Článek

Zlodějské fiasko v Praze 9: Vloupal se do pokladny myčky, neodnesl si ani kačku! Gaunera hledá policie

 
Neznámý muž si chtěl přilepšit pěknou lumpárnou. V polovině února se v noci vydal do samoobslužné myčky v Praze 9 a chtěl vykrást pokladnu. Sice ji rozbil, ale úplně zbytečně – peníze z kasy nevzal. Teď mu hrozí až dva roky v base. Poznáváte ho?
25.03.2020 10:20 |

podobné články

Podobné články

Bezbrannou stařenku (88) připravil o životní úspory! Přepadl i mladíka, bezcitného gaunera hledá policie

 
Nejdřív oloupil mladíka o mobil, druhý den pak ukradl bezbranné stařence životní úspory! Gaunera, který koncem ledna řádil v Praze 5, teď hledají policisté. Poznáte ho?
15.04.2020 14:40 |

podobné články

Zlodějské štípačky propadly státu: Ten je poslal do psychiatrické léčebny

 
Zabavené zlodějské „nádobíčko“ vylepší život duševně nemocným lidem v Praze. Jak je to možné? Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových ve Znojmě totiž převedl pražské Psychiatrické nemocnici v Bohnicích pět kousků nářadí, které policie zabavila při vloupačce zloději.
25.10.2018 11:20 |

podobné články

Zlodějské nádobíčko poslouží duševně nemocným

 
Zlodějské nádobíčko ze Znojma vylepší život duševně nemocným lidem v Praze. Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových převedl Psychiatrické nemocnici v Bohnicích pět kousků nářadí, které policie zabavila při vloupačce zloději.
05.11.2018 05:10 |

podobné články

Prestižní ocenění si hollywoodský krasavec neodnesl, ale sexy partnerku mu každý záviděl

 
Herec a režisér Bradley Cooper  (44) si z letošních Zlatých glóbů cenu jako režisér ani herec neodnesl, ale jeho partnerka Irina Shayk  (33) zářila stejně intenzivně jako zlatá soška. Zatímco Cooper oblékl na předávání bílý oblek, jeho drahá polovička zvolila zlatou róbu s rozparkem od značky Versace, ve které vypadala úchvatně.
08.01.2019 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Bradley Cooper (197 článků) , Irina Shayk (174 článků)

Lupič packal přepadl banku: Nic si neodnesl, snědl důkaz. Přesto jde sedět!

 
Přepadení banky, no spíše tragikomickou show, řešil včera soud v Chomutově. Loni před vánočními svátky se pobočku na tamním náměstí pokusil »vybrat« Jiří Š. (39). Nic si neodnesl, přesto stráví následujících dvacet osm měsíců v chládku.
28.04.2018 05:10 |

podobné články

Policisté varují: Takhle se okrádá na dálnici D1

 
Zlodějské gangy na dálnici D1 jsou nepředstavitelně drzé a nebezpečné! V zaparkovaném kamionu dokáží připravit o vše spící šoféry, či zablokovat centrální uzamykání osobáků a vykrást je tak, že postiženým nedá pojišťovna ani kačku. Takhle je policisté dělí.
24.12.2014 05:10 |

podobné články

Zloděj v Třebíči otevřel auto, ale nic si neodnesl: Své „umění“ předvedl přímo pod bezpečnostní kamerou

 
Pouhých 45 sekund trvalo „zkušenému“ chmatákovi v Třebíči otevření zaparkovaného osobního vozidla VW Sharan. Samozřejmě bez klíče! Své mistrovské zlodějské umění se nestyděl předvést přímo pod bezpečnostní kamerou v centru města.
03.10.2018 15:30 |

podobné články

Gigantický holub kompletně pokálel auto, které právě vyjelo z myčky

 
Každý ví, jak dokážou být holubi otravní. Obzvlášť řidiči ve městech si s nimi občas užijí své, když musí čistit auta od jejich výměšků. Uvědomil si to i francouzský komik Rémi Gaillard a v upoutávce na svůj nový film se převlékl za obřího holuba. Co provedl řidiči, který právě vyjel se svým vozem z myčky, snad ani není potřeba dodávat.
30.01.2014 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Rémi Gaillard (6 článků)

Vychytávky Ládi Hrušky: Vyrobte si levné tablety do myčky!

 
Už vám zase došly tablety do myčky? Není divu, protože v nejedné domácnosti mizí nepochopitelnou rychlostí, a navíc je všichni zapomínají dokupovat. No a o tom, kolik za ně člověk zaplatí v obchodě, ani nemluvě! Láďa Hruška se ovšem chystá udělat naprostou revoluci v hospodaření českých domácností, a přináší nám návod na jejich domácí výrobu.
07.05.2017 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Hruška (94 článků)

ZDARMA v pátečním Blesku: Kuchařka Grilovačka za kačku

 
Další kuchařka Blesku je tu! Tentokrát vám přinese recepty a tipy na letní grilování! Jen v pátečním Blesku najdete ZDARMA kuchařku Grilovačka za kačku!
29.06.2018 07:20 |

podobné články

Zaorálek se nemusí Bakalovi omluvit ZA GAUNERA!

 
Vrchní soud v Praze ve čtvrtek definitivně zamítl žalobu podnikatele Zdeňka Bakaly, který po Lubomírovi Zaorálkovi (ČSSD) požadoval omluvu za to, že ho označil za gaunera. Kromě toho musí Bakala uhradit náklady řízení ve výši 30 tisíc korun.
28.04.2011 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2668 článků)

Jedl za cizí peníze: Gauner zaplatil nákup kradenou kartou, zkusil to ještě čtyřikrát! Hledá ho policie

 
Někdo se vloupal do auta a pořádně si namastil kapsy! Mezi kradenými věcmi byla i kreditní karta, se kterou pak zatím neznámý zločinec zaplatil svůj nákup. Způsobil škodu téměř patnáct tisíc korun. Gaunera teď hledají policisté. Neviděli jste ho?
06.03.2020 13:20 |

podobné články

Roční chlapeček ochutnal tabletu do myčky nádobí, skončil v nemocnici

 
S podezřením na intoxikaci organismu převezla v pátek dopoledne posádka rychlé zdravotnické pomoci ročního chlapečka z Prahy-Nuslí, který měl ochutnat čistící tabletu do myčky nádobí. Informovala o tom mluvčí záchranářů Jiřina Ernestová.
15.10.2010 12:55 |

podobné články

To byla sprška: Jiří Lábus se kvůli nové roli vřítil do zapnuté myčky aut a takhle to dopadlo

 
Herec Jiří Lábus (62) patří k novým tvářím, které se objeví v pokračování úspěšného seriálu Sanitka. A scénář jednoho z dílů mu předepsal opravdu kuriózní scénu. Lábus se musí v obleku vrhnout do zapnuté myčky aut a zachránit z ní zaběhnutého psa.
15.05.2012 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Lábus (200 článků)

Žena omylem vjela autem z myčky rovnou do řeky

 
Zákon schválnosti praví, že pokud si umyjete auto, do několika dnů začne pršet. V případě Američanky z města Hackensack v New Jersey ovšem tento „zákon“ nabyl zcela nové úrovně. Jakmile vyjela autem z myčky, spletla si pedály a namířila si to rovnou do řeky. Naštěstí byli na blízku obětaví zachránci, kteří ji z potápějícího se vozu rychle vytáhli.
26.07.2012 08:50 |

podobné články

Myčky nádobí sbírají ocenění už 120 let

 
Sto dvacet let již uplynulo od doby, kdy na světové výstavě v Chicagu roku 1893 získala myčka nádobí nejvyšší ocenění. Myčky se stále vyspělejšími funkcemi od té doby sbírají nejrůznější diplomy a medaile a moderní domácnost si bez nich už neumí téměř nikdo představit.
25.11.2013 16:07 |

podobné články

Jak vyčistit myčku: Co přesně a jak často dělat, aby myčka dobře myla a nepáchla

 
I když to vypadá, že myčka se vlastně při každém mytí nádobí umývá sama, není to pravda. Voda může zanechávat na částech myčky vodní kámen, stěny, koše a vnitřek myčky může být pokryt mastnotou, ve filtru se zachytávají zbytky jídel. To všechno potřebuje jednou za čas vyčistit. Díky správné péči bude nádobí nejen čistější, ale navíc i ušetříte na energiích a myčka vám vydrží déle. Jak správně o myčku pečovat?
12.02.2016 06:05 |

podobné články

Smrt od myčky

 
Požár myčky v kuchyni zemědělské usedlosti v Pěčíně na Rychnovsku si vyžádal život muže. Zřejmě se udusil.
11.12.2017 14:55 |

podobné články

Podnikatel Bakala zažaloval Zaorálka za to, že jej označil za gaunera

 
Finančník Zdeněk Bakala zažaloval místopředsedu Poslanecké sněmovny Lubomíra Zaorálka (ČSSD) za to, že ho v souvislosti s převodem hornických bytů na realitní kancelář RPG Real Estate označil za "gaunera".
30.10.2009 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Bakala (325 článků) , Lubomír Zaorálek (2668 článků)