Článek

Změna v EU je blízko. Toto se musí stát. Robert Kotzian i o Fialovi a lidech

 
Lidé nechtějí, aby naše země byla migračním paktem postupně zavlékána do migrační katastrofy, kterou vidí v řadě evropských zemí. Normální by bylo, aby čeští politici proti těmto šílenostem lidi bránili. „Namísto toho musíme poslouchat v televizi Víta Rakušana, jak nám káže, že sdílet s ostatními zeměmi migrační zátěž je naše morální povinnost,“ říká pro ParlamentníListy.cz právník a analytik Robert Kotzian. Výsledek voleb do Evropského parlamentu dává do souvislosti s tím, že vládě nemůže procházet, aby v tolika oblastech dělala opak toho, co slíbila. Mezi lidmi je silný pocit, že vláda za nimi nestojí.
11.06.2024 11:30 |

podobné články

Podobné články

500 000 Kč. Tolik Rakušan schválil, že zaplatíme za migranta, kterého nechceme

 
Právník Robert Kotzian, který se v posledním roce specializuje na analýzu migračního paktu, varuje před povinnými kvótami, které jsou v paktu de facto zaneseny. „Je to schováno pod tím evropským byrokratickým novojazykem pod pojmem povinná solidarita,“ vysvětloval Kotzian, že teoreticky bude muset Česká republika každoročně přijmout stovky migrantů. „Takže tam ty povinné kvóty de facto jsou,“ uvedl Kotzian na Rádiu Prostor.
08.03.2024 14:25 |

podobné články

Změna na každý den – a váš život bude šťastnější!

 
Změna je život. Určitě i vy tuhle větičku znáte a věřte, že se neříká jen tak pro nic za nic. Není každý den posvícení a jistě i vy o tom víte své. Někdy se člověku zkrátka nedaří, má den blbec, všechno mu přijde hloupé a nudné – a někdy si za takové dny můžete vy sami! Přesně tak, čtete správně. Stejně jako si den můžete zkazit si jej můžete i zpříjemnit a mnohdy je to snazší, než si vůbec dokážete představit. Náš dnešní článek vám ukáže, jak na to. Přinášíme vám změnu na každý jeden den v týdnu, kterých budete-li se držet, váš život rázem promění ve šťastnější, veselejší a radostnější. Nestojí za to naše změny zkusit? Změna na pondělí: Dost bylo bílé! Ať si to přiznáte nebo ne, barvy vás v mnohém ovlivňují. Naše první změna se proto týká bílé barvy – pokud máte v šatní skříni bílé kousky oblečení, dnešní den na ně zapomeňte. Pondělí totiž patří jasným odstínům! Změna na úterý: Projděte se! Nechte internet internetem a jděte ven. Čerstvý vzduch vám udělá dobře, na procházce si pročistíte mysl a navíc uděláte něco málo pro své zdraví. Přizvete-li si na procházku i partnera, pak vám hned bude veseleji – přeci jen ve dvou se to lépe táhne! Změna na středu: Udělejte něco bláznivého! Svět patří bláznům! Středeční změna proto žádá jediné: odhoďte na chvíli vážnou tvář a udělejte něco, co obvykle neděláte. Něco ulítlého, něco šíleného, něco bláznivého! Stačí jedna maličkost a bude vám lépe. Změna na čtvrtek: Staňte se na chvíli dítětem! Děti vás mohou mnohému naučit. Není žádným překvapením, že děti jsou šťastné mnohem častěji, nežli dospělí, tak se jimi inspirujte a ve čtvrtek se alespoň na chvíli staňte malým dítětem. Rázem se na svět budete dívat z úplně jiného úhlu pohledu. Změna na pátek: Ranní... Čtěte více Příspěvek Změna na každý den – a váš život bude šťastnější! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
07.08.2015 08:30 |

podobné články

Lež Víta Rakušana. Pravda o médiích. Robert Kotzian o mračnech nad svobodou v ČR

 
U českých médií existuje slepota, se kterou mnoho věcí zamlčují, říká právník, politik a analytik Robert Kotzian, autor knihy „Politické neziskovky a jejich boj proti západní civilizaci“. Usvědčuje ministra Rakušana z toho, že za státní peníze vyvěsil na plakát lež. ParlamentnímListům.cz popsal, jak se stahují mračna nad svobodou slova v ČR a jakou roli v tom hraje Brusel a Fialova vláda.
11.02.2024 15:50 |

podobné články

„Rakušan si mohl dělat, co chtěl.“ Robert Kotzian uspěl, vydoloval ze státu, jak to skutečně bylo

 
Když současný ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) mluví o migračním paktu, hájí se mimo jiné tím, že jednal v rámci tzv. Babišova migračního mandátu, který odhlasovala ještě vláda dnešního lídra opozice Babiše. Právník, politik, mimo jiné někdejší člen ODS, a analytik Robert Kotzián, autor knihy Politické neziskovky a jejich boj proti západní civilizaci po tomto usnesení vlády dlouze pátral a pátral, až se ho dopátral. A jak sám oznámil, zjistil, jaká je pravda.
18.07.2024 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (853 článků)

Tajný penězovod? Veřejné peníze prý jdou zelenému hnutí

 
Někdejší brněnský radní za ODS Robert Kotzian dnes působí v pozici předsedy spolku Brno+, který si klade za cíl prosazovat rozvojové projekty, jež mají být ku prospěchu jihomoravské metropole. Kotzian si však nevšímá jen rozvojových projektů ve městě, ale také toho, kudy tečou městské peníze. A zarazilo ho údajné propojení městského penězovodu a Hnutí DUHA.
04.07.2016 06:40 |

podobné články

Klimatičtí aktivisté používají trik z dob komunismu. Konzervatismus je opravdu punk. Kotzian z Trikolóry varuje před neomarxismem

 
ROZHOVOR Punk je vzpoura. Konzervatismus je vzpourou proti dnešnímu mainstreamu, kterému se nejvíce blíží to, co prezident Václav Klaus už před téměř čtrnácti lety nazval evropeismem. To říká předseda krajské organizace Trikolóry v Jihomoravském kraji Robert Kotzian. Také posoudil novoroční projevy.
06.01.2020 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11132 článků)

Opravdu žít Brno. Desítky milionů z veřejných peněz, pořád víc. Politik odkryl neskutečný bordel. Neziskovky mají pré. Platíte si třeba migranty

 
Komunální politik Trikolóry Robert Kotzian v rozhovoru v XTV Xaverovi popsal, jak se Brno stalo experimentální laboratoří institucializovaného rudozeleného aktivismu. Neziskové brněnské promigrační organizace čerpají desítky milionů z veřejných rozpočtů. „Nedávno vyšla zpráva, že 57 % mladých muslimských občanů Francie upřednostňuje právo šaría nad republikánským právním systémem,“ připomněl Kotzian.
12.12.2020 06:25 |

podobné články

Já čekám, kdy se do těch kvót pustíte? ČRo se nechce ověřovat Rakušana. Tak přišla upomínka

 
Právník a politik Robert Kotzian upozorňuje, že projekt Českého rozhlasu na vyvracení dezinformací není schopen ověřit, zda migrační pakt schválený Evropskou unií obsahuje povinné migrační kvóty. Kotzian už několikrát neúspěšně kontaktoval projekt Ověřovna, aniž mu přišla jakákoliv reakce. Místo toho se ověřují slova politiků SPD nebo informace z řetězových e-mailů.
31.01.2024 19:15 |

podobné články

Migrační pakt je nepřijatelný a systém solidarity, který nastavuje, je jeho hlavní problém, říká Kotzian

 
Právník Robert Kotzian zná nově definitivně schválený migrační pakt Evropské unie skrz na skrz. I proto velmi ostře kritizuje také postoj české vlády k jeho schválení. Navíc fakt, že se během finálního hlasování Česká republika zdržela, vnímá jako vnitrovládní políček ministru Vítu Rakušanovi. „Nelze vynechat ani riziko kupčení s relokacemi, kdy budou vyměňovány za různé ústupky institucí Evropské unie a jiných členských států,“ poukazuje na jedno z mála připomínaných rizik migračního paktu.
27.05.2024 10:15 |

podobné články

Zrušit Green Deal – je potřeba chtít. Odpověď smějícímu se Fialovi

 
Jedním z hlavních témat voleb do Evropského parlamentu je v Česku Green Deal. Zejména z mimoparlamentních opozičních stran a hnutí sílí volání po přehodnocení této evropské zelené dohody, nejlépe po úplném jejím zrušení. Ale jde to? Právník Robert Kotzian, jenž se věnuje právu v informačních technologiích, má názor, že volební slib a cíl zrušit Green Deal je „legitimní a smysluplná zkratka“, vyjadřující odhodlání k tomuto cíli postupně směřovat.
26.05.2024 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Al Green (32 článků) , Al Green (32 článků) , Robert Green (6 článků) , Robert Green (4 články) , Robert Green (4 články)

Signály, že by vám prospěla změna zaměstnání

 
Chodíte-li do práce s odporem, každé ráno se probouzíte s bolestmi žaludku, nerozumíte si s kolegy a vaše pracovní náplň vás upřímně ani moc nebaví, pak by vám možná prospěla změna zaměstnání, se kterou by se do vašeho života vnesl úplně nový nádech. Nikde není psáno, že na tomtéž místě musíte zůstat věčně. Pokud se trápíte, práce vám nejde, nebaví vás nebo se na pracovišti jednoduše necítíte dobře, nemá cenu čekat na zázrak, že se to třeba jednoho dne změní. S největší pravděpodobností ne. Jestliže se poznáte v následujících signálech, pak byste se měli vážně zamyslet, jestli by nebylo od věci odejít. Uvidíte, že vám změna zaměstnání jedině prospěje! Jak poznáte, že by vám prospěla změna zaměstnání? Našli jsme pro vás několik signálů, které naznačují, že vaše stávající práce není nic pro vás. Nebojte se tedy upřímně zamyslet nad tím, jestli má vaše aktuální zaměstnání právě ve vašem případě dobré vyhlídky do budoucna. Vaše pracovní náplň vás nenaplňuje Den co den děláte tu samou činnost, kterou vykonáváte tak nějak ze setrvačnosti. Pracovní náplň vám vůbec nic neříká, nebaví vás a zadané úkoly plníte spíše s odporem, což se mnohdy projeví i na výsledcích. Zkrátka to není to pravé ořechové, čemu byste se chtěli věnovat. Tak proč setrváváte na místě, které je pro vás spíše přítěží? Má cenu chodit každý den do práce, kde vás nutí dělat to, čemu nerozumíte, v čem se neorientujete a co vás nenaplňuje? My říkáme jednoznačné ne! Nekomunikujete s kolegy Nezáleží na tom, zda pracujete jednotlivě nebo jste součástí nějakého týmu. Se svými kolegy zkrátka vycházet musíte, protože v práci je to především o lidech. Pokud ve vás vaši kolegové vzbuzují špatní pocity, nerozumíte si s nimi a v podstatě spolu v práci ani nekomunikujete, pak je více než logické, že se vám v zaměstnání nelíbí.... Čtěte více Příspěvek Signály, že by vám prospěla změna zaměstnání pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.08.2016 05:00 |

podobné články

Toto hrozí Fialovi. Plus propočet k ČEZu. Holec po Václaváku

 
KONTEXT PETRA HOLCE Fialovi by se mohlo stát, že jednoho dne předstoupí před novináře Pavel Blažek a představí Martina Kubu jako nového premiéra, varuje komentátor Petr Holec. Ten ParlamentnímListům.cz též citoval výpočet: I kdyby stát vykoupil minoritní akcionáře ČEZu za 300 miliard, ušetříme dle něj ročně na elektřině 600 miliard.
06.09.2022 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Blažek (843 článků) , Petr Fiala (6554 článků) , Martin Holec (3 články) , Martin Blažek (65 článků) , Pavel Fiala (385 článků) , Petr Pavel (2948 článků)

Amazon u Brna stát bude, ale pod jednou podmínkou

 
Vybudování logistického centra amerického internetového obchodu Amazon na Černovické terase v Brně je podmíněné vytvořením napojení průmyslové zóny na dálnici D1. Stojí to v dokumentu, který dnes schválili zastupitelé, potvrdil náměstek primátora Robert Kotzian (ODS). Internetový obchod Amazon chce v Brně zaměstnat zhruba 2000 lidí. Kdy přesně by mohlo začít logistické centrum fungovat, zatím není jasné.
10.12.2013 17:05 |

podobné články

Istanbulská úmluva? Ráj pro neziskovky. Stálé peníze a klacek na stát, rozebírá právník

 
Právník Robert Kotzian varuje před istanbulskou úmluvou, jejímž účelem není jen chránit ženy před násilím. Ve skutečnosti jde o genderistický ideologický a převýchovný nástroj a cestu politických neziskovek k nebývalé moci a stabilnímu financování. Je zlem, jehož účelem není nic menšího než likvidace rodiny, tradičního soužití mužů a žen, uvádí právník v komentáři pro Rádio Universum.
13.11.2023 22:30 |

podobné články

Migranti do ČR? „Rakušan dezinformoval.“ Právník vytáhl informace schované v paktu

 
Evropským parlamentem schválený tzv. migrační pakt není všemi vítán s nadšením, jako je tomu například u předsedkyně Evropského parlamentu Roberty Metsolaové nebo u českého ministra vnitra Víta Rakušana. „Je to jen další ze série legislativních zrůdností, byť rozsahem a povahou důležitých, přicházejících z Evropské unie. Pokud se však proti ní členské státy nevzepřou, může se nakonec stát historickým počinem v tom smyslu, že způsobí zaplavení celé Evropské unie migrací. A to je stav, ze kterého není návratu k civilizaci, kterou naši předkové budovali po staletí,“ říká pro ParlamentníListy.cz právník, politik a analytik Robert Kotzian.
11.04.2024 16:10 |

podobné články

Nora Fridrichová a Robert Záruba mají dceru Dianu

 
Moderátorka Nora Fridrichová a sportovní komentátor Robert Záruba mají první společné dítě. Narodila se jim holčička, které dali jméno Diana. Další články k tématu: VIDEOSTŘÍPKY z Opery: Fridrichová a Záruba jako pár i vyděšená Maxová Nora Fridrichová a Robert Záruba čekají dítě Láska v České televizi: Záruba se dal dohromady s Fridrichovou Robert Záruba zvítězil v anketě o nejoblíbenějšího sporťáka Záruba vypadl ze StarDance týden po rozvodu Oslava teprve bude, říká šťastný otec Robert Záruba cestou na hokej
10.04.2012 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Záruba (204 článků) , Nora Fridrichová (469 článků)

Oslava teprve bude, říká šťastný otec Robert Záruba cestou na hokej

 
Velikonoční pondělí strávil Robert Záruba v porodnici a v úterý odpoledne už byl na cestě do Pardubic, aby tu komentoval finále hokejové extraligy. Nestihl tak zatím vůbec oslavit nový přírůstek do rodiny a to, že porod dle jeho slov proběhl až nad očekávání hladce. Další články k tématu: Nora Fridrichová a Robert Záruba mají dceru Dianu VIDEOSTŘÍPKY z Opery: Fridrichová a Záruba jako pár i vyděšená Maxová Nora Fridrichová a Robert Záruba čekají dítě Láska v České televizi: Záruba se dal dohromady s Fridrichovou Robert Záruba: Krásku bych našel i mezi kulturistkami Záruba vypadl ze StarDance týden po rozvodu
10.04.2012 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Robert Záruba (204 článků) , Nora Fridrichová (469 článků)

Robert Pattinson si dost věří

 
Herec Robert Pattinson zatím svoji slávu prý moc neřeší. Je si totiž jist tím, že slavný bude až po své smrti! Tomu se říká sebevědomí… Herec Robert Pattinson je považován za jednoho z nejvíce sexy mužů planety, má miliony fanoušků, ale přesto ho toto všechno nechává zcela klidným. Zatímco co Robert proslul zejména jako herec, [...]
25.10.2010 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Robert Pattinson (414 článků)

Brno: Soutěž Bezpečné Vánoce

 
Ve středu 30. března 2011 předá první náměstek primátora Robert Kotzian ceny výhercům soutěže Bezpečné Vánoce, kterou organizoval Magistrát města Brna – Odbor dopravy ve spolupráci s Centrem AMAVET – Junior Brno.
29.03.2011 09:20 |

podobné články