Článek

Zlom ve vyšetřování zmizení Maddie: Padnou obvinění do Vánoc?!

 
Promluvit o zmizení své dcery Maddie se rozhodli Gerry a Kate McCannovi. Ve svém vyjádření uvedli, že se obávají, že se nikdy nedozví, co se stalo s jejich dcerou, která zmizela před čtrnácti lety v Portugalsku. Po dojemných slovech rodičů prolomil mlčení o vyšetřování německý žalobce Hans Christian Walters, který uvedl, že by obvinění mohla padnout už do Vánoc!
07.10.2021 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Hans Christian (3 články) , Kate Kate (686 článků)
Podobné články

Hlavní podezřelý z únosu Maddie unášel děti celá léta?! Další záhadná zmizení blond andílků šetří policie

 
Po třinácti letech nastal zvrat v případu britské holčičky Maddie McCannové, která zmizela z apartmánu v dovolenkovém resortu Praia da Luz v Portugalsku, kde pobývala s rodiči. Vyšetřovatelé mají nového podezřelého, německého devianta Christiana Bruecknera, který si v současnosti odpykává trest za znásilnění důchodkyně, a zdá se, že tříletá Maddie není jediným dítětem, které třiačtyřicetiletý deviant unesl. Policisté našli spojitosti únosu Maddie s dalšími zmizelými dětmi!
06.06.2020 13:25 |

podobné články

Šokující prohlášení prokurátora o únosu Maddie: Hlavní podezřelý nikdy nestane před soudem!

 
Ještě letos na jaře německý prokurátor, který má na starosti vyšetřování zmizení Madeleine McCannové, prohlásil, že si je jistý, že němečtí vyšetřovatelé obviní Christiana B., jenž je podle nich zodpovědný za zmizení britské holčičky. Ovšem koncem května oznámil šokující zprávu. Podle Hanse Christiana Wolterse je možné, že Christian B. se ze zmizení Maddie, po níž se pátrá čtrnáct let, nikdy nebude zpovídat před soudem!
02.06.2021 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Hans Hans (22 článků)

Další zvrat v případu zmizení Maddie? Policie rozprášila globální gang pedofilů

 
Globální gang pedofilů se podařilo rozbít paraguayským policistům! Speciální jednotka dokonce zatkla jednoho z jeho hlavních šéfů, který měl být v kontaktu s Christianem B., hlavním podezřelým v případu zmizení Maddie McCannové. Kriminalisté se proto domnívají, že právě pedofilní skupina operující po celém světě, by mohla mít spojitost s případem pohřešované Maddie.
21.05.2021 20:10 |

podobné články

Jasnovidec o zmizení Maddie: Je mrtvá! Tělo najdete v Portugalsku, tvrdil policii

 
Novou stopu v případu zmizení Maddie McCannové prověřuje německá policie. Kriminalisté mají prověřovat informaci, kterou jim poskytl jasnovidec Michael Schneider, který již několikrát spolupracoval s vyšetřovateli. Jasnovidec uvedl, že holčička, která zmizela v roce 2007 v portugalském letovisku Praia da Luz, je pohřbena několik kilometrů od místa zmizení.
07.06.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Schneider (3 články) , Michael Schneider (3 články)

Našla se unesená Maddie? Záhadná dívka jí podobná žije v Římě na ulici!

 
Britka Maddie McCann před 9 lety zmizela z postýlky na dovolené v Portugalsku, kde byla s rodiči. Ti zrovna večeřeli s přáteli v nedaleké restaurace. Tehdy jí byly 3 roky. Její rodiče po ní od té doby usilovně pátrají a nikdy se nesmířili s myšlenkou, že by jejich malá Maddie měla být mrtvá. Teď jim možná svitla naděje. V Římě byla objevena dívka žijící na ulici, která se hodně podobá právě unesené Maddie.
22.11.2016 14:20 |

podobné články

Nepokoje při vyšetřování zmizení Maddie: Rodiče dívky odmítají detektor lži

 
Na 27 tisíc lidí vyzvalo McCannovi, aby podstoupili test na detektoru lži. Internetová petice vznikla krátce před smutným 10. výročím zmizení malé Maddie.
30.03.2017 10:45 |

podobné články

Maminka ztracené Maddie tvrdí: Má dcera žije někde poblíž

 
Má dcera je stále naživu! Maminka malé Maddie McCann, která zmizela na dovolené před devíti lety, věří, že její dcerka stále žije a nejspíš není moc daleko. Policisté ale případ zmizení malé holčičky pomalu odkládají. Maddie by letos oslavila 13. narozeniny.
15.02.2016 13:10 |

podobné články

Rodiče nezvěstné Maddie: Máme novou naději!

 
Nalezení 18 let pohřešované Kamiyah Mobley dalo novou naději i rodičům Maddie McCann, od jejíhož zmizení v portugalském Praia da Luz uběhne v květnu už 10 let. Matka i otec britské dívenky nikdy nepřestali věřit, že se s Maddie znovu shledají.
15.01.2017 07:15 |

podobné články

Nečekaný posun v případu Maddie: Stopy vedou do Bulharska! Policie hledá servírku

 
Policisté vyšetřující zmizení malé Maddie McCann pročesávají Bulharsko. Hledají záhadnou „ženu ve fialovém“, která je klíčovou osobou v případu. Svědkové ji totiž osudné noci viděli před apartmánem, ze kterého Maddie zmizela.
20.11.2017 15:40 |

podobné články

Případ zmizelé Maddie: Policisté mají horkou stopu, vrátili se na místo činu

 
Ani třináct let po zmizení Maddie McCann (dnes by jí bylo 16 let) nestrkají policisté hlavu do písku. Kriminálka se vrátila do portugalského resortu, odkud dívenku v květnu 2007 pravděpodobně někdo unesl. Vyslýchali britskou barmanku, která kdysi chodila s německým dekoratérem. Svitla snad po takové době naděje na nalezení Maddie?
23.02.2020 08:26 |

podobné články

V karavanu Christiana Bruecknera byly nalezeny dětské plavky: Maddie jsem nezabil, tvrdí

 
Právníci Christiana Bruecknera (43), hlavního podezřelého z únosu a vraždy tříleté Maddie McCann z roku 2007, oznámili, že jejich klient popírá jakoukoliv spojitost s jejím případem. Německá policie přitom poslala rodičům dívenky dopis, v němž tvrdí, že má důkaz, že pedofil jejich dceru zabil. V jeho karavanu navíc byly nalezeny malé dívčí plavky a existují důkazy, že jím Brueckner krátce po zmizení Maddie jel z Portugalska do Německa a zpátky.
17.06.2020 09:15 |

podobné články

Neuvěřitelné! Maddie McCanová prý žije! Vyšetřování se opět rozjelo

 
Britská policie opět spustila oficiální vyšetřování podivného zmizení malé Maddie McCanové. Kriminalisté se domnívají, že dívka je stále na živu.
06.07.2013 13:30 |

podobné články

Pedofil, kterého vyslýchali kvůli zmizení Maddie, zemřel ve vězení

 
Anthony Woodhouse, odsouzený pedofil, který byl ve vězení za znásilnění mladé dívky, byl policisty ze Scotland Yardu podezřelý i ze zmizení Maddie McCann.
02.03.2017 09:55 |

podobné články

Vyšetřovatel zmizení Maddie: Promluvil o známém pedofilním vrahovi!

 
Bývalý vyšetřovatel případu zmizení Maddie McCannové Goncalo Amaral letos už jednou rozjel sérii spekulací o tom, kdo stojí za dívčiným únosem. Portugalec sdělil, že hlavním podezřelým je německý pedofil v současnosti zavřený ve vězení. Média poté často skloňovala jméno známého pedofilního vraha dětí Martina Neye, Amaral to ale nyní odmítl.
02.12.2019 05:20 |

podobné články

Maličký René (6) se vypařil stejně jako Maddie McCann: Možná v tom má prsty stejný pedofil

 
Není to tak dlouho, co vyšetřovatelé v případu zmizení holčičky Maddie McCann přišli s novým podezřelým. Tím je sexuální delikvent z Německa jménem Christian B. A není to jediný jeho velký přešlap. Vypadá to totiž, že má na svědomí zmizení i dalších dvou dětí.
06.06.2020 16:00 |

podobné články

Průlom ve zmizení malé Maddie: Policie už má jasno, potvrdil důležitý svědek

 
Německá policie letos oznámila, že hlavním podezřelým v případu zmizení Britky Madeleine McCannové je recidivista Christian B., Němec, který si v současné době odpykává jiný trest. Zatím ale nebyl z únosu ani případné vraždy Maddie obviněn. Policie už má však údajně vyřešeno 90 procent celého případu.
23.07.2020 19:20 |

podobné články

Zmizení malé Maddie McCann: Nové důkazy proti podezřelému pedofilovi! Povede se ho usvědčit?

 
Od zmizení malé Maddie McCann z portugalského letoviska uběhlo už čtrnáct let a její rodiče stále nevědí, co se s ní stalo. Zároveň se obávají, že se pravdu nikdy nedozvědí. Hlavním podezřelým v případu je Němec Christian B., který se ale odmítá k čemukoliv přiznat. Podle webu Mirror ale prokurátoři přišli s novými důkazy, které by mohly podezřelého z činu usvědčit.
06.10.2021 08:50 |

podobné články

Zlom v případu malé Maddie! Policie identifikovala tři hlavní podezřelé z jejího únosu

 
Po pěti letech vyšetřování získává případ malé Maddie, již unesli rodičům z portugalského apartmánu, konečně jasnější obrysy. Policii se podařilo identifikovat trojici hlavních podezřelých! Prozradila je data z jejich mobilních telefonů.
04.01.2014 10:15 |

podobné články

Zlom v případu Maddie: Policie pátrá po úchylovi, který obtěžoval již pět holčiček!

 
Bude to již sedm let, co krátce před svými 4. narozeninami beze stopy zmizela malá Britka Maddie McCann z portugalského letoviska Praia de Luz. Britští detektivové nyní přišli se zlomem ve vyšetřování. Za únosem dívky může stát úchyl, který obtěžoval již pět dívek.
19.03.2014 18:40 |

podobné články