Článek

Zmlácení odpůrců nestačilo? Macronův „exmilenec“ hasí další obří průšvih

 
Bývalý bezpečnostní poradce francouzského prezidenta Emmanuela Macrona Alexandre Benalla vydal policii diplomatické pasy, které po odchodu z Elysejského paláce dál neoprávněně používal. S odvoláním na své zdroje o tom ve středu informovala agentura AFP. Kauza kolem Benallových cestovních dokumentů na konci minulého roku otřásla pozicí francouzského prezidenta, již tak oslabenou protesty sociálního hnutí žlutých vest. Nepomohly tomu ani fámy, že Macron a Benalla udržovali milenecký poměr. To prezident několikrát popřel.
09.01.2019 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (494 článků)
Podobné články

Macronův „milenec“ má další průšvih: Číšnici mířili pistolí s kumpány na hlavu

 
Bývalý blízký spolupracovník francouzského prezidenta Emmanuela Macrona Alexandre Benalla míří spolu s dalšími muži na téhle fotce jeho zbraní na hlavu servírky. Snímek uveřejnil francouzský investigativní server Mediapart.fr a jedná se prý přitom o stejnou zbraň, kterou Benalla používal i během své práce pro prezidenta. Někdejší Macronův blízký muž je vyšetřován kvůli květnovému incidentu, kdy v policejní výstroji napadl demonstranty v Paříži. Spekulovalo se o něm také jako o Macronovu milenci.
30.09.2018 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (494 článků)

Macronův „exmilenec“ vydal očekávanou knihu. Popsal tajné schůzky v kině

 
Jméno Alexandre Benalla je spojeno s největším skandálem vlády francouzského prezidenta Emmanuela Macrona (41). Bodyguard a „blízký poradce“ prezidentovi pořádně zavařil a připravil ho o sympatie Francouzů, z Elysejského paláce odešel kvůli zmlácení demonstrantů, vyšetřován byl i kvůli zneužívání diplomatických pasů. Dlouho se spekulovalo o jeho vztahu s prezidentem, mluvilo se dokonce o tom, že jsou muži milenci, což Macron důrazně popřel. Benalla nyní vydal knihu, ve které popisuje svoji práci pro prezidenta i to, jak Macronovým sjednával inkognito schůzky v kině, uvedl magazín Gala.
11.11.2019 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (494 článků) , Alexandre Alexandre (4 články) , Alexandre Alexandre (4 články) , Alexandre Alexandre (4 články) , Alexandre Alexandre (4 články) , Alexandre Alexandre (4 články) , Alexandre Alexandre (4 články) , Alexandre Alexandre (4 články) , Alexandre Alexandre (4 články)

Novinky v kauze Macronova „exmilence“: První dámě Brigitte se zavděčil „laskavostí“

 
Jeden z největších skandálů, které otřásly vládou francouzského prezidenta Emmanuela Macrona (42), byla bezesporu aféra spojená s jeho bodyguardem a „blízkým poradcem“ Alexandrem Benallou. Z Elysejského paláce musel odejít kvůli zmlácení demonstrantů, vyšetřován byl i kvůli zneužívání diplomatických pasů, francouzský tisk v neposlední řadě spekuloval o jeho vztahu s prezidentem, novináři se domnívali, že by mohl být Macronovým milencem, to prezident důrazně popřel. Tisk rovněž zajímalo, jak situaci nesla první dáma Brigitte Macronová (67). Benalla byl pro ni podle všeho „nepostradatelný“, zavděčil se jí různými laskavostmi. V rozhovoru pro rozhlasovou stanici Europe 1 na aféru kolem Benally zavzpomínal Macronův někdejší poradce Sylvain Fort.
20.07.2020 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (494 článků)

Macronův vyhozený muž a údajný exmilenec má na krku další problém. Nové vyšetřování

 
Francouzská justice dnes oznámila, že zahájila nové vyšetřování Alexandra Benally za násilnosti, kterých se dopustil 1. května v Paříži ještě několik hodin před střety, kvůli kterým byl bývalý bezpečnostní poradce prezidenta Emmanuela Macrona již obviněn. Aféra se stala nejvážnější politickou krizí od Macronova zvolení do nejvyššího úřadu, napsala agentura AFP. A je spojena i s řadou divokých spekulací. Mj. s tou, že je Benalla bývalým milencem Macrona, což prezident veřejně popřel.
30.07.2018 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (494 článků)

Zpěvák Brown odsouzen za zmlácení Rihanny

 
Americký zpěvák Chris Brown byl za zmlácení své přítelkyně, popové hvězdy Rihanny odsouzen ke 180 dnům veřejně prospěšných prací, a navíc je v pětileté podmínce. Dvacetiletý Brown se k napadení Rihanny přiznal v červnu. Incident se odehrál letos v únoru v Los Angeles těsně před udílením cen Grammy.
26.08.2009 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Chris Brown (241 článků) , Chris Brown (173 článků)

Za zmlácení pražského bezdomovce zpřísnil soud trest na pět let

 
Čtyřiadvacetiletý Miroslav Vodička si odpyká pět let vězení za zmlácení bezdomovce v pražských Holešovicích. Odvolací Vrchní soud v Praze mu dnes o rok zpřísnil původně uložený trest. ČTK to řekl mluvčí instituce Jan Fořt. Vodička staršího muže brutálně napadl údery pěstí do obličeje a kolenem do hlavy. Podle pravomocného rozsudku tak spáchal pokus těžkého ublížení na zdraví.
10.03.2015 16:10 |

podobné články

Trest za zmlácení holky: Rapperu Ektorovi hrozí rok basy! Soudce se o něm vyjádřil velmi nelichotivě

 
A už to má černé na bílém! Rapper Ektor pyká za loňské zmlácení dívky , která po jeho útoku skončila se zlomenou čelistí v nemocnici. „Byl uznán vinným v celém rozsahu obžaloby,“ potvrdil Super.cz advokát poškozené MUDr. Petr Hulán. Hlasujte v anketě na konci článku, zda je podle vás rozsudek spravedlivý!
28.11.2015 13:10 |

podobné články

Krutopřísňáček Ektor odsouzen za zmlácení mladé ženy! Kolik rapper s výrazem inteligenta vyfasoval?

 
Konečně padl trest za zmlácení mladé holky. Rapper Ektor byl uznán vinným v celém rozsahu obžaloby. Kolik mlátička vyfasovala?
28.11.2015 16:46 |

podobné články

Drsné anonymní letáky v Británii: Ztrestej muslima. Kyselinou do obličeje za 50 bodů. Zmlácení 100...

 
Policie ve Velké Británii řeší trestné činy z nenávisti, několik britských občanů totiž nahlásilo, že ve svých schránkách nalezli dopisy, které je doslova vyzývají k útokům na muslimy. Jak také server SeznamZprávy.cz informoval, letáky uvnitř dopisů nabízejí bodově ohodnocenou odměnu například za útok kyselinou do obličeje, za zmlácení muslima nebo dokonce za bombardování mešit.
17.03.2018 21:35 |

podobné články

Macronův „exmilenec“ přiznal, že zneužil diplomatické pasy. Francie zuří

 
Bývalý bezpečnostní poradce francouzského prezidenta Emmanuela Macrona Alexandre Benalla přiznal, že i po odchodu z funkce v Elysejském paláci používal diplomatické pasy. Zároveň slíbil, že je v následujících dnech vrátí, informovala agentura AFP. Nové dějství aféry kolem Benally, který letos v létě musel odejít z Macronových služeb kvůli násilnostem na prvomájové demonstraci, znovu otřáslo prezidentovou pozicí. Objevily se navíc spekulace, že byl poradce prezidentovým milencem. To Macron vehementně popírá.
30.12.2018 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (494 článků)

Macronův „exmilenec“ ve vazbě. Dohnala ho kauza, která otřásla Elysejským palácem

 
Alexandre Benalla, bývalý blízký spolupracovník francouzského prezidenta Emmanuela Macrona, skončil ve čtvrtek ve vazbě. Muž je vyšetřován kvůli zneužívání diplomatických pasů, které využíval ještě několik měsíců po odchodu z Elysejského paláce, oznámila kancelář pařížské prokuratury. Zprávu přinesl deník Le Parisien.
17.01.2019 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (494 článků)

Soupeři Le Penové: Expremiéři v úzkých. Fillon hasí skandál s manželkou

 
Situace kolem francouzských voleb se zamotává. Dva expremiéři Francie a možní soupeři pro Marine Le Penovou v klání o nového prezidenta se dostali do úzkých. Expremiér Manuel Valls poněkud nečekaně prohrál v levicových primárkách s bývalým ministrem školství Benoitem Hamonem. Další expremiér Francois Fillon, pravicový kandidát a doposud horký favorit celých voleb, hasí skandál kolem své ženy. A věří mu méně a méně Francouzů.
29.01.2017 21:35 |

podobné články

Mrazírny v Kladně stále hoří. Hasiči hasí oheň už třetím dnem

 
Hasiči již třetí den pokračují v likvidaci požáru v areálu pekáren La Lorraine na okraji Kladna. Procházejí požářištěm, kontrolují situaci termokamerou a hasí malá skrytá ohniska, řekla dnes ČTK mluvčí středočeských hasičů Lenka Kostková.
02.02.2014 16:20 |

podobné články

Zimmermann (ODS): Sociální demokracie hasí požár, který sama založila

 
Na dnešním jednání se vláda zabývá novelou zákona o dalším vzdělávání lékařů. Reaguje tak na problém s nedostatkem lékařů s určitou odborností zejména na malých nemocnicích. Byla to však tehdejší vláda ČSSD (včetně současného premiéra Sobotky), která změnila dvoustupňový systém atestací na jednostupňový. Stalo se tak pod záminkou vstupu do EU, kdy místo úpravy fungujícího systému přišla se systémem zcela odlišným. Nyní ČSSD pouze hasí požár, který v minulosti sama založila.
08.02.2016 20:56 |

podobné články

Odpůrci roušek i zastánci opatření vyrazili do ulic. Německá města zasáhly protesty

 
V německých městech se dnes sešly stovky odpůrců i zastánců opatření proti šíření nového koronaviru. V Lipsku byla ohlášená a obávaná demonstrace odpůrců překvapivě zrušena, ačkoliv několik set odpůrců roušek a dalších omezení už bylo na místě. Podle agentury DPA došlo i na potyčky mezi oběma tábory. Další protesty se konaly ve městech jako Bochum, Göppingen a Pforzheim. Například v bavorském Kemptenu se sešlo na 1200 demonstrantů. Na později byly svolány demonstrace do Hannoveru či Berlína.
21.11.2020 21:20 |

podobné články

V centru Prahy se sešlo několik stovek odpůrců a zastánců konvoje

 
Odpůrci i zastánci průjezdu amerického vojenského konvoje Českou republikou se dnes odpoledne sešli na Václavském náměstí v Praze, aby vyjádřili své názory. Na demonstrace podle zpravodajů ČTK dorazilo několik stovek lidí. Oba tábory se promíchaly, někteří účastníci si hlasitě vyměňovali své názory. Několik stovek "odpůrců odpůrců konvoje" pak přišlo na náměstí Míru, část z nich se sem přesunula z Václavského náměstí.
28.03.2015 17:06 |

podobné články

V Praze se sešly stovky odpůrců migrantů i jejich podporovatelů

 
Na Václavském náměstí v Praze se dnes odpoledne střetly názory odpůrců migrace z islámských zemí a odpůrců xenofobie. Sešly se tam na dvou souběžných demonstracích stovky lidí. Oba hlavní tábory oddělovala nejen magistrála, ale i policejní jednotky. Díky nim nenastaly závažné střety ani při následných pochodech Prahou.
12.09.2015 18:45 |

podobné články

Světlana Nálepková: Exmilenec ji obral o statisíce, další se chtěl zabít!

 
Světlana Nálepková (49) si před dvěma lety prošla peklem. Její exmilenec David Radiměřský (35) ji obral o pořádný balík peněz a další expartner Alex po rozchodu vyhrožoval zpěvačce sebevraždou.
17.09.2009 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Nálepková (223 článků) , Alex Alex (550 článků)

Další rána pro Bočanovou: Exmilenec čeká dítě s jinou!

 
Zdrcená herečka Mahulena Bočanová (44) dostala další ránu. Její exmilenec, bývalý Muž roku Martin Černý (36), ji označil za starého transsexuála, jejich vztah pro něj byl prý pouhým povyražením a nikdy do ní zamilovaný nebyl. Podle informací deníku Aha! je skutečný důvod rozchodu dítě, které Martin počal se svojí dlouholetou přítelkyní Simonou.
03.08.2011 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (834 článků) , Martin Černý (76 článků)