Článek

Zloději „vybílili“ kavárnu pro postižené, vzali i dobročinnou kasičku. Hyenismus, říká šéfka a prosí o pomoc

 
Za naprostý hyenismus považuje Markéta vykradení pražské kavárny AdAstra, ke kterému došlo minulý pátek. V kavárně jsou zaměstnáváni lidé s handicapem, ať už jde o autisty, či lidi s Downovým syndromem. Zloději se nestyděli vybrat i sbírkovou kasičku pro postižené a zcizit majetek a hotovost v hodnotě 250 tisíc korun. Pojišťovna ale bude mít nejspíše svázané ruce – jak napovídá vyšetřování, zloději měli nejspíše klíč. Markéta tak nevylučuje vinu jednoho ze stálých či bývalých zaměstnanců. Prosí pak nyní o pomoc, jinak bude muset nadobro zavřít. To by sebralo práci téměř 30 postiženým lidem.
19.05.2020 19:55 |

podobné články

Podobné články

HYENISMUS. Zloděj ukradl kasičku pro nevidomé

 
V obchodním domě v ukradl neznámý zloděj kasičku pro nevidomé. Škoda je více než 30 tisíc korun.
06.11.2009 17:40 |

podobné články

Policie dopadla ženu, jež ukradla kasičku s penězi pro zaplavené

 
Policisté dnes ráno dopadli ženu, která v neděli údajně ukradla v Zákupech na Liberecku kasičku se zhruba 4500 korunami pro lidi postižené záplavami. Dvaadvacetiletá žena se k činu přiznala, vyšetřována bude prozatím na svobodě.
19.08.2010 14:05 |

podobné články

Děti se na Facebooku chlubily, v jakém žijí luxusu: Během dovolené jim dům vybílili zloději

 
Během letních prázdnin lidé často nechávají své byty i na celé týdny nechráněné. Policie přitom dlouhodobě varuje před zloději, kteří si prázdný dům mohou vytipovat. Pamatuje i na případ, kdy se děti chlubily na sociální síti, kde a na jakou dobu mají dovolenou. Po návratu domů je čekalo nemilé překvapení, dům byl zcela prázdný, zloději jim ukradli vše, co se dalo vzít nebo odmontovat. Na pozemku se dokonce několikrát otočili s plnou dodávkou. Jak tomu předejít?
29.06.2017 18:20 |

podobné články

Zloději kompletně vybílili policejní stanici, ukradli i box na těla

 
Policisté z Jihoafrické republiky mají s kriminalitou místních obyvatel problémy již dlouho. Nyní v průběhu fotbalového šampionátu se musí otáčet ještě mnohem víc a na to zřejmě spoléhali i zloději, kteří se řídili heslem 'pod svícnem je největší tma'. Dostali se do prostor policejní stanice v Carletonville jižně od Johannesburgu a vzali všechno, co mělo alespoň nějakou hodnotu.
28.06.2010 11:56 |

podobné články

Ostuda! Rom v Kanadě ukradl dobročinnou sbírku!

 
Tomáš Hvozdnář (26) ukradl v Torontu tři kasičky s dobročinnou sbírkou na válečné veterány. Teď jím a jeho odporným činem opovrhuje celá Kanada a chápe to nejen jako ostudu jednoho muže, ale jako vizitku celého Česka. Informaci přinesl Blesk.cz.
10.11.2011 11:40 |

podobné články

Zloděj okradl kladenské medvědice Martu a Míšu. Vybral jim kasičku

 
Neznámý zloděj v Kladně vykradl pokladničku, do níž lidé přispívají na medvědice Martu a Míšu. Kasičku vypáčil a vybral z ní bankovky. Drobné mince zůstaly uvnitř kasičky a v jejím okolí na zemi.
18.11.2013 18:36 |

podobné články

Matěj (9) pomohl policii dopadnout zloděje. Pronásledoval lupiče kasičky

 
Teprve devítiletý Matěj upozornil policisty na nesprávné chování „dospěláka“. Ve čtvrt na pět odpoledne si v Novoborské ulici všiml muže, který ničil kasičku u boxu na noviny. Lupič se kasičku pokoušel vybrat, malý detektiv neváhal a vytočil linku 158.
09.06.2016 20:30 |

podobné články

Recidivista Jaroslav okradl týrané pejsky a kočičky: Kasičku vysál brčkem

 
Půl roku za tři ukradené stovky si odsedí recidivista Jaroslav P. (32). Na náměstí v Teplicích totiž vykradl kasičku na opuštěné pejsky a kočičky. Prý si chtěl jen koupit rohlíky.
05.12.2018 16:15 |

podobné články

Dvě dívky (14) vykradly kasičku pro postižené. Muž, který přispěl, zavolal policii

 
Dvě dívky (14) se rozhodly ukrást peníze ze sbírky pro mentálně postižené. Přihlásily se jako dobrovolnice na jedné akci v Táboře. Měly ale smůlu. Když pokladničku vykrádaly, viděl je muž, který penězi sám přispěl a zavolal policii. I přesto, že jsou dívky mladistvé, trest je nemine.
25.09.2012 18:30 |

podobné články

Sisa Sklovska přišla o milión, vybílili jí dům, zatímco spala

 
Slovenská pěvkyně Sisa Sklovska  (50) , u nás známá díky muzikálům a účasti v porotě soutěže X Factor, se začala doma v Bratislavě hrozně bát. Zatímco spala, lupiči jí  totiž  vybílili dům a odnesli si cennosti v přepočtu za milión a tři sta padesát tisíc korun.
06.04.2016 13:10 |

podobné články

České válečné reportérce Kutilové vybílili účet: 100 jízd Uberem za jeden den

 
Opravdu nepříjemný zážitek má za sebou česká reportérka a humanitární pracovnice Markéta Kutilová. Po připojení na veřejnou síť wi-fi jí neznámí pachatelé vybílili bankovní účet! Fotografka celý příběh popsala na sociální síti, aby varovala ostatní.
17.07.2018 15:35 |

podobné články

Výbor projedná valorizaci příspěvků pro zdravotně postižené

 
Vládní výbor pro zdravotně postižené občany na svém jednání v úterý 9. června 2015 projedná valorizaci příspěvků pro zdravotně postižené. Navýšením příspěvků chce vláda pokračovat v naplňování svého závazku navyšovat příspěvek pro zdravotně postižené.
08.06.2015 20:16 |

podobné články

NEUVĚŘITELNÝ HYENISMUS! Zloději vykradli útulek pro vysloužilé koně, tomu hrozí zánik

 
Zloději vykradli útulek pro koně Bianka u Dvora Králové. Reálně tak hrozí, že zanikne. Pachatelé vzali totiž i obvazy a deky, které koníci nutně potřebují.
24.01.2014 20:55 |

podobné články

HYENISMUS: Nevidomé manžele okradli o všechny úspory! Teď se modlí, aby ušetřili na nájem

 
Odporný hyenismus vyšetřují policisté z Brna. Jen dva dny před Vánocemi si zloději vyhlédli nevidomý manželský pár, dostali se jim do bytu, ukradli peníze a platební kartu, ze které obratem vybrali veškerou hotovost.
23.12.2013 20:22 |

podobné články

Drzí zloději v Ostravě: Bankomat vyrvali ze zdi a pak ho tam nechali

 
Drzí zloději, kteří nevydrželi! Tak se dá popsat pokus o krádež bankomatu v Ostravě. Dvojice maskovaných pachatelů „kasičku“ sice vytrhla ze zdi, ale...
08.07.2015 05:25 |

podobné články

Krásné Mátlové zloději totálně vybílili byt. Přišla úplně o všechny osobní věci i duševní klid

 
Pro Kateřinu Mátlovou letošní Vánoce rozhodně nebudou ve znamení klidu a míru. Do zpěvaččina bytu v centru Prahy se totiž vloupali zloději.
15.12.2013 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (97 článků)

Okradená Langerová: Zloději jí nevrátili to nejcennější!

 
Zpěvačce Anetě Langerové (24) kompletně vybílili zloději v polovině května její letenský byt. Pachatelé sice byli koncem června dopadeni, ale Aneta si zoufá – stále nedostala nazpět to nejdůležitějí!
20.07.2011 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (518 článků)

Fotbalista Crouch je bez dárků. Dům mu vybílili zloději

 
Vánoce v klidu a pohodě rozhodně neprožije útočník anglického Stoke City Peter Crouch. Dům mu vykradli zloději a kromě mnoha cenností mu sebrali všechny vánoční dárky.
22.12.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Peter Crouch (13 článků)

Zloději »vybílili« solární elektrárnu: Zmizely panely za čtyři miliony

 
Vlastním očím nemohli věřit majitelé fotovoltaické elektrárny u obce Ostrov na Tachovsku. Zloději jim z areálu odmontovali a odnesli přes 380 kusů solárních panelů. Škoda se vyšplhala ke čtyřem milionům korun.
09.06.2017 15:35 |

podobné články