Článek

Známá česká zpěvačka přiznala dvě operace: Během roku jí vyměnili kyčel a operovali koleno

 
Zpěvačka Hanka Křížková se vrací na prkna, co znamenají svět. Poslední roky nabídky odmítala kvůli problémům s nohama. Musela na dvě operace. Na totální endoprotézu kyčelního kloubu a také jí operovali u druhé nohy koleno.
20.05.2014 06:00 |

podobné články

Podobné články

Pierre Richard: Operovali mu kyčel! Odkládá návštěvu Česka!

 
Slavný francouzský herec a milovník Česka Pierre Richard (77) je po operaci. Podle informací deníku Aha! podstoupil ve Francii totální endoprotézu, při které mu lékaři vyměnili kyčelní kloub.
27.02.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (76 článků)

Pilc (Svobodní): Když prostřelit koleno, tak všichni povinně!

 
Němci se rozhodli prostřelit si koleno. Myslí si, že tak se jim bude chodit líp. Teď už lze jenom čekat, kdy si budeme muset povinně prostřelit koleno všichni, aby náhodou nebyli Němci v nevýhodě (přestože prostřelit si koleno je ohromně výhodné).
01.07.2011 12:55 |

podobné články

Španělský král si zlomil kyčel při lovu slonů, je po operaci

 
Španělský král Juan Carlos I. nešťastně upadl během soukromé cesty do Botswany, kde lovil slony. Zlomil si kyčel na třech místech. V sobotu proto podstoupil v madridské nemocnici operaci kyčelního kloubu. Další články k tématu: Královské okřiknutí Cháveze si Španělé stahují do mobilů Rusové podstrčili španělskému králi opilého medvěda Měl by abdikovat, vyzývá španělská opozice krále po úrazu na lovu
14.04.2012 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Juan Carlos I. (6 článků) , Carlos Carlos (186 článků)

Zpěvačka Lucie Vondráčková: Vážná operace nohou!

 
PRAHA – Zpěvačka Lucie Vondráčková (29) je po těžké operaci a skončila na invalidním vozíku! Na tom teď bude muset strávit přinejmenším několik měsíců. „Ano, operovali mi obě nohy,“ přiznala exkluzivně deníku Aha! Lucie. „Byla to plánovaná operace. Půl roku dopředu jsem věděla, že musím na operaci, protože jsem měla velké bolesti,“ dodává zpěvačka s tím, že nohy jí vypověděly službu zřejmě kvůli nadměrné zátěži při tanci a sportu.
15.07.2009 02:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1635 článků)

Gott: Poranil si kyčel při sexu! Říká tomu sport

 
Karel Gott má zraněnou kyčel. Píše o tom dnešní Blesk.
18.03.2010 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5566 článků)

Prokletí královské rodiny: Král Juan Carlos si zlomil kyčel, jeho vnuk se nedávno postřelil

 
Španělskou královskou rodinu poslední dobou pronásleduje smůla. Tentokráte si pro změnu král Juan Carlos zlomil kyčel.
14.04.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Carlos Carlos (186 článků)

Chtěli jste vždy vědět, jak asi chutná lidský kyčel? Jeden umělec ochutnal ten svůj! Neuvěříte, co říkal!

 
Alexander Selvik Wengshoel je pětadvacetiletý "norský umělec":http://www.extra.cz/tema/umelec, který "podstoupil výměnu kyčle":http://www.extra.cz/kokta-se-chysta-na-tezkou-operaci-ornello-mela-bys-ho-zacit-setrit-priznal-nam-ze-je-za-tim-sex. Narodil se se zdeformovaným kyčlem a "roky strávil na vozíku":http://www.extra.cz/je-tahle-zdrava-zena-silena-touzi-po-tom-aby-se-zmrzacila-a-mohla-byt-na-voziku, než mu původní kyčel nahradili kovovou náhražkou. Po operaci pak poprosil doktory, zda by si mohl ponechat svou kyčelní kost, kterou mu vyjmuli.
28.05.2014 07:16 |

podobné články

Josef Laufer na tenise: Zablokovaná záda, vyhodil si kyčel, ale skončil na třetím místě!

 
Zpěvák Josef Laufer v 75 letech sportuje jako zamlada. A i když na tenisový kurt nastoupil s ústřelem, lidově řečeno houserem, a po několika výměnách si vyhodil kyčel, dohrál až do konce a skončil na třetím místě!
21.06.2015 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Laufer (52 článků) , Josef Laufer (52 článků)

Herečka Kantorková si opět zlomila kyčel: Už třetí měsíc je v nemocnici!

 
Má pech jak hrom. Miriam Kantorková, které za měsíc bude 85 let, bude nejspíš narozeniny slavit v nemocnici. Herečka si opět zlomila kyčel a je už tři měsíce upoutaná na lůžko. „Musím být trpělivá,“ říká.
17.02.2020 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Miriam Kantorková (21 článků)

FN Brno: Chirurgové operovali štítnou žlázu přes dutinu ústní. Ojedinělá a první operace v ČR

 
V České republice první operace štítné žlázy cestou dutiny ústní provedli lékaři Chirurgické kliniky FN Brno a LF MU na konci října. Jednalo se o specializovaný výkon, v České republice zatím ojedinělý. Operace proběhla uspokojivě a nyní se odehrává rekonvalescence. Základní rozdíl od klasické konvenční operace štítnice a příštítných tělísek spočívá v tom, že se nedělá řez na krku, ale z vnitřní strany dolního rtu.
08.11.2019 12:10 |

podobné články

Herečka Marta Vančurová (67): Po 15 letech musela znovu pod kudlu!

 
Před 15 lety jí objevili rakovinu prsu. Následovala operace. Nyní se Marta Vančurová (67) opět dostala na sál. „Kvůli bolestem mi vyměnili kyčel,“ prozradila herečka.
11.09.2015 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Marta Vančurová (46 článků)

POPLACH! Hertl si zranil koleno a nedohrál. Čeká ho měsíc klidu

 
Tomáš Hertl měl ve čtvrtek pekelnou smůlu. S 15 góly a 25 body nejlepší nováček NHL kvůli zranění odstoupil v první třetině ze zápasu San Jose na ledě Los Angeles. Osudným se mu stal střet koleno na koleno s domácím útočníkem Dustinem Brownem, jenž byl za faul potrestán vyloučením na pět minut a do konce utkání.
20.12.2013 09:52 |

podobné články

I se zlomenou kyčlí a ramenem chce Eva Pilarová (78) zpívat: Na jeviště mě donesou!

 
Ani dvě vážné zlomeniny ji nezastaví od zpívání! Eva Pilarová (78), které v nemocnici operovali levou kyčel a rameno, je rozhodnutá stůj co stůj vystupovat. I kdyby ji na jeviště měli donést.
23.07.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Pilarová (347 článků)

Lékaři, kteří operovali Bartošovou, se brání: Iveta o svém huhlání neříká pravdu!

 
Rychlé vystřízlivění a naštvání! Klinika, na které Ivetě Bartošové (48) operovali zdarma lícní kost, se cítí být poškozena jejími výroky! Zpěvačka, která vypadá, jako by prodělala mozkovou mrtvici, totiž opakovaně tvrdí, že je to jen pooperační stav.
29.04.2014 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6782 článků)

Lékaři vyměnili embrya

 
V Londýně se pacienti nestačí divit, dvě lidská selhání během krátké doby. Britští lékaři vyměnili embrya. A hned dvakrát!
16.06.2009 05:20 |

podobné články

Prezidenti Česka a Polska si vyměnili nejvyšší státní vyznamenání

 
Prezidenti Česka a Polska si dnes na Pražském hradě vyměnili nejvyšší státní vyznamenání svých zemí. Miloš Zeman předal Adrzeji Dudovi Řád bílého lva a převzal od něj Řád bílé orlice. Třiačtyřicetiletý Duda patří k nejmladším držitelům tohoto vyznamenání. Zeman a Duda se vzájemně ocenili za rozvoj česko-polských vztahů. Řád bílého lva v minulosti obdrželi také jeho předchůdci Lech Kaczyński, Lech Walesa nebo Aleksander Kwaśniewski.
15.03.2016 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Lech Walesa (47 článků) , Miloš Zeman (23499 článků) , Lech Kaczyński (104 článků)

Čekací doba na novou kyčel?: Někde i 2,5 roku!

 
Trápí vás nesnesitelné bolesti kyčle, lékař vám doporučil operaci, ale termín jste dostali až za rok, dva či dokonce za tři? Ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09) se rozhodl pro změnu. Chce po nemocnicích, aby zveřejnily čekací lhůty na operace. Pacient by si pak mohl vybrat špitál, kde výkon podstoupí.
21.09.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1270 článků)

Další případ šílené záměny dětí v porodnici: Ženy až po 24 letech zjistily, že vyrůstaly v nesprávné rodině!

 
Dokážete si představit, že by vaše děti vyměnili v porodnici a vy byste velkou část života vychovávali v podstatě cizího člověka? A co když byste se v roli vyměněného ocitli vy sami? Právě do podobné situace se dostaly dvě ženy z Itálie, které vyměnili v roce 1989.
08.08.2015 16:06 |

podobné články

Olomoučtí lékaři úspěšně operovali srdce těhotné ženě

 
Unikátní operaci provedli o prázdninách lékaři Fakultní nemocnice v Olomouci, když osm týdnů před porodem operovali těhotné ženě srdce, které jí začalo selhávat.
01.09.2010 19:05 |

podobné články