Článek

Známá irská zpěvačka se stala muslimkou. Je pyšná, od teď se jmenuje Šuhadá

 
Irská zpěvačka Sinéad O´Connor oznámila, že konvertovala k islámu. Na svém twitterovém účtu uvedla, že přijala arabské jméno Šuhadá. „Jsem pyšná na to, že jsem se stala muslimkou,“ sdělila na svém twitterovém účtu svým fanouškům oděna v muslimském šátku zvaném hidžáb.
26.10.2018 10:35 |

podobné články

Podobné články

Ze Sinéad O´Connorové je Šuhadá Davittová. Konvertovala k islámu

 
Sinéad O´Connorová (51) konvertovala k islámu. „Jsem pyšná na to, že jsem se stala muslimkou,“ oznámila irská zpěvačka v hidžábu fanouškům na sociálních sítích.
04.02.2010 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1066 článků)

Sinéad O´Connor konvertovala k islámu. Teď je Šuhadá

 
Irská zpěvačka Sinéad O´Connor oznámila, že konvertovala k islámu. Na svém twitterovém účtu uvedla, že přijala arabské jméno Šuhadá.
26.10.2018 09:20 |

podobné články

Ze Sinéad O´Connor je muslimka v hidžábu a říká si Šuhadá Davitt. Proč něco takového udělala?

 
Je z ní muslimka! Slavná irská zpěvačka Sinéad O´Connor (51) na svém Twitteru hrdě oznámila, že konvertovala k islámu. Žena, která se nejvíce proslavila písní Nothing Compares 2 U, má také nové jméno. Je z ní Šuhadá Davitt!
26.10.2018 20:25 |

podobné články

Sinéad O’Connor konvertovala k islámu a útočí: Jste nechutní, vzkázala „nemuslimům“

 
Kdysi známá a uznávaná irská zpěvačka Sineád (51), interpretka úžasné písně Nothing Compares 2 U, se celý život potýká s mnoha psychickými problémy. Několik neúspěšných pokusů o sebevraždu a celková nespokojenost životem nakonec vyústily v konvertování na islámskou víru. Přijala jméno Šuhadá Davittová a jak se zdá, radikalizovala se. Už se ani necítí jako „bílá“.
08.11.2018 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Sinéad O’Connor (55 článků)

Zpěvačka Sinéad O´Connorová konvertovala k islámu

 
Irská zpěvačka Sinéad O´Connorová konvertovala k islámu a přijala nové jméno Šuhadá, oznámila prostřednictvím Twitteru. Ve zprávě poděkovala ostatním muslimům za jejich podporu.
26.10.2018 09:05 |

podobné články

Slavná zpěvačka šokovala fanoušky: Stala se z ní muslimka, oznámila v hidžábu

 
Irská zpěvačka Sinéad O´Connor opět rozvířila vody světového šoubyznysu. Tentokrát se však neztratila ani neděsí fanoušky slovy o sebevraždě. Sinéad oznámila, že konvertovala k islámu. Na to, že se stala muslimkou, je podle svých slov „velmi hrdá“.
26.10.2018 10:15 |

podobné články

Exministryně Albright: Stanu se muslimkou!

 
Jsem připravena stát se muslimkou! To napsala rodačka z Československa a bývalá ministryně zahraničí USA Madeleine Albright (79) na svém Twitteru. Protestuje tak proti postupu nového prezidenta Donalda Trumpa (70) vůči migrantům.
27.01.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4606 článků)

Češka dostala pokutu za rvačku s muslimkou: Ta ale skončila hůř

 
Překvapivou dohru má případ rvačky dvou žen v parku na Divoké Šárce, ke které došlo loni v létě. Amatérská fotografka Sylva P. se tu dostala do potyčky s muslimkou Lucií K., která se měla dožadovat, aby smazala její fotku, kterou krátce předtím pořídila. Obě ženy od úřadů dostaly pokutu a muslimka, která byla původně prezentována jako oběť nenávisti, dokonce dvojnásobnou.
03.05.2018 17:05 |

podobné články

Nemuslimové jsou nechutní, píše O’Connorová, která konvertovala k islámu

 
Irská zpěvačka Sinéad O’Connorová (51) opět překvapila fanoušky svými příspěvky na Twitteru. V těch nejnovějších napsala, že je znechucena z bělochů neboli těch, kteří nevyznávají islám. Ona sama se přitom muslimkou stala jen před pár týdny.
07.11.2018 11:05 |

podobné články

Sinéad O’Connor: Nemuslimové jsou nechutní, už s nimi nikdy nechci ani mluvit

 
Často se stává, že velké umělecké talenty neprovází dobré mentální zdraví. Irská zpěvačka Sinéad O’Connor je toho dlouhodobě důkazem. A další podala tento týden svými rasistickými příspěvky na Twitteru. Napsala tam, že je jí odporně z bělochů neboli těch, kdo nevyznávají islám. Ona sama se přitom stala muslimkou jen před pár týdny.
08.11.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Sinéad O’Connor (55 článků)

O’Connorová o rasistickém příspěvku: Ráda popichuji bílé nacionalisty

 
Irská zpěvačka Sinéad O’Connorová (51) se vrátila na Twitter s dalším bizarním videem plným nadávek. V tom se snaží mimo jiné vysvětlit poznámku o svém znechucení bělochy, kteří nevyznávají islám. Sama se muslimkou stala jen před pár týdny.
15.11.2018 16:15 |

podobné články

Brusel chystá i pro Čechy „kuchařku“ na tvrdý brexit. EU kvůli Irům neuhne

 
Prezidenti a premiéři 27 zemí Evropské unie v noci na pátek zdůraznili, že takzvaná irská pojistka ve smlouvě o britském odchodu ze společenství by v případě spuštění byla jen dočasným řešením do rychlého dojednání nové dohody. O smlouvě o brexitu jako takové už není možné znovu vyjednávat. Uvedli to v závěrech svého čtvrtečního jednání poté, co asi tři hodiny diskutovali o způsobech, jak vyhovět britské premiérce Therese Mayové, která právě okolo záložního řešení pro režim na hranici Irska a britského Severního Irska žádala od unie dodatečné záruky.
14.12.2018 07:20 |

podobné články

Pyšná maminka Hilary Duff se opět chlubí. Tentokrát ukázala syna v celé kráse!

 
Už včera se americká herečka a zpěvačka Hilary Duff (24) chlubila svým fanouškům na Twitteru první fotkou svého novorozeného syna. Jenže na snímku byly jenom jeho nožičky. Teď pyšná maminka ukázala fotky synáčka celého.
04.04.2012 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Hilary Duff (70 článků)

Irská zpěvačka Sinéad O‘Connor vystoupí v Lucerně

 
Do Česka se vrací velký hudební symbol devadesátých let, holohlavá irská zpěvačka Sinéad O‘Connor. V pražské Lucerně se zastaví 20. června.
10.04.2012 11:55 |

podobné články

Pyšná princezna Vránová: Z pohádkové lásky má jedinou dceru

 
OSUDY PRINCEZEN - SERIÁL BLESKU: Doslova prokletím se pro herečku Alenu Vránovou (79) stala role princezny v pohádce Pyšná princezna. Ačkoli v životě ztvárnila desítky jiných rolí, mnoho lidí ji má v paměti právě jako Krasomilu. Herečka ale dnes odmítá o čemkoli, co s pohádkou souvisí, mluvit. Hluboce ji to totiž poznamenalo a kromě dcery Markéty jí zbyly jen oči pro pláč.
21.12.2011 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Alena Vránová (100 článků)

Pyšná Lucka Vondráčková: Tohle je můj syn Adámek!

 
Je to nádherný chlapeček, kluk jako buk a jeho maminka je na něj patřičně pyšná. Zpěvačka Lucka Vondráčková (35) konečně ukázala světu svého tříměsíčního synka Adámka při focení pro Top Star Magazín. A je z něj právem nadšená.
09.10.2015 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1554 článků)

Stane se Lindsay Lohan muslimkou? Známá průšvihářka brání korán

 
Bude ze známé průšvihářky zbožná muslimka? Lindsay Lohan (29) před časem vyfotili s koránem v ruce a teď slavná herečka přiznává, že je „otevřená novým poznáním“.
21.04.2016 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (696 článků)

Pyšná princezna Alena Vránová se trápí: Zlomila si obě ruce a sama se ani nenají

 
Herečka Alena Vránová (79), kterou si každý pamatuje z nesmrtelné pohádky Pyšná princezna, kde ztvárnila hlavní roli princezny Krasomily, zanedlouho oslaví osmdesátiny. K nim si nadělila nový byt na pražských Vinohradech, který si však dlouho neužila. Na balkonu spadla tak nešťastně, že si zlomila obě ruce a je teď plně odkázána na pomoc pečovatelky.
05.06.2012 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Alena Vránová (100 článků)

Vousatá žena je na svou bradku pyšná, připadá si sexy

 
Devětačtyřicetileté Mariam začaly růst vousy po porodu syna. Nejdřív z toho byla nešťastná, teď se už ale přestala snažit porostu zbavit a cítí se sebevědomě a sexy. Další články k tématu: Jedenáctiletá Thajka je pyšná na titul nejchlupatější dívky na světě Američan zjistil, že jeho matka je vousatý hermafrodit Nejchlupatější muž na světě touží po plastice. Vadí mu velký nos Nejchlupatější muž planety se nechá epilovat laserem
10.04.2013 12:50 |

podobné články