lady GaGa nedočkali. Než jim včera v noci stihla vyběhnout na pódium, zhroutila se v zákulisí. Je to první odvolaný koncert v rámci turné Fame Monster, přičemž byl zrušen ve chvíli, když už natěšení fandové vřeli v kotli.
20.01.2010 16:31 |

podobné články

Doják na Andělech: Hoši z Lucie se po letech objali

 
VIDEO: Jubilejní dvacátý ročník hudebních cen Anděl má své vítěze a své poražené. A jednu hádanku. Co mělo znamenat představení, které předvedla skupina Lucie? Ta dorazila po dlouhé době v nejslavnější sestavě, ale na pódium po zisku první trofeje vstoupila pouze polovina skupiny. David Koller a Michal Dvořák. Kytarista Robert Kodym a baskytarista P.B.Ch zůstali na svých místech v hledišti, i když je Koller opakovaně vyzýval k výstupu na pódium.
24.02.2011 02:25 |

podobné články

Osobnosti: David Koller (338 článků) , Robert Kodym (67 článků) , Michal Dvořák (173 článků) , Michal Dvořák (171 článků)

Víme první: Karla Gotta zradil hlas a ruší koncerty: Nevím, jestli se ještě vrátím!

 
Těžká alergie a přepracovanost udělaly z Karla Gotta  (72) nedobrovolně maroda. Muž, který jde zpívat, i když má teplotu čtyřicítku a sotva chroptí, nebo jenž se před dvěma lety doplazil na pódium ankety TýTý i přes obrovské bolesti, tentokrát poznal, že problém s hlasivkami je vážnější. Musel zrušit své nejbližší pracovní závazky. „Vůbec netuším, kdy budu moci zpátky na pódium. Za týden, za dva nebo třeba už nikdy,“ vyděsil Super.cz Karel Gott.
24.04.2012 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6227 článků)