Článek

Zloději zaútočili na další obec: V Choceradech vybílili tři domy!

 
Další den a další vykradené domovy! Jde zase o gang nechvalně známých pražských rychlovykradačů? Policie vyjížděla ke dvěma vyloupeným domům do Chocerad, v sobotu ráno pak majitelé další chaty zjistili, že mají také vykradenou chatu. Na místě létal vrtulník, policie se zaměřila na všechna vozidla i chodce.
31.01.2020 20:40 |

podobné články

Podobné články

Děti se na Facebooku chlubily, v jakém žijí luxusu: Během dovolené jim dům vybílili zloději

 
Během letních prázdnin lidé často nechávají své byty i na celé týdny nechráněné. Policie přitom dlouhodobě varuje před zloději, kteří si prázdný dům mohou vytipovat. Pamatuje i na případ, kdy se děti chlubily na sociální síti, kde a na jakou dobu mají dovolenou. Po návratu domů je čekalo nemilé překvapení, dům byl zcela prázdný, zloději jim ukradli vše, co se dalo vzít nebo odmontovat. Na pozemku se dokonce několikrát otočili s plnou dodávkou. Jak tomu předejít?
29.06.2017 18:20 |

podobné články

Sisa Sklovska přišla o milión, vybílili jí dům, zatímco spala

 
Slovenská pěvkyně Sisa Sklovska  (50) , u nás známá díky muzikálům a účasti v porotě soutěže X Factor, se začala doma v Bratislavě hrozně bát. Zatímco spala, lupiči jí  totiž  vybílili dům a odnesli si cennosti v přepočtu za milión a tři sta padesát tisíc korun.
06.04.2016 13:10 |

podobné články

České válečné reportérce Kutilové vybílili účet: 100 jízd Uberem za jeden den

 
Opravdu nepříjemný zážitek má za sebou česká reportérka a humanitární pracovnice Markéta Kutilová. Po připojení na veřejnou síť wi-fi jí neznámí pachatelé vybílili bankovní účet! Fotografka celý příběh popsala na sociální síti, aby varovala ostatní.
17.07.2018 15:35 |

podobné články

Hřensko se „oklepalo“ z ničivých povodní. Celá obec už je opravená

 
Pět velkých povodní v rozmezí necelých jedenácti let zasáhlo od roku 2002 Hřensko na Děčínsku. V červnu 2013 Labe kulminovalo na 10,7 metru a pro nejníže položenou obec v Česku byly tyto povodně téměř fatální. Napáchaly škody za skoro 200 milionů korun, obec se musela zadlužit. Nyní už nejsou následky povodní vidět, obec dluhy splatila a snaží se o další rozvoj, řekl ČTK starosta Zdeněk Pánek.
01.06.2018 10:55 |

podobné články

Zloději u Semil během noci kompletně vybílili celý dům! Švagr zoufalého majitele: Vzali i příbory!

 
Neuvěřitelnou drzost prokázala zlodějská parta, která doslova vybílila rodinný dům v Holenicích na Semilsku. Brali úplně všechno, majiteli v domě nezůstalo takřka nic. Lidé se strachují, kdy banda udeří znovu. Za poslední necelý rok totiž v okolí podobně »vyčistili« již tři domy!
01.09.2012 12:10 |

podobné články

Statistické zajímavosti Česka: Znáte obec s nejkratším názvem? Není to jen Aš!

 
Když se někoho zeptáte na obec s nejkratším názvem, téměř každý automaticky odpoví Aš. Jenže to není jediná obec jen se dvěma písmeny v názvu. Podívejte se na souhrn i dalších statistických zajímavostí. V našem přehledu najdete například obec s nejdelším názvem, nebo jaká jména či příjmení jsou v Česku nejčastější.
08.01.2014 18:10 |

podobné články

Českým vesnicím vládne obec Krásná. Najdete ji na Chebsku

 
Zhruba 500 obyvatel, 643 metrů nad mořem a katastrální výměra 21,8 kilometru čtverečních. Vesnicí roku 2015 České republiky se stala obec Krásná na Chebsku. Na druhém místě je obec Vysočina na Chrudimsku a na třetím obec Černotín na Přerovsku.
19.09.2015 17:55 |

podobné články

Povodí Odry: Obec Nové Heřminovy žádá o protipovodňovou ochranu, neumožňuje ji však vybudovat ostatním

 
Přehradu na horním toku řeky Opavy dle odborníků nelze postavit na jiném místě, než v lokalitě Nových Heřminov. Přesto ji obec Nové Heřminovy odmítá a prosazuje nevhodný, zastaralý a nesolidární návrh ochrany před povodní založený na tom, ať se každý stará, jak umí. Obec Nové Heřminovy nyní dokonce požaduje, aby Povodí Odry začalo připravovat povodňovou ochranu jen pro jejich obec.
09.10.2017 21:50 |

podobné články

MPSV: Soutěže Obec přátelská rodině 2017 a Obec přátelská seniorům 2017 mají své vítěze

 
Soutěže Obec přátelská rodině 2017 a nově také Obec přátelská seniorům 2017 mají své vítěze. Obce, města i městské části z celé ČR soutěžily o finanční dotaci na aktivity, které podpoří rodiny či seniory v regionech. Za MPSV předal ocenění a šeky vítězům náměstek člena vlády Tomáš Petříček spolu se zástupci dalších organizací v Hrzánském paláci v Praze.
20.10.2017 10:30 |

podobné články

Zloději kompletně vybílili policejní stanici, ukradli i box na těla

 
Policisté z Jihoafrické republiky mají s kriminalitou místních obyvatel problémy již dlouho. Nyní v průběhu fotbalového šampionátu se musí otáčet ještě mnohem víc a na to zřejmě spoléhali i zloději, kteří se řídili heslem 'pod svícnem je největší tma'. Dostali se do prostor policejní stanice v Carletonville jižně od Johannesburgu a vzali všechno, co mělo alespoň nějakou hodnotu.
28.06.2010 11:56 |

podobné články

Okradená Langerová: Zloději jí nevrátili to nejcennější!

 
Zpěvačce Anetě Langerové (24) kompletně vybílili zloději v polovině května její letenský byt. Pachatelé sice byli koncem června dopadeni, ale Aneta si zoufá – stále nedostala nazpět to nejdůležitějí!
20.07.2011 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (513 článků)

Fotbalista Crouch je bez dárků. Dům mu vybílili zloději

 
Vánoce v klidu a pohodě rozhodně neprožije útočník anglického Stoke City Peter Crouch. Dům mu vykradli zloději a kromě mnoha cenností mu sebrali všechny vánoční dárky.
22.12.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Peter Crouch (13 článků)

Krásné Mátlové zloději totálně vybílili byt. Přišla úplně o všechny osobní věci i duševní klid

 
Pro Kateřinu Mátlovou letošní Vánoce rozhodně nebudou ve znamení klidu a míru. Do zpěvaččina bytu v centru Prahy se totiž vloupali zloději.
15.12.2013 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (95 článků)

Zloději »vybílili« solární elektrárnu: Zmizely panely za čtyři miliony

 
Vlastním očím nemohli věřit majitelé fotovoltaické elektrárny u obce Ostrov na Tachovsku. Zloději jim z areálu odmontovali a odnesli přes 380 kusů solárních panelů. Škoda se vyšplhala ke čtyřem milionům korun.
09.06.2017 15:35 |

podobné články

Zloději vítejte, teď budu chvíli pryč

 
Vy máte v létě dovolenou, zloději naopak vrchol sezóny. Koneckonců kdy najdete tolik bytů opuštěných a tolik času na to, abyste je v klidu vybílili a ještě po sobě pečlivě zametli stopy.
08.08.2018 16:55 |

podobné články

Petr Bílek: Géniové na písečku

 
Lidstvo staví domy, aby se v nich dalo dobře bydlet, funkčně úřadovat nebo pohodlně hrát divadlo. Domy se stavějí kvůli vyhraněnému účelu, a ten nepotřebují skrývat ani maskovat tím, že se tváří jako něco jiného než domy. Tomu se také podřizuje volba místa. Jiné domy se budují ve městech, jiné ve vesnicích nebo rekreačních oblastech. Ale pojďte a poslyšte pověsti tohoto času.
26.11.2019 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (56 článků)

Petr Bílek: Géniové na písečku

 
Lidstvo staví domy, aby se v nich dalo dobře bydlet, funkčně úřadovat nebo pohodlně hrát divadlo. Domy se stavějí kvůli vyhraněnému účelu, a ten nepotřebují skrývat ani maskovat tím, že se tváří jako něco jiného než domy. Tomu se také podřizuje volba místa. Jiné domy se budují ve městech, jiné ve vesnicích nebo rekreačních oblastech. Ale pojďte a poslyšte pověsti tohoto času.
27.11.2019 04:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (56 článků)

Tři kumpáni vybílili obchod s hudebninami. Housle i klávesy skončily ve křoví, zlodějům hrozí „basa“

 
Housle, klávesy i saxofon - neobvyklou kořist si 25. listopadu odnesli tři zloději z obchodu v pražských Čakovicích. Na ukradené nástroje si ale zahrát nestihli, při činu je totiž přistihli obyvatelé, kteří zalarmovali policii. Ta už si na zlodějíčky posvítila.
27.11.2018 10:15 |

podobné články

Vybílili obchod 
herečky Gwyneth Paltrow!

 
Herečka Gwyneth Paltrow (43, Iron Man) nemá za sebou dobrý rok. Nejprve bolestný rozvod s Chrisem Martinem (38) a teď jí tři zloději vykradli butik!
12.12.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Gwyneth Paltrow (340 článků) , Chris Martin (159 článků) , Chris Martin (160 článků) , Chris Martin (160 článků)