Článek

Zmizení Maddie McCannové: Pedofil Christian B. proklouzl policii mezi prsty!

 
Podezřelý z únosu Maddie McCannové, deviant Christian B. (43), mohl být prý dopaden už dva roky předtím, než tehdy tříletá holčička zmizela z apartmánu v portugalském letovisku. Německý zvrhlík tam měl v roce 2005 znásilnit americkou turistku. Portugalská policie však neprovedla testování DNA!
02.07.2020 09:20 |

podobné články

Podobné články

Šok v případu ztracené Maddie: Vyhne se hlavní podezřelý obvinění?

 
V letošním roce po dlouhých 13 letech učinila policie konečně průlom v případu ztracené Maddie McCannové, která zmizela v roce 2007 z portugalského turistického letoviska během dovolené s rodiči. Hlavním podezřelým je několikrát trestaný německý pedofil Christian B. (43). Přestože policie zprvu tvrdila, že má konkrétní důkazy o tom, že je Maddie mrtvá, nyní hlavní vyšetřovatel sdělil, že Christian B. možná nebude z vraždy holčičky obviněn!
27.06.2020 05:45 |

podobné články

Hlavní podezřelý z únosu Maddie unášel děti celá léta?! Další záhadná zmizení blond andílků šetří policie

 
Po třinácti letech nastal zvrat v případu britské holčičky Maddie McCannové, která zmizela z apartmánu v dovolenkovém resortu Praia da Luz v Portugalsku, kde pobývala s rodiči. Vyšetřovatelé mají nového podezřelého, německého devianta Christiana Bruecknera, který si v současnosti odpykává trest za znásilnění důchodkyně, a zdá se, že tříletá Maddie není jediným dítětem, které třiačtyřicetiletý deviant unesl. Policisté našli spojitosti únosu Maddie s dalšími zmizelými dětmi!
06.06.2020 13:25 |

podobné články

Maličký René (6) se vypařil stejně jako Maddie McCann: Možná v tom má prsty stejný pedofil

 
Není to tak dlouho, co vyšetřovatelé v případu zmizení holčičky Maddie McCann přišli s novým podezřelým. Tím je sexuální delikvent z Německa jménem Christian B. A není to jediný jeho velký přešlap. Vypadá to totiž, že má na svědomí zmizení i dalších dvou dětí.
06.06.2020 16:00 |

podobné články

Vyšetřovatel zmizení Maddie: Promluvil o známém pedofilním vrahovi!

 
Bývalý vyšetřovatel případu zmizení Maddie McCannové Goncalo Amaral letos už jednou rozjel sérii spekulací o tom, kdo stojí za dívčiným únosem. Portugalec sdělil, že hlavním podezřelým je německý pedofil v současnosti zavřený ve vězení. Média poté často skloňovala jméno známého pedofilního vraha dětí Martina Neye, Amaral to ale nyní odmítl.
02.12.2019 05:20 |

podobné články

Průlom ve zmizení malé Maddie: Policie už má jasno, potvrdil důležitý svědek

 
Německá policie letos oznámila, že hlavním podezřelým v případu zmizení Britky Madeleine McCannové je recidivista Christian B., Němec, který si v současné době odpykává jiný trest. Zatím ale nebyl z únosu ani případné vraždy Maddie obviněn. Policie už má však údajně vyřešeno 90 procent celého případu.
23.07.2020 19:20 |

podobné články

Případ unesené Maddie: Podezřelý pedofil Christian Brueckner spáchal první zločin už jako dítě

 
Teprve tříletá Madeleine McCann, které rodiče říkali Maddie, zmizela už před 13 lety na dovolené v apartmánu Praia da Luz v portugalském Algarve. Podezřelým číslo jedna je nyní německý pedofil Christian Brueckner (43), který v minulosti v Portugalsku žil a dokonce pracoval v hotelové kuchyni v letovisku, kde pobývala rodina holčičky. Ten je nyní ve vězení za jiné zločiny. Co o něm víme?
05.06.2020 11:35 |

podobné články

Pedofil Christian Brueckner se neudržel: Naznačil, že Maddie zabil a tělo hodil prasatům

 
Teprve tříletá Madeleine McCann, které rodiče říkali Maddie, zmizela už před 13 lety na dovolené z apartmánu v Praia da Luz v portugalském Algarve. Podezřelým číslo jedna je nyní německý pedofil Christian Brueckner (43), který v minulosti v Portugalsku žil a dokonce pracoval v hotelové kuchyni v letovisku, kde pobývala rodina holčičky. Nyní je ve vězení za jiné zločiny, jeho kolegové ale prozradili, že v roce 2014 dostal záchvat vzteku a řekl něco, z čeho jde mráz po zádech.
08.06.2020 13:55 |

podobné články

Hrůzné skutečnosti kolem zmizení Maddie: Christian Brueckner se ukájel na dětském hřišti

 
Podezřelý z únosu Madeleine McCann Christian Brueckner (43) se uspokojoval před několika dětmi na dětském hřišti. Potvrdila to matka osmileté dcery. Pedofil je nyní ve vězení za drogy. Případ tříleté Maddie je stále otevřený.
06.07.2020 17:15 |

podobné články

Případ Maddie: Christian Brueckner je vinen, tvrdí klíčový svědek. Policie vyslechla i bývalou milenku

 
Stále probíhá vyšetřování zmizení tříleté Maddie McCann, kterou patrně unesl delikvent Christian Brueckner (43). Našel se svědek, kterému pedofil údajně prozradil dost detailů na to, aby byl usvědčen. Navíc se podrobila výslechu i milenka hlavního podezřelého.
11.09.2020 12:10 |

podobné články

Christian Slater se oženil. Vzal si o 16 let mladší přítelkyni

 
Čtyřiačtyřicetiletý herec Christian Slater si v pondělí vzal svou přítelkyni Brittany Lopezovou, s níž chodí tři roky. Improvizovaný obřad proběhl u floridského soudu. Další články k tématu: Sharon Stone a Christian Slater jsou pár! Christian Slater unikl útoku nožem Christian Slater ve filmovém Alone in the Dark Christian Slater: Chtěl jsem se zabít
29.01.2011 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (285 článků) , Christian Slater (8 článků)

Pedofil, kterého vyslýchali kvůli zmizení Maddie, zemřel ve vězení

 
Anthony Woodhouse, odsouzený pedofil, který byl ve vězení za znásilnění mladé dívky, byl policisty ze Scotland Yardu podezřelý i ze zmizení Maddie McCann.
02.03.2017 09:55 |

podobné články

Najde se tělo pohřešované Maddie ve studni? Policie hledá klíčovou svědkyni!

 
Vyšetřovatelé případu nezvěstné Maddie McCannové jsou na horké stopě. Podezřelým z vraždy holčičky je deviant a sexuální predátor, Němec Christian Brueckner (43), který nyní sedí kvůli předchozím deliktům. V roce 2007 měl s tehdejší přítelkyní bydlet v domě s pozemkem nedaleko portugalského letoviska Praia da Luz, kde Maddie s rodiči pobývala. Německá policie už ani nedoufá, že by dívka byla naživu.
05.06.2020 12:10 |

podobné články

Znásilnění, únosy dětí i vražda prostitutky: Kolik životů zničil podezřelý v případu Maddie?

 
Po mnoha letech policie konečně učinila velký pokrok v případu malé holčičky Maddie McCannové, která zmizela v roce 2007 během dovolené s rodiči z portugalského střediska Praia da Luz. Podezřelým z jejího únosu je Němec Christian Brueckner (43), který nyní sedí ve vězení za znásilnění americké turistky. Policie už ho spojila s únosy a pravděpodobně vraždami několika jiných dětí. Policie znovu vyšetřuje případ holčičky Joany Ciprianové, která zmizela tři roky před Maddie z místa vzdáleného od Praia da Luz jenom několik kilometrů! Spojitost by mohl mít také s vraždou prostitutky, jejíž tělo se našlo znetvořené ve dvou igelitkách.
08.06.2020 15:35 |

podobné články

Maddie v tom není sama: Christian B. je podezřelý z dalších vražd dětí, mimo jiné Caroly

 
Christian Brueckner (43), který je podezřelý z únosu a vraždy teprve tříleté Maddie z roku 2007, má na krku další podezření. Belgická policie znovu otevřela 24 let starý případ vraždy šestnáctileté dívky jménem Carola Titze. V ní má podle vyšetřovatelů prsty právě německý pedofil.
12.06.2020 10:26 |

podobné články

Zvrhlík podezřelý z únosu Maddie: Hrozivé detaily a útok ze zálohy!

 
Objevily se zprávy, že Christian B. žádá o podmínečné propuštění z vězení, kde si odpykává trest za zločiny spojené s drogami. Němec je podezřelý z únosu a vraždy malé Maddie McCannové, která zmizela v roce 2007 z portugalského letoviska. Podle všeho však pedofil naštěstí zůstane za mřížemi i v případě, že by mu soud vyhověl a podmínku udělil.
30.06.2020 06:15 |

podobné články

Policie má vážné obavy v případu ztracené Maddie: Bude hlavní podezřelý vůbec obviněn?

 
Dlouhých 13 let policisté vyšetřují případ pohřešované holčičky Maddie McCannové, která zmizela z portugalského letoviska Praia da Luz. V červnu oznámili, že hlavním podezřelým v celém případu je známý recidivista s bohatou trestní minulostí Christian B. Usvědčený pedofil však odmítá mluvit a případ je nyní na mrtvém bodě. Portugalská policie vyjádřila vážné obavy, že podezřelý možná nikdy nebude obviněn.
14.09.2020 12:05 |

podobné články

Údajného vraha Maddie zbili v kriminále: Upadl, tvrdí bachaři

 
Vězeňský život není žádný med. Na vlastní kůži se o tom přesvědčil údajný vrah britské dívenky Maddie McCannové, která zmizela v roce 2007 před svými čtvrtými narozeninami. Usvědčený německý pedofil Christian B. (43) byl za mřížemi napaden a skončil se zlomenými žebry.
17.11.2020 14:25 |

podobné články

Sousedka popsala hlavního podezřelého z únosu Maddie: Je to sexuální deviant, žil v odporném domě

 
V případě zmizení Maddie McCannové by mohl díky novým zjištěním vyšetřovatelů nastat průlom. Policisté mají nového podezřelého, kterým je v současnosti zavřený 43letý německý deviant Christian Brueckner, který se pohyboval v okolí dovolenkového resortu Praia da Luz, odkud dívka v roce 2007 beze stopy zmizela. Britská média přinesla znepokojující svědectví lidí, kteří byli s dotyčným v Portugalsku v kontaktu.
05.06.2020 06:20 |

podobné články

Údajný vrah Maddie McCann čelí dalšímu trestu: Očistím ho a dostanu z vězení, tvrdí Bruecknerův právník

 
Zatímco rodiče Maddie McCann věří, že je jejich dcera stále naživu, její údajný únosce a vrah Christian Brueckner (43) čelí dalšímu obvinění. Německý pedofil, který je aktuálně za mřížemi za zločiny spojené se sexuálním obtěžováním dětí a s drogami, může být potrestán za čin, kterého se dopustil před lety v Portugalsku. Na pomoc mu ale přichází jeho právník, který tvrdí, že vyvrátí jakoukoliv spojitost mezi svým klientem a Maddie.
22.09.2020 13:50 |

podobné články