Článek

Známá moderátorka otevřeně promluvila o těžkém boji s covidem: Manžel trpí už rok

 
Oblíbená britská moderátorka Kate Garrawayová (53), kterou diváci znají z pořadu stanice ITV Good Morning Britain, promluvila o dlouhém boji s covidem-19, který svádí její manžel Derek Draper (53). Ten onemocněl hned na počátku pandemie v březnu 2020, covid u něj měl vážný průběh a musel být hospitalizován, ani po roce ještě není v pořádku. Pozitivní zprávou ale je, že se probral z kómatu, uvedla stanice CNN.
25.03.2021 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Derek Draper (2 články) , Kate Kate (539 článků)
Podobné články

Obavy vystřídalo vyčerpání: Brno před rokem přijalo prvního pacienta s covidem v těžkém stavu

 
Před rokem přijali prvního pacienta s covidem-19 v těžkém stavu, nemohl se nadechnout a musel být napojen na umělou plicní ventilaci. Měl štěstí, žije. Zpočátku byla ve Fakultní nemocnici u svaté Anny v Brně (FNUSA) úmrtnost takto nemocných 50 %, dnes se jich lékařům daří zachránit až 60 %. Zdravotníci ale přiznávají, že po roce už cítí značné vyčerpání.
16.03.2021 09:55 |

podobné články

V nemocnicích už tisíc pacientů s covidem, někde omezují jinou péči

 
Počet hospitalizovaných s covidem-19 skokově roste. Ve středu bylo v nemocnicích s covidem už 976 pacientů, z toho 202 v těžkém stavu. Počet hospitalizovaných narostl za jeden den o 151 pacientů. Celkem od jara zemřelo 655 lidí, z toho osm ke středečnímu podvečeru, 17 úmrtí je hlášeno za úterý. Některé nemocnice už omezují péči.
01.10.2020 05:00 |

podobné články

Mladých lidí v těžkém stavu přibývá. V pražských nemocnicích leží i dvacátníci, co za to může?

 
Šíření takzvané britské mutace koronaviru přineslo větší počet mladších pacientů v těžkém stavu v nemocnicích. Může to ale být i obecně větším počtem nakažených. V nemocnicích v metropoli leží v těžkém stavu dvacátníci a třicátníci, průměrný věk se pohybuje kolem 60 let.
26.02.2021 16:20 |

podobné články

Zpověď, ze které mrazí! Nádor v hlavě: Tereza Kerndlová poprvé otevřeně promluvila o maminčině boji s rakovinou

 
Zpěvačka Tereza Kerndlová  (34) otevřeně promluvila o nemoci svojí maminky. V říjnu přiznala, že se její mamince vrátila po více než patnácti letech rakovina, podrobnosti ale rodina nesdělila. Až nyní v otevřené zpovědi Tereza přiznala, jak těžké chvíle rodina prožívala.
04.03.2021 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (501 článků)

Zagorová detailně o těžkém boji s covidem: Čtyřicítky horečky a zničený organismus!

 
Zpěvačka Hana Zagorová (74) s manželem Štefanem Margitou (64) před měsícem bojovali s covidem. Zatímco operní pěvec se léčil doma, zpěvačka musela být kvůli dušnosti převezena do nemocnice. Oba už jsou vyléčení, ale nemoc rozhodně nezlehčují.
11.10.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (529 článků) , Štefan Margita (259 článků)

VIDEO: Kateřina Kristelová nastoupila do eXtra.cz! A otevřeně promluvila o svém soukromí!

 
Moderátorka Kateřina Kristelová (38) nastoupila do vydavatelského domu Extra Online Media a s jejím příchodem se chystá několik výrazných novinek. Jednou z nich je třeba vznik sekce videoobsahu "Celebrity TV". Známá moderátorka v exkluzivním rozhovoru prozradila nejen o čem její pořad bude, ale promluvila i svém soukromí a věcech, které aktuálně s partnerem Tomášem Řepkou (44) řeší.
14.05.2018 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (854 článků) , Tomáš Řepka (1191 článků)

Epicentrum: Starosta Birke otevřeně o svém dramatickém boji s covidem

 
Nákaza covidem-19 se nevyhýbá nikomu. Prošel jí také Jan Birke - poslanec za ČSSD a starosta Náchoda na Královéhradecku – města v jednom z nejpostiženějších regionů. Teprve před pár dny ho pustili z nemocnice, koronavirus mu zkomplikoval zápal plic. „Sáhl jsem si na dno, průběh mě zaskočil,“ říká dnes. Nejen o jeho osobním boji s koronavirem hovořil v úterním Epicentru.
02.03.2021 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Birke (56 článků)

Rok byl kvůli covidu v nemocnici, stále vyžaduje 24hodinovou péči. Známá moderátorka promluvila o stavu manžela

 
Manžel známé britské moderátorky a novinářky Kate Garraway (53) Derek Draper (53) se po víc než roční hospitalizaci s covidem a následnými vážnými zdravotními potížemi vrátil domů. Nemoc mu diagnostikovali loni v březnu, následně musel být napojený na plicní ventilátor a uvedený do umělého spánku. Nemoc zasáhla všechny důležité orgány, kromě plic také srdce, ledviny, játra a slinivku.
13.04.2021 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Derek Draper (2 články) , Kate Kate (539 článků)

Moderátorka Savarová se smiřovala se smrtí tatínka (69): Stal se zázrak!

 
Půvabná moderátorka Aneta Savarová (35) si prožila několik hodně těžkých týdnů. Obávala se totiž o život jednoho ze svých rodičů - tatínka, jenž se nakazil covidem a skončil na oddělení ARO v těžkém stavu. Tři týdny byl dokonce v umělém spánku. V den Anetiných narozenin se ovšem stalo něco nečekaného…
29.03.2021 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Savarová (106 článků)

Moderátorka Savarová se smiřovala se smrtí tatínka (69). A pak...

 
Hodně těžkých chvil prožila moderátorka Aneta Savarová (35). Obávala se totiž o život tatínka Pavla (69), jenž se nakazil covidem a skončil na oddělení ARO v těžkém stavu napojen na plicní ventilaci.
31.03.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Savarová (106 článků)

Antirouškaři? Trestat úmyslné šíření covidu, sekl Kobza z SPD. Sám tratí na firmě

 
ROZHOVOR „Vláda se bojí učinit nepopulární opatření, lidi při těch horečných změnách ze dne na den ani neví, co smí a co nesmí. A že se toho opozice, zejména ta, které podle průzkumů teče do bot, snaží ze všech sil využít, je podle mne hanebné. Nyní by totiž měli všichni politici namísto rozdělování společnosti (rouškaři vs. nerouškaři) napnout síly, aby se národ v boji s covidem sjednotil. Ten stav je srovnatelný s válkou, a pokud chceme přežít, musíme se sjednotit,“ domnívá se poslanec SPD Jiří Kobza, který si všímá, že nejúspěšnější v boji s covidem jsou asijské země s vysokou občanskou disciplínou. „Osobně si myslím, že svoboda nenosit roušku během epidemie je omezena mojí svobodou nenechat se nakazit od takových ‚rebelů‘. Možná by stálo za úvahu v tomto případě i uplatnit již platné zákony o úmyslném šíření nakažlivé choroby,“ dodává.
17.12.2020 13:20 |

podobné články

Poslanec Birke emotivně o boji s covidem: „Přece tu nechcípnu," burcoval se, když kašlal krev

 
Poslanec ČSSD a starosta Náchoda Jan Birke (51) promluvil pro Blesk Zprávy emotivně o svém boji s covidem. Nejdříve se léčil doma v horečkách. Situace ale nabrala dramatický obrat, lékařka ho proto převezla vlastním autem do nemocnice. „Covid je zrůdný,“ říká dnes Birke, který patří kvůli zdraví do rizikové skupiny. Po pár dnech, kdy se jeho zdravotní stav změnil k lepšímu, ale záhy bojoval o holý život. Kašlal krev. V minulosti prodělal starosta jednoho z nejzasaženějších okresů v zemi několikrát mrtvici. „Nebál jsem se o vlastní život při mrtvicích jako teď,“ popisuje dramatické chvíle v nemocnici, kam původně kvůli jejich naplněnosti nechtěl. O svém boji s koronavirem promluvil poslanec na přání vyčerpaných a zoufalých lékařů a sester. „Zažil jste peklo a šlo vám o život,“ prosili ho, aby se podělil se všemi se zkušenostmi. V Epicentru Blesk Zpráv vyprávěl velmi syrově, tvrdě a velmi emotivně.
03.03.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Birke (56 článků)

Pacienti s plicní fibrózou jsou covidem-19 ohroženi nejvíc. A trpí depresí z izolace

 
Dušanovi (59) před rokem diagnostikovali idiopatickou plicní fibrózu (IPF). Do té doby o zákeřné plicní nemoci neslyšel. Zdeněk (73) má tuto chorobu již tři roky. Idiopatická plicní fibróza poškozuje plicní sklípky, jizví je – bere plochu k dýchání, plíce tuhnou a člověk se nemůže nadechnout. Pacienti s touto nemocí patří do skupiny, která je nejvíce ohrožena covidem-19, ale zároveň velmi trpí sociální izolací. Lékaři přesto radí, aby pacienti nezanedbávali léčbu. Jak pacienti zvládají pandemii koronaviru?
15.09.2020 05:35 |

podobné články

Jasmina Alagič otevřeně promluvila o nemoci, kterou tajila a přípravách na svatbu!

 
Moderátorka Jasmina Alagič (29) poprvé otevřeně promluvila o zásnubách s Rytmusem (41). Popsala, jaké bylo, když před ní poklekl, kdy bude očekávaná svatba, ale také o nemoci, kterou doteď tajila!
18.11.2018 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Jasmina Jasmina (276 článků)

Jasmina Alagič poprvé otevřeně promluvila o nemoci, kterou tajila a přípravách na svatbu!

 
Moderátorka Jasmina Alagič (29) poprvé otevřeně promluvila o zásnubách s Rytmusem (41). Popsala, jaké bylo, když před ní poklekl, kdy bude očekávaná svatba, ale také o nemoci, kterou doteď tajila!
18.11.2018 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Jasmina Jasmina (276 článků)

Exkluzivně pro eXtra.cz: Jiří Kajínek popsal, jak se jeho partnerce žije s leukemií...

 
Když se dozvěděl o tom, že jeho osudová žena trpí zákeřnou chorobou, otřáslo to s ním. Jiří Kajínek (57) popsal redakci eXtra.cz, jak se o leukemii, kterou trpí jeho partnerka Magda Gubová (65), dozvěděl. A nejen to. Popsal i to, co všechno musí dělat, aby milované osobě ulehčil v těžkém boji s vlastním zdravím.
23.05.2018 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (828 článků)

Michal dal bulvární novináře na billboardy, kampaň je i proti policii

 
Manžel Heleny Vondráčkové Martin Michal rozjel kampaň proti bulváru, policii i státnímu zastupitelství. Po Praze se objevily billboardy s bulvárními novináři a poděkováním policii za to, že je kryje. "Reakce se nebojím," říká Michal. Další články k tématu: Vondráčková předá americké firmě pohledávku na 14,5 milionu vůči Česku Vondráčková prohrála se státem soud o moc „pisálků“ a čtrnáct milionů Vydavatelství má Vondráčkové zaplatit za užití jejích fotek v reklamě Vondráčková podle soudu nemá nárok na omluvu Manžel Vondráčkové se musí omluvit Brožové za přirovnání k trabantu Manžel Vondráčkové: Bojí se mě lidé, kteří neplní dohody Nadržujete bulváru, nařkl manžel Vondráčkové státní orgány Manžel Vondráčkové pranýřuje novináře v Galerii prolhaných
08.11.2011 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (984 článků) , Martin Michal (345 článků)

A je to tady: Vendula Svobodová poprvé otevřeně promluvila o svém o šestnáct let mladším milenci

 
Vendula Svobodová  (42) je již skoro rok šťastná ve vztahu s o šestnáct let mladším přítelem Pepou. Nyní poprvé o vztahu promluvila otevřeně. Snaží se nepřipouštět si věkový rozdíl, ale rodinu s Pepou neplánují.
27.03.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Vendula Svobodová (812 článků) , Josef Svoboda (168 článků)

VIDEO Volný u nemocnice se ženou, jejíž manžel je na tom zle. Přijde pokus s lékem

 
Poslanec Lubomír Volný (JAP) tvrdí, že očkování je globální byznys, který nás v boji s covidem-19 nespasí. Je přesvědčen o vysoké účinnosti „koňského“ léku na koronavirus Ivermektinu; několik balení léku předal k užití pro pacienty ležící ve vážném stavu s covidem v pražské Fakultní nemocnici Motol.
07.03.2021 08:40 |

podobné články